Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей63Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 9
Показано с 11 по 20 из 86.
    Banned

Re: Євроколонізація ? ... ми звісно, за...?

Ответ Сообщение от Професор Посмотреть сообщение
    Так, він підтримував не таючись "ополченців" і поливав брудом в інтернеті Яценюка.
    тепер в СІЗО.
    Давайте покажем соседу, что украинцы не такие каратели, сходим и вытащим дяденьку из СИЗО, говорите фамилию дядьки и где его искать

Постійний відвідувач

Прізвища не знаю, звали його "дядя Діма", в суботу спробую вияснить. випадок дійсно правдивий, так як знаю про це особисто. До речі - сьогоднішній розгін комунального Майдану - як Вам? А те що українці не такі карателі - ви зачепіть машину начальника райвідділу, розбийте їй скло цеглою. якого завгодно..

разом з цим вдома ви можете постійно напиватись і регулярно. чистити морди як рідним так і сусідам - максимум управи яку знайде на вас міліція - 51 грн штрафу - і за 3 години Ви вдома... гірший варіянт нарватись на здорового сусіду - міліція в адмін правопорушеннях ле-факто безправна...
    Banned

гірший варіянт нарватись на здорового сусіду - міліція в адмін правопорушеннях ле-факто безправна.
    Да ладно, у нас в подъезде был инцидент, нормально ему мозги вправили! Ломился здоровый парень в квартиру к соседу, кто-то вызвал милицию, его увезли и все... Т.е. не все так печально, как вам бы хотелось = )
    Дядя Дима... А я вот всех соседей знаю = ) А кого не знаю - всегда можно спросить у тех, кого знаю = )
    Пророк

міліція в адмін правопорушеннях ле-факто безправна...
    Подивимось, може ця пані: http://www.pravda.com.ua/news/2014/12/17/7052342/ зможе змінити ситуацію на краще?
    Пророк

......................По ділу: Албанія SAA (2009) Алжир AA (2005) Андорра CU (1991) Єгипет AA (2004) Ісландія EEA (1994) Ізраїль AA (2000) Йорданія AA (2002) Ліван AA (2006) Ліхтенштейн EEA (1994) Македонія SAA (2004) Марокко AA (2000) Мексика AA (2000) Норвегія EEA (1994) Палестинська Автономія AA (1997) Сан-Марино CU (2002) Південна Корея FTA (2011) Південно-Африканська Республіка AA (2000) Туніс AA (1998) Туреччина CU (1996) Фарерські острови , автономна частина Данії (1997) Чилі AA (2003) Чорногорія SAA Це перелік країн, які співпрацюють з ЄС на принципах асоціаації. Договори відрізняються рівнем балансів переліку безмитних товарів від позитивного в сторону ЄС до нульового (рівноправного) та кількістю зобов'язань, які накладають договори. "Найневигідніші "договори для з Ізраїлем та Перу, де відсутні зобов'язання та практично рвний торговий баланс, правда й об'єми торгівлі низькі.

Український договір копіює Албанський, при чому накладає ще й ряд політичних ризиків - один з яких зараз спостерігаємо на Донбасі. До речі, сутність Албанського договору - це копія кількох важливих рядків зобов'язань Індії перед Великобританією, коли індійці перевдягнули політично-економічне ярмо у суто економічне, але тяжче. Тоді й з'явилось поняття "Євроколонізація"................

Професор, Ви гадаєте, що на Полтавафорумі, багато хто читав і ознайомився, з останнью редакцією тексту Угоди (зі всіма додатками, в тому числі з таблицями) України з ЕС щодо Асоціації? В кращому випадку одиниці.....................
    Постійний відвідувач

Я гадаю, що можна було б спробувати проаналізувати (хоча б і на таких невеликих форумах, де десяток посидельців-дописувачів, але тисяча читачів - до того ж, своє, рідне - сприймається довірливіше - так як я дядю Діму. Він, виявляється - не в Сізо, на підписці, зараз у лікарні. чого - не знаю. Інший сусід говорив з його дружиною - з неї тепер слова не витягнеш).

