Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1507Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 101 из 137
Показано с 1,001 по 1,010 из 1361.
 1. #1001
  Offline
  Філософф с автоматом

  Re: Зрада ?


  Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
  93-тя ОМБр

  Зрада навколо нас
  Останнім часом палкі бійці «диванної сотні» та інші зрадознавці активізувалися у віртуальному просторі, критикуючи Збройні Сили України.
  Не маючи реальних знань, вмінь і сил виконувати амбітні, складні та небезпечні задачі у реальності, ці персонажі голосять у мережі про те що все пропало, навколо зрада і всіх зливають.
  Будь-який крок активно коментується експертами «з широкого кола питань»
  виключно у негативному контексті: бригада виконує бойові завдання – не міняють людей на передку, вирушає бригада на відновлення боєздатності чи навчання – марнотратство і оголення фронту, видається нова форма – погана і не така як треба, облаштовується побут у таборі – не цим має займатися солдат.
  Так прийдіть і станьте до строю, покажіть як це робиться власним прикладом.
  Агов! Де ж ви?
  У той час коли країна переживає переломний період, а нація консолідується навколо перемоги, нас підштовхують власними руками зруйнувати здобуте – підривати імідж Збройних Сил, дискредитувати службу за контрактом та сіяти розбрат. Не розуміючи, що репост красного слівця від фрілансера чи чергової псевдо сенсації - це подарунок для ворожої пропаганди. Розголошення у мережі ненавмисно, або ж гірше – за винагороду, закритої інформації щодо дислокації, керівного складу, планів поточних та майбутніх дій військових частин воюючої країни це взагалі що?
  Мотивація співців зради полягає не у конструктивній критиці для покращення ситуації чи впровадження корисних інновацій, мотивація полягає у поширені теми зради заради зради - зради яку ніхто не бачив, але усіх зливають, а патріотів вже всіх пересаджали.
  Десь недопрацьовує СБУ раз стільки «патріотів» розмірковують у соцмережах «про долю батьківщини» з комфортної висоти власного дивану, а не шиють зручну і теплу форму, тривалий термін харчуючись і споживаючи комунальні послуги за державний кошт.
  Успіх приходить до сміливих та наполегливих. Наш караван рушить до Перемоги і честі стати її частиною гідний не кожен.
  А Зрада - вона така зрада...
  З повагою до всіх, керівництво 93 ОМБр
  Давайте разом пам’ятати, що Україна понад усе!
  Я бы на их месте после сегодняшнего зашквара закрыл свой рот и не открывал до начала активной фазы боевых действий...

 2. #1002
  Offline
  Пророк

  Re: Зрада ?


  Alexandr Mamaluy
  В продолжение предыдущего поста.
  Удалился из "Вконтакта" Гах, гнида сепарская! Ничто!
  Всё у всех заскринено, фотографии страницы сохранены, пусть даже не беспокоится.
  Я думал он хитрый, а оно-таки тупой.
  В бригаде разворачивается праведный кипеш..
 3. #1003
  Offline
  Філософф с автоматом

  Re: Зрада ?


  Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
  В бригаде разворачивается праведный кипеш..
  Который начался спустя почти два года с появления этого ушлепка на манеже.
  Он не один в армии такой (особенно с новыми контрабасами), ОНИ туда идут ЗАРОБЛЯТЬ, а не Украину защищать.
  Легко получать по 7000 за то, что ходишь в часть как на работу, проклинаешь укропов и братаешься с сепарами.
  Это уже совсем не те безбашенные патриоты вроде Александра Мамалуя, которого уважаю всем сердцем.
 4. #1004
  Offline
  Пророк

  Re: Зрада ?


  Юрий Бирюков

  Армию Украины разбазаривали все предыдущие министры, кто как мог. Кто больше, кто меньше. Не всегда разворовывали, хотя кажется практически всегда, но всегда просто безумно и бездумно.

