Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1497Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 122 из 136
Показано с 1,211 по 1,220 из 1355.
    Пророк

Re: Зрада ?

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    згадайте, ви записували в плюси Порошенку запрошення Абромявічюса, Зугладзе, Саакашвілі, Яресько... та їх просто використали, як гандони, аби замилити очі електорату і західним партнерам, і викинули. Саакашвілі правда ще не викинули, але він вже давно виконує роль такого самого гандона не першої свіжості. він час від часу ще волає щось про держфінслужбу і прокуратуру, навіть звертався до Порошенка в телевізорі - але, я думаю, Порошенко тримає його за ідіота, бо сміється і вперто провадить своєї.

є заперечення?
    Чому у мене мають бути заперечення? Так, "використали і викинули". Але ж це не значить, що їх запрошення не було позитивним моментом?
    Власне, якщо люди приходять у Систему - для них є три можливі варіанти подальшого розвитку подій: або вони в Систему інтегруються (чого реформатори зробити не захотіли), або вони Систему змінюють відповідно до свого бачення (чого реформатори зробити не змогли, в тому числі, через відсутність політичної волі з боку Президента та ВР), або Система їх відригує (що, власне, і сталося).

Пророк

Ответ Сообщение от infospacer Посмотреть сообщение
    Чому у мене мають бути заперечення? Так, "використали і викинули". Але ж це не значить, що їх запрошення не було позитивним моментом? ...
    ну, якщо ви разводняк вважаєте позитивним моментом, то про що ми маємо дискутувати? це світоглядне питання.

Позитивним це було б, якби дало результат. поки що результат я бачу один: вони зайвий раз показали
    Ответ Сообщение от infospacer Посмотреть сообщение
    відсутність політичної волі з боку Президента та ВР
    та і не казав би я про всю Раду, а конкретно про тих, хто керує БПП: Порошенко, Кононенко, Грановський та інші шановані люди.
    =======================
    Портніков, здається мені, в своём прекрасно далєкЄ трохи втратив зв'язок з реальністю.
    ...тем хуже для власти, она воровская и коррумпированная.
    так вона дійсно злодійська і корумпована. її перевага в тому, що патріотично налаштовані опоненти мають найвищу цінність - Україну - і не будуть скидати цю владу, якщо це зашкодить Україні.
    А от у влади найвища цінність інша - це гроші. і вона (влада) легко буде грабувати, торгуючи Україною, аби ще на 3 рублі примножити свої статки. Ми це і спостерігаємо останні 2 роки.
    достатньо подивитись на динаміку Нацбанку - і динаміку банку МІБ; динаміку українського автовиробництва - і Свиномоторса; динаміку доходів середнього українця - і доходів Рошен, на харю Кононенка і калік з АТО.

А що стосується власне фарсу з електронним декларуванням, то дозвольте, я трохи допоможу пану Ентеру. тут надійшли нові методички, щоб він не відхилявся від генеральної лінії.
    В ЗМІ з’явилася інформація щодо існування «темників» з Банкової стосовно останніх конфліктних ситуацій у країні Видання Страна.ua заявило, що має в розпорядженні темники, підготовлені, імовірно політтехнологами Адміністрації президента щодо реагування на медіа-скандали останніх днів.

особливо мені сподобалось, що "чиновники зазнають обструкції, як корупціонери".
    я знаю двох таких чиновників, які справді зазнали обструкції громадянського суспільства: це Насиров з його лондонськими квартирами і Барна, Миколаїв, який виконує замовлення криміналу. але, я перепрошую, їм насрати на громадянське суспільство. Порошенку ж, навпаки, вони подобаються. Його напряму питали за Барну в Миколаєві.
    Пророк

дожилися. ЄС прямою мовою називає українську владу брехунами, разом з їхніми пропагандонами.
    Запуск в Україні системи електронного декларування в тестовому режимі має обмаль сенсу і, фактично, може стати контрпродуктивним.