Друзі, подябні історії, коли нам штучно створювали якісь "перспективи" - вже не раз були.
    Ми чекали, терпіли, кожний раз вірили - все змінилось.

Ну от яка пані може змінити міліціонера, який отримує 2тис зарплати, а у нього 2 дітей? І можливість заробити ще - 2, 3,4....

При умові, що зарплату йому не підвисять?

Чи Ви вважаєте, якщо сплачуватимете 50 грн/міс медицину, в нас тут щось зміниться?
    я вже знаю, що фактично держава просто зменшить видатки саме на ту суму, яку доплатять громадяни, а сама галузь просто втратить частину робочих місць і ще в якості (хоч куди вже...)

А є ж значно простіші шляхи.. під ногами.

Ви знаєте, що на диспансеризацію в м Полтава витрачається 10% всіх коштів галузі.
    Тобто, якщо Ви хворієте, скажімо, на виразкову хворобу, чи пієлонефрит чи ще щось, лікар з певною періодичністю Вас оглядає, Ви проходите обстеження, тощо... та все це... виключно на папері.
    Та й скаже Вам лікар: шановний, Вам треба пройти те то й те то, це займе у Вас 2-3 дні і буквально 300-400 грн, а то якщо треба буде профілактично пролікуватись - то ще тисячу-дві.

що Ви на це скажете? Признайтесь чесно: якщо Ви справді пересторожна економна людина, Ви це зробите без нагадувань і власним ресурсом

більшість же ж просто не звернуть на це уваги , чи відмовляться з безгрошів'я...

і гроші просто списуються під папери,забезпечуючи теплі місця чиновникам-рапортувальникам...

Більш адекватною відповіддю кризі була "ліцензія лікаря АПРІОРІ на приватну практику". Щоб кожна людина при наявності коштів могла скористатись послугою будь-якого лікаря, а він би вже виставляв би рахунок чи страховій (за оті 50 грн щомісяця) чи - незастрахованому... от там - і мотивація лікаря до результату - а від цього ще й залежить кількість послугокористувачів, і фін/відповідальність... та нам в'яжуть грузинський варіант з найвищою дитячою смертністю в Європі, бо "Порошенко з ним тусується"...
    Пророк

Ну от яка пані може змінити міліціонера, який отримує 2тис зарплати, а у нього 2 дітей? І можливість заробити ще - 2, 3,4....
    От тільки не треба казати, що зміни, які ця пані ВЖЕ реалізувала в іншому МВС - нічого не варті...
    Пророк

Ответ Сообщение от Dracon Посмотреть сообщение
    Професор, Ви гадаєте, що на Полтавафорумі, багато хто читав і ознайомився, з останнью редакцією тексту Угоди (зі всіма додатками, в тому числі з таблицями) України з ЕС щодо Асоціації?
    А Ви гадаєте, що Професор ознайомлювався і робив порівняльний аналіз української і албанської угоди? Не кажучи про всі інші.
    Пророк

Я гадаю, що можна було б спробувати проаналізувати (хоча б і на таких невеликих форумах, де десяток посидельців-дописувачів, але тисяча читачів - до того ж, своє, рідне - сприймається довірливіше - так як я дядю Діму. Він, виявляється - не в Сізо, на підписці, зараз у лікарні. чого - не знаю. Інший сусід говорив з його дружиною - з неї тепер слова не витягнеш).

Друзі, подябні історії, коли нам штучно створювали якісь "перспективи" - вже не раз були.
    Ми чекали, терпіли, кожний раз вірили - все змінилось.

При умові, що зарплату йому не підвисять?

