Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей117Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 7 из 10
Показано с 61 по 70 из 95.
    المزيد من النفط

Re: Когда было было лучше?

andy, який жах ! Яке неподобство ! ВИ тільки подивіться на це :
    Дуже прошу Вас, на "ти". Звертаємося на "ти". Тоді буду звертатися на "Ви"... "в обмін", так би мовити!
    І що тільки люди пишуть !

Пророк

Ответ Сообщение от les Посмотреть сообщение
    Важко сперечатися з потоком свідомості, де змішані "коні, люди.....", але мабуть вкрай необхідно.
    Взагалі то, пост був розкладений на "поцитатно".
    І мені дивно, коли для когось "щось" та "змішалось".
    Уважніше треба слідкувати за тим, які коментарі до якої цитати прикріплені.

Ви так захопилися "благородним гнівом", шо навіть не помітили, шо мова йшла про 90-ті.
    Та невже?
    А коментарі про гроші та "кількість" стосувалися до сьогодення, тобто 2014-2015-ті роки.
    У більшій мірі до "мастурбаторів", хто порівнює "у Росії харашо" з "на окраїні все погано".

Більш простіше:
    Або ти вільно "їсиш шкоринку" тут в Україні, або стаєш рабом з обіцянкою, що тобі покладуть ікорку.... (і "кинуть" так, як кинули кримчан з обіцянками "солодкого життя" у підсумку).
    Але попутньо ти "здасиш сусіда", щоб "дуже не артачився".
    Дуже дивно, що для когось це складно зрозуміти.

Перефразую вислів:
    "Російський раб не хоче свободи. Російський раб прагне мати свого раба, українського!"

Я нерідко буваю у Росії і бачу, що основне, що непокоїть росіян, так це чому українці, які є "людьми другого сорту", бідніші, мають більше свобод за більш заможних рабів-росіян.
    Вони ніяк не заспокояться, ось у чому проблема!

Почитайте мої цитати з переписки (пару сторінок перегорнути треба у зворотньому порядку).
    Там описані реалії життя...

Наведу цитату сам:
    Ответ Сообщение от vladd Посмотреть сообщение
    Але і тут почалися зміни не в кращу сторону. Все дуже подорожчало, а зарплати залишились такими ж. І що дивно виросли ціни на бензин, і то у нас його не купити, як раніше, можна заправитись тільки в Сургуті (а це 200км).
    В школі приходиться платити за обіди, які були безплатні, і за додаткові уроки, і на "нужды класса".І знаєте, що дивує?
    Людей це не дуже турбує, вони покірно знизують плечима, ну що поробиш...
    нічого страшного...
    Пророк

Ответ Сообщение от Karen Посмотреть сообщение
    andy, який жах ! Яке неподобство ! ВИ тільки подивіться на це : І що тільки люди пишуть !
    ай-яй-яй-яй-яй!
    المزيد من النفط

Я сподіваюся, зараз же так не думають та не називають?
    Чи комунізм - понад усе?
    Ну ви ж наче теж живете в Україні. Знаете, що зараз зовсім протилежне ставлення.
    les
    Філософф

Офтоп:
    Ну ви ж наче теж живете в Україні. Знаете, що зараз зовсім протилежне ставлення.
    Фух! Слава Богу! Я наче про таке здогадуюсь, але совка ще залишилося СТІЛЬКИ, шо маю бути пильним.
    При всьому розумінні, шо комунізм, як теорія, має право на існування, саме в нашій країні саме зараз я б його нетолерантно заборонив. Тимчасово.
    І всі його прояви у зародку б душив.
    А от коли все стане добре, можна і Сімонєніна у якості клоуна дозволити.
    Пророк

І квартирку, мабуть, держава встигла "дати"? Чи помиляюсь?
    Чи можливість "вскочити у кооператив"?
    Пропустила вопрос. Нет. Давали, но они отказались (не в том городе, где мы жили). И то давали же служебное жильё.

