Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей117Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 4 из 10
Показано с 31 по 40 из 95.
    Пророк

Re: Когда было было лучше?

Ответ Сообщение от les Посмотреть сообщение
    Або Дельта.
    банки валит Беня и запад - кому нужны конкуренты тем более в виде карманных банков властьимущих? значительно удобнее этих самых имущих стричь в своих банках + плотно держать за яицы зная всю финансовую поднаготную

Пророк

Ответ Сообщение от Karen Посмотреть сообщение
    Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    Не все в цьому житті вимірюється грошима.
    Це правда ?
    Аби це була неправда, то мій комп стояв би у іншому місці, а у профілі було б вказано: "місто - Москва".
    Ще десять років тому так і було написано, а тепер позначка: "Україна (Полтава)".
    Не жалкував і не жалкую. Особливо після початку "Кримнаш".

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    Не хотел бы жить и России с доходами, в несколько раз превышающими мои.
    Відносно чого?
    Абсолютних цифр?
    Так там і витрати більші.

Ось тобі з моєї власної переписки:
    Цитата 1.
    Справді, українцям тут зараз непросто, маю на увазі справжнім українцям, а не "хохлам". Важко спілкуватися з людьми, для яких Путін герой, а ти всім серцем і душею вболіваєш за Україну.
    Цитата 2.
    Важко з Вами не погодитись, так воно і є. Я тут вже 20 років, але і до цього часу відчуваю себе як на чужині. Здається все навколо не моє: і мова на якій розмовляю, і люди, і робота, і дерева, і сонце...Єдине, що тут тримає, це робота, бо дітей потрібно ростити, вчити. Була влітку дома. Більшість людей дуже бідно живуть. Зарплати маленькі, і я не уявляю, як їм приходиться виживати на півтори тисячі гривень в місяць. Про дороги вже мовчу.
    Але і тут почалися зміни не в кращу сторону. Все дуже подорожчало, а зарплати залишились такими ж. І що дивно виросли ціни на бензин, і то у нас його не купити, як раніше, можна заправитись тільки в Сургуті (а це 200км).
    В школі приходиться платити за обіди, які були безплатні, і за додаткові уроки, і на "нужды класса".І знаєте, що дивує?
    Людей це не дуже турбує, вони покірно знизують плечима, ну що поробиш... нічого страшного...Почалися скорочення, ходять чутки, що і наш Сургутнефтегаз розформують...
    Так що і тут не дуже весело, і думаю покращення не передбачається.
    Цитата 3.
    Ой, та який довгий рубль... Зарплата стала меншою, а все подорожчало в рази. Вживаємо як можемо. Добыча нефти и газа сократилась, начались сокращения, урезают льготы, премии..убирают ночные смены.... В больницу даже не стоит ходить, никому ты там не нужен, такого наплевательского отношения к пациентам как сейчас не помню. Везде за все надо платить. Кавказцы и азиаты заполонили все и везде, то есть мечетей больше чем храмов, наглеют с каждым днем. И я думаю, что это только всё начинается.
    Офтоп:
    Оригінал написання я зберіг.
    Дуже приємно бачити, що людина живучи в Росії зберегла і мову. Лише інколи перестрибує з російської на українську.
    І головне: за 20 років не "охАхлячилась" там.
    Дуже прикро, що живучи на Полтавщині я бачу силу-силенну людей-"перекоти-поле", "хАхлів"!
    Маю надію, що після наведених вище цитат, "мастурбаторів на раісію" поменшає хоч на цьому форумі.

P.S.
    Хтось тут хоч один є, хто їздить машину заправляти за 200 кілометрів в один бік, як у Сургуті?
    До того ж, бензином а не газом!?
    Руку хоч хто підніме?
    Пророк

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    Но не факт, что банки валит власть.
    Ну естесственно... куда тебе понять причины. Это же ДУМАТЬ СВОЕЙ ГОЛОВОЙ надо, а не чужими фейк-цитатами....

Банки валятся ? Да причина одна: хозяева этих банков сворачивают бизнес и готовятся рвать когти из страны. Потому что банкротить свою бухгалтерию просто так вряд ли какой хозяин будет (а Надра - это "бухгалтерия" фирташевского бизнеса, "Финансы и Кредит" - "бухгалтерия" Живаго)...

Вы на собственном предприятии отдадите свой бухгалтерский отдел в руки "временно управляющего" ?
    les
    Філософф

