Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1453Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 120 из 130
Показано с 1,191 по 1,200 из 1299.
    Пророк

Re: Зрада ?

Dracon, тю. так Transparency International ж, мабуть, агенти Кремля, разом з Євросоюзом. не бачуть позитиву. а він є! банк МІБ розте як на дріжжях, у Свиномоторсу повний портфель замовлень... Сталінська кузня пече бронекатери, як київські торти. педроботи радіють всім цим новинам - і зриву електронного декларування, і падінню гривні, і банкрутству КрАЗу. на пожежі теж можна підсмажити яєшню.
    Більше 3-х тижнів ми спостерігали, як "українські" "журналісти" всяко замовчують державну зраду у виконанні своїх "колег", які працюють на агресора і окупанта, мета якого повне руйнування нашої країни.

І сьогодні вони відповіли.
    Відповіли закликами до ЄС не надавати українцям безвізовий режим.
    Відповіли закликами до МВФ не надавати Україні кредит.
    це шось схоже на білочку. і давно уже.

презик ночами приймає в своєму лігві регіоналів і російських агентів - Кернеса, Григоришина, Медведчука і все це кодло - і журналісти винні у державній зраді.

Пророк

Пророк

«В гостинице "Киев" уже подготовлен штаб будущего переворота.
    Отель Киев. Гостиница Верховной Рады Украины, в которой обычно проживают иногородние депутаты. Весь 17-й этаж в режиме строгой секретности готовят под министра внутренних дел Арсена Авакова, его помощников и охрану» - сообщил экс-депутат Верховной Рады, спикер парламента Новороссии Олег Царев на своей странице в Facebook
    По словам политика, к Авакову на этаж собирается переехать и спикер Рады Парубий. Специально для него зарезервировали и делают ремонт в трех двухместных номерах. На этаж ведёт отдельный лифт, перед которым на первом этаже дежурит охрана. На секретную территорию имеет право заходить только специально проверенный персонал.
    «Группа, стоящая за расстрелом небесной сотни, собирается вместе. Я уверен, что если бы была возможность узнать, чьи ещё кабинеты находятся на этом этаже, то это могло бы пролить свет на состав руководящей группы по свержению Порошенко» - добавляет Царев.
    «Ситуация на Украине чем-то неуловимо напоминает ситуацию в Турции. Вместо американской базы ВВС "Инджирлик" - гостиница "Киев". Вместо Фетхуллаха Гюлена - Арсений Яценюк. Впрочем, как в анекдоте - какая страна, такие и теракты. Так и здесь. Какая страна, такие и заговорщики.» - резюмирует Олег Царев.
    http://www.msn.com/ru-ru/news/featur...cid=spartandhp
    Пророк

И почему я не удивлен, что Barыga приволок сюда бред Царева...
    les
    Філософф

Ответ Сообщение от Barыga Посмотреть сообщение
    «В гостинице "Киев" уже подготовлен штаб будущего переворота.
    Отель Киев. Гостиница Верховной Рады Украины, в которой обычно проживают иногородние депутаты. Весь 17-й этаж в режиме строгой секретности готовят под министра внутренних дел Арсена Авакова, его помощников и охрану» - сообщил экс-депутат Верховной Рады, спикер парламента Новороссии Олег Царев на своей странице в Facebook
    По словам политика, к Авакову на этаж собирается переехать и спикер Рады Парубий. Специально для него зарезервировали и делают ремонт в трех двухместных номерах. На этаж ведёт отдельный лифт, перед которым на первом этаже дежурит охрана. На секретную территорию имеет право заходить только специально проверенный персонал.
    «Группа, стоящая за расстрелом небесной сотни, собирается вместе. Я уверен, что если бы была возможность узнать, чьи ещё кабинеты находятся на этом этаже, то это могло бы пролить свет на состав руководящей группы по свержению Порошенко» - добавляет Царев.
    «Ситуация на Украине чем-то неуловимо напоминает ситуацию в Турции. Вместо американской базы ВВС "Инджирлик" - гостиница "Киев". Вместо Фетхуллаха Гюлена - Арсений Яценюк. Впрочем, как в анекдоте - какая страна, такие и теракты. Так и здесь. Какая страна, такие и заговорщики.» - резюмирует Олег Царев.
    Це пи""ець!!!!!!!!!!!!!!!!
    Шановний, а чого ви не цитуєте Януковича про те, шо він легітимний, а Майдан - то переворот хунти?
    Што? (с)
    Пророк

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    це той Бірюков, який називаэ КрАЗ "производителем китайского говна" (ТМ Бирюков) і закликає купувати вкладати гроші в кацапо-білоруське гівно - МАЗ-Богдан - від нашого любого президента. вихід у нас один - ще більше згуртуватись навколо панамського нашого офшорника і дати відсіч всяким там агентам кремля, а то путін нападе.

гівнюк він, коротше. і думка його того ж варта. це просто беззмістовна істерика. але мета у неї все ж є.

я більше довіряю фахівцям.
    http://kg-ua.com/index.php/novosti/k...tii-mazov.html

ніхто у нас, крім Бірюкова, Свинарчука і Порошенка, не радіє здебільшого вигаданим проблемам вітчизняного виробника автотехніки.
    Пока вы разговаривает за кразы и мазы..у нас камазы военных катаются валом новых..где они производятся не нужно напоминать?
    Пророк

Alexandr Noinets
    Ааааа, б*я. То есть подрядчика для системы электронного декларирования искали чуваки из этой самой команды еврооптимистов шабунинских. И теперь у них горит. Аааа.