  Но рекордсмен из рекордсменов, лидер Топ-14 Министвро обороны - наш несравненный "настоящий полковник". Нет, он что-то полезное сделал для ВСУ, наверняка. Ну... Ну ведь наверняка же сделал, да... Наверное.

  167 военных городков, 4931 здание и сооружение - на безоплатной основе было роздано направо и налево. Полтора десятка тысяч гектар земли. Все по документам, все по постановлениям и приказам. Не трогаю сейчас вопросы продажи/передачи/воровства вооружения, только 167 военных городков и почти пять тысяч зданий. Без-воз-мез-дно.

  Ах, да. За последние 12 месяцев работы Полторака было по решениям судов возвращено 50 000 гектар земли в собственность Министерства обороны.

  Время собирать камни. 5. #1005
  Offline
  Пророк

  Re: Зрада ?


  о, це той гадьониш, який допомагає нашому гетьману Петру знищити КрАЗ і публічно розповідає, що ніякого КрАЗу не існує, це все китайське лайно, яке не їздить і ламається?
  поки ще в нього не все виходить:
  Квітень, за підсумками виробничої діяльності ПАТ «АвтоКрАЗ», став найрезультативнішим місяцем поточного року. На головному конвеєрі автозаводу вироблено 110 автомобілів, що в 2,3 рази більше аналогічного показника в березні і на 21 % перевищує результат виробництва торішнього квітня. Більшу частину - 65% продукції, підприємство минулого місяця виготовило на експорт. При цьому в загальному обсязі виготовлених автомобілів 68% складають шасі, 18% - бортові, 12% - тягачі і самоскиди - 2%.
  http://www.autokraz.com.ua/index.php...ekushchem-godu
  в минулому році було навпаки: дві третини на внутрішній ринок.
  і цікаво, що цих закордонних покупців, переважно збройні сили та видобувні компанії, якість влаштовує. мабуть проплачені агенти, не хочуть купувати МАЗ-Богдан. Свинарчука на них нема.
 6. #1006
  Offline
  Пророк

  Re: Зрада ?


  Ірина Фріз / Iryna Friz

  Результати попереднього розслідування військової прокуратури щодо кількості та вартості реалізованого військового майна Збройних Сил України в період з 1 березня 2005 року по 2014 рік вражають.

  За цей період завдяки діям міністрів оборони Збройні сили втратили 232 гелікоптери, 832 танка, 714 ББТ, 4930 одиниць автомобільної техніки,570,85 млн. одиниць боєприпасів.

  Нищівного удару було завдано системам ППО, ВПС. Найбільші збитки були завдані керівництвом МО в період 04.02.2005-18.12-2007, 18.02.2007-05.06.2009, а також 08.02.2012-24.12.2012 р.

  Завдання цих збитків обороноздатності держави не може залишитися без належного реагування та має призвести до кримінальних справ та судових вироків колишнім керівникам оборонного відомства. З метою здійснення правосуддя та покарання винних вважаю за необхідне винести на розгляд питання про прибрання з законодавства України норм про термін давності злочинів за корупційні діяння та завдання збитків обороноздатності держави.

  * * *

  Олександр Верголям


  Интересные детали по расследованию за разбазаривание военного имущества и подрыв боеспособности армии Украины в период с 1 марта 2005 по 2014 год.

  По словам Ірина Фріз / Iryna Friz самые плачевные последствия имели правления

  1. Анатолій Гриценко 04.02.2005-18.12-2007, это не года жизни, это время пребывания на посту министра обороны Украины.
  Гриценко - муж Мостовой, главред Зеркала Недели (того самого, который опубликовал "план Мореля" и прочие забористые планы, которые ни разу не взлетели.
  Мостовая - вдова Александра Разумкова, сам Гриценко - екс-директор центра Разумкова.
  Возглавляет партию "Громадянська позиція"


  2. Юрій Єхануров 18.02.2007-05.06.2009
  Партія "Відродження" и этим все сказано. Там Хомутыник, который в Партии регионов отвечал за таможню, партнер Игоря Палицы - правой руки Игоря Коломойского.

