Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей117Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 5 из 10
Показано с 41 по 50 из 95.
    бог

Re: Когда было было лучше?

Пророк

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    П.С. Ви коли небудь підбирали пляшки на вулиці, щоб здати?
    Нет. Я всегда работала. В студенческие годы подрабатывала, сейчас в двух местах работаю. "Подбирают бутылки" слабые люди.

просто не треба на них зациклюватись і ставити на перше місце "многа дєнєх, щоб всьо купіть".
    Знаете, у меня ребёнок с родовой травмой, требующий постоянной реабилитации. Если я пущу всё на самотёк, то мы потеряем наработанный за долгие годы результат. Каждый сам выбирает, ныть и собирать бутылки или бить лапками и двигаться вперёд. Но что такое нет денег от слова "совсем" я знаю. Когда после рождения моего ребёнка перевели в детскую больницу, каждый день меняя список лечения от 500 грн. Я знаю, что такое нечего есть, так как всё идёт на лечение. И вы мне хотите рассказать, что не всё меряется деньгами? Да на таких детях строят целый бизнес (та же международная клиника восстановительного лечения в Трускавце и прочие). Не будет денег - не будет ничего: ни ЛФК, ни массажа, ни биокоррекции, ни кинезотерапии, ни прочих процедур.

Ах, да. Настоящая мать сама закончит медакадемию и начнёт делать массаж, превратиться в лошадь и будет проводить иппотерапию, оборудует из подручных средств гидромассажную ванну и далее по списку.

Ответ Сообщение от AlexDS Посмотреть сообщение
    Мы (очень немногие конечно и тогда знали, жаль мы их не всегда слушали) даже не понимали, куда идти, что делать и зачем в то время
    Иногда приходит мысль, что если бы тогда я была совершеннолетней (хотя бы теперешнего своего возраста), эххх, раскрутилась бы .

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    Ситий голодного не зрозуміє? ))
    Если одному "неприятно очень", то другой может и на улице оказаться
    Так а я здесь причём? Нужно было "голодному" не сидеть и не ныть, обвиняя во всём власть, а работать. Посмотришь на теперешних "мужчин" (намеренно пишу это слово в кавычках) - это же пародия на представителя сильной половины человечества. Сидеть и сопли на кулак наматывать, ища виноватых вокруг, - это наше всё(((. Пить остаётся с горя.

Вспоминаю период распада Союза, когда у людей деньги пропали на книжках. Одни тратили, отдыхали, жили одним днём - ничего не потеряли. Те же, кто откладывал, имел какую-то мечту в рублёвом эквиваленте, остались у разбитого корыта.

Вот и сейчас: или жить одним днём, или рисковать, вкладывая деньги в банки.
    les
    Філософф

Ответ Сообщение от Jedi_Lee Посмотреть сообщение
    Сприймаю цей ролик, як свідчення того, шо стає краще, і сподіваюся, шо далі буде ще краще.
    Українці мають мати право на зброю для самозахисту. Не окремі категорії, а всі дієспроможні за законодавством.
    І почали реалізовувати своє право, не чекаючи. Такий собі "збройний майдан". Якби ми чекали позитивних змін від Яника, то до його смерті б не дочекалися.
    Так і тут. Ситуація змінюється людьми де факто. А тоді влада під тиском змушена буде визнати це де юре.

