Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей418Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 30 из 40
Показано с 291 по 300 из 398.
 1. #291
  Offline
  Пророк

  Re: Коломойский


  Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
  Я же не говорю, что Порошенко отдал приказ арестовать Корбана, чтобы мобилизовать избирателей на выборах проголосовать за Филатова.
  Просто, Корбан "жертва режима" и Филатову это будет очень на руку.
  Т.е. главком, практически стал на шею своей лебединой песне и рискует победой своей креатуры (Вилкула) на выборах? Добрейшей души человек он однако.

 2. #292
  Offline
  Пророк

  Re: Коломойский


  Використовуючи Майдан іудейський клан (столиця з головною синагогою Дніпропетровськ) переміг руськотатарський (Донецьк з головною мечетю). Тепер йдуть розборки серед переможців.


  PS: Прокурорам кричат "ГАНЬБА" на суде Корбана за то что они не поднялись когда люди пели в зале суда Гимн Укрины! - https://www.youtube.com/watch?v=jFvYYI872Jw
 3. #293
  Offline
  Пророк

  Re: Коломойский


  "один дядя о чем-то договорился с другим дядей. второй дядя не особо рьяно придерживался договоренностей. и первый дядя дал команду закрыть человека из окружения второго дяди.

  и тысячи людей бросились высказывать свое мнение: правильно/не правильно, законно/не законно, из-за выборов/не из-за выборов.

  да на хую они вертели и правила, и закон, и выборы, и наше мнение.

  лучше задумайтесь как выйти из круговорота "олигархическая власть - олигархическая оппозиция".

  и чет мне кажется что выход тут вовсе не в окончательной победе одной олигархической партии над другой."
  https://www.facebook.com/roman.shrike?fref=nf
 4. #294
  Offline
  Пророк

  Re: Коломойский


  суд на Корбаном наживо.
  цирк.


  7-у годину з'ясовують особи учасників процесу.
 5. #295
  Offline
  Пророк

  Re: Коломойский


  Oleksandr Derkach
  Боря после бессонной холодной ночи предупредил своего друга Сашу Вилкула,что за ним прийдут из МВД и тот утром слинял в Польшу. Откуда об этом узнал Боря,загадка,но по-моему ответ известен...Антоша.  Так кто предупредил Вилкула?

  * * *

  Yakovlev Victor
  Как я понимаю, адвокаты Корбана решили тактику затягивания суда до истечения срока его задержания.
  Они заявляют постоянно отводы - судье, секретарю, прокурору.
  По закону вопрос об аресте должен быть решен в течение 72 часов с момента задержания, затем или санкция на арест или освобождение.
  Своими дешевыми трюками, видимо, решили довести ситуацию до "цугцванга".
  Но в судье тоже не дураки работают, полагаю, они понимают ситуацию.
  С другой стороны, это свидетельствует, что у защиты нет весомых аргументов.

  корбанецы разыгрывают комедию "корбану стало плохо"
 6. #296
  Offline
  Пророк

  Re: Коломойский


  Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
  Но в судье тоже не дураки работают, полагаю, они понимают ситуацию"
  явно автор не дивиться трансляцію.

  Юристи Центру політико-правових реформ - вельми поважної установи - вже підготували висновок у справі:

  Процесуальні порушення у справі К.: винуватого доведеться виправдати, а невинуватому - сплатити компенсацію
  02 листопада 2015 О.Банчук, М.Хавронюк
  Події із затриманнями громадянина К. показали суспільству всі проблеми в сфері кримінальної юстиції щодо численних порушень прав людини, про які знають адвокати, правозахисники і експерти і з якими зіштовхуються щоденно по всій країні. Коли ці порушення стосуються пересічної людини, влада закриває на них очі, сподіваючись на те, що поки справа дійде, скажімо, до Європейського суду з прав людини, то або ішак здохне, або... ну, далі ви знаєте.

  Але в даному випадку ситуація інакша – і рішення ЄСПЛ по К. щодо порушення права на справедливий суд може з’явитися так само миттєво, як воно колись з’явилось у справі Луценко проти України.

  1. Слідчі прокуратури та СБУ не мали права проводити будь-які дії у цьому провадженні. Інкриміновані К. дії, а саме розкрадання майна (ст. 191 КК), створення ОЗУ (ст. 255 КК), викрадення людини (ст. 349 КК) повинні розслідуватися слідчими міліції (так говорить стаття 216 КПК).

  Прокурор, здійснюючи нагляд за додержанням законів під час проведення досудового розслідування у формі процесуального керівництва досудовим розслідуванням, дійсно уповноважений доручати органу досудового розслідування проведення досудового розслідування (ч. 2 ст. 36 КПК), але лише тому органу, який визначений у ст. 216 КПК. Частина 5 ст. 36 передбачає, що Генеральний прокурор України, керівник регіональної прокуратури, їх перші заступники та заступники своєю вмотивованою постановою мають право доручити здійснення досудового розслідування будь-якого кримінального правопорушення іншому органу досудового розслідування, у т.ч. слідчому підрозділу вищого рівня в межах одного органу, у разі неефективного досудового розслідування. Але в даному випадку про неефективне розслідування ще не йдеться, чи не так?

