Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей117Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 8 из 10
Показано с 71 по 80 из 95.
    les
    Філософф

Re: Когда было было лучше?

Ответ Сообщение от vladd Посмотреть сообщение
    Пояснюю вкотре(!):
    У мого батька була пасіка. Викачав мед. Повіз 3-літрову банку (тоді коштувала така 25 рублів) на одну будівельну базу, "порішав", "виписав" чавунні батареї опалення.
    На лісоторговій базі "виписав" таким чином дошку.
    Тобто, таким чином він звернувся до тих, "хто мав доступ". Що тут не зрозуміло?
    І хто де щось "вкрав"?
    Що треба "міряти по собі"?
    Не було б меду - не було б і батарей опалення, бо "дефіцит".

Так і "дЬєлалі". Батько нелегально виготовляв двері/вікна, працюючи вдома між змінами на основній роботі (тобто, спав менше, або взагалі не відпочивав).
    Щоб був "приробіток". Робив це вдома власними руками, я допомагав. Для виробництва" батько власними руками зробив деревообробний верстат. От на ньому ми і працювали.
    Мабуть її батьки поряд з твоїми нервово курять......
    Радянською мовою : батько мав нетрудові доходи, з яких не платив податків. Неодноразово брав участь у розкраданні народного майна шляхом надання хабарів посадовим особам.
    Де взяв матеріали та деталі на верстат? Де брав матеріали на виготовлення дверей та вікон? Мав доступ, чи крав, чи знов отримував за хабарі? Нелегально - кримінал.
    От не можу зрозуміти, чого ти до дитини доскипівся? Шоби персвідчитися, шо не ви одні такі були?
    Таки правда - міряєш по собі.
    Прикинь, у мене у житті так теж було.
    Навіть "круче". Я після посади "начальника" в Україні, став знову "роботягою" у Росії (Москва). Там вчився. Потім там став "начальником".
    Тобто, не лише "із грязі в князі", а і навпаки: "із князей в грязі". Було нелегко, але потім і у Москві зміг "вирости" професійно та кар'єрою.
    О! То тепер ти маєш доступ? На чому наварюєш, начальник?
    Якщо є бажання, то "пограйся", я не проти.
    Та звісно пограюся. Бо дуже велике бажання. Я тепер такий в тебе влюбльонний!
    Зверхніх та зарозумілих любителів проводити "лікбези" обожнюю!
    Рекомендую мову "фільтрувати", не переходячи на матюки.
    У майбутньому.
    Рекомендація відхилена.
    "Чукча не читатель?"©
    Мою фразу прочитав уважно?
    Вона стосувалася "виключно мастурбуючих"? Точно не помилився?
    Та я зрозумів, шо ти не читатель. Ти пісатєль. Пишеш за принципом "шо побачив, то співаю". Я ж вже казав : "потік свідомості".
    Та от твоя фраза :
    "А коментарі про гроші та "кількість" стосувалися до сьогодення, тобто 2014-2015-ті роки.
    У більшій мірі до "мастурбаторів", хто порівнює "у Росії харашо" з "на окраїні все погано".
    Взято: http://www.poltavaforum.com/politika...#ixzz3REnLyFf0
    Далі йде отой потік свідомості щодо рабів і тих, "хто має їсти шкоринку" (наче ніяких інших варіантів у житті нема). Але той потік свідомості, аж ніяк не ліпиться до того, шо писала Тірамісу.
    Вона "перекрутила" взагалі суть, сказавши про "взагалі без грошей".
    Хоча, суть була у різній кількості, але гроші таки наявні. "Малі" і "великі", але наявні. Різниця в цьому.
    Дивно, що у когось виходить таке "не помічати".
    Фраза "гроші - не головне", яку вона коментувала, дуже суперечлива сама по собі, і кожний має право розуміти її по-свойому.
    І хіба це привід влаштовувать ієзуїтський допит : хто батьки, шо робили?
    Буває така категорія читачів, коли людина у цілому наче й грамотна.
    Але, як кажуть: "не судьба!"
    Ну то що я маю зробити?
    Вважаю, що це не критично, тому ставлюся до людей з "обмеженим сприйняттям" толерантно.
    Може у якійсь іншій "темі" в мене теж буде "туговато" сприйматися якась інформація. Це не значить, що я повинен матюкатися та кидатися лайном на оточуючих.
    Якби ти менше собою пишався, був ближче до людей, то і писати в тебе може вийщло б так, шоби тебе розуміли. А так в тебе тугувато з формулюванням сенсу.
    Толерантність в тебе брехлива, бо ти як той павич - хвоста розпустив, тебе це вставляє, а до всього іншого байдуже.
    "Я не сказал больше, чем я сказал!"© (ГорбачоФФ)
    Те, що хтось "додумав", то лише власні "фантазії" того "хтосЬ". До мене не стосується ніяким чином.
    І знов хвоста віялом!
    Мені теж не є цікавим спілкування з людьми, які мають "обмежене сприйняття".
    Але, це не заважає мені коректно відписувати відповідь і "сотий раз" пояснити.
    Натомість "хтось" лише пробує провокувати. Чому? Комплекси якісь?
    Ну так, якшо співрозмовника спробувати опустити, то сам собі здаєшся вищим
    Самовпевненість - кращий друг "глупості"!©
    Для "старту" рекомендую почитати значення слова "москаль".
    Щоб, як мінімум, навчитися вживати його з правильним значенням, а не "я так думаю".
    Про самовпевненість то ти точно сказав, мабуть глибоко особисто пережите.
    А з москалем, як з салом : сало воно і є сало, шо його пробувать; москаль і є москаль, шо про нього знать.
    Все, на сьогодні "сеанс лікбезу" закінчений!
    Ой, ти тіки взагалі не припиняй лікбез, бо мені тут без тебе знов нудно стане.