А логіка мєнтів як була абсурдною, так і залишилася.
    Тобто, якшо побільшало випадків, коли люди стали зі зброєю захищати своє майно, то свідчення криміналізації Це повний п..ць.
    Тобто винні, як завжди жертви та потенційні жертви, які захищаються.
    Мені завжди здавалося, шо рівень криміналу рахується кількістю випадків нападів, а не оборони.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Ответ Сообщение от Tiramisu Посмотреть сообщение
    Я всегда работала
    У шкільному віці теж працювали? Я працював у такому віці лише у діда з бабою на городі.
    Якщо шо, то мав на увазі 90-ті. В які я був школярем початкових класів. Як я тоді міг підробляти? І я від цього слабкий, якщо підняв пляшку? А її тоді вистачало на булочку в школі, морозиво або на проїзд в тролейбусі. Я й досі пам'ятаю, як мамі місяцями не давали запрлати, або виплачували такий мізер, що без підробітку, без власного городу і саду ми б не вижили. І ніхто тоді не вважав за щось надзвичайно страхітливе доношувати одяг не лише після старших братів/сестер, а й родичів чи дітей друзів чи шити, в'язати його вдома, щоб зекономити.
    Пророк

Ответ Сообщение от les Посмотреть сообщение
    Я обережно ставлюся до теорій змови......
    Бєня може і хотів би, але.... Саме на минулому тижні по карманним банкам стали приходити клієнти Привата, шоби повідкривати рахунки та перевести гроші. Бо Бєня почав затримувати платежі. Якому бізнесу це сподобається? Крім того Приват вже місяців з чотири-п,ять не виконує нормативні вимоги НБУ з обов,язкового резервування. А це поперше наказуємо, подруге - привід для введення тимчасової.
    Доречі, саме на минулому тижні десь у СМІ якось непомітно пройшла перша згадка, шо у Привата проблеми....
    Єдина проблема з тим, шоби повалити Приват, - це його глобальність для всієї банківської системи. Якшо ляже назавжди Приват, то це може викликати ефект доміно і матимемо поваленою всю банківську систему. Бєня це розуміє, тому не дуже переймається. Бо ніхто не може сказати, шо краще - викликати фінансовий колапс та з нуля перезавантажувати банківську, а значить і платіжну систему в країні, або ж емітувати для Привату рефінансування (поглиблення інфляції) і утримувати банківську систему на плаву. Але у нинішніх умовах, враховуючи стан Привату, все одно якесь перезавантаження банківській системі необхідне. Хоча би таке, шоби отакі Бєні не диктували свої умови всій країні.
    Запад........ Він навряд чи зацікавлений у поглинанні банківської ситеми України. Скоріш за все він зацікавлений у тому, шоби в Україні почали діяти такі стандарти, за яких тут знов стало б вигідно інвестування та отримання прибутків. Для цього принаймні має бути стабільність та відкритість.
    От у Вас які відчуття : Бєня асоціюється з стабільністю та відкритістю?
    для начала, я на русском буду, ок? на украинском-то я могу, но "із словарьом" (шучу, конечно, но думаю я на русском и излагать немного проще)
    так вот, Беня это 40+\- % экономики страны. минимум. да, он совершенно "не переймається". вообще. он прекрасно знает, что его (читай приват и большую часть его бизнесов) никто не завалит т.к.:
    а) помним, да? 40%!
    б) в его бизнесах складывается (точнее он складывал и таки сложил, шоб я так жил!) ситуация как у супермаркета и покупателей: с одной стороны супермаркет давит всю торговлю в округе - совладать мелкому лавочнику с национальной сетью нереально, а с другой если он закроется, то какое-то время в той же округе народу попросту не будет где хлеба купить
    про какое "перезавантаження" вы говорите я не понимаю. чего там перезавантаживать? простить всем всё? так такого не будет. с сегодня нужно начинать. давать кредиты под меньший процент. значительно меньший. депозиты тоже не так рьяно привлекать под 20 и более. вот и всё перезавантаження.
    в любой стране (включая ЧиЧиЧиПи) есть сколько-то мало % народу контролирующие очень-очень много % нацбогатства. от этого никуда не денешься. так устроен мир. помните, как на каком-то острове с народом что денег отродясь не видели провели эксперимент с раздачей ракушек-денег? чем закончилось помним?
    вопрос не в наличии олигархов, а в их поведении и границах для них. будет среднепересечённому гражданину хватать на тачку, пиво и тёлок ему никакие олигархи и даром не упрутся. зачем?! побухать, покататься и потрахаться есть - что ещё нужно?
    пока, до того же Бени это не в полной мере дошло. или дошло, но пока нет условий чтобы это выполнять. зачем? плебес и так депо под смешные несёт, а кредиты под грабительские берёт. всё в норме. пока
    и да, Бене как никому стабильность нужна. банки могут зарабатывать только в тиши. при войне на кредитах не очень-то и заработаешь. да и нефть (бенз/газ/солярку/...) тяжело продавать людям сидящим в подвалах
    ну, как-то так...
    Пророк