А звинувачувати людей за гіпотетичну (недоведену) МОЖЛИВІСТЬ красти, та ще й тільки на грунті професійної приналежності - це розумовий розлад.
    Мне это тоже резануло глаз. Но что доказывать человеку, если многие привыкли мерить по себе. Всё равно будут думать, что все вокруг воры и негодяи.

"За этим", це за чим?
    Сім'я не вживала вершкового масла "по три сорок", не їли ковбасу "по два двадцать"?
    Мы колбасу вообще не ели. Только домашняя пища. Мама сама делала твёрдый сыр (типа голландского), из молока творог, супы варила. То есть наличие колбасы в холодильнике не являлось синонимом счастья и того, к чему нужно стремиться.

Тоді буду звертатися на "Ви"... "в обмін", так би мовити!
    Мне воспитание не позволяет обращаться к незнакомому человеку старшего возраста на "ты". А от вас я реверансов и не жду, так как мне всё ясно))).

І?
    "Частный дом" щоб збудувати, треба було купити матеріали.
    Все продавалося так легко і відкрито?
    ОМГ, вы во всём криминал видите. Этот дом строил ещё дедушка. Только не надо мне внушать, что он наворовал во время войны и работал на немцев .

Не робочою на заводі
    Вообще, чтобы стать начальником, сначала приходилось поработать на обычной рабочей специальности.

Можна було купити деревини, плитку, сантехніку, ту ж чавунну ванну? І без "блату"?
    Якусь частину можна було, але низької якості або брак. І то, якщо "встиг" на момент, "коли будуть давать" (продавати у магазині, коли "викинуть у продаж").
    Вспомнила про ванну и унитаз. Одно время на карьере зарплату давали сантехникой, сервизами, мебелью (видимо, рассчитывались за щебень с заводом ими). Помню трёхлитровую банку сгущённого молока и ящик печенья. Опять же, одни это как трагедию воспринимают, другие - легче.

Про масло. Мама его со сливок делала. Получался такой жёлтый комок солёный на вкус. Ездить в Харьков за пачкой масла - это вне моего понимания. В родительском доме готовили больше из натурпродуктов, а сейчас мы культа из еды не делаем. То есть, если будет стоять выбор между банкой чёрной икры и экскурсией, отдадим предпочтение последнему.

Мабуть батьки продажем овочів та розсади займалися. У радянські часи таких "куркулями" називали
    Да, проще сидеть и роптать на судьбу, чем попытаться что-то делать. Фермерам - трактора сжечь, теплицы тоже, чтобы были как все ибо нечего пытаться работать.
    les
    Філософф

