Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей418Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 5 из 40
Показано с 41 по 50 из 393.
    модератор

Re: Коломойский

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение

Mustafa Nayyem
    Юрия Березы опровергает участие своих бойцов в инцидента под Укрнафтой.

Неизвестный в черной балаклаве прямым текстом представляется членом полка патрульной службы милиции особого назначения «Днепр-1[/B]»
    Мустафа двинулся окончательно, не верит Березе но верит "Неизвестному в черной балаклаве ". Недодепутат блин...

И если Юрий Береза действительно говорит правду и не хочет, чтобы его батальон связывали с этим маразмом, с его стороны было бы правильно выяснить, кто этот человек и попросить у него объяснений/извинений.

Пророк

Ответ Сообщение от V00D00People Посмотреть сообщение
    Недодепутат блин...
    Положа руку на сердце, он и журналистом был таким.

Недодепутат блин...
    Хотя, походу подработку таки нашел в Раде. Помните его - "За 5 тысяч гривен я не буду работать в парламенте. В Киеве невозможно прожить на 5 тысяч гривен".
    Пророк

Ответ Сообщение от 23q Посмотреть сообщение
    а цель коломойского предоставить бесплатный бензин для нас.
    ні, про таке не чув. але мене влаштовує і ціна, і якість бензину Укрнафти. а якщо додати, що це ЄДИНИЙ працюючий із шести українських НПЗ, і що він дає роботу людям в Кременчуці і гроші в бюджет Кременчука, Полтавської області та України, то я в суперечці Коломойського з Єремеєвим (і Порошенком) цілком на боці Коломойського.

якщо додати зроблене ним у Дніпрі, то двічі на його боці.

Офтоп:
    Ответ Сообщение от AlexDS Посмотреть сообщение
    Особо ничего за посл.время не повлияло, потому что ничего такого кардинального не произошло.
    дещо все-таки "проізошло" - я маю на увазі дії Порошенка на посаді Президента. я був про нього невисокої думки, але такої імпотенції, беззаконня, жадібності і відвертої зради не чекав. змінив свою і без того невисоку думку на гірше.
    Я наверное не точно высказался.
    Имел ввиду не буквально букву Нашего допотопного закона, который делали 20 лет воры для себя, чтобы воровать "по закону". А закона совести и справедливости.
    формальне право є лише фіксацією правосвідомості і має відображати погляди суспільства на добре й погане. але я не лаяв би так гамузом наше право. наприклад, Конституцію. вона досить-таки досконала і не дозволяє робити багато речей, які я вважаю неприпустимими.

наприклад, це:
    - заборона бізнеса для президента
    - заборона перебування в країні іноземних військ без дозволу Ради (російські "спостерігачі")
    - заборона антиконституційних законів ("особий статус Долбаса - має прийматись як конституційний закон, конституційною більшістю).
    як бачимо, президент, Гройсман, Ложкін і компанія порушують не моральні закони (хоч це теж), а юридичні. і що з цим робити, я не знаю. рецепти радикальні й небезпечні. і їхні дії теж небезпечні. якби мати сильну судову владу і сильну Ради, це не було б проблемою. але ми не маємо.
    Пророк

Президент Украины Петр Порошенко поручил правоохранителям разоружить всех лиц, находящихся в здании "Укрнафты", сообщил глава Службы безопасности Украины Валентин Наливайченко.

"Мы подтверждаем незаконную деятельность группы лиц, в том числе с оружием, которую зафиксировала и МВД, и журналисты, мы подтверждаем, что деятельность так называемой структуры "Сич", которая называлась в том числе "Крок" - это те предприятия, которые созданы в Днепропетровске. Мы подтверждаем, что никаких законных оснований для деятельности этой структуры в Украине нет. И в бли
    Пророк

https://www.youtube.com/watch?v=pqlN2BOL-fM

Да ладно "потолкали",всего лишь приобняли и кофе повели пить... ни чего страшного.
    Беня красавец! "Та идём!... Сегодня ночь... Ты боишься со мной идти?"