У шкільному віці теж працювали?
    Да. Только летом. У бабушки в населённом пункте был кирпичный завод и мы с соседским мальчиком устроились туда кирпичи таскать))). Потом мама узнала и запретила мне это дело. Перед выборами разносили пригласительные, на швейной фабрике помогали убирать. Это всё летом в деревне, так как вне каникул было сложно выкроить время.

Якщо шо, то мав на увазі 90-ті. В які я був школярем початкових класів. Як я тоді міг підробляти? І я від цього слабкий, якщо підняв пляшку? А її тоді вистачало на булочку в школі, морозиво або на проїзд в тролейбусі.
    Я думала вы про теперешнее время пишете.

На летних каникулах я подрабатывала после наступления 14-ти летнего возраста, на швейной фабрике - раньше. Естественно, это всё без оформления.
    Пророк

Tiramisu, просто не треба на них зациклюватись і ставити на перше місце "многа дєнєх, щоб всьо купіть". Я прекрасно пам'ятаю 90-ті, тоді було набагато гірше.
    П.С. Ви коли небудь підбирали пляшки на вулиці, щоб здати?
    я на сорочинцах регулярно этим промышлял в юные годы. класс!
    Пророк

У шкільному віці теж працювали? Я працював у такому віці лише у діда з бабою на городі.
    Якщо шо, то мав на увазі 90-ті. В які я був школярем початкових класів. Як я тоді міг підробляти? І я від цього слабкий, якщо підняв пляшку? А її тоді вистачало на булочку в школі, морозиво або на проїзд в тролейбусі. Я й досі пам'ятаю, як мамі місяцями не давали запрлати, або виплачували такий мізер, що без підробітку, без власного городу і саду ми б не вижили. І ніхто тоді не вважав за щось надзвичайно страхітливе доношувати одяг не лише після старших братів/сестер, а й родичів чи дітей друзів чи шити, в'язати його вдома, щоб зекономити.
    Ну, от в мене дитинство аналогічно проходило, хіба що огород в нас самих був ))
    А практика збирання бутилок була звичайним явищем, бо лимонад, жуйки чи шоколадку ти бачив лише по святам ) І памятаю, що займався цим з друзями в яких були більш-менш заможні, як по тим міркам, батьки. І нне вважалось воно слабкістю чи якимось бомжуванням )

Офтоп:
    Пророк

А я вот не помню голодного детства почему-то. Может, я тогда не зацикливалась на этом? Что дали, то и ела, что купили, то и носила. Правда, не помню никакого негатива, связанного с нуждой. Тогда и время не такое было. Мои школьные годы припали на 1986-1997 гг.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Tiramisu, у нас боялися брати школярів на роботу. Хоча, я свого часу підробляв. Допомагав приймати товар, розкласти його по підсобці так, щоб можна було легко порахувати у разі переобліку і так, щоб було швидко винести те, що не вистачає у торговий зал. А влітку ще й прибирав на літній площадці і на розливі пива :) Мені тоді платили аж 10 грн. в день.
    П.С. А ми розносили запрошення на вибори безвоздмєздно, бо в школі була виборча дільниця і завданням для кожного класу було заповнити запрошення і рознести їх по певних будинках.
+ Ответить в теме
Страница 5 из 10