Взагалі то, пост був розкладений на "поцитатно".
    І мені дивно, коли для когось "щось" та "змішалось".
    Уважніше треба слідкувати за тим, які коментарі до якої цитати прикріплені.
    Я не полінуюся та по свободі розкладу той Ваш допис і доведу, шо він не тримається купи між собою та не тримається купи з темою.
    Та невже?
    А коментарі про гроші та "кількість" стосувалися до сьогодення, тобто 2014-2015-ті роки.
    У більшій мірі до "мастурбаторів", хто порівнює "у Росії харашо" з "на окраїні все погано".
    Та людина, до якої Ви до..лися з її батьками, не була помічена в цій темі, "маструбуючою" на Росію. Про гроші висказала свою думку. Про час, в якому їй було краще, висловила окрему думку. З того, шо написала про своїх батьків, аж ніяк не виходить, шо жирувала на криміналі або на комуняцькому розподільнику.
    А Ваш тон прискіпування та огидних демагогічних припущень, питань, поставлених так, шоби людина не відповідала, а виправдовувалася - це ницо.
    Діячи путінської пропаганди низенько Вам вклонилися.
    Більш простіше:
    Або ти вільно "їсиш шкоринку" тут в Україні, або стаєш рабом з обіцянкою, що тобі покладуть ікорку.... (і "кинуть" так, як кинули кримчан з обіцянками "солодкого життя" у підсумку).
    Але попутньо ти "здасиш сусіда", щоб "дуже не артачився".
    Дуже дивно, що для когось це складно зрозуміти.
    Перефразую вислів:
    "Російський раб не хоче свободи. Російський раб прагне мати свого раба, українського!"
    Я нерідко буваю у Росії і бачу, що основне, що непокоїть росіян, так це чому українці, які є "людьми другого сорту", бідніші, мають більше свобод за більш заможних рабів-росіян.
    Вони ніяк не заспокояться, ось у чому проблема!
    Почитайте мої цитати з переписки (пару сторінок перегорнути треба у зворотньому порядку).
    Там описані реалії життя...
    Наведу цитату сам:
    Всі Ваші цитати я уважно читав. Перечитав знов, і не зрозумів їх зв,язку за змістом з Вашими питаннями стосовно батьків та майже звинуваченнями у кримінальній діяльності тільки, тому, шо люди були інженерами.
    Як у тій пісні-нескладусі : "На мосту лєжит кірпіч, Красной армії боєц, Єго пуля не бєрьот, Подарі мнє патронташ. Валєнкі-валєнкі. Смєрть фашістскім окупантам!"
    Самі Ваші цитати мені не дуже цікаві. Бо мені і давно все це про москалів відомо. Тому я про них взагалі не цікавлюся, крім статистики, скільки їх загинуло в Україні.
    А Ви таке дослідження про них зробили! Чи вони того варті?
    Пророк

Офтоп:
    Ответ Сообщение от Tiramisu Посмотреть сообщение
    Мне воспитание не позволяет обращаться к незнакомому человеку старшего возраста на "ты".
    А, ну тоді все стає на місця. Дозволяю мені "ви-кати".
    А до тебе, як до молодшої за віком, звертаюсь на "ти" (звісно з повагою). Тобто, тут питання таки закрите, тільки причини різні.
    Ти мотивуєш вихованням, я - колись пояснював чому саме.
    Тому домовились. Краще пізніше, ніж ніколи!

А от вас я реверансов и не жду, так как мне всё ясно))).
    Отам вище мною вже пару раз, не менше, було надано пояснення щодо "доступу" та відсутністю "доступу" до благ.
    Але ти ніяк "не чуєш", бачиш лише "красти".
    Ще раз акцентую увагу, мова не йде про "красти" (чи лише про "красти").

І взагалі рекомендую: менше емоцій, більше думок "з приводу".
    А не "мені здалося і я надуваю щоки".

Пропустила вопрос. Нет. Давали, но они отказались (не в том городе, где мы жили). И то давали же служебное жильё.
    Дякую, тепер побачив!
    Моїм батькам пропонували або "чергу" (років на 20-25). Або ділянку 5 соток і "будуй сам".
    Вибрали другий варіант.
    Матеріали частково купували за гроші "дідів/бабів".

Но что доказывать человеку, если многие привыкли мерить по себе. Всё равно будут думать, что все вокруг воры и негодяи.
    Халва, халва!
    Пояснюю вкотре(!):
    У мого батька була пасіка. Викачав мед. Повіз 3-літрову банку (тоді коштувала така 25 рублів) на одну будівельну базу, "порішав", "виписав" чавунні батареї опалення.
    На лісоторговій базі "виписав" таким чином дошку.

Тобто, таким чином він звернувся до тих, "хто мав доступ". Що тут не зрозуміло?
    І хто де щось "вкрав"?
    Що треба "міряти по собі"?
    Не було б меду - не було б і батарей опалення, бо "дефіцит".

