Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей418Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 12 из 40
Показано с 111 по 120 из 398.
 1. #111
  Offline
  Пророк

  Re: Коломойский


  ну от і "Нафтогаз" нарешті визнав, що вкрав газ в "Укрнафти":
  НАК "Нафтогаз України", яка вперше визнала використання газу "Укрнафти" в обсязі 10 млрд куб. м, заявила про борг перед "Укрнафтою" у розмірі 3,75 млрд гривень, проте в "Укрнафті" вважають таку оцінку істотно заниженою.

  Про це йдеться у повідомленні "Укрнафти".
  Як зазначається, 27 березня "Нафтогаз " опублікувала аудовану звітність за 2012-2013 роки.
  У цьому документі компанія оцінює свою заборгованість перед ПАТ "Укрнафта" за нібито спожитий населенням газ загальним обсягом 10,1 млрд. куб. м у 3,753 млрд грн.
  як же так... а чесні журналісти... тобто недодепутати... їм знову жити на 5000 гривень, чи що?
  і хто тепер перед ким має вибачатися, неясно.
  нада, щоб Мінстець усе розтлумачив. ждём-с.

 2. #112
  Offline
  Пророк

  Re: Коломойский


 3. #113
  Offline
  Пророк

  Re: Коломойский


  Ответ Сообщение от Voland BulgakOFF Посмотреть сообщение
  евреи евреев бьют, а льется кровь украинцев...
  ва всьом винаваты ивреи! ©
 4. #114
  Offline
  Пророк

  Re: Коломойский


  ньЄ, не так!
  "Если в кране нет воды....."
 5. #115
  Offline
  Пророк

  Re: Коломойский


  Апеляційний суд Бухареста дав 2,5 роки в'язниці найбагатшій людині Румунії Іоану Нікулае. Мільярдера звинувачують в незаконному фінансуванні президентської кампанії 2009 року. Разом з олігархом засудили колишнього функціонера Соціал-демократичної партії (СДП) Румунії Георге Станку.
  Слідство визнало, що Нікулае дав Станку мільйон євро для виборчої кампанії лідера СДП Мірчі Джоане, який тоді програв вибори Траяну Бесеску. В обмін на гроші Нікулає просив, щоб в разі перемоги в міністерство економіки призначили близьких йому людей для лобіювання своїх проектів.

  Ця справа досить показова для України, яка прагне стати наступним східноєвропейським членом Євросоюзу. ЄС дає зрозуміти, що не слід вважати союз короткозорим і продовжувати розвиток країни за олігархічно-корупціонними канонами.

  Класичний східноєвропейський олігарх
  Для повного розуміння аналогій з Україною слід навіть поверхнево переглянути біографію найбагатшої людини Румунії.

  Починав Іоан Нікулае як і чимало нинішніх олігархів в постсоціалістичних країнах з нафтовогазової галузі та приватизації. Старт кар'єри в державному аграрному підприємстві. В 1997 році Нікулае придбав контрольний пакет нафтопереробного заводу (НПЗ) в Плоешти. Пізніше НПЗ купив російський “Лукойл”, який румунська прокуратура підозрює в невиплаті податків державі. Румунський президент навіть погрожував націоналізувати НПЗ Плоешти.

  Зараз головним активом Нікулае є аграрна компанія InterAgro, яка виробляє мінеральні добрива. В списку мільярдерів Forbes в 2015 році він посідає перше місце серед найбагатших людей Румунії з $1,09 млрд.

  Щоправда останнім часом справи у InterAgro погіршуються. В 2014 році компанія закрила свої заводи з виробництва добрив через стрімке зростання цін на газ, який є основною сировиною у галузі. Нікулае в цьому звинуватив МВФ, заявивши, що, лібералізуючи ринок газу фонд, хоче зробити Румунію банкротом.

  За його словами, упродовж року газ подорожчав з $145 до $400 за тисячу кубів. Мільярдер навіть заявив, що нинішньому уряду Румунії вдалося перевершити навіть диктатора Ніколае Чаушеску, який керував країною 40 років.

  В цьому питанні важко прийняти певну позицію — повна лібералізація для не зовсім розвинених ринків, яку пропонує МВФ, або повна відсутність ринку і купівля дешевого газу, який насправді не дешевий. Але румунський олігарх дещо лукавить, ще й акцентуючи на тому, що без роботи тепер залишаться десятки тисяч людей. Ця ж проблема зараз актуальна і в Україні — не можна будувати за ринковими правилами бізнес використовуючи протекціоністські методи в його веденні. Якщо просто, не можна за рахунок держави купувати дешевий газ, коли він таким не є.

  До речі, тут актуальна аналогія з українським олігархом Дмитром Фірташем, який скупив більшість хімічних підприємств України і розвивав їх за рахунок домовленостей з Росією про поставки дешевого газу. Зараз справи в хімічному холдингу Фірташа теж йдуть не дуже (збитки “Концерну Стирол” в 2014 році — 12,7 млрд грн).

  Звичайно, у Нікулае є і свій футбольний клуб - “Астра”. Як і більшість пострадянських олігархів він вкладає в свою спортивну іграшку чималі ресурси. За останні роки не примітний до цього клуб виграв Кубок та Супер-кубок Румунії (2014 рік) та посів друге місце в румунському чемпіонаті 2013-2014 роках.