АААААААА!!!! "полудепутат или недогоубернатор"

просто рыдаю!!! "разбегись и давай головой..."
    "это я с газовым этим ходил и приваривал"

Ответ Сообщение от AlexDS Посмотреть сообщение
    Ну так ЭТО и нужно было говорить, а не елозить словами як кіт на глині... Сейчас как раз такое время, что слова и высказывания должны быть однозначными.

А по теме, то - нифига себе вариантик. Значит когда Сашу Белого менты замочили это значит мусора зверствуют. А когда Беня хрен знает кого в масках выставил на пороге гос.предприятия - он красавчик и с ним нельзя ссориться?

НИКОМУ, НИКАКИЕ заслуги не дают право НАРУШАТЬ ЗАКОН !!! Ни Бене, ни псевдо-"Днепру" (потому, что как по мне то настоящий "Днепр" в Песках)
    Если это сейчас не пресечь - поверьте мне через неделю все будет кончено. Пойдет наступление, а тут внутренний фронт. Беня сядет в самолет и х%йнет в Израиль, а Украине будет край.

з.ы. Одно знаю точно. Нахлебаемся мы ещё от этих олигархов (вкупе с Порохом). На знаю когда придет то время, когда сможем отделить бизнес от политики.
    не-не-не! ты погодь! я тоже всецело за законность, "дотримання" буквы и "вот это всё" ©
    НО! это возможно только в том случае, если все стороны играют в соответствии с и с "дотриманням". если же одна сторона в полночь вламывается с новоназначенным луганским СБУшником в здание компании в которую Беня вложил и по серьёзному о каком "дотриманні" может идти речь?!
    если все по закону я тоже за. если же все равны, а некоторые равнее так лично я всецело Коломойского поддерживаю в выставлении ворот и народа с автоматами
    модератор

Народні депутати від «Блоку Петра Порошенка» Андрій Денисенко та Віталій Купрій заявили про вихід із фракції.

Про це таке рішення вони повідомили під час прес-конференції у Дніпропетровську.

Депутат заявив, що «подібні команди «фас», незаконні, непродумані, антидержавні, антинаціональні дії спецслужб зі нищення дніпропетровської команди, зі нищення добровольчого руху, зі нищення стабільності на півдні і сході України, - це не могло відбутися без вказівки, без обізнаності керівника держави Петра Порошенка».

«Тому я, як депутат від фракції «Блоку Петра Порошенка», заявляю про свій вихід зі складу фракції», - заявив він. При цьому нардеп звинуватив СБУ та інші правоохоронні органи у підтримці трафіку контрабанди.

Про вихід з фракції заявив також Олександр Дубінін.
    Пророк

з ким би ще воювала наша нацгвардія. ну не з моторолою ж, насправді.

У Нацгвардії заявляють, що інформація про стягування сил Нацгвардії не відповідає дійсності. Про це повідомляє прес-служба Нацгвардії на сайті.

"В деяких засобах масової комунікації поширена інформація начебто про ".... стягування сил Нацгвардії до Дніпропетровська", яка не відповідає дійсності", - сказано в повідомленні. "Військові частини Національної гвардії, які постійно дислоковані у м. Дніпропетровськ, діють у штатному режимі, виконуючи покладені на них завдання", - додали в повідомленні. "Ніяких додаткових сил до несення служи підрозділами Національної гвардії Україні у Дніпропетровську не залучається", - наголосили в повідомленні. Водночас, в повідомленні немає жодної інформації про те, що повідомлення про стягування батальйонів Нацгвардії було розміщене саме на сайті Національної гвардії.

Тоді в тексті йшлося, що "відповідно до Указу Президента України два батальйони Нацгвардії прямують до Дніпропетровська", а військові частини Національної гвардії України, які дислоковані у м. Дніпропетровськ, переведені у посилений режим несення бойової служби. Збережена робоча сторінка цього повідомлення.

