Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей15Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 3
Показано с 11 по 20 из 22.
    Пророк

Re: Порох выклянчил у России уголь?

vladd, фейк - (англ. fake) - це "підробка". я вам навів дані з дуже різних джерел, які всі, на мою думку, авторитетні - Москаль, Волинець, ТСН, "Тиждень". авторитетніші за офіційні заяви Демчишина, Яценюка, Порошенка. в чому тут підробка? можете спростувати цю інформацію чимось, крім слова "фейк"? хоча б заявами не менш авторитетних джерел?

от вам ще повідомлення з посиланням на ОБСЄ.
    До Росії продовжують вивозити вугілля з Донбасу - ОБСЄ
    Корреспондент.net, 25 грудня 2014, 13:45

Сепаратисти продовжують вивозити українське вугілля до Росії. Спостережна місія ОБСЄ, яка базується на російських прикордонних пунктах пропуску Гуково і Донецьк в Ростовській області, продовжує фіксувати факти вивезення українського вугілля з Донбасу до Росії. Про це йдеться в тижневому звіті місії.
    і не треби кивати на Владіміра Владіміравіча. те, що він Хуйло, не виправдовує українську владу.

Пророк

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    з дуже різних джерел, які всі, на мою думку, авторитетні - Москаль, Волинець, ТСН, "Тиждень"
    от вам ще повідомлення з посиланням на ОБСЄ.
    У мене "трохи ширше" підхід до джерел.
    Але станом на зараз це неактуальне питання.

Раджу "курчат восени рахувати".
    "Накидають на вуха" гарно і тут, і "там".
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Merry Corpse, вугілля для АЕС? Шоб було ))
    Пророк

Ответ Сообщение от vladd Посмотреть сообщение
    У мене "трохи ширше" підхід до джерел.
    Але станом на зараз це неактуальне питання.

Раджу "курчат восени рахувати".
    "Накидають на вуха" гарно і тут, і "там".
    та вже осінь минула, настала холодна зима.
    як це воно неактуальне? Україна припинила купувати вугілля у агресора? почала нарешті вивозити вугілля на ТЕС з українських шахт? перестала відключати по селах електрику?
    я не в курсі.

я не розумію, про що йдеться.
    Пророк

настала холодна зима.
    "Зима" настане після "осені", про яку йшлася мова. А зараз ні "літо" не почалося, ні "весна". До "бруньок" ще далеко.

я не розумію, про що йдеться.
    Це не критично.
    З плином часу ситуація з розумінням зміниться.
    Пророк

та да. коли зміївську ТЕС зупинять, а Україна буде в вугілних боргах, отут всі і зрозуміють геніяльність задуму.
    ри?

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    Зачем только уголь лля АЭС? )
    То по незнанію ошибліся. Ну шо тут такого - перепутать АЕС і ТЕС. Коли там той Чорнобиль був, шоб помнити, на чом працюють АЕС.

Хіба По(Т)рох призупинив поставку вугілля з ПАР не через то, шо воно якось не підходить нашим ТЕС? Я десь читала наче, шо там чогось не того нам...
    Пророк

Ответ Сообщение от Tipok Посмотреть сообщение
    Как погляжу, в сети набирает обороты тема внезапных поставок угля для наших внутренних нужд, в том числе для нормальной работы АЭС. Порошенко продолжает отмалчиваться о стране-источнике, что лишь усиливает подозрения о "российском следе". Есть и те, кто прямо пишет о том, что Порошенко тайно договорился с Москвой о регулярных поставках угля в Украину. Вот только признаться в этом до сих пор не решается
    maydan-2014.livejournal.com/4011563.html
    Что это, по-вашему, дешевая пропаганда или действительно ситуация зашла настолько далеко, что без рашки нам не решить проблемы энергоснабжения?
    специально для деревянных: вовке показали, вопрос с Крымом пока просто на паузе. на сейчас, не будет угля для света нам - не будет света и у лугандона. пока, начнём с Крыма. посидели на "недоострове в састави расеи" во тьме и уголь дивным образом поехал через границу

Офтоп:
    а про уголь для АЭС это да... скрепы, х*ле?
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    шо там чогось не того нам...
    нізкоє содєржаніє ізотопів урану
    Пророк

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Хіба По(Т)рох призупинив поставку вугілля з ПАР не через то, шо воно якось не підходить нашим ТЕС? Я десь читала наче, шо там чогось не того нам...
    Ахмєтовським підійшло.
    Ответ Сообщение от andy Посмотреть сообщение
    специально для деревянных: вовке показали, вопрос с Крымом пока просто на паузе. на сейчас, не будет угля для света нам - не будет света и у лугандона. пока, начнём с Крыма. посидели на "недоострове в састави расеи" во тьме и уголь дивным образом поехал через границу
    ви вибачте, дядьку, за дурні запитання. не заради потролити, а по суті.
    - ви не в курсі случайно, чому нам не підходить ні вугілля волинське, ні лисичанське, ні польске, ні африканське, ні австралійське, ні навіть казахське, от саме тільки з ДНР і з Росії?
    - як ви думаєте, чого це раптом так сталось, що Україна, багаторічний нетто-експортер електрики, відчула такий страшенний дефіцит, і чи нема тут якоїсь маленької недоробки уряду, а може й злого умислу?
    - чому у нас дефіцит електроенергії на Полтавщині-Чернігівщині, в ми тупо продовжуєемо гнати електрику на окуповані території, при чому долбас навіть не збирається за це платити?
    чисто ваша думка, якщо можна - з аргументами.
+ Ответить в теме
Страница 2 из 3