Мы колбасу вообще не ели. Только домашняя пища. Мама сама делала твёрдый сыр (типа голландского), из молока творог, супы варила.
    То есть наличие колбасы в холодильнике не являлось синонимом счастья и того, к чему нужно стремиться.
    Ну "мої" теж майже кожні вихідні "на село" їхали.
    Бо на 5-сотках дуже "не розженешся".
    Погодишся з тим, що на 5-сотках важкувато вирощувати свиней, картоплю, городину, тощо (бо там і будувати дуже ніде)????
    Тому їли "магазинне", зокрема.
    З тим, що людина щось повинна їсти, погоджуєшся? Заперечень немає?

ОМГ, вы во всём криминал видите. Этот дом строил ещё дедушка. Только не надо мне внушать, что он наворовал во время войны и работал на немцев .
    Не суди усіх по собі! (ти так казала ж?)

Вообще, чтобы стать начальником, сначала приходилось поработать на обычной рабочей специальности.
    Прикинь, у мене у житті так теж було.
    Навіть "круче". Я після посади "начальника" в Україні, став знову "роботягою" у Росії (Москва). Там вчився. Потім там став "начальником".
    Тобто, не лише "із грязі в князі", а і навпаки: "із князей в грязі". Було нелегко, але потім і у Москві зміг "вирости" професійно та кар'єрою.

Вспомнила про ванну и унитаз. Одно время на карьере зарплату давали сантехникой, сервизами, мебелью (видимо, рассчитывались за щебень с заводом ими).
    Це так стало десь на початку 90-х.
    Моєму батькові на роботі зарплату видавали частково цукром ("Укрзалізниця") та консервами.

Про масло. Мама его со сливок делала. Получался такой жёлтый комок солёный на вкус.
    Такий варіант у нас був лише в селі у бабусі.
    Але того було замало для щоденного життя.

Ездить в Харьков за пачкой масла - это вне моего понимания.
    Їсти хотілося! А у магазині полтавському купити було неможливо (як мінімум у той час, коли батьки вже йшли з роботи).
    Тобто, ти прийшла у магазин, а там був цукор по 78 копійок за кіло, барбарис, макарони якісь, морська капуста. Ну хліб ще був. Якісь консерви (помідори, наприклад).
    Тому їздили.

В родительском доме готовили больше из натурпродуктов, а сейчас мы культа из еды не делаем.
    Та скажи вже, що взагалі не їмо, живемо на воді.
    У чому "культ"? У вершковому маслі?
    Шматок м'яса у тарілці борщу це культ?

То есть, если будет стоять выбор между банкой чёрной икры и экскурсией, отдадим предпочтение последнему.
    Он воно як?
    А хтось казав, що до Харкова за чорною ікрою їздили? Я б не пересмикував!

Да, проще сидеть и роптать на судьбу, чем попытаться что-то делать.
    Так і "дЬєлалі". Батько нелегально виготовляв двері/вікна, працюючи вдома між змінами на основній роботі (тобто, спав менше, або взагалі не відпочивав).
    Щоб був "приробіток". Робив це вдома власними руками, я допомагав. Для виробництва" батько власними руками зробив деревообробний верстат. От на ньому ми і працювали.

У мене теж сьогодні така історія може бути, коли працюєш "у суботу і неділю". І ніхто не "плаче".
    От тільки за маслом до Харкова не треба їхати, і "блату" не треба мати.
    Ти, мабуть, толком те поняття "блат" не застала, тому тобі важко зрозуміти, про що мова.