  Також Нікулае не зміг спростувати реноме “екстраординарного” східноєвропейського олігарха. Румунський мільярдер заплатив $31 тисяч, щоб застрелити слона і ще доплатив $47 тисяч за те, щоб тушу вбитої тварини запакували і відправили до нього додому.

  Ну і, звичайно, корупційні скандали. Крім фінансування президентської кампанії, за яку Нікулае посадили, його звинувачували в не зовсім чесній “практиці ділових відносин” в нафтогазовій сфері. А в 2012 році румунські податківці звинуватили табачну компанію Galaxy мільярдера в невиплаті акцизу з 130 тонн табаку. Але олігарх виграв суд за цією справою.

  Також Нікулае звинувачували в тому, що румунські політики для його компанії InterAgro пролобіювали знижки на газ в в 2006-2010 роках.

  Отже, класичний набір для постсоціалістичного мільярдера — приватизація, державне лобіювання бізнесу, спорт, скандали, корупція.

  Корупційний анклав ЄС
  Прийнявши в свій союз Румунію в 2007 році, ЄС мабуть вже встиг декілька раз пошкодувати про це рішення. За даними Європейського бюро по боротьбі з порушеннями, Румунія посідає одне з перших місць в ЄС по шахрайству при освоєнні кредитів і грантів, які виділяють їм.
  Шлях в безвізову Шенгенську зону для країни ще досі закритий через високий рівень корупції. За останні два роки в Румунії за звинуваченням у подібних злочинах були засуджені колишній прем'єр Адріан Нестасе і кілька десятків міністрів, чиновників і великих бізнесменів. А після того, як наприкінці 2014 року під гаслом боротьби з корупцією новим президентом країни обрали етнічного німця Клаус Йоханніса, арешти поновилися.

  Чому це важливо для України? Саме прагнення потрапити в Євросоюз стало початком корінних змін в українському суспільстві від початку Євромайдану. Але через рік після нього ми побачили перший публічний відкритий конфлікт президент-олігарх — Порошенко-Коломойський, або навіть держава-олігарх.

  І саме те, який фінал ми побачимо в цьому конфлікті (говорити, що на 100% він вичерпаний не варто) буде зрозуміло, чи є шанс стати саме “європейським” членом ЄС, а не олігархічно-корумпованим східноєвропейським. Довготривала відверта "дружба" олігархів і політсил в Україні не зовсім відповідає правилам ЄС. А чергова Румунія Євросоюзу точно більше не потрібна.
 6. #116
  Offline
  Пророк

  Re: Коломойский


  Ожидаемо, реваншисты не дремлют:

  К власти в Днепропетровске возвращаются ставленники Вилкула, - Корбан
 7. #117
  Offline
  Пророк

  Re: Коломойский


  Ответ Сообщение от Dracon Посмотреть сообщение
  Мільярдера звинувачують в незаконному фінансуванні президентської кампанії 2009 року.
  С таким подходом в Украине мест в тюрьмах не хватит. Пор количеству миллиардеров на душу населения мы давно переплюнули развитые европейские страны, а с учетом того, что все "наши" олигархи так или иначе финансируют выборы, то сажать надо поголовно... начиная с олигарха-президента !
 8. #118
  Offline
  Пророк

  Re: Коломойский


  Ответ Сообщение от tayatlas Посмотреть сообщение
  Пор количеству миллиардеров на душу населения мы давно переплюнули развитые европейские страны
  Как раз и нет. Всей страной владеет пара-тройка семей. Остальные в нищете.

  Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
  К власти в Днепропетровске возвращаются ставленники Вилкула
  Близкие к экс-губернатору Днепропетровщины Александру Вилкулу и бывшему и.о. мэра Днепропетровска Максиму Романенко люди незаконно присвоили отель "Днепропетровск", а также минимум 320 объектов коммунальной собственности города.

  Люди Вилкула - Романенко украли отель "Днепропетровск" и 320 коммунальных объектов города. Сегодня расследования этих хищений остановлены, - Корбан. ДОКУМЕНТ
 9. #119
  Offline
  Пророк

  Re: Коломойский


  Сергій Лещенко
  Сегодня 10 апреля - закончились полгода, отведенные законом для того, чтобы Коломойский перечислил в бюджет для украинских пенсионеров, врачей и учителей причитающиеся казне 1,8 миллирда гривен дивидендов с "Укрнафты". Сегодня был день правительства в Раде, но Яценюк в очередной раз не пришел. Отдуваться пришлось его подчиненным. Отвечая на вопрос депутата Svitlana Zalishchuk, заместитель министра финансов Игорь Уманский подтвердил, что никаких дивидендов Коломойский не перевел. В то время, когда в стране вводят специальные налоги и ограничивают пенсии и зарплаты, один из олигархов бросает прямой вызов обществу, отказываясь заплатить гражданам часть доходов, которые заработал этот олигарх, используя государственные активы. Это момент истины для Яценюка - способен ли он через суд и правоохранительные органы забрать у олигарха то, что тот должен бюджету Украины - или Яценюк может только ходить по всему миру с протянутой рукой и залазить в карман к самым малообеспеченным
 10. #120
  Offline
  Пророк

  Re: Коломойский


  Enter, підтримую Вас, якщо Ви це запостили!
+ Ответить в теме
Страница 12 из 40