Про це йдеться у заяві представництва Євросоюзу та посольств країн-членів ЄС у Києві.

"Електронна система декларування статків, яку Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) запустило 15 серпня, не була сертифікована у належний спосіб; таким чином, вона не відповідає цілям закріплення ключових юридичних наслідків, що повинні бути наслідком подання неправдивих декларацій. Саме тому запуск електронного декларування в тестовому режимі має обмаль сенсу і, фактично, може стати контрпродуктивним", - йдеться у заяві.

Європейський союз поставив під сумнів офіційну аргументацію влади щодо причин невидачі сертифікату. В заяві зазначається, що посилання на "технічні недоліки" "є протилежним до публічних заяв, зроблених ПРООН та іншими експертами, які заслуговують на довіру". "Вони чітко підкреслюють: система повністю відповідає міжнародним стандартам та вже зараз може бути використана для збору та публікації декларацій в абсолютно законний спосіб. Це - завдання, що його наразі має виконати НАЗК", - наголошують в ЄС.

У заяві підкреслюється, що українська влада на всіх рівнях має без зволікання владнати решту технічних і адміністративних питань – згідно з відповідними зобов’язаннями між Україною та ЄС.

"Нездатність швидко розв’язати цю проблему може підірвати важливі зусилля у боротьбі проти корупції в Україні, які є вкрай суттєвими для успішного процесу реформ, що підтримується Євросоюзом", - зазначається у заяві.

Як повідомлялося, опівночі 15 серпня сайт Національного агентства із запобігання корупції відкрив доступ до інтерфейсу електронного декларування.
    Водночас, як повідомляла "Європейська правда", через відсутність атестату захисту інформації ці декларації не можна використовувати як доказ в суді. Відповідно, посадовців, що опублікують неправдиву інформацію про свої статки, неможливо буде притягнути до відповідальності.

http://www.eurointegration.com.ua/ne...08/17/7053502/
    я з перших рук знаю, як їх це дістало і як їх уже верне від наших "реформаторів". нічого доброго це не віщує.
    les
    Філософф

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    дожилися. ЄС прямою мовою називає українську владу брехунами, разом з їхніми пропагандонами.
    я з перших рук знаю, як їх це дістало і як їх уже верне від наших "реформаторів". нічого доброго це не віщує.
    Пєтя ризикує побити рекорд Яника з короткостроковості прибування у владі.
    бог

...вот где ЗРАДА... вот где идёт война, так война... и не надо стрелять, сами все вымрут...лет 50 и Украинцев останется совсем ничего. Статейка не в бровь, а в глаз...

Неоголошена війна або стерилізація українців

Знищений за допомогою алкоголю iнстинкт самозбереження в наших батькiв та прабатькiв не дає змоги їм вiдповiсти на питання: для чого вони живуть на цiй Землi. Коли запитуєш, що ви передаєте своїм дiтям – майже 100 % вiдповiдей: матерiальнi цiнностi, автомобiлi, будiвлi, кошти, землю. Але основного так i не передають. Це – знань! Знань про закони всесвiту, про захист iнстинкту самозбереження, про те, що алкоголь є психотропною зброєю, яка використовується для поневолення людей. Вiд дiї керованого алкогольного ПСІ вiрусу кожної 5-ї хвилини вмирає українець, не захищаючи Батькiвщину, а тихо, з чаркою в руцi, залишаючи нащадкам вiчнi страждання, до того ж позбавляючи дiтей можливостi стати вiльними не тiльки вiд алкогольного, але й соцiального, релiгiйного, сексуального та економiчного рабств. Простiше – iде стерилiзацiя українцiв.
    За роки незалежностi – нi духовного росту, нi економiчного – лише рiст злочинностi, соцiальних хвороб, алкоголiзму, наркоманiї, туберкульозу, бiдностi. Який жорстокий цинiзм! Влада зароблятє алкоголем на молодому поколiннi, поповнюючи бюджет та свої кишенi «п'яними» гривнями, позбавляючи молодь розуму. Навiть монголо-татари не дозволяли собi забирати розум у слов'ян.
    Пророк

