Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей948Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 82 из 115
Показано с 811 по 820 из 1149.
    Пророк

Re: Верховна Рада VIII + Новый Уряд

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    народ скажет
    Может, и скажет - но вряд ли Петру... Потому что Петя уже наглядно показал, что а) вменяемого плана вывода страны из кризиса у него нет, и б) порядок, с его точки зрения - это когда никто не смеет мешать Пете и его друзьям рубить бабло.

Пророк

Ответ Сообщение от infospacer Посмотреть сообщение
    Может, и скажет - но вряд ли Петру... Потому что Петя уже наглядно показал, что а) вменяемого плана вывода страны из кризиса у него нет, и б) порядок, с его точки зрения - это когда никто не смеет мешать Пете и его друзьям рубить бабло.
    Dmitro Vovnyanko

Ну, можете розфренджувати.

‪Були часи, коли мене серйозно дратувала наявність Кононенка в оточенні президента. Мені бісив шлейф чуток, про його корупційні операції. Я розумів, що така людина владу хіба лише дискредитує. Я не розумів, чому президент тримає його біля себе? Ну дружба-дружбою, але ж існує здоровий глузд, і в те що людина яка заробила мільярди, керується лише почуттям дружби я не готовий повірити навіть ущент заливши очі. Чому?

На питання відповіла розмова з давнім знайомим, з тих хто в курсі: «Кононенко? А ти в курсі, що якби не Кононенко, Коломойського з "Укрнафти" і бульдозером не випхали б?» І все стало зрозуміло.

Шановні, ви пробували колись щось відібрати у олігарха? Ну, навіть не в олігарха – всього лише у власника супермаркету? Ходіть спробуйте – отримаєте не порівняний ні з чим екстрим.

А тут поправка, відібрати не просто у олігарха – у самого! Ігор-Валерича! У якого в корешах самий шляхетний рейдер всія України! А рейдерське захоплення підприємства знаєте, що це таке? Ні, не натовп тітушок на підприємстві – то фінал. А кульмінація – це тонни перебраних документів, сотні знайдених юридичних дірок, десятки судів по другорядних питаннях й нарешті – піковий суд, остаточна ухвала і вже тоді – машини, тітушки і «вперед на Францію!» І от маючи таких друганів (читайте – людей для виконання певних задач), гадаєте Ігор-Валерич «Укрнафту» просто взяв та віддав?

Та ні за які медяники!

Треба було, аби вся його, ой яка недешева команда юристів, в якийсь момент під суворим панським оком розвела руками і хором промовила: «Пробач батьку, обхезалися! Обіграли нас». І зробити те треба було так, аби збагнув світ-наш Ігор-Валерич, що не врятує його навіть добробат на «Укрнафті».

Бо – пізно. Розвели.

А хто міг так розвести? Та тільки людина, яка:
    а) сама знається на всіх юридичних і організаційних деталях конкретної теми;
    б) здатна зібрати про конкретну компанію максимум інфи, в т ч такої, якої не розкривають навіть ніжно жаданому після жагучого кохання;
    в) організувати процес відбирання так, аби й голки не підсунеш і аби ні баба ні громада причепитися не змогли.

Тобто, розвести так могло тільки таке саме створіння дикої природи, як і сам Ігор-Валерич. Зрозуміло тепер, чому особливо турботливу й ніжну любов до Кононенка має саме канал Коломойського?

Природа винятків не знає, для полювання на хижака потрібен тільки хижак – з травоїдними оленями і всеїдними ведмедями на вовків від роду-віку не полювали. Для виконання тих чи інших, не самих популярних справ, від часів фараона Рамзеса влада використовувала крадіїв, шахраїв, повій, аферистів, а якщо треба – птахів польоту більш високого. США у Другу Світову співпрацювала з Хрещеними батьками Коза Ностри – і нічого.

Зараз те саме. Гадаєте, не використовує їх держава прямо цієї миті? А з чого ви те взяли, бо вам у ФБ про те не написали?

Корисним для держави стало повернення «Укрнафти»? Корисним. Все! Питання закрите, нам треба їхати, а не шашечки на борту.

«Ми не за те, аби неправильних корупціонерів замінили правильні – ми проти корупції взагалі!» - заявите ви. Відкрию таємницю – я теж. Тому давайте спільно поговоримо про те, за скільки Самопоміччю, БЮТом та Ляшківцями був злитий ригам Кривий Ріг, скількох суддів взяв «на гонорар» відомий антикорупціонер Шабунін, як до життя такого дійшов екс-активіст Майдану Момот-мільйонний, і звідки у нардепів з річним доходом у 450 тис, знаходяться зайві мільйони на заставу для того самого Момота?

