Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1453Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 111 из 130
Показано с 1,101 по 1,110 из 1299.
    Пророк

Re: Зрада ?

Вікторіус, дякую, що написав, не знала... Огорчилась і роздратувалась. Нічого сама зробити не можу, але подумки слатиму потужний посил учасникам ходи. Сподіваюсь з ними станеться щось неприємне. "...ходи миру, любові та молитви за Україну..", просто бісить!

Пророк

черешня, самий мінімум, що ми всі можемо зробити - не звертатися до "пастирів" цієї "церкви". позбавити її засобів до існування і підтримки. хай харчуються на гроші з рос. бюджету. тим більше що вони себе поставили поза світовим православ'ям.

Русская православная церковь (РПЦ) не примет участие во Всеправославном соборе, который должен пройти 16-27 июня на Крите. Об этом, как сообщает ТАСС, сообщил глава Отдела внешних церковных связей Московского патриархата митрополит Иларион.

«Мы приняли решение о том, что в случае неучастия поместных церквей мы не сможем участвовать во Всеправославном соборе», — заявил митрополит на пресс-конференции по итогам заседания Синода.
    ... РПЦ предлагала до 10 июня провести экстренное Всеправославное предсоборное совещание. Синод Константинопольской православной церкви, которая является главным организатором собора, эту инициативу не одобрил.

Участники Всеправославного собора собирались обсудить шесть вопросов: контакты православной церкви с остальным христианским миром, отношение к посту, браку, церковной миссии в современном мире, окормлению православных в диаспоре, способы провозглашения автономии православных церквей, напоминает «Интерфакс».

Подготовка к проведению собора велась более полувека.
    мене ж більше хвилює позиція держави і її правоохоронних органів, які витрачають величезні ресурси на боротьбу зі Свободою і Правим сектором і толерують ФСБшників в рясах.
    Пророк

А чого оцей лінк на УПЦ?
    http://news.church.ua/2016/06/29/mar...i-za-ukrajinu/
    Раз це затія РПЦ? Я не дуже розбираюсь, як вони там зараз дружать чи ворогують, але після отаких акцій не хочеться вникати хто там що, просто опасаюсь православної церкви, католики зараз виглядають набагато привабливіше.
    А влада... Я от спрощено уявляю це так: приходять до президента радники і кажуть: от така -то хода зібралась і іде. Президент: "От бл..., ще цього не вистачало, що будем робити?" Радники- "Ну хз, і розігнати буде хай-вай і передовиці, як нещасних жііночок і стариків розганяє бездушна поліція, і дозволити - погано". Президент: "Ну за шо це мені... чого я....я заморився...".Тобто мені не здається, що Порошенко радіє цьому флеш-мобу, це ще одна проблема на його голову.
    Пророк

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    А чого оцей лінк на УПЦ?
    http://news.church.ua/2016/06/29/mar...i-za-ukrajinu/
    Раз це затія РПЦ?
    Лінк на сайт УПЦ Московського патріархату, тобто, тієї церкви, що напряму підпорядковується РПЦ. У УПЦ МП немає свого патріарха, є лише митрополит, який є підлеглим московського патріарха.

Президент: "От бл..., ще цього не вистачало, що будем робити?" Радники- "Ну хз, і розігнати буде хай-вай і передовиці, як нещасних жііночок і стариків розганяє бездушна поліція, і дозволити - погано".
    Якісь тупі у Вас президентські радники. Що робити? Та організувати у всіх місцях зупинок тої "ходи" свої флеш-моби з патріотичною символікою і кричалками про єдину помісну церкву під рукою київського патріарха Філарета. Бюджетники + прихожани УПЦ КП + патріотично налаштовані українці - і тих "хрестоходів" не буде видно і чути. Потрібне лише бажання та трохи організації.

Воно, насправді, не так, щоб і дуже... Десь у Харківській області:

http://www.areacreativ.com/being/his...vtoroj-v-puti/

Але сам факт...

Пророк

я заморився...
    Заморився? В отставку, за руку ж никто не держит.
    Пророк

Ответ Сообщение от infospacer Посмотреть сообщение
    Воно, насправді, не так, щоб і дуже... Десь у Харківській області:
    Треба органам моніторити, скільки зараз йде і скільки з'явиться десь під Борисполем.

"Ну хз, і розігнати буде хай-вай і передовиці, як нещасних жііночок і стариків розганяє бездушна поліція, і дозволити - погано". Президент: "Ну за шо це мені... чого я....я заморився...".Тобто мені не здається, що Порошенко радіє цьому флеш-мобу, це ще одна проблема на його голову.
    Вирішується на раз два. Баби хай повзуть далі, а чоловіків призивного віку на три доби "для вияснєнія лічності".
    Пророк

Rodion Shovkoshytnyi

Щодо ходаків.
    Говорив з хлопцями з того відділу СБУ, який цим займається. Запитав "як для себе", і про що можна публічно говорити.

Так от:
    - Костяк колони - приблизно 300 людей. Інші - ті, хто примикає до них в тому чи іншому населеному пункті, йде трохи, а потім повертається додому;
    - В колоні і не тільки є співробітники. Її, що називається, "ведуть" ;
    - На даний момент жодного встановленного бойовика з бази центру "Миротворець" не зафіксовано;
    - Головна мета - вчинення провокацій (камуфляж, колорадки, імперки). Мета-мінімум (розголос в ЗМІ та соцмережах, істерія та маніпуляцї) вже виконана. Якби не було інформаційного шуму, то їх би загал і не помітив би.

Від себе: Бачу, що багато хто збирається зустрічати ходаків. Друзі, якщо так станеться, що раптом з колоною щось випадково трапиться - будь ласочка - не знімайте і не викладайте це в мережу, і відженіть журналістів.
    les
    Філософф

Полтавчани - молодці!
    http://nbnews.com.ua/ua/news/185063/

А от до цього
    http://newsonline24.com.ua/krestnyj-...askrasku-video
    навіть не знаю, як ставитися.....
    Брехня це чи дійсно ходоки дуже хитрови..ані?
    Пророк

Ответ Сообщение от les Посмотреть сообщение
    чи дійсно ходоки дуже хитрови..ані?
    Ходоки, нет, а их организаторы такие.
    Я думаю, весь "удар" готовится на Киев. Туда они стянут толпу и фанатиков и титушни и ваты.
    штатний скептик

У Полтаві на вулиці Європейській перекрили рух через прибуття до міста колони учасників "Хресної ходи за мир", які приїхали на автомобілях та автобусах.
    Я думала, там реально толпа, а там 70 человек? 70 сектантов, которые "пришли" на автобусах и автомобилях! "Хода"... Все ниже и ниже в моих глазах церковь, все дальше и дальше от Веры и Неба...
+ Ответить в теме
Страница 111 из 130