Горковенко Владимир:

"Хтось прогнозував, що Українська правда напише статтю: "ми натиснули, влада злякалась і все зробила". Така стаття дійсно з'явилася. Правда, питання "А де кролик?" так залишилось без відповіді. Точніше, УП обіцяє показати цього злого кролика пізніше. Я так розумію - після 31 серпня. Це дата коли Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації має видати сертифікат, виправививши перед цим усі недоліки ніби-то "ідельної" програми від "Міранди". Тобто, чого грішити, ДССЗЗІ має посадити своїх спеціалістів, які і повинні в поті чола доопрацювати програму.

Тобто, грантові гроші освоювала ПРООН та ООО "Міранда", а тепер цей брак має усувати державна компанія за державні кошти?!! Так само за державні кошти потрібно розробити модулі системи для комунікації з іншими базами даних. Тобто це ті два пункти із 5-ти, які "Міранда" взагалі не зробила.

Чомусь не чути гнівних заяв борців з корупцієї... Vitaliy Shabunin погрожував якісь розстрільні списки складати! Може, варто почати? А то якось невдобно вийшло: грантові гроші отримали, успішно проїли, а програму потрібно писати фактично заново і, що головне, за державний кошт.

Чи, можливо, легше зробити політичну заяву? Чомусь, ні Сергій Лещенко, ні Mustafa Nayyem, ні Єгор Соболєв не взяли на себе відповідальності і не заявили: "Ми вимагаємо запустити програму "Міранди", бо вважаємо, що вона якісна і цю якість гарантуємо власною політичною честю та кар'єрою". Але чомусь не наважилися.

Мене, все ж таки хвилює питання витрати коштів Держбюджету. Тобто грошей людей! Тобто, за халтуру "Міранди" за яку горою стоять усі активісти, розраховуємося усі ми. А хто за це має відповісти? В одній скандальній історій Mustafa Nayyem вимагав порушити кримінальну "за фактом". А чому тепер немає подібних заяв? Доречі, хто там із політико-активістів говорив про "кругову поруку"?"
    Пророк

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    Горковенко Владимир:

"Хтось прогнозував, що Українська правда напише статтю: "ми натиснули, влада злякалась і все зробила". Така стаття дійсно з'явилася. Правда, питання "А де кролик?" так залишилось без відповіді. Точніше, УП обіцяє показати цього злого кролика пізніше. Я так розумію - після 31 серпня. Це дата коли Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації має видати сертифікат, виправививши перед цим усі недоліки ніби-то "ідельної" програми від "Міранди". Тобто, чого грішити, ДССЗЗІ має посадити своїх спеціалістів, які і повинні в поті чола доопрацювати програму.

Тобто, грантові гроші освоювала ПРООН та ООО "Міранда", а тепер цей брак має усувати державна компанія за державні кошти?!! Так само за державні кошти потрібно розробити модулі системи для комунікації з іншими базами даних. Тобто це ті два пункти із 5-ти, які "Міранда" взагалі не зробила.

Чомусь не чути гнівних заяв борців з корупцієї... Vitaliy Shabunin погрожував якісь розстрільні списки складати! Може, варто почати? А то якось невдобно вийшло: грантові гроші отримали, успішно проїли, а програму потрібно писати фактично заново і, що головне, за державний кошт.

Чи, можливо, легше зробити політичну заяву? Чомусь, ні Сергій Лещенко, ні Mustafa Nayyem, ні Єгор Соболєв не взяли на себе відповідальності і не заявили: "Ми вимагаємо запустити програму "Міранди", бо вважаємо, що вона якісна і цю якість гарантуємо власною політичною честю та кар'єрою". Але чомусь не наважилися.

