Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей418Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 36 из 40
Показано с 351 по 360 из 393.
    Пророк

Re: Коломойский

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    нескромно, але влучно.
    https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net...20&oe=56AD98D2
    Это только начала "мечты" рошена и Ко, о полицейской Украине, на подобие как рашка только с "рошеновским ребрейдингом"!

Banned

Кто верит в разговор Бени и Овоща?
    Я не верю! По-сути это Беня Овоща и вытурил, Днепр спас, а прЭнтер полтора года назад божился памятник Бене в центре Днепра поставить, разумеется "не своими словами", а лишь своими солидарными с автором поста мыслями!
    Господи, какой он жалкий =)
    бог

Пророк

Команда Коломойського і команда Вілкула у Кривому Розі в цитатах.
    Borys Filatov
    50 хв ·
    В Кривой Рог выдвигаются нардепы от разных партий, помогавшие мне на выборах.
    Когда наши юристы-активисты проснутся, то также выезжают на усиление.
    Еще повоюем.
    Юра, держись.

Андрій Левус з Sergey Vysotsky.
    23 хв. · Змінено ·
    Зараз в Кривому Розі. Перемогли Вілкула молодшого, переможемо i старшого! ‪#‎стопреванш‬

Александр Дубинин
    39 хв. ·
    До семи утра вместе с коллегами народными депутатами и просто неравнодушными мотались по всему Днепропетровску.
    Потом короткий сон.
    И снова дорога, теперь в Крывой Рог.
    Там уже Семен Семенченко
    Будем помогать нашим коллегам с самопомичи

Андрій Садовий
    1 год. · Lviv ·

Битва за Кривий Ріг триває. Готуємо подання до суду. На допомогу команді Юрія Милобога, якого громада Кривого Рогу вибрала своїм мером, виїхала серйозна група підтримки. Дякую всім, хто на місці зараз б’ється за результат.

О другій ночі спілкувався з Президентом і поінформував про явну фальсифікацію виборів на користь кандидата від «Опоблоку».

Відбувся вкид голосів на спецдільницях, де зафіксована аномальна явка та аномальна підтримка Вілкула-старшого. Зможемо це доказати.

Звертаюсь до усіх демократичних партій об’єднати зараз свої зусилля для захисту результатів справжнього народного волевиявлення в Кривому Розі.

З нами правда. Ми переможемо!
    думаю, Порошенко в паніці - как же ж так.......... скандал на кшталт Павлоградського.
    там, до речі, укропський кандидат теж набрав неочікувано багато - десь 45%.
    Пророк

поки наша недолуга держава розбирається, хто в неї друзі, а хто - вороги:
    Суд в Гааге согласился рассмотреть иск Коломойского против РФ

Арбитражный суд в Гааге приступил к разбирательству иска украинского бизнесмена Игоря Коломойского против Российской Федерации. Об этом говорится в распространенном сегодня пресс-релизе Постоянной палаты третейского суда в Гааге. Истцами выступают Коломойский и компания-эксплуатант ООО Аэропорт Бельбек. Отмечается, что истцы требуют возмещения ущерба, нанесенного аэропорту Бельбек вследствие аннексии Россией украинского Крыма.

Напомним, Коломойский подал иск в Гаагу против РФ еще в 2014 году, когда он занимал пост губернатора Днепропетровской области

По утверждению бизнесмена, на управление аэропортом у него есть права до 2020 года. Также тогда Коломойский заявил, что ожидает получить компенсацию в размере около $15 млн. При этом он подчеркнул, что у него "немного капитала в Крыму и России".

ЛIГАБiзнесIнформ
    Пророк

кофе будешь пить ?
    Пророк

Пророк

Коломойський хотів відсудити у держави 2 мільйони за призов робітників його заводу в армію під час війни з Росією
    Пророк

Greg Davis.
    Тут новость пришла. Роман Нейтер сделал запрос в Аппарат Верховной Рады на тему: Денис Валерьевич Борисенко был ли помощником Олега Царева.
    Аппарат Верховной Рады ответил, что Денис Валерьевич Борисенко был помощников Вячеслава Олейника и так же был помощником Олега Царева.
    То есть главой полит совета УКРОП назначен помощник сепаратиста Олега Царева.