Поговоримо? Чи шаблон рве?

До чого я все це пишу? До того, що вчора дізнався, що так само як Кононенко організував прибирання Ігор-Валерича з «Укрнафти», інша одіозна особа Микола Мартиненко забезпечував зняття України з голки поставок російського ядерного палива на українські АЕС – те, у що Москва вірити відмовлялася, як у неможливе за визначенням. Чому ніхто не зробив того ДО Мартиненка з Яценюком – питання риторичне.

Але про те у нас балакати не модно. У нас – про корупцію…
    Пророк

Корисним для держави стало повернення «Укрнафти»? Корисним. Все! Питання закрите, нам треба їхати, а не шашечки на борту.
    Я б не став називати зміну менеджменту - "поверненням до держави". Ще подивимось, на чию користь буде цей новий менеджмент працювати. Щодо ж прав власності - то, наскільки я знаю, пакет акцій "Укрнафти" (більше 40%) у Коломойського ніхто не забирав...

Звичайно, не всі дії Петі шкодять (або не допомагають) державі, інколи він, і справді, робить досить корисні справи. Але! У ситуації, що склалася в країні, цього КАТЕГОРИЧНО недостатньо. Ну, і, найголовніше
    вменяемого плана вывода страны из кризиса у него нет
    Пророк

інколи він, і справді, робить досить корисні справи. Але! У ситуації, що склалася в країні, цього КАТЕГОРИЧНО недостатньо
    Не спорю.
    Инициируйте большее, давите, добивайтесь. Особенно, если знаете как.
    Есть 450 депутатов. Вы же голосовали за кого-то из них? Пишите, звоните, встречайтесь, требуйте.
    Пророк

Особенно, если знаете как.
    Не знаю. Если у Порошенко, с его опытом и возможностями - нет четкого плана действий - откуда ему взяться у меня?
    Уже неоднократно писал здесь - нужны другие люди во власти МАССОВО. Этого нет и не предвидется, в ближайшие 2-3 года, как минимум.
    Есть 450 депутатов. Вы же голосовали за кого-то из них?
    Тот, за кого я голосовал - не прошел. По партиям голосовал за "Самонеміч". Что толку у этих ... чего-то требовать?
    Пророк

Не знаю. Если у Порошенко, с его опытом и возможностями - нет четкого плана действий - откуда ему взяться у меня?
    Если вы не знаете как, и не обладаете полнотой информации о том, что предпринимает Порошенко, какие у него планы и с каким сопротивлением он сталкивается, может, не стоит быть настолько категоричным?

Уже неоднократно писал здесь - нужны другие люди во власти МАССОВО. Этого нет и не предвидется, в ближайшие 2-3 года, как минимум.
    Как?! Каков механизм?
    Появились в ВР новые - Ярош, Парасочка, Чорновол, Белецкий. Много от них толку?!
    Посмотрите на нашу полтавскую миськраду! Пришли два "конкурента", - Матковский и Мамай и куралесят, - мало не покажется. И это же во многих сферах так.
    Вы готовы брать оружие и убирать бессытжих судей, коррумпированных чиновников, продажных депутатов?
    Пророк

Если вы не знаете ... какие у него планы
    А чому це я (та й весь народ України) не повинні знати про його плани? Особливо, якщо вони є і розроблені з метою подолати кризу? Ви про таке чули, щоб у демократичній країні стратегічний план розвитку був настільки втаємниченим, щоб не були відомі не лише його деталі, а й сам факт його існування?

Появились в ВР новые - Ярош, Парасочка, Чорновол, Белецкий. Много от них толку?!
    Посмотрите на нашу полтавскую миськраду! Пришли два "конкурента", - Матковский и Мамай и куралесят, - мало не покажется. И это же во многих сферах так.
    Ви мене уважно читали? Я не писав: "новые", я писав: "другие". І справа не у механізмі, він у нас і зараз цілком прийнятний (я маю на увазі вибори). Просто, по-перше, ні з кого вибирати (якщо говорити про партії), по-друге, порядні люди не хочуть лізти у ту багнюку, якою зараз є українська політика, а, по-третє, навіть, якщо порядні люди намагаються балотуватись - у них не вистачає ресурсу та навичок, щоб перемагати "старих".
    Можна вішати і стріляти скільки завгодно - якщо наступники прийдуть такі самі (а то й гірше), то нічого на краще не зміниться. Тому я й кажу, що у найближчий час якихось суттєвих змін я і не очікую.