Мене, все ж таки хвилює питання витрати коштів Держбюджету. Тобто грошей людей! Тобто, за халтуру "Міранди" за яку горою стоять усі активісти, розраховуємося усі ми. А хто за це має відповісти? В одній скандальній історій Mustafa Nayyem вимагав порушити кримінальну "за фактом". А чому тепер немає подібних заяв? Доречі, хто там із політико-активістів говорив про "кругову поруку"?"
    взагалі то все потрібно було б робити за державний кошт бо це має принести користь усій державі, а то звикли за гранти та кредити які потом чи то реструтурезують чи то пробачать
    Пророк

Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
    взагалі то все потрібно було б робити за державний кошт бо це має принести користь усій державі, а то звикли за гранти та кредити які потом чи то реструтурезують чи то пробачать
    Проблема в том, что кипиш подняли именно те, кто прожрал гранты и просрал программу. А потом стали искать "виноватого Порошенко"
    Пророк

прожрал просралыч. рідна лексика.
    не брехати, вочевидь, не можна - з роботи виженуть. кіпіш підняло агентство захисту інформації за відмашкою АП, коли стало пригорати під їхніми задами.

взагалі-то це скотство найвищої міри - програму фінансує Данія. хтось був в Данії? це країна, де чиновники їздять на машинах рівня опель-фольксваген. а у нас вистачає грошей на лексуси, але не вистачає на розробку програми.

а все-таки це працює! в ЄС надавали підсрачників Педру, і ось він уже готовий запустити систему декларування з 1 вересня. побачимо, він винахідливий, може ще щось вигадає.
    Єгор Соболєв
    18 годин тому
    Отже:
    1. Електронні декларації не будуть прийматися від посадовців, поки система їх прийому не визнана надійною. Агенція із запобігання корупції оголосила про зміну свого рішення почати прийом декларацій з 15 серпня. Нова дата - з 1 вересня.
    2. До цього агенція має прийняти у власність розроблений за гроші Програми розвитку ООН софт, документацію на нього і орендувати сервери для зберігання даних.
    3. Розробник - компанія Міранда має дізнатися від Державної служби спеціального зв`язку конкретні зауваження щодо документації і софта, та виправити їх. Після цього система має бути визнана надійною. Агенція із запобігання корупції сподівається отримати цей атестат до 31 серпня.
    Ще домовилися, що агенція чітко визначить серед своїх 4-ох членів відповідального за роботу системи електронного декларування, і повідомить наш парламентський комітет з протидії корупції. Особиста відповідальність завжди зменшує можливості саботажу.
    Все описане оприлюднене і обговорене на спільному засіданні комітетів Верховної Ради з протидії корупції та IT. Відповідно, разом будемо контролювати виконання цього плану.
    загалом мені подобаються два скандали минулого тижня: цей, і між НАБУ та ГПУ. одразу видно, хто голий.

Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
    Enter ...Чомусь, ні Сергій Лещенко, ні Mustafa Nayyem, ні Єгор Соболєв не взяли на себе відповідальності і не заявили: "Ми вимагаємо запустити програму "Міранди", бо вважаємо, що вона якісна і цю якість гарантуємо власною політичною честю та кар'єрою". Але чомусь не наважилися.
    була заява ЄС, казли. брехуни хрінові.
    Європейський союз поставив під сумнів офіційну аргументацію влади щодо причин невидачі сертифікату. В заяві зазначається, що посилання на "технічні недоліки" "є протилежним до публічних заяв, зроблених ПРООН та іншими експертами, які заслуговують на довіру". "Вони чітко підкреслюють: система повністю відповідає міжнародним стандартам та вже зараз може бути використана для збору та публікації декларацій в абсолютно законний спосіб. Це - завдання, що його наразі має виконати НАЗК", - наголошують в ЄС.
    Пророк

Воно-то, канєшно, зрада,

... але не зовсім...

https://www.facebook.com/yuri.biriuk...77359349199541
+ Ответить в теме
Страница 122 из 136