  3. Дмитрий Саламатин 08.02.2012-24.12.2012
  Партия регионов, получил гражданство Украины в 2004 году. Сейчас проживает в Москве.

  Между Гриценко и Ехануровым был Valerii Ivashchenko, вокруг которого 2010-13 годах кипели страсти из-за Феодосийского судомеханического завода, имущество которого, по словам обвинения того времени, он распродал. Тогда против этого дела протестовали ЕС, США, Хельсинская группа и т.д. В свете нового расследования можно подумать что дело могло быть и не совсем уж таким пустым.

  АПД, у господина Иващенко такая вкусная лента, зайдите -не пожалеете.

  Интересно чем все закончится. И закончится ли чем-то или спустится на тормозах?

  Вопрос - а где наши антикоррупционеры?
 7. #1007
  Offline
  Пророк

  Re: Зрада ?


  Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
  который опубликовал "план Мореля" и прочие забористые планы, которые ни разу не взлетели.
  Отнюдь, вы что не видете что к этому идет. Это единственный рабочий план и он будет выполнен. Да, назовут его планом Порошенко, но сути своей от этого он не поменяет. И Порошенко и Западу нужен т.н. мир на Украине. Да и для Московии такой план само то.
 8. #1008
  Offline
  Пророк

  Re: Зрада ?


  Павло Бондаренко

  Сьгодні виповняється 2 роки з того дня, коли П.О. Порошенка обрано Президентом України. Більш детельний аналіз, з усіма недоліками та позитивом стовно його діяльності підготую до річниці його офіційного вступу на псаду тобто інавгурації. Зараз дозвольте пройтися по "зраді", якої її бачать наші "патріоти", тобто "совки", які визнали незалужність України пізніше за Канаду, але все ж трохи раніше за Схдний Тимор.
  Отже "зрада".

  Прошенко здав Маріуполь в обмін на "Ліпецбку фабрику" - 14 разів.
  Пророшенко здав Мар`їнку в обмін на "Ліпецбку фабрику" - 8 разів.
  Порошенко здав Щастя (просто так) - 3 рази.

  А крім цього Порошенко здав Красний Лиман, Сіверськ, Краматорськ, Слов`янськ, Костянтинівку, Дружковку, Джержинськ (Торецьк), Артемівськ (Бахмут), Рубіжне, Сіверодонецьк, Лисичанськ, Попасну, Горськ, Щастя.

  Поршенко розвалив потужну українську армію. Це всі знають. Пан азаров так і сказав тиждень тому. Порошенко. Розвалив. Українську. Армію.
  Пана Азарова підтримали видатні українсткі патріоти від Бутусова до Лєщєнка і від Гнапа до Крат.

  Дійсно, хто ж іще пустив "наліво" три з половиною сотні танків, півтори сотні вертольотів, 800 тисяч автоматів - це він, підлий. У нагрузку до тортиків "Рошен".
  І лише неймовиірними зусиллями геніального полководця, чеснєшєго офіцера, настоящєго палковніка Анатолія Гриценка та його дружини армію було відновлено. Сформовано 6 нових мотопіхотних та механізованих бригад, 12 батальйонів та полків Нацгвардї, розроблено новітні системи озброєння.

  Саме Бутусов, Найєм, Тетяна Чорновіл, Гнап і Анатолій Грицено реформували Генштаб, ввівший в нього для контролю за витратами і закупівлями волонтерв з числа представників громадськості та воїнів АТО.

  Вже не кажу про те, що зрадник Порошенко ледь не щотиждня бігав до Європи та США переконувати їх у тому, що в Україні - корупція і злочинна влада і що не треба їй давати кредити, допомогу технікою, озброєнням, медикаментами - все одно вкрадуть. Головне - ні в якому разі не треба створювати коаліцію проти Росії і не треба вводити проти неї санкції (бо там фабрика у Ліпецьку).