Пророк

Ответ Сообщение от les Посмотреть сообщение
    Та прошу! Я ж не Фаріонша. Я у реалі російськомовний. Тому добре розумію Ваші дописи.

Отут така ситуація, шо мені важко вести дискусію. Спєцом про групу Приват інфо не шукав, досліджень не вів. Раптово на оцінки не натрапляв.
    Наче з поваги до Вас, оскільки Ви впевнено наводите кількісні оцінки (а конкретні цифри - це завжди серьйозно), маю на них пристати.
    Одразу скажу, шо маю сумнів стосовно цих оцінок. Інтуітивно відчуваю, шо вони перебільшені. Але менше з тим. Нехай буде гречка.
    Тоді тим більше для України життєво необхідно цю монополію розвалити. Це частина того перезавантаження.
    перезавантаження не будет. максимум на что можем рассчитывать это на некие новые условия работы дальше, но "закон обратной силы не имеет" ©

Можна сперечатися стосовно термінології. Під перезавантаженням системи я маю на увазі, шо система потрібна, але її треба докорінно змінити. Якшо знаєте більш доречний термін, прошу. Я його прийму. Про прощення я, здається взагалі не згадував. Я людина дуже злопам,ятна, тому нікому нічого не пробачаю, і Вам не раджу. Тим більше зараз. Не ті часи.
    термін такой - другие условия сосуществования народа, бизнеса и власти

Так. В нас зараз нема меж для олігархів. Майдан був рік тому. А меж досі нема. Мають бути. Як свого часу з Білом Гейтсом.
    Це теж має бути частиною тих реформ, яких нема.
    и тут ничего не поменяется. олигархи в каком бы то ни было виде есть и были во всех странах при всех строях. отличалось исполнение, но не суть явления

