Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1453Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 105 из 130
Показано с 1,041 по 1,050 из 1299.
    Пророк

Re: Зрада ?

Ответ Сообщение от infospacer Посмотреть сообщение
    Ну от, спочатку Ви не погоджуєтесь. А потім самі ж пишете, що
    Так, не погоджуюсь! Ось з цим вашим твержденням:

Ні для кого не секрет, що в нашій країні закони самі по собі не так важливі, як те, хто і як буде їх застосовувати...
    Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    2.
    Еще раз повторюсь, - я не согласен. Кодексы и законы сейчас прописаны так, что бороться с преступностью и криминалом действительно очень сложно

Пророк

ну ось бачите, знов. боротися з тероризмом і корупцією від партії регіонів Петру дуже складно, бо закони недосконалі.
    дружити з ними і кришевать їх (як мера Одеси чи Ківалова) закони не заважають.
    садити в тюрму або позбавляти мандата незгодних з Петром (Мосійчук, Корбан, Томенко, Фірсов) закон (відсутність закону) не заважає.
    всяких там "равликів" і добровольуів садять в тюрму пачками, і снпаратистів ніззя. справи відкривають проти тих бійців, які затримували сепарів на блок-постах ще в 2014 році.
    це називається беззаконня, а не "закони заважають".
    Пророк

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    Не марнуйте час.
    Ну, Ви ж розумієте, що дискутую я не заради Enter-а. Я сподіваюсь, що наша дискусія цікава і іншим читачам форуму.

Так, не погоджуюсь! Ось з цим вашим твержденням:
    Ні для кого не секрет, що в нашій країні закони самі по собі не так важливі, як те, хто і як буде їх застосовувати...
    Добре, давайте наведу Вам черговий приклад. Всі ми пам'ятаємо, як Президент грізно обіцяв за 2 тижні побороти "бурштинову мафію". І шо, поборов? Ні, бо стверджується, що законодавство недосконале.
    Але ж існує у нашому законодавстві норма про адміністративні затримання (ст. 263 КУпАП)? Тобто, можна проводити постійні рейди місцями бурштинових "копалень" і абсолютно законно затримувати усіх копачів на 3 години (причому, відлік часу буде починатись з моменту доставлення порушника до райвідділу). Як ми добре розуміємо, у процесі затримання для чималої кількості "копачів" до обвинувачення відразу додасться "скоєння дрібного хуліганства, злісна непокора законному розпорядженню або вимозі працівника міліції, публічні заклики до невиконання вимог працівника міліції", що одразу дозволить продовжити затримання до суду.
    Чи буде це заважати діяльності "бурштинової мафії"? Напевне, але, повторюсь, за умови постійності та масштабності таких рейдів. Тобто, що ми маємо? Є закон, який дозволяє боротися з незаконним видобутком бурштину. Але немає бажання цей закон застосовувати.
    Я навів лише один приклад (ну, і про Єфремова раніше). І таких прикладів, я впевнений, Ви й самі зможете знайти предостатньо. То чому ж Ви продовжуєте не погоджуватись з тим, що часто саме небажання та невміння керуватися вимогами законів заважає владі якісно виконувати свої функції, а не тільки і не стільки недосконалість самих законів?
    Пророк

Добре, давайте наведу Вам черговий приклад. Всі ми пам'ятаємо, як Президент грізно обіцяв за 2 тижні побороти "бурштинову мафію".
    Не совсем так.
    "Порошенко дав силовикам два тижні на припинення незаконного видобутку бурштину".
    Проблема оказалась намного тяжелее, чем кому-то хотелось.
    Порошенко и государство не в состоянии сейчас победить бурштиновую проблему. Т.е. Порошенко не может на данном эатпе справиться с этой проблемой.
    Естественно, когда люди "своим трудом" в день зарабатывают 300 долларов и таких людей тысячи и это не наркоторговцы а "работяги", то такую проблему махом не решишь.

Але ж існує у нашому законодавстві норма про адміністративні затримання (ст. 263 КУпАП)? Тобто, можна проводити постійні рейди місцями бурштинових "копалень" і абсолютно законно затримувати усіх копачів на 3 години (причому, відлік часу буде починатись з моменту доставлення порушника до райвідділу). Як ми добре розуміємо, у процесі затримання для чималої кількості "копачів" до обвинувачення відразу додасться "скоєння дрібного хуліганства, злісна непокора законному розпорядженню або вимозі працівника міліції, публічні заклики до невиконання вимог працівника міліції", що одразу дозволить продовжити затримання до суду.
    И работники райотделов, должны задерживать своих односельчан (которых тысячи ) провоцируя драки и перестрелки?!
    Нужна другая тактика. Пусть ищут.
    Пророк

когда люди "своим трудом" в день зарабатывают 300 долларов и таких людей тысячи и это не наркоторговцы а "работяги", то такую проблему махом не решишь.
    Якщо не бажати її рішення - то, звичайно, не вирішиш. Якщо масштаби і системність зусиль по вирішенню проблеми менше, ніж у самої проблеми - на порядки, то - так, не вирішиш.

