Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей418Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 40 из 40
Показано с 391 по 398 из 398.
 1. #391
  Offline
  Пророк

  Re: Коломойский


  А олбленерго, теплоенерго, водоканал у нас збиткові?

 2. #392
  Offline
  Пророк

  Re: Коломойский


 3. #393
  Offline
  Пророк

  Re: Коломойский


  Не моє, але приєднуюсь до привітань знаному жидобандерівцю.
  з Днюхой, Ігорьоня! :-B

  Жоден з олігархів під час «русской весны» не взяв на себе відповідальність за регіон і не спромігся відкрито виступити проти Кремля. Крім Ігоря Коломойського

  13 лютого відомий бізнесмен Ігор Коломойський відсвяткував свій 54-й день народження. Цікаво, що якісь публічні привітання, зокрема, з боку влади, принаймні в інформаційному просторі, не зустрічалися. Хоча фейсбук-спільнота своєрідно відсвяткувала. Наприклад, пост-привітання на сторінці «УКРОПу» в ФБ, який починався зі слів «сьогодні народився ворог Путіна №1...», зібрав близько 1,7 тис. лайків, 630 поширень і десятки коментарів.+

  Це певним чином парадокс. Адже в березні 2014-го, коли над Україною нависла загроза так званої «русской весны», жоден з олігархів не взяв на себе відповідальність за регіон і не спромігся відкрито виступити проти Кремля. Ігор Коломойський погодився очолити Дніпропетровську облдержадміністрацію. І саме завдяки його команді і під його керівництвом разом з волонтерами та добровольцями агресора вдалося зупинити. Всі інші — або відмовилися (Рінат Ахметов), або були менш ефективними (Сергій Тарута на чолі Донецької ОДА). Якби Ігор Коломойський не погодився, то невідомо якою була б доля півдня та сходу України.

  Не менш важливою була і його роль під час засідання приватизаційної комісії Верховної Ради. Тоді Ігор Коломойський публічно закликав нарешті розібратися з приватизаційними процесами часів президентства Кучми і почати грати за правилами. До речі, в програмі Лариси Губіної «В кабінетах» на «5-му» каналі Ігор Коломойський заявив, що «олігархом є не Пінчук, справжній олігарх — Кучма». Це була справжня інформаційна бомба. Своєрідною ж відповіддю з боку влади стало його звільнення з посади голови Дніпропетровської ОДА і подальший арешт соратника Геннадія Корбана.

  Можна також згадати і інформаційну кампанію телеканалу «1+1» у висвітленні резонансної «справи Гонгадзе—Подольського», зокрема судових засідань щодо головного виконавця вбивства журналіста Георгія Гонгадзе та побиття громадського діяча Олексія Подольського — Олексія Пукача. Не менш гострими були і програми, які стосувалися замовників згаданих злочинів.

  Звісно, ніхто не ідеалізує Ігоря Коломойського. Він не «білий і пухнастий»... По-перше, святих в буремних 90-х не було. Як тоді робилися капітали і які використовували методі — країна пам’ятає... По-друге, є окремі історії, як наприклад з «Укрнафтою», після яких залишилося більше запитань ніж відповідей (він себе проявив не з найкращої сторони). Деякі соратники докоряли Коломойському пасивну поведін і під час судового засідання над Геннадієм Корбаном...

  І, все-таки, майбутнє розсудить. А поки українці запам’ятають його як «живу», сильну і відповідальну людину, яка наважилася і таки зупинила ворога на Дніпрі.

  https://day.kyiv.ua/uk/article/podro...utnye-rozsudyt
 4. #394
  Offline
  Пророк

  Re: Коломойский


  Господарський суд Києва на 8 років відстрочив сплату боржниками понад 9 мільярдів гривень кредиту в "Приватбанку"
  Суд задовольнив позов ТОВ "Пром Гарант Плюс" і визнав недійсним додаткову угоду з "Приватбанком" до кредитного договору, яким строком повернення кредиту в сумі 4,55 млрд гривень значилося 15 жовтня 2017 року з можливістю продовження.

  У той час як в самому договорі датою повернення кредитних коштів вказувалося 25 жовтня 2025 року. У вересні 2017 року "Приватбанк" повідомив ТОВ "Пром Гарант Плюс" про розірвання кредитного договору у зв'язку з несвоєчасною сплатою відсотків і вимагав дострокового повернення кредиту в повному обсязі.

  Суд прийшов до висновку, що додаткова угода є недійсною, оскільки підписуючи його, директор перевищив повноваження, а рішення про додаткову угоду не було узгоджено із загальними зборами акціонерів. З аналогічних причин були визнані недійсними такі ж угоди ще з двома компаніями ТОВ "Брайтон ЛТД" на 4,1 млрд гривень і ТОВ "Коуч Прайм" на 700 млн гривень.


  Колома і тут "переграв" на свою користь!)))
  21 грудня 2016 року Приватбанк офіційно перейшов у державну власність, а додаткові угоди укладені до цієї дати, тобто загальні збори ("колома" з "боголюбом") завідомо були не проведені (процедура не дотримана)!
 5. #395
  Offline
  бог

  Re: Коломойский


 6. #396
  Пророк

  Re: Коломойский


  прювьєтьбанк тріщить по швам https://newsone.ua/ru/ispolnitelnaya...niyu-surkisov/
 7. #397
  Sky
  Offline
  Небо в твоїх очах ©

  Re: Коломойский


  Виння Пых, ага... Щоразу під новий рік )))
 8. #398
  Пророк

  Re: Коломойский


  Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
  Виння Пых, ага... Щоразу під новий рік )))
  ну я звідкіль знаю, може то в них традиція така
+ Ответить в теме
Страница 40 из 40