Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей155Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 4 из 9
Показано с 31 по 40 из 82.
    Пророк

Re: 23 февраля

lihal, воно - я не за вас, я за загублене покоління. два.

ви дуже вибірково читаєте. що не вкладається у шкільну програму - пропускаєте повз вуха.

les
    Філософф

Ответ Сообщение от lihal Посмотреть сообщение
    23 февраля никогда не считал праздником. Я же не военный. Зачем мне чужое? Но и неприятие истории тоже не понимаю. Ну был здесь большевизм, были его памятники, какая б она не была, но это история. Ставте новые памятники новой истории, старые их место занимают?
    Мова не про сприймання або несприймання історії, тобто про історичну пам.ять. Мова про вшанування історичних подій та діячив.
    Тоді була влада більшовиків та комуністів. Вони всіх ламали через коліно. І природньо, шо шанували більшовиків та комуністів.
    Вони програли. Кому? Відповідь дуже тривіальна : нам, шо живуть тут і тепер; нам, які відмовилися від їхнього способу життя, ідеології, перспектив.
    Тобто ми перемоглиїх тим, шо відкинули їх.
    То чому ми маємо вшановувати їхнє, Якшо ми обрали протилежне?
    Незважаючи на те, шо половина з нас родом з тих часів, ця половина теж відмовилася від свого старого життя.
    А 23 лютого - День Червоної армії, День Радянських збройних сил.
    Шо з цього залишилося нашим, шо ми маємо це шанувати?
    Victorious, у нас с вами одинаковый паспорт граждан Украины. Моя семья никогда не иммигрировала. Отец переезжал в пределах своей страны. Предки матери жили здесь, на сколько я знаю, ещё при царях. О чем вы вообще? У вас помрачение? Вы приватизировали эту страну? Украина в её сегодняшних границах создана на территории проживания нескольких народов. Украинцы - всего лишь один из них. Это не Япония, не мононациональная страна. Завязывайте с поучениями.
    От не треба! Так, паспорт у Вас український. І права Ви маєте такі самі. Але громадянин України не має права бути зрадником. Бо зрадник - це різновид громадянської позиції (або її відсутності), який є злочинним.
    Україна - багатонаціональна країна, але титульну націю вона має. І нація ця - українці. "Межі проживання декілької народів" - велике перебільшення.
    У межах України - країни споконвічного проживання саме українців - дисперсно селилися під захистом чужинної окупаційної влади представники інших народів, які або самі були представниками народів-окупантів, або співпрацювали з окупантами. І відбувалося це, коли українці або їх предки вже віками тут жили.
    Тому ми - не одні з череди. Ми - сіль цієї землі, її історія, її кров, її спів, її душа і нарешті її майбутнє.
    Всі інші - тільки разом з нами. А хто не з нами, в того просто тут майбутнього немає.
    Enter, это вообще клиника. Ваши предки жили в СССР и тоже были его частью. То, что совершалось, совершалось в общей стране.
    Тої страни давно вже нема. І на історію ми дивимося по іншому, і 23 не святкуємо саме для того, шоби те, шо чинилося "в спільній країні", більше в Україні не чинилося.
    Завсідник

Да и хрен с вами, междусобойчик, так междусобойчик.
    المزيد من النفط

Счастливо ! Освободишь Горловку--заходи !
    les
    Філософф

Так, ми українці такі - любимо междусобойчики.
    От якби ще ви всі, шо сните "спільною країною", повиздихали од нас за своїми мріями, ото б в нас настав МЕЖДУСОБОЙ!
    Пророк

Скай, ти наче якось грубувато послав lihal. В нього судячи з усього не клінічний випадок. Це не класичний ватник і сепаратист, яких ми бачимо пачками щодня на відео. З ним можна говорити, хоч і погляди наші відрізняються.
    Ще хочу підтримати слова,
    Ответ Сообщение от AlexDS Посмотреть сообщение
    Спасибо, Господи, за разумных людей вокруг меня!
    Скільки на форумі всяких сперечань, але якщо відійти в сторону і глянути , то 99% форумців - це патріоти України. Ми всі по одну сторону барикад. І це не може не радувати. Я ходила в нд на ТіК і ще раз відчула, як це приємно, коли музиканти починають грати гімн, а всі люди в переповненому залі відразу встають, кладуть руку на серце і співають. І коли кричать зі сцени : Слава Україні, то кожен в залі відповідає Героям слава. Як повалили Леніна минулого року, то тільки він упав всі полтавчани не змовляючись грянули гімн. Ніхто нікого не заставляв, там таке різношерстя і хаос були біля пам'ятника!, а всі стояли і співали. Я рада, що живу в Полтаві, у нас не повинно статись того, що сталось на сході.
    Пророк

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    Скай, ти наче якось грубувато послав lihal. В нього судячи з усього не клінічний випадок. Це не класичний ватник і сепаратист, яких ми бачимо пачками щодня на відео. З ним можна говорити, хоч і погляди наші відрізняються.
    Згоден
    Пророк

А тот же Донецк? Его украинцы основали или все-таки человек английского происхождения с фамилией Юз?
    Окей-окей. Человек, как вы говорите "английского происхождения". Почему же вы взывали не "Великобритания прийди!" и "Камерон, введи войска!"? Как можно было так опуститься в желаниях?
    les
    Філософф

Я знаю историю своего края, уже этого достаточно, чтобы понять несуразность этой карты. На юг от Артемовска земли пустовали. Осваивались они в Империи и заселялись кем угодно, украинцами, русскими и другими. ........ А тот же Донецк? Его украинцы основали или все-таки человек английского происхождения с фамилией Юз?
    Українці до заснування Донецька освоїли та заселили регіон - Донеччину та місце, де згодом на грунті українських поселень була заснована Юзівка.
    Історія Донеччини

Історія Донецька.

Кальміуська паланка Війська Запорізького.

Понятия не имею. Я привык считать, что мой отец русский, а мать - украинка. Да и вообще национальность считаю пережитком, недостойным внимания.
    У радянському (сталіно-ленінському) сенсі національність дійсно є застарілим поняттям.
    А от у сучасному сенсі національність, тобто належність до політичної нації, яка визначається насамперед громадянством, для сучасних днрівців та лнрівців є великою проблемою.
    Нема у них національності у сучасному сенсі. Поки шо вони ніхто. Мені їх шкода.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

черешня, мені абсолютно все одно, як я його послав. Я написав, що мені вже просто накипіло. Не подобається - пиши модераторам, хай мене банять.
    П.С. Звикли з ними сюсюкатися як на рівні форуму, так і держави, коли рубати треба на корню. От і маємо те, що маємо. Зокрема "режим тиші", коли нашим хлопцям не дають стріляти, коли їх сєпари засипають "градами".
+ Ответить в теме
Страница 4 из 9