  Саме Порошенко за два дня до референдуму в Голандії їздив туди й роздавав інтерв`ю про те, як все погано в Україні і що їй ще рано до ЄС. Вмовляв не давати черговоро траншу МВФ - все одно вкрадуть.
  І лише неймовірними зусиллями Боровика, Гнапа, Лєщєнка, пані Юлії Тимошенко та пана Олега Ляшка, які поїхали до Нідерландів і переконали голландцв не вірити "шоколадному зраднику", підступні задуми Порошенка позбавити Україну евронтеграції провалилися.

  Ну і звичайно, це Порошенко (бо Ліпецька фабрика, не забули?) робив усе, аби Україна і надалі продовжувала купувати газ у Росії. Якщо не по 450, як у 2009-му, то хоча би по 295.
  Лише титанічні зусілля Юлії Тимошенко дозволили порвати усі тіньові газові схеми, що вибудовувалися між Києвом та Москвою десятиріччями, за якими газ вважався "президентським" бізнсом, що приносив усім гарантам від Кучми до Януковича мінімум мільйон доларів щодня самих лише "відкатів" - було подолано, а Україна взагалі не купує газу у Москві.
  Крикнемо потрійне татарське "Ура" Юлії Володимирівні за подвиги на газовому фронті.

  Можемо ще згадати чимало "зради", починаючи від нової поліції та волонтерського контролю за міністрами і закінчуючи іноземними інвестиціями у країну, що де факто знаходиться у стані війни, але не буду. І так вийшло чимало літер.

  Знаю одне: все, що іще залишилося поганого (а його чимало залишилося) в країні - це особисто через Порошенка та його "Рошен".
  А все, що зроблено і реформовано - це завдяки Гриценко, Тимошенко, Гнапу, Сироїд, Найєму, Ляшко, Садовому, Семенченко, Парасюку, Соболєву, Мосійчуку, Корбану, Крат, Тані Чорновіл та багатьом іншим, хто не за газові схеми, не за московське бабло, не за можливість тирити з бюджету - а єдино заради простого українського народу несе свій хрест, не доїдає, не допиває, не досипає.

  Тому повністю підтримую пані Сироїд: треба забрати у Порошенка право керувати СБУ передати над ним контроль депутатам. Хай керують Ляшко, Тимошенко, Вілкул, Рабінович, Мосійчук, Семенченко, Парасюк, Балога (усі три), Львочкін. Ну і звичано, сама Сироїд.
  Двічі несудимий за шахрайство Костянтин Гришин на чолі Служби Безпеки? Чом би й ні. У нас вже був двічі не судимий президент.
  Головне - Порошенко влади не давати. Бо зрадник. "Рошен" та Ліпецька фабрика опять же ж...

  З великим "прохоботським" вітанням
  ПАВЛО ПРАВИЙ (Бондаренко)
 9. #1009
  Пророк

  Re: Зрада ?


  якби не патріотична громадськість, активісти і волонтери, офшорич продав би все за шоколадку в ліпецьку
 10. #1010
  Sky
  Offline
  Небо в твоїх очах ©

  Re: Зрада ?


  Ответ Сообщение от Виння Пых Посмотреть сообщение
  офшорич продав би все за шоколадку в ліпецьку
  що малі діти...
+ Ответить в теме
Страница 101 из 137

Похожие темы

 1. Зрада
  Olio в разделе Стосунки, Кохання, Романтика
  Ответов: 130
  Последнее сообщение: 24.12.2017, 16:51
 2. Ответов: 60
  Последнее сообщение: 04.04.2015, 15:09
 3. Жінка+Жінка...+ Чоловік...а чи зрада?
  laithemmer в разделе Про «це»
  Ответов: 46
  Последнее сообщение: 23.03.2008, 12:16