  Порушення принципу підслідності означає те саме, якби раптом доручити податковій міліції розслідувати терористичний акт, а Національному антикорупційному бюро – зґвалтування. Іншими словами, як не може підсудний обрати собі суддю, так не може влада обрати на свій розсуд слідчого: кожен слідчий, прокурор і суддя діють виключно в межах повноважень, визначених законом. Це прямо визначено у ст. 19 Конституції України.

  2. Тримати затриманого К. в СІЗО СБУ також є порушенням, таким самим, як, скажімо, відправити його для тримання відразу у в'язницю, у дисбат чи "на підвал" у Донецьк.

  Закон «Про попереднє ув’язнення» (ст. 8) чітко передбачає, що установами для тримання осіб, щодо яких як запобіжний захід обрано тримання під вартою, є слідчі ізолятори Державної кримінально-виконавчої служби України. В окремих випадках, що визначаються потребою в проведенні слідчих дій, ці особи можуть перебувати в ізоляторах тимчасового тримання.

  3. Затримання відбулося без ордеру суду (ухвали слідчого судді про дозвіл на затримання з метою приводу - ст. 190 КПК). А затримувати за статтею 208 КПК (на місці вчинення злочину) слідчі не могли, тому що інкриміновані події відбувалися півроку тому і жодних передбачених цією статтею підстав не було.

  Так, згідно із ст. 208 КПК, уповноважена службова особа має право без ухвали слідчого судді, суду затримати особу, підозрювану у вчиненні злочину, за який передбачене покарання у виді позбавлення волі, лише у випадках:

  1) якщо цю особу застали під час вчинення злочину або замаху на його вчинення;
  2) якщо безпосередньо після вчинення злочину очевидець, в тому числі потерпілий, або сукупність очевидних ознак на тілі, одязі чи місці події вказують на те, що саме ця особа щойно вчинила злочин;
  3) якщо є обґрунтовані підстави вважати, що можлива втеча з метою ухилення від кримінальної відповідальності особи, підозрюваної у вчиненні тяжкого або особливо тяжкого корупційного злочину, віднесеного законом до підслідності Національного антикорупційного бюро України.

  Цим порушено особисту свободу, гарантовану статтею 29 Конституції. До речі, як і під час публічного затримання Бочковського на засіданні Уряду, коли прем’єр-міністр А.Яценюк і міністр внутрішніх справ А.Аваков фактично стали співучасниками такого порушення.

  4. Судячи з поширеного в мережі відео, під час затримання К. не повідомили підстави для цього і права затриманої особи. Чим порушили передбачене КПК право бути повідомленим про підстави затримання.

  5. Протягом 2 годин після затримання не був повідомлений про факт затримання центр правової допомоги і не забезпечено доступ захисника. Цим ще раз порушено право на захист.

  6. Незаконним, скоріше за все, як це випливає із поширених в мережі коментарів, було і проведення обшуку, оскільки проводилося на підставі рішення суду про обшук в помешканні сторонньої особи. У рішенні суду взагалі не вказано конкретних речей, які хотіли знайти під час обшуку, а шукати «що-небудь цікаве» КПК не дозволяє. Цим порушено конституційну гарантію недоторканності житла (стаття 30) і право власності (стаття 40).

  Олександр Банчук, Микола Хавронюк, Центр політико-правових реформ
 7. #297
  Offline
  Пророк

  Re: Коломойский


  Ігор Ронович

  подивився я на той цирк з судом проти корбана, на ті награні вистави адвокатів, на те, як корбан корчить з себе жертву і хвору немічну людину, на те як корбан симулює що йому погано і як театрально падає в обмороки.....
  .... так, на моїй пам'яті поводився тільки мельник, ректор податкової академії...

  фу... аж противно... блювати хочеться від таких "мущщін"

  ..... це точно той Месія, про який когось там рятував? риллі?
  - бо так зразу і не скажеш. нікчемне чмо. та й все.
 8. #298
  Offline
  Пророк

  Re: Коломойский


  в мене є ще одна приємна новина для дрібних педроботів, нехай вони порадіють за Друзів Залізного Гетьмана.
  Sonya Koshkina
  26 mins ·
  Вы тут все поглощены Корбаном, да? И за это шоу готовы простить Шокину все?
  А тем временем подкрадывается п...ц. Тихо, незаметно, но полномасштабно (извините за мой французский, однако других слов здесь нет).
  ГПУ отзывает из ВР представление на задержание и арест Клюева! Уже после того, как его - сто лет тому - проголосовали. Отзывает!!! Типа для "доработки". Ага.
  Оцените красоту игры, как сказал бы покойный Чечетов.
  Ироды
  "Час єднатися" (с)

  комент сподобався:
  та то наверное Клюев звонил спрашивал сколько стоят адвокаты Корбана.... вот в ГПУ и усрались от греха подальше...
 9. #299
  Offline
  Пророк

  Re: Коломойский


 10. #300
  Offline
  Пророк

  Re: Коломойский


  Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
  https://scontent-mxp1-1.xx.fbcdn.net...f0&oe=56B78C0D
  т.е. человек должен радоваться тому, что тупоголовые "силавики" не могут даже толково предъявить и с улыбкой на устах восседать в клетке?
  когнитивного диссонанса не возникает, не?
+ Ответить в теме
Страница 30 из 40