Стосовно депозитів Ви самі у двох різних реченнях собі суперечите. Зараз нема у банківській системі "смішних" відсотків за депозитами. А якшо раптом в якихось банках є, значить таким чином вони обмежують (відмовляються від) залучення. Бо насправді під "смішні" "плебес" не "несе".
    Слово "нужно" на вільному ринку недоречне. Зовсім не "нужно" видавати кредити під менший відсоток. Бо це волюнтаризм та спроба вольового втручання у економічні процеси. Вона зазвичай призводить до ще більших проблем.
    Читаємо підручники з економіки та банківської справи. Шо там пишуть про відсоток на ринку фінансових ресурсів і про фактори, які на його впливають?
    Одним з факторів, який тисне на ціноутворення (визначення відсотку) фінансових ресурсів, є очікуваний ризик неповернення ресурсу. Чим більше такий ризик, тим більше відсоток, як сплата та одночасно покриття ризику.
    Чи великий ризик неповернення позичених грошей під час війни та економічної кризи? Величезнющий! Як можуть бути в цей час маленькими відсотки за кредитами та депозитами? Вони будуть високими, доки не почнеться стабілізація та зростання економіки.
    если держбанк "купит" старые кредиты под 3-5% и новые будет выдавать так же как останется поступить частникам?
    да, сценарий фееричный. вопрос лишь в желании, не более

Спеціалізацєю Бєні завжди було рейдерство та дерибан. саме на цьому він отримує надстатки. Крім того, величезну кількість бізнесів він веде за старими підходами жидівської оренди. Не набуває у власність, а бере в управління. Висмоктує за допомогою контрольованого менеджменту шо може висмоктати, а оболонку викидає. Для цього стабільність не потрібна.
    Після Путіна Бєня є головною дестабілізуючою силою в нашій економіці.
    Беня уже нарейдил. теперича ему нужны законы в соответствии с которыми он сможет стричь народ. есть законы => у народа есть правила игры => нард по правилам выстраивает бизнес => зарабатывает деньги => Беня стрижёт народ => PROFIT!
    в системных бизнесах вопрос богатого денежного населения и наличия чётких законов это начало начал
    Пророк

Мабуть...
    О! То тепер ти маєш доступ?...
    Та звісно пограюся...
    Та я зрозумів...
    Якби...
    Ой...
    За кермом, як і у житті, послуговуюсь "правилом трьох "Д".
    А той, хто "шукає свій "КрАЗ" - обов'язково його знаходить. Перевірено часом!
    les
    Філософф

Офтоп:
    За кермом, як і у житті, послуговуюсь "правилом трьох "Д".
    А той, хто "шукає свій "КрАЗ" - обов'язково його знаходить. Перевірено часом!
    Таке як лікбезів більше не буде. Шкода......
    Banned

Ответ Сообщение от andy Посмотреть сообщение
    на каком-то острове с народом что денег отродясь не видели провели эксперимент с раздачей ракушек-денег?
    Поподробнее тут, а то я в инете поглядел, нашел только деньги-раковины каури, которые оказались самыми долговечными деньгами в истории человечества

Беня уже нарейдил. теперича ему нужны законы в соответствии с которыми он сможет стричь народ.
    Может быть и не истина, но, например, Балашов утверждает, что они там такими категориями рассуждать не умеют, в принципе я с ним согласен, у них там так называемые ими "схемы". Иначе мы бы уже давление Бени почувствовали, он умеет, а раз не чувствуем, значит он не давит и вообще Балашову Беня сказал, что он "человек президента", что он имел ввиду?
    Пророк

хвоста розпустив, тебе це вставляє, а до всього іншого байдуже
    Хвост - это защитная реакция, за которой прячется большое количество вредоносных комплексов. Когда они активно цветут в одном человеке, его нужно просто пожалеть...
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Tiramisu, я чогось згадав Раневську, коли ви згадали про хвіст павича )))
    Офтоп:
    Пророк

Маю надію, що бідолашна дівчинка стала хоч на грам щасливішою!
    les
    Філософф