Это вообще все на свете мне объяснило сейчас. Я эту х*йню уже полгода назад видел с Краун Эйджентс и медзакупками.

Все, пока, я не буду в этом участвовать. Теперь ваша очередь. Мы тут говна нажрались ещё в прошлой серии.

Ещё пара итераций, и эту дивную компанию или кончат, или посадят. Но пока эта пара итераций произойдёт, они накормят говном всех, кто попытается к ним приблизиться. А я не люблю есть говно, я его уже и так слишком много съел за родину.

* * *

* * *

Mason Lemberg
    Хто насправді налажав і хто насправді зірвав вчасний запуск системи електронного декларування в Україні?
    Побачив комент Alexandr Noinets і вирішив досліти тему.

15.03.2016 з'являється інформація про те, що Уряд Данії починає фінансувати систему електронного декларування

Тобто, програмне забезпечення системи електронного декларування розроблялось 100% за гроші іноземного гранту, держава до всього цього процесу відношення не має.

Керівником проекту став такий собі Іван Пресняков.
    Ось його профіль в фейсбуці

Саме він був тою людиною, яка вибирала підрядника і контролювала виконання робіт.
    Ось тут, 04.08.2016 він гордо звітує, що все зроблено на 100%

В профілі написано, що Іван Пресняков був праціваником шабунінського центру протидії корупції до того, як почав пиляти цей грант.

12.08.2016 виявилося, що з програмним забезпеченням щось не так і зроблено там далеко не на 100%.
    І тут чомусь через таку дрібницю починають дико істерити всі "антикорупціонери" і звинувачувати в цсьому владу, переживати за гривню, безвізовий.
    Переживали так, що взяли сьогодні на пресуху самого винуватця. Ось він був сьогодні учасником цього ранкового цирку

Підсумую:
    1) Уряд Данії фінансує проект
    2) "антикорупціонери" отримують бабло на реалізацію проекту, пиляють бабло, наймають криворуких програмерів з дитячим сайтом
    3) "антикорупціонери" зривають терміни і ТЗ
    4) "антикорупціонери" під акомпанемент одноклітинних організмів кричать, що винуватий Порошенко, а григоришинське гівнозмі закликає через це позбавити нас всіх безвізу і кредитів МВФ.

А тепер охренєйте від рівня цинізму.
    Пророк

я так і думав. президент і уряд не мають ані найменшого стосунку до електронного декларування. нагадили і зняли з себе всю відповідальность. іншого я і не чекав.

кожен КАМаз в Україні - це ще один цвях в домовину КрАЗа, а значить, добре для свономоторс, тут і сперечатися нема про що.

а ще, виявляється, російська розвідавіація вільно літає над неокупованою Україною, І ГОЛОВКОМ ТЕЖ НІ ПРИ ЧОМУ.
    Держприкордонслужба заявляє про використання Росією повітряної кулі на адмінкордоні з анексованим Росією Кримом для спостереження за українськими прикордонниками. Про це в ефірі "5 каналу" повідомив голова Держприкордонслужби Віктор Назаренко.
    "Використовувався спеціальний засіб спостереження у вигляді повітряної кулі, що вони використовували для спостереження за нами", - сказав він.
    ...Голова відомства зазначив, що Держприкордонслужба не має права збивати безпілотні літальні апарати, що запускаються Росією з території Криму.Прикордонники лише передають дані про зафіксовані російські безпілотні літальні апарати українським військовослужбовцям.
    Хулє там збивати дирижабль, автоматна черга... але - спостерігайте, не провокуйте, атопутін нападе. Я вважаю, це епічна просто перемога.ще одна. а кажуть, нічого доброго не відбувається - так ось же воно!
    Пророк

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    я так і думав. президент і уряд не мають ані найменшого стосунку до електронного декларування. нагадили і зняли з себе всю відповідальность. іншого я і не чекав.

кожен КАМаз в Україні - це ще один цвях в домовину КрАЗа, а значить, добре для свономоторс, тут і сперечатися нема про що.

а ще, виявляється, російська розвідавіація вільно літає над неокупованою Україною, І ГОЛОВКОМ ТЕЖ НІ ПРИ ЧОМУ.

Хулє там збивати дирижабль, автоматна черга... але - спостерігайте, не провокуйте, атопутін нападе. Я вважаю, це епічна просто перемога.ще одна. а кажуть, нічого доброго не відбувається - так ось же воно!
    так а шо Данія дала гроші, якісь непідконтрольні нікому антикорупціонери, якийсь Пресняков який наче сама себе назначив керівникомм проекту

уряд і президент взагалі не мають ніякого відношення до одного з найважливійших реформаторських проєктів у сучасній історії України
    Пророк

Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
    так а шо Данія дала гроші, якісь непідконтрольні нікому антикорупціонери, якийсь Пресняков який наче сама себе назначив керівникомм проекту

уряд і президент взагалі не мають ніякого відношення до одного з найважливійших реформаторських проєктів у сучасній історії України
    Так, інколи корупціонерам навіть не потрібно заважати антикорупціонерам у їхній діяльності. Вони цілком здатні облажатись і самі.
+ Ответить в теме
Страница 120 из 130