все це пахне гірше нікуди. смердить.
    Пророк

"Я не считаю, что нам надо прогнозировать действия Путина. У нас есть два субъекта, которые мы не признаем — это "ДНР" и "ЛНР" - но которые состоялись, к большому нашему сожалению. Они существуют. Там есть свои руководители, люди, которые управляют этими субъектами. Часть Донецкой и Луганской областей живут же каким-то образом. Там осталось 1,5 — 2 млн украинских граждан и как-то они выживают в этих условиях", - сказал Коломойский.

"Но давайте посмотрим на ситуацию с другой стороны, со стороны "ДНР" и "ЛНР". Там прошли псевдовыборы, на них победили Захарченко и Плотницкий. Они сегодня там власть, захваченная, узурпированная, но это власть...

tsn.ua

* * *

* * *

Пророк

Блядство, одним словом.
    Все это дурно пахнет, Панове.
    Пророк

23 березня 2015 року може стати точкою неповернення для команди Ігоря Коломойського, яка кинула публічний виклик центральній владі

Заява голови СБУ Валентина Наливайченка про можливу причетність заступників голови Дніпропетровської ОДА до вбивств і контрабанди, і як реакція – вихід чотирьох депутатів, близьких до Коломойського, із фракції БПП, а також обіцянка дніпропетровців скликати свій Майдан – все це означає те, що в Україні відкрито новий фронт – внутрішній. Те, що вчора ще виглядало як банальний перерозподіл сфер впливу, сьогодні скидається на початок "війни" між основними фінансово-політичними групами України.

Ігор Коломойський, який прийшов рік тому у крісло голови Дніпропетровської ОДА у досить непростий для країни та області час, очевидно, розраховував на адекватну оцінку його дій з боку центральної влади. А простіше кажучи – на дивіденди у бізнесі та політиці. Ігор Валерійович не мав наміру нікому поступатися. Ані президентові, ані прем’єрові, ані Пінчуку, ані Ахметову, ані Фірташу. Що він у черговий раз і продемонстрував на прикладі "Укртранснафти" і "Укрнафти". Хоча, погодьтеся, виглядає дивним, коли чиновник, який представляє владу, воює із цією самою владою, обстоюючи свої бізнес-інтереси.

Останні події навколо "Укртранснафти" і "Укрнафти", під час яких господар "Привату" чітко артикулював свої наміри щодо цих двох компаній, схоже, не залишили вибору Петрові Порошенку. Поява бронемашин та озброєних людей, які, як твердив Ігор Коломойський, готувалися захищати "Укртранснафту" і "Укрнафту" від рейдерських атак, змусили спершу Арсена Авакова заявити про намір у 24 години роззброїти приватні охоронні фірми. А згодом Петро Порошенко наголосив, що у жодного губернатора не буде своїх "кишенькових" збройних сил. На кого натякали голова МВС і президент, зрозуміло – на Коломойського. А от Наливайченко прямим текстом заявив про злочинну діяльність соратників Ігоря Коломойського.

У Дніпропетровську це сприйняли як оголошення війни. Один із заступників голови обласної держадміністрації Геннадій Корбан публічно заявив: у Києві влада прокралася, забрехалася і їй пора піти. Іншими словами влада Дніпропетровщини висловила вотум недовіри владі центральній, якій вона, власне, і підпорядковується. А четвірка нардепів із БПП – Віталій Купрій, Андрій Денисенко, Олександр Дубінін та Валентин Дідич оголосила про свій вихід із пропрезидентської фракції.

Що далі? Київ тепер має відповісти на виклик Дніпропетровська. Питання – як. Відставка Коломойського? Арешт його нинішніх соратників, яких СБУ звинувачує у причетності до вбивства і контрабанди? Чи навпаки – перемовини із дніпропетровськими бунтівниками? Слово – за президентом Порошенком. Утім, очевидно, що цього разу глава держави не обмежиться лише доганою дніпропетровському губернатору. Очевидно, від цієї відповіді залежатиме і те, як швидко завершиться "війна" між фінансово-політичними групами України.
+ Ответить в теме
Страница 5 из 40