И работники райотделов, должны задерживать своих односельчан (которых тысячи ) провоцируя драки и перестрелки?!
    Спочатку - тисячі. Потім - сотні. А згодом - одиниці. І "драки и перестрелки" - це лише до одного-двох резонансних випадків жорсткого припинення. Чи наша НГУ може лише з правосєками воювати, а з бандюганами - не справиться? Одного-двох (ну, може - десяток) закопають - у інших вже на "драки и перестрелки" завзяття різко зменшиться...

Нужна другая тактика. Пусть ищут.
    Щось не видно, щоб вони її дуже шукали. Зміст усіх "тактик", що я чув за останні пів-року, зводиться до: "Немає на те спеціального закону, від'є%іться від нас!"
    Пророк

Чи наша НГУ може лише з правосєками воювати, а з бандюганами - не справиться?
    И с "правосеками" осторожничают (Кохановский же на свободе, правосеки, который устроили бойню в Мукачево, на свободе.... и т.д.).
    И янтарщиков паковали, брали, арестовывали. И продолжают это делать. Но до решения этой проблемы еще далеко.
    Нужна легализация, возможность легально работать с обязанностью восстанавливать за собой экосистему.
    Пророк

Нужна легализация, возможность легально работать с обязанностью восстанавливать за собой экосистему.
    І як це завадить нелегальним копачам, які не забажають платити відрахування та "восстанавливать за собой экосистему"?
    Пророк

Это все детский лепет. Хотели бы прикрыть, давно прикрыли бы.
    Всем же понятно, что это не селяне сами по себе там копаются. Работает система откатов и крышевания на самом высоком уровне, потому то закона нет, то "політичної волі", то еще какой-нибудь отмазки.
    Если я выйду в ближайший лес и буду даже просто for fun изрывать его ямами, то сразу найдется закон который даст основания прекратить подобную деятельность. Если мы выйдем всем форумом с такими же целями - точно так же повяжут и еще "організоване злочинне угрупування" навесят. А от если мы будем заносить денежку нужным людям - законы сразу куда-то улетучатся и будет общественность искать "другую практику", пока мы весь лес нафик не расковыряем.
    Пророк

Зміст усіх "тактик", що я чув за останні пів-року, зводиться до: "Немає на те спеціального закону, від'є%іться від нас!"
    зміст усіх тактик такий: плати відкат - і можеш робити що хочеш, навіть розстрілювати людей на Майдані, здавати ворогу СБУ, допомагати кацапам захоплювати Крим, вирубати ліси, копати бурштин, захоплювати землю, торгувати посадами, брати хабарі в судах, постачати електрику ворогу... єдине, що треба - працювати в системі і ділитися, а ланцюжок веде до самого Петра.
    Для цього він і монополізує владу - ВС, прокуратуру, суди і т.ін.

а всі перелічені злочини мають конкретні прізвища: Єфремов, Шевцов, Вовк, Садовников, оті брильянтові прокурори і т.д. Ні на кого чомусь нема закону. Тільки на захисників України є.
    Пророк

Зрадофилы здесь периодически устаривают стон по поводу КРАЗа.
    Так вот:

– По поводу Жеваго тоже можем рассказать историю, без купюр. Решение по реструктуризации якобы было принято. В том числе, механизмом для переговоров стало условие продажи КрАЗа господином Жеваго правильному инвестору. Слышали эту историю от двух участников рынка.

– Я уже поняла, куда вы ведете. Вас не в ту сторону точно кто-то информирует.

Жеваго лично мне клялся, что он очень хочет продать КрАЗ индийским инвесторам. Но на этом КрАЗе долгов больше, чем стоимость всего предприятия. И он ходил каждый день в мой кабинет и рассказывал про индийских инвесторов.

Он ко мне приходил и рассказывал: "Ну вот еще подождите, я же уже тут КрАЗ продаю индийским инвесторам, но они не хотят брать, там большие долги". Ведь ему было дано практически полтора года.

– То есть, причиной стало все-таки то, что он не смог продать КрАЗ?

– Нет, причиной стало то, что ему еще когда я посмотрела на ситуацию в банке, сказала, что банк мертвый. Потом были бесконечные переговоры. Я ему с самого начала сказала, что если он хочет сохранить банк – ему придется продавать активы, потому что у банка в портфеле около 80% – это кредиты связанным с акционером компаниям, а cash flow мог генерить только Ferrexpo от дивидендов.

Но, извините, когда у вас нечего уже генерить, а банк неликвидный, то Национальный банк не может помогать неликвидным банкам.

Мы ему выдали два раза по 700 миллионов под залог качественных активов и под его персональную гарантию, но только под выплаты до 200 тысяч Фондом гарантирования. Дали ему время полностью на конвертацию всех его крупных заемщиков капитала. Там была целая программа, и я это описывала. Поэтому с ним очень долго возились.

Но теперь, sorry, я его 25 раз предупреждала: "У вас персональная гарантия, которую вы нам выдали". Вы останетесь вообще без ничего.

pravda
+ Ответить в теме
Страница 105 из 130