перезавантаження не будет. максимум на что можем рассчитывать это на некие новые условия работы дальше, но "закон обратной силы не имеет" ©
    У нашому випадку будь-яке обмеження впливу на економіку олігархату, достатнє для розвитку малого та середнього бізнесу, можна було б за значенням назвати перезавантаженням. Бо з точки зору бізнесу та економіки боротьба між олігархатом та зародком "середнього класу" - головний конфлікт всередині українського суспільства протягом останніх вже більше, ніж десятьох, років.
    Світ колись цей період - боротьбу з монополіями - пережив. Шкода, шо нам доводиться наступати на тіж граблі, шо існували більше ста років тому.
    Великий капітал нікуди не дінеться. Але....... Лише там, у тих галузях, де без нього ніяк. Ну і примусове разукрупнення участі у капіталі з одночасним залученням у акціонування широких верств дрібних інвесторів мало б частково вирішити проблему з бєнями.
    термін такой - другие условия сосуществования народа, бизнеса и власти
    Нехай буде так.
    и тут ничего не поменяется. олигархи в каком бы то ни было виде есть и были во всех странах при всех строях. отличалось исполнение, но не суть явления
    Так, скоріш за все. Але їх кількість, концентрацію капіталів та вплив на суспільство обмежити реально.
    если держбанк "купит" старые кредиты под 3-5% и новые будет выдавать так же как останется поступить частникам?
    да, сценарий фееричный. вопрос лишь в желании, не более
    Не вкурив. Шо за схема? В чому її економічний сенс, тобто кому вона буде вигідна? Бо якшо вона вигідна просто населенню, то це відгонить соціалізмом, типу перерозподіл на користь бідних. Ефект невеликий та нетривалий. Після - дупа. Тобто, якшо те, шо Ви пропонуєте, не буде вигідно зокрема і капіталу, то це шлях в нікуди.
    Беня уже нарейдил. теперича ему нужны законы в соответствии с которыми он сможет стричь народ. есть законы => у народа есть правила игры => нард по правилам выстраивает бизнес => зарабатывает деньги => Беня стрижёт народ => PROFIT!
    в системных бизнесах вопрос богатого денежного населения и наличия чётких законов это начало начал
    Ну, якшо гіпотетично припустити, шо він таки нарейдив (а мені здається, шо він з Швейцарії приперся сюди і сидить у брудному Дніпропетровську вже рік саме тому, шоби не впустити новий дерібан), то йому дійсно тоді потрібна стабільність, але вона не має відрізнятися від стабільності Янука. Бо стабільність, яка вигідна монополісту, це тоталітаризм. Бо несправедливі умови для бізнеса в інтересах олігархату - це здавлена пружина. Ми це проходили. Вона розрямиться рано чи пізно. От зараз вона розпрямлюється на наших очах. Поки шо завдяки надзусиллям з ошукування народу, Бєнє та іншим вдається уникати наслідків. Але я дуже сподіваюся, шо та пружина розпрямиться зовсім, і не дасть здавити себе знов.
    Banned

Бо з точки зору бізнесу та економіки боротьба між олігархатом та зародком "середнього класу" - головний конфлікт всередині українського суспільства протягом останніх вже більше, ніж десятьох, років
    Нифига, население поддерживает олигархат, а на средний класс плевать хотело, о чем нормально так свидетельствуют результаты выборов партийных. Один олигархат привели. Убогое население не может себе позволить голосовать за средний класс, слишком привыкли раком ходить...
    Выскакивает амбициозный, веселый, здорово рассуждающий человек из среднего класса. Кто он? Самородок?
    Нет, он выродок, популист и сектант, а вот беня, яценюх, парашник, и прочие лёвочкины - ото норм чуваки, пиджачки, млять... И нкачинается: тот, кто голосовал за яйценюха будет обвинять в продажности парашника и самоудовлетворителей, кто голосовал за самоудовлетворителей - парашника и яйценюха, кто за парашника - яйценюха и самопомич, все вместе обвинять ОБ. Всё!
    Казнокрады в привычной и понятной для себя среде!
+ Ответить в теме
Страница 8 из 10