Ответ Сообщение от andy Посмотреть сообщение
    банки валит Беня и запад - кому нужны конкуренты тем более в виде карманных банков властьимущих? значительно удобнее этих самых имущих стричь в своих банках + плотно держать за яицы зная всю финансовую поднаготную
    Я обережно ставлюся до теорій змови......
    Бєня може і хотів би, але.... Саме на минулому тижні по карманним банкам стали приходити клієнти Привата, шоби повідкривати рахунки та перевести гроші. Бо Бєня почав затримувати платежі. Якому бізнесу це сподобається? Крім того Приват вже місяців з чотири-п,ять не виконує нормативні вимоги НБУ з обов,язкового резервування. А це поперше наказуємо, подруге - привід для введення тимчасової.
    Доречі, саме на минулому тижні десь у СМІ якось непомітно пройшла перша згадка, шо у Привата проблеми....
    Єдина проблема з тим, шоби повалити Приват, - це його глобальність для всієї банківської системи. Якшо ляже назавжди Приват, то це може викликати ефект доміно і матимемо поваленою всю банківську систему. Бєня це розуміє, тому не дуже переймається. Бо ніхто не може сказати, шо краще - викликати фінансовий колапс та з нуля перезавантажувати банківську, а значить і платіжну систему в країні, або ж емітувати для Привату рефінансування (поглиблення інфляції) і утримувати банківську систему на плаву. Але у нинішніх умовах, враховуючи стан Привату, все одно якесь перезавантаження банківській системі необхідне. Хоча би таке, шоби отакі Бєні не диктували свої умови всій країні.
    Запад........ Він навряд чи зацікавлений у поглинанні банківської ситеми України. Скоріш за все він зацікавлений у тому, шоби в Україні почали діяти такі стандарти, за яких тут знов стало б вигідно інвестування та отримання прибутків. Для цього принаймні має бути стабільність та відкритість.
    От у Вас які відчуття : Бєня асоціюється з стабільністю та відкритістю?
    Пророк

Не все в цьому житті вимірюється грошима.
    Давайте попробуем хоть неделю прожить без денег. Ради эксперимента ходить на работу пешком, не завтракать/обедать/ужинать, не лечиться при ОРВИ и т.д.

Перед смертю все одно всі будемо рівні
    Давайте тогда думать о смерти заранее (мы все умрём) и все жить плохо.

Понимаете, если у человека ничего не было, ему легко пережить такую ситуацию с гривной. А если были какие-то сбережения в национальной валюте, которых теперь стало в несколько раз меньше - неприятно очень. Тем более, что деньги эти не наворованные, а результат работы без выходных, командировок и недоспанных ночей.

По теме "Когда было лучше" скажу, что в детстве. Когда моей задачей было хорошо учиться и "тянуть на медаль" (которая по мнению мамы должна была дать мне зелёный свет в жизни ), а обо всём остальном думали родители.
    les
    Філософф

Ответ Сообщение от Tiramisu Посмотреть сообщение
    Понимаете, если у человека ничего не было, ему легко пережить такую ситуацию с гривной. А если были какие-то сбережения в национальной валюте, которых теперь стало в несколько раз меньше - неприятно очень. Тем более, что деньги эти не наворованные, а результат работы без выходных, командировок и недоспанных ночей.
    Ситуацію з гривнею легко можна було передбачити ще за Янука та під час Майдану. І відмовитися від гривні на користь бакса, якого тоді було достатньо і легко можна було придбати. Вибір на користь високих відсотків у гривні є помилковим. І це не помилка уряду.
    По теме "Когда было лучше" скажу, что в детстве. Когда моей задачей было хорошо учиться и "тянуть на медаль" (которая по мнению мамы должна была дать мне зелёный свет в жизни ), а обо всём остальном думали родители.
    В мене та сама історія, тіки завдання ставив батько. Але, коли озираюся, - це мабуть був найгірший час у мойому житті. Ну може період 1991-1995 був таким же поганим, але вже тому, шо це була криза.
    Пророк

Понимаете, если у человека ничего не было, ему легко пережить такую ситуацию с гривной. А если были какие-то сбережения в национальной валюте, которых теперь стало в несколько раз меньше - неприятно очень.
    Ситий голодного не зрозуміє? ))
    Если одному "неприятно очень", то другой может и на улице оказаться. Так что, я б не стал утверждать, что кому-то тяжело, а кому-то легко. Тяжело всем.

Ответ Сообщение от les Посмотреть сообщение
    Але, коли озираюся, - це мабуть був найгірший час у мойому житті. Ну може період 1991-1995 був таким же поганим, але вже тому, шо це була криза.
    А в мене і "цей час" і 90-ті співпали, тому спогади не найкращі. Можливо через те, що зараз я сам заробляю гроші, а тоді висів на шиї у мами, але здається, що в 90-ті ситуація була набагато гірша ніж зараз.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Tiramisu, просто не треба на них зациклюватись і ставити на перше місце "многа дєнєх, щоб всьо купіть". Я прекрасно пам'ятаю 90-ті, тоді було набагато гірше.
    П.С. Ви коли небудь підбирали пляшки на вулиці, щоб здати?
    Пророк

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    А в мене і "цей час" і 90-ті співпали, тому спогади не найкращі. Можливо через те, що зараз я сам заробляю гроші, а тоді висів на шиї у мами, але здається, що в 90-ті ситуація була набагато гірша ніж зараз.
    Намного... Мы (очень немногие конечно и тогда знали, жаль мы их не всегда слушали) даже не понимали, куда идти, что делать и зачем в то время.
    Теперь мы (часть из нас и меня радует, что больше по сравнению с 90-ыми) хоть понимают куда, зачем и ради каких ценностей.
    les
    Філософф

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    Вона дійсно була гірша. Бо тоді криза була пов,язана взагалі зі зміною ладу. А це не просто реформування суспільства - то була його докорінна перебудова.
    Але не було війни........
    Зараз війна - найгірше, шо з нами відбувається. Економічну кризу ми всі переживемо, та якшо правильно рухатимемося разом, то ще у виграші будемо.
    Тоді на питання теми можна буде сказати : краще буде буде у майбутньому, причому за нашого життя.
+ Ответить в теме
Страница 4 из 10