Фермерам - трактора сжечь, теплицы тоже, чтобы были как все ибо нечего пытаться работать.
    Ну да, да!
    При "союзі" дуже "наХфермеруєш".
    Максимум "техніки" - це плуг колгоспного трактора, коли тобі "за бутилку" огород "зорали".
    А далі - "руцями, руцями".
    Я ще пам'ятаю, як пальцем треба було робит дірку у землі, щоб потім туди запхнути "зубок" часнику.
    І "по чом" була ромашка та липа, яку збирали та здавали влітку.
    То був "дуже крутий бізнес" у ті роки!
    Якраз на іномарку вистачило б і на чорну ікру, якої "не хватало".
    les
    Філософф

Ответ Сообщение от andy Посмотреть сообщение
    для начала, я на русском буду, ок?
    Та прошу! Я ж не Фаріонша. Я у реалі російськомовний. Тому добре розумію Ваші дописи.
    так вот, Беня это 40+\- % экономики страны. минимум. да, он совершенно "не переймається". вообще. он прекрасно знает, что его (читай приват и большую часть его бизнесов) никто не завалит т.к.:
    а) помним, да? 40%!
    б) в его бизнесах складывается (точнее он складывал и таки сложил, шоб я так жил!) ситуация как у супермаркета и покупателей: с одной стороны супермаркет давит всю торговлю в округе - совладать мелкому лавочнику с национальной сетью нереально, а с другой если он закроется, то какое-то время в той же округе народу попросту не будет где хлеба купить
    Отут така ситуація, шо мені важко вести дискусію. Спєцом про групу Приват інфо не шукав, досліджень не вів. Раптово на оцінки не натрапляв.
    Наче з поваги до Вас, оскільки Ви впевнено наводите кількісні оцінки (а конкретні цифри - це завжди серьйозно), маю на них пристати.
    Одразу скажу, шо маю сумнів стосовно цих оцінок. Інтуітивно відчуваю, шо вони перебільшені. Але менше з тим. Нехай буде гречка.
    Тоді тим більше для України життєво необхідно цю монополію розвалити. Це частина того перезавантаження.
    про какое "перезавантаження" вы говорите я не понимаю. чего там перезавантаживать? простить всем всё? так такого не будет.
    Можна сперечатися стосовно термінології. Під перезавантаженням системи я маю на увазі, шо система потрібна, але її треба докорінно змінити. Якшо знаєте більш доречний термін, прошу. Я його прийму. Про прощення я, здається взагалі не згадував. Я людина дуже злопам,ятна, тому нікому нічого не пробачаю, і Вам не раджу. Тим більше зараз. Не ті часи.
    в любой стране (включая ЧиЧиЧиПи) есть сколько-то мало % народу контролирующие очень-очень много % нацбогатства. от этого никуда не денешься. так устроен мир. помните, как на каком-то острове с народом что денег отродясь не видели провели эксперимент с раздачей ракушек-денег? чем закончилось помним?
    вопрос не в наличии олигархов, а в их поведении и границах для них. будет среднепересечённому гражданину хватать на тачку, пиво и тёлок ему никакие олигархи и даром не упрутся. зачем?! побухать, покататься и потрахаться есть - что ещё нужно?
    Так. В нас зараз нема меж для олігархів. Майдан був рік тому. А меж досі нема. Мають бути. Як свого часу з Білом Гейтсом.
    Це теж має бути частиною тих реформ, яких нема.
    с сегодня нужно начинать. давать кредиты под меньший процент. значительно меньший. депозиты тоже не так рьяно привлекать под 20 и более. вот и всё перезавантаження.
    пока, до того же Бени это не в полной мере дошло. или дошло, но пока нет условий чтобы это выполнять. зачем? плебес и так депо под смешные несёт, а кредиты под грабительские берёт. всё в норме. пока
    Стосовно депозитів Ви самі у двох різних реченнях собі суперечите. Зараз нема у банківській системі "смішних" відсотків за депозитами. А якшо раптом в якихось банках є, значить таким чином вони обмежують (відмовляються від) залучення. Бо насправді під "смішні" "плебес" не "несе".
    Слово "нужно" на вільному ринку недоречне. Зовсім не "нужно" видавати кредити під менший відсоток. Бо це волюнтаризм та спроба вольового втручання у економічні процеси. Вона зазвичай призводить до ще більших проблем.
    Читаємо підручники з економіки та банківської справи. Шо там пишуть про відсоток на ринку фінансових ресурсів і про фактори, які на його впливають?
    Одним з факторів, який тисне на ціноутворення (визначення відсотку) фінансових ресурсів, є очікуваний ризик неповернення ресурсу. Чим більше такий ризик, тим більше відсоток, як сплата та одночасно покриття ризику.
    Чи великий ризик неповернення позичених грошей під час війни та економічної кризи? Величезнющий! Як можуть бути в цей час маленькими відсотки за кредитами та депозитами? Вони будуть високими, доки не почнеться стабілізація та зростання економіки.
    и да, Бене как никому стабильность нужна. банки могут зарабатывать только в тиши. при войне на кредитах не очень-то и заработаешь. да и нефть (бенз/газ/солярку/...) тяжело продавать людям сидящим в подвалах
    ну, как-то так...
    Спеціалізацєю Бєні завжди було рейдерство та дерибан. саме на цьому він отримує надстатки. Крім того, величезну кількість бізнесів він веде за старими підходами жидівської оренди. Не набуває у власність, а бере в управління. Висмоктує за допомогою контрольованого менеджменту шо може висмоктати, а оболонку викидає. Для цього стабільність не потрібна.
    Після Путіна Бєня є головною дестабілізуючою силою в нашій економіці.
    Пророк