Чи Ви вважаєте, якщо сплачуватимете 50 грн/міс медицину, в нас тут щось зміниться?
    я вже знаю, що фактично держава просто зменшить видатки саме на ту суму, яку доплатять громадяни, а сама галузь просто втратить частину робочих місць і ще в якості (хоч куди вже...)

А є ж значно простіші шляхи.. під ногами.

Ви знаєте, що на диспансеризацію в м Полтава витрачається 10% всіх коштів галузі.
    Тобто, якщо Ви хворієте, скажімо, на виразкову хворобу, чи пієлонефрит чи ще щось, лікар з певною періодичністю Вас оглядає, Ви проходите обстеження, тощо... та все це... виключно на папері.
    Та й скаже Вам лікар: шановний, Вам треба пройти те то й те то, це займе у Вас 2-3 дні і буквально 300-400 грн, а то якщо треба буде профілактично пролікуватись - то ще тисячу-дві.

що Ви на це скажете? Признайтесь чесно: якщо Ви справді пересторожна економна людина, Ви це зробите без нагадувань і власним ресурсом

більшість же ж просто не звернуть на це уваги , чи відмовляться з безгрошів'я...

і гроші просто списуються під папери,забезпечуючи теплі місця чиновникам-рапортувальникам...

Більш адекватною відповіддю кризі була "ліцензія лікаря АПРІОРІ на приватну практику". Щоб кожна людина при наявності коштів могла скористатись послугою будь-якого лікаря, а він би вже виставляв би рахунок чи страховій (за оті 50 грн щомісяця) чи - незастрахованому... от там - і мотивація лікаря до результату - а від цього ще й залежить кількість послугокористувачів, і фін/відповідальність... та нам в'яжуть грузинський варіант з найвищою дитячою смертністю в Європі, бо "Порошенко з ним тусується"...
    считаем: 300 000 человек х 50 грн. в месяц х 12 месяцев = 180 млн.грн.!!! это мало!? за эти деньги, ИМХО, можно все поликлиники в городе по новой построить и укомплектовать!
    з.ы. ну, не все, но деньги колоссальные!
    Постійний відвідувач

Стосовно аналізу албанської угоди - будьте ласкаві в читальню до Пинзеника.
    Український варіант читав і прискіпливо, але те, що цікавило мене (осилив 20 сторінок, на жаль - дуже смутився цим).

З 300 тис полтавців хорошою буде цифра в 40 тис. Це 24 млн грн/рік - навіть не покриє видатки полтавців на ліки (а це близько 30 млн грн - ті ліки, що купляють містяни в аптеках Полтави за рік).
    До того ж, переважна більшість цих грошей розплавлять ті ж самі бюрократичні "послуги" на кшталт диспансеризацій та утримання самих приміщень , на які держава просто скоротить видатки.
    Фактично, складеться цікава ситуація, характерна й для Грузії:
    громадяни, які створюватимуть страховий медичний капітал, отримуватимуть послуг в меншому фінансовому об'ємі, чим ті категорії, які не платять (соціально незахищені, переселенці).
    Сама ж система буде побудована так, що ті, хто зобов'язаний сплачувати внески страхування у разі несплати не зможе фактично отримати дешевої допомоги.
    Тобто, фактично в нас введуть "обов'язкові проїздні" і піднімуть плату за "медичний" проїзд, залишивши безкоштовний пільговим категоріям. І тепер той, хто не ввійде до категорій пільговиків і не матиме проїзного, буде платити дорожче.

Стосовно грузинського успіху МВС: хто з Вас вірить, що в нас звільнять КОЖНОГО міліціонера прокурора і суддю, а зарплати в них починатимуться з 17 тис грн?

і хто не вірить, що даний спосіб цілком вирішить проблему? а в Грузії її вирішили саме так... Так-що ця пані не зможе знайти тут інший спосіб...

Це як боротись з голодом, дивлячись передачі про. приготування їжі:
    скільки не дивись, та поки не поїси...)
+ Ответить в теме
Страница 2 из 9