Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей948Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 9 из 115
Показано с 81 по 90 из 1148.
    Пророк

Re: Верховна Рада VIII + Новый Уряд

Ответ Сообщение от Pentax Посмотреть сообщение
    Можно было нажать кнопку "утримався". Этим по, крайне мере, подтверждается ниличие дармоеда на работе (если конечно за него кнопочку не нажмут). А пройдет еще полгода-год и кнопочки будут дружно жать "пан за пана".
    Мне кажется, они ввели в моду "утримався" выражать полным игнором всех кнопок.

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    правда його беруть, як правило, не з метражу, а з ціни, інакше виходить, що той, хто має дім 120 м десь в решетилівці, мусить платити податок, а хто має дім 110 м в кончі-заспі - не мусить.
    з іншого боку, ставку податку втановлює місцева влада.
    Раз ставку будут устанавливать местные власти, то она и будет учитывать реалии данного региона.
    Но со временем действительно нужно уходить от примитивного метража. Квартира 70 квадратов в Киеве на Крещатике, может стоить несколько миллионов долларов, а квартира с такой же площадью но на Троещине, несколько десятков тысяч долларов. Т.е., разница в ценности жилья с одинаковой площадью - в десятки раз.
    И налог на недвижимость разной ценности не должен быть одинаковым.

Пророк

А шо якщо невеличку конюшню, метрів на 100 записати як будинок, а лошадкам віддати хатинку на 600 квадратів? Чи це на всю нерухомість поширюється?
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Зняли якісь пільги з чорнобильців, красавчіки. Хочеться взнать, які.
    і мені. Вони взагалі були останнім часом?
    Merry Corpse, мабуть тільки на житлові приміщення. Конюшня ж наче відноситься до нежитлових.
    Пророк

Ответ Сообщение от Dracon Посмотреть сообщение
    andy, ні, і ще раз Ні!!!!

ЗА БЮДЖЕТ-2015 ЯК РІК ДЕРЕБАНУ ФІНАНСОВО-ОЛІГАРХІЧНИМИ КЛАНАМИ та ЗА БЮДЖЕТ-2015 ЯК РІК ВИЖИВАННЯ ПРОСТИХ УКРАЇНЦІВ не голосували лише: Батьківщина, Економічний розвиток, Воля народу та деякі позафракційні (Свобода, Правий сектор, інші).

Викладаю ще раз, для Вас, andy, - http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radan_g...golos?g_id=298 - Хто і як голосував за бюджет-2015 року (вночі).

PS: andy, не перекручуйте мої слова, якщо хочити вигородити БПП і Народний фронт зробіть це більш вдало!

PS_PS: Щоб картина була повністю ясною: Ця більшість знищила себе як парламентарів – Луценко - http://www.slovoidilo.ua/news/6638/2...--lucenko.html

Народний депутат, член фракції «Батьківщини» Ігор Луценко каже, що ранкове голосування за запропонований Кабміном Арсенія Яценюка проект Держбюджету-2015 – не що інше, як конституційний злочин. Про це він написав у своєму блозі на «Українській правді», передає «Слово і Діло».

«Мабуть, більшість з тих, хто голосував, навіть не усвідомили смертельну глибину свого кроку. А це – конституційний злочин», - вважає Луценко. За словами депутата, за фактом нового Бюджету не існувало, проте більшість проголосувала, роблячи вигляд, що Бюджет є.

«Фальшивість цієї дії у тому, що Бюджету не існує – його лише зараз будуть писати в уряді. Річ у тім, що той проект Бюджету, який було роздано декілька днів тому, вже не є актуальним. Майже десятком законів, ухвалених напередодні, податкова система, система розподілу бюджетних коштів була радикально змінена – а отже, і дохідну, і видаткову частину Бюджету потрібно докорінно перепланувати у відповідності до нових умов», - пояснив Луценко.

Таким чином, на думку політика, ця більшість знищила себе як парламентарів. «Ці люди відмовилися брати участь в управлінні державою, знехтували обов'язком законодавчої влади. Бюджет будуть писати у Кабміні. Головний фінансовий документ тепер формуватимуть ті люди, яким народ не делегував на це право», - зазначив Луценко.

«Народ ввели в оману: народу пропонували голосувати за тих, хто приймає рішення – однак обранці після виборів приймати рішення відмовились, здавши свої повноваження фракційним керівникам і їх партнерам в уряді», - резюмував нардеп.
    ёлки ж двадцать! да почитайте же свой пост в оригинале и вдумайтесь что я написал!

http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radan_g...golos?g_id=298 - Хто і як голосував за бюджет-2015 року (вночі).

Таке враження, що за УКРАЇНУ, ЗА БЮДЖЕТ-2015 ЯК РІК РОЗВИТКУ (а не бюджет-2015 як рік деребану фінансово-олігархічними кланами, і не бюджет-2015 як рік виживання простих українців) голосували лише: Батьківщина, Економічний розвиток, Воля народу та деякі позафракційні (Свобода, Правий сектор, інші).