Пророк

Тимчасовий голова політради УКРОПу спростував інформацію про свою роботу помічником регіонала Царьова
    26 січня 2016, 16:43 Головне

Тимчасовий голова політради партії УКРОП Денис Борисенко заявив, що ніколи не був помічником Олега Царьова, більш того, навіть судився з ним, у результаті чого майбутній сепаратист втратив мандат депутата Дніпропетровської обласної ради. Про це Денис Борисенко повідомив у своїй заяві, опублікованій на його сторінці в мережі Facebook, стосовно інформації про начебто його роботу в 2012-2014 роках помічником депутата Олега Царьова, яку поширили деякі ЗМІ.

«Офіційно заявляю, що ніколи не писав заяви про призначення мене помічником на той час народного депутата Олега Царьова, і жодних документів, які це засвідчують, не отримував», – заявив політик. За його словами, він звернувся за роз’ясненням щодо цього питання до відповідних органів Верховної Ради, однак досі не отримав жодних копій документів, які підтверджували б його призначення помічником колишнього нардепа. Натомість йому повідомили, що«посвідчення помічника Олега Царьова було отримане у березні 2013 року іншою особою та здане нею в грудні того ж року».

Денис Борисенко наголосив, що будь-яка співпраця між ним та Олегом Царьовим неможлива в принципі, адже саме за його судовим позовом майбутній лідер сепаратистів був позбавлений у 2006 році мандата депутата Дніпропетровської обласної ради, а, отже, – втратив можливість бути обраним її головою, до чого дуже прагнув.

Через протидію політичним зазіханням Олега Царьова, за словами Дениса Борисенка, у той час він отримував численні погрози фізичної розправи. «Враховуючи наведені факти, я прошу журналістів припинити поширення неправдивої інформації щодо мене та вимушений нагадати певним ЗМІ та політикам про можливу судову відповідальність за наклеп», – додав політик.

Денис Борисенко також пояснив, як у Верховній Раді опинилися його документи. У 2013 році він отримав пропозицію обійняти посаду радника комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин. Для оформлення на цій посаді він заповнив особову картку, надав копії паспорта та ідентифікаційного коду. Жодних інших документів чи заяв до жодних підрозділів Верховної Ради він не подавав, стверджує тимчасовий голова політради УКРОПу. Більше того, політик зазначив, що радником в аграрному комітеті ВРУ також не став.

Денис Борисенко
    23 hrs ·

Моя заява з приводу наклепницьких звинувачень у співпраці з Олегом Царьовим

У 2013 році мною була отримана пропозиція обійняти посаду радника комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин. Для оформлення на цій посаді я заповнив особову картку, надав копії паспорту та ідентифікаційного коду. Більше ніяких документів до жодних підрозділів Верховної Ради я не подавав, жодних заяв не писав.
    Більше того – радником в аграрному комітеті ВРУ також не став.
    Відразу після появи повідомлень у ЗМІ про начебто існуючу інформацію про мою роботу 2012-2014 рр. у якості помічника народного депутата Олега Царьова, я звернувся за роз’ясненнями до відповідних органів Верховної Ради.
    Хоча мені досі не надано жодних копій документів, які б підтверджували таке призначення, я був повідомлений, що: “посвідчення помічника Олега Царьова було отримане у березні 2013 р., а потім здане у грудні того ж року іншою особою”.
    Офіційно заявляю, що ніколи не писав заяви про призначення мене помічником на той час народного депутата Олега Царьова, і жодних документів, які це засвідчують, не отримував.
    Будь-яка співпраця між мною та Олегом Царьовим принципово неможлива. Саме за моїм судовим позовом майбутній лідер сепаратистів був позбавлений у 2006 році мандата депутата Дніпропетровскої обласної ради, а отже – втратив можливість бути обраним її головою, до чого дуже прагнув.
    Через протидію тодішнім політичним зазіханням Олега Царьова у той час я отримував численні погрози фізичної розправи.
    Враховуючи наведені факти, я прошу журналістів припинити розповсюдження неправдивої інформації щодо мене, та вимушений нагадати певним ЗМІ та політикам про можливу судову відповідальність за наклеп.
+ Ответить в теме
Страница 36 из 40