З того ж, що мені подобається - хочу відмітити роботу Бірюкова та Нойнеця у Миколаївській міськраді. Якщо все там у них і справді так, як вони пишуть - то їх робота буде гарним прикладом для активістів у інших містах України.
    Пророк

Peter Shuklinov

- Ну а теперь о парламенте серьезно. Для начала скажите, достаточно ли искренне вы ненавидите регионалов? Это важно. Без этого никак. Необходимый уровень презрения - выше отметки "охренеть как ненавижу". А как вы относитесь к демократическим фракциям? Если лояльны, если все совпадает, то идем дальше.

Сегодня в Раде голосовали за основу 4288, который призван через Prozorro ускорить процедуру закупки/поставки в армию необходимого. Проголосовали 239 депутатов. Теперь - внимание: сколько голосов под армейский закон дали демократические партии? 219, если считать с некоторыми приличными внефракционными (голосовали и неприличные внефракционные).

Кто же дал остальные 20 голосов? Наверное, догадываетесь. Вариантов-то не осталось - только рыги. И вот мы приближаемся к пониманию парламентской действительности. Но неприятный осадок - этого мало. Чтобы вы могли трезво смотреть на парламент, надо знать еще одну цифру: 78 депутатов демократических фракций не голосовали. Отсутствовали, не участвовали, воздержались: 38 депутатов БПП, 15 от НФ, десять от Самопомощи, восемь от Тимошенко, семеро от Ляшко. Зато голоса дали несколько бывших рыгов из Воли, Ведра и внефракционных экс-рыгов.

Теперь отнимите 20 бывших рыгов от голосования (на самом деле бывших рыгов больше - в том числе во фракции БПП, куда их напринимали). Если бы не их голоса, 4288 сегодня за основу бы не приняли. Потому что так называемые демократы не ходят на работу. У них есть дела важнее, чем какая-то украинская армия.

Но цифры не всегда красноречивы. Давайте я назову еще и пару известных фамилий. А вы их запомните. По каким-то причинам сегодня не голосовали: все Балоги, Билецкий, Денисенко А и А, Парасюк, Фельдман, Береза Б, Деревянко, Жеваго, Тарута, Ярош, Власенко, Игорь Луценко, Юлия Тимошенко, Арьев, Гончаренко, Кононенко, Чепинога, Дейдей, Княжицкий. Тут почти все фракции.

В итоге у меня к вам просьба. В следующий раз, когда будете лайкать остроумные посты упомянутых политиков, вспомните об этом голосовании. И смотрите на парламент трезво. Ведь вас держат за идиотов. Ну а рыги - сволочи, конечно. Жаль только, что на втором году российско-украинской войны из-за почти 80 демократических бездельников армия остается заложником тех, кого мы называем подонками.
    Пророк

И смотрите на парламент трезво. Ведь вас держат за идиотов.
    Ну, кого держат, а кто уже давно про наш нынешний парламент, в основном, все понял...

До речі, сподобався один з коментарів під постом Шуклінова:

"По поводу рыгов, то часть их на самом деле не являются сторонниками русского мира, а рыгами стали ситуативно - по знакомствам, связям и "подтяжкам". Такая же ситуация, к сожалению, и в демократическом лагере, т. е. присутствие их в составе демократических сил совсем не говорит об их патриотизме и желании сделать все возможное для страны."
    https://www.facebook.com/Zlobyn/post...%3A%22R9%22%7D
    Пророк

А чому це я (та й весь народ України) не повинні знати про його плани? Особливо, якщо вони є і розроблені з метою подолати кризу? Ви про таке чули, щоб у демократичній країні стратегічний план розвитку був настільки втаємниченим, щоб не були відомі не лише його деталі, а й сам факт його існування?
    Планы есть и они известны. В частности, есть планы и по реформе судебной системы (на мой взгляд, самая больная тема в нашей стране).
    Детали, сопротивление, компромиссы, - неизвестны, ни мне, ни вам.

Ви мене уважно читали? Я не писав: "новые", я писав: "другие"
    Инопланетяне? )
+ Ответить в теме
Страница 82 из 115