Я не полінуюся та по свободі розкладу той Ваш допис і доведу, шо він не тримається купи між собою та не тримається купи з темою.
    Якщо є бажання, то "пограйся", я не проти.

до..лися з її батьками
    Рекомендую мову "фільтрувати", не переходячи на матюки.
    У майбутньому.

не була помічена в цій темі, "маструбуючою" на Росію.
    "Чукча не читатель?"©
    Мою фразу прочитав уважно?
    Вона стосувалася "виключно мастурбуючих"? Точно не помилився?

Про гроші висказала свою думку.
    Вона "перекрутила" взагалі суть, сказавши про "взагалі без грошей".
    Хоча, суть була у різній кількості, але гроші таки наявні. "Малі" і "великі", але наявні. Різниця в цьому.
    Дивно, що у когось виходить таке "не помічати".

Перечитав знов, і не зрозумів їх зв,язку за змістом
    Буває така категорія читачів, коли людина у цілому наче й грамотна.
    Але, як кажуть: "не судьба!"
    Ну то що я маю зробити?
    Вважаю, що це не критично, тому ставлюся до людей з "обмеженим сприйняттям" толерантно.
    Може у якійсь іншій "темі" в мене теж буде "туговато" сприйматися якась інформація. Це не значить, що я повинен матюкатися та кидатися лайном на оточуючих.

та майже звинуваченнями у кримінальній діяльності тільки, тому, шо люди були інженерами.
    "Я не сказал больше, чем я сказал!"© (ГорбачоФФ)
    Те, що хтось "додумав", то лише власні "фантазії" того "хтосЬ". До мене не стосується ніяким чином.

Самі Ваші цитати мені не дуже цікаві.
    Мені теж не є цікавим спілкування з людьми, які мають "обмежене сприйняття".
    Але, це не заважає мені коректно відписувати відповідь і "сотий раз" пояснити.
    Натомість "хтось" лише пробує провокувати. Чому? Комплекси якісь?

Бо мені і давно все це про москалів відомо. Тому я про них взагалі не цікавлюся, крім статистики, скільки їх загинуло в Україні.
    А Ви таке дослідження про них зробили! Чи вони того варті?
    Самовпевненість - кращий друг "глупості"!©
    Для "старту" рекомендую почитати значення слова "москаль".
    Щоб, як мінімум, навчитися вживати його з правильним значенням, а не "я так думаю".

Все, на сьогодні "сеанс лікбезу" закінчений!
    Всім гарного настрою, дурниці викинути з голови, та гарних снів!
+ Ответить в теме
Страница 7 из 10