Група "Економічний розвиток" Кількість депутатів: 18 За:0 Проти:0 Утрималися:0 Не голосували:1 Відсутні:17

Фракція політичної партії "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" Кількість депутатів: 19 За:0 Проти:0 Утрималися:2 Не голосували:13 Відсутні:4

Група "Воля народу" Кількість депутатів: 20 За:0 Проти:0 Утрималися:0 Не голосували:7 Відсутні:13

Позафракційні: Бублик Ю.В. — «Проти» Жеваго К.В. — Відсутній

Фракція партії «Блок Петра Порошенка»: Каплін С.М. — «Проти»
    Пророк

andy, чого Ви мене тролите???????????????????????????????? Вам подобається Бюджет-2015 року прийнятій в ночі чистий аркуш із 233 підписами (Блок Порошенка дає 120 голосів, "Народний фронт" – 81, Радикальна партія Ляшка – 17, позафракційні – 5. "Батьківщина", "Економічний розвиток", "Оппоблок", "Воля народу" голосів не дають, але все вирішує "Самопоміч", яка дала 10 вирішальних голосів - Команда Садового, поспілкувавшись з міністрами, приймає рішення "ні вашим, ні нашим", дозволяючи своїм нардепам голосувати, як хто забажає. Загалом за бюджет проголосувало 233 нардепи)?, тоді радійте! Бюджет-2015 для радості і подальшого збагачення олігархів прийнятий! andy, я так бачу ви "олігарх"!)))))
    Святкуйте новий рік, олігархам чого думати про простих українців, про середній і малий бізнес та про фермерство в Україні???????????? andy, святкуйте прийняття Бюджету-2015! andy, радійте за Бюджет-2015!!!!!!!!!!!
    Пророк

andy, чого Ви мене тролите???????????????????????????????? Вам подобається Бюджет-2015 року прийнятій в ночі чистий аркуш із 233 підписами (Блок Порошенка дає 120 голосів, "Народний фронт" – 81, Радикальна партія Ляшка – 17, позафракційні – 5. "Батьківщина", "Економічний розвиток", "Оппоблок", "Воля народу" голосів не дають, але все вирішує "Самопоміч", яка дала 10 вирішальних голосів - Команда Садового, поспілкувавшись з міністрами, приймає рішення "ні вашим, ні нашим", дозволяючи своїм нардепам голосувати, як хто забажає. Загалом за бюджет проголосувало 233 нардепи)?, тоді радійте! Бюджет-2015 для радості і подальшого збагачення олігархів прийнятий! andy, я так бачу ви "олігарх"!)))))
    Святкуйте новий рік, олігархам чого думати про простих українців, про середній і малий бізнес та про фермерство в Україні???????????? andy, святкуйте прийняття Бюджету-2015! andy, радійте за Бюджет-2015!!!!!!!!!!!

объясните ему кто-нибудь что он просто пропустил частицу "не" в своём тексте. я уже не могу
    Пророк

Ответ Сообщение от andy Посмотреть сообщение

объясните ему кто-нибудь что он просто пропустил частицу "не" в своём тексте. я уже не могу
    Cам ты пропустил...............радуйся что "твой" бюджет-2015 под олигархов приняли!!!!!!!!!!!!!!!!!!)))))))))))))))))))))))
    ри?

От таке пропонує почитати лєнта ФБ

Якось непонятно написано мені в оцьом місці
    Таким чином, власники квартир в 40-80 кв м повинні будуть розщедритися на 1-2 тис. грн.
    Метраж знизили до 40 квадратів?

Коротше, по всьому, прижать нас хочуть нормально - ніби раніше усі були мільйонєрами і злосно не платили податки, а тепер прийдеться. Цікаво, чи збереться люд на майдан?))) Чи за цим разом нема причини?
    Пророк

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Якось непонятно написано мені в оцьом місці
    Метраж знизили до 40 квадратів?
    Читал заметку на антикор. Безграмотная писанина.

Не облагается налогом до 60 квадратных метров для квартиры и до 120 квадратных метров для дома.
    Я так понимаю, если у вас большая квартира 90 квадратов, то платить нужно будет за 30 квадратов. Ставки еще не известны, их будут устанавливать местные советы. Но даже если взять озвученную ранее цифру 24 грн, то владелец квартиры 90 квадратов должен будет заплатить 720 гривен в год.
    Однокомнатные квартиры под налог не подпадают, нет там 60 квадратов.
    ри?

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    Не облагается налогом до 60 квадратных метров для квартиры и до 120 квадратных метров для дома.
    Я теж про це читала, тому і здивувалася. Власне кажучи, таки ждем проекта бюджета, якого ще нема і за який проголосували иии
+ Ответить в теме
Страница 9 из 115