Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей948Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 73 из 115
Показано с 721 по 730 из 1149.
    Пророк

Re: Верховна Рада VIII + Новый Уряд

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    Блок Петра Порошенка позбавляється порядних людей
    Я б сказав, це порядні люди позбуваються Блоку Порошенка...

Sky
    Небо в твоїх очах ©

Миколу
    Томенко пустозвон. Скільки він разів обіцяв врегулювати питання Чорнобильської зони відчуження, а воз і нинє там. Точніше не там. Розсоху вже попиляли на метал. Скоро й до Буряківки доберуться.
    Пророк

навіщо цьому кодлу лажаючий кабмін?
    Їм потрібен підконтрольний Кабмін. Буде він лажати чи ні - справа десята. Прем'єра, який би був, з одного боку - ефективним, а з другого - повністю слухняним, на горизонті не видно. А вибираючи між ефективним та підконтрольним, Порох, здається, чисто фізично вже не може обрати того, хто не повністю "свій"...

Ответ Сообщение от Dracon Посмотреть сообщение
    Неужели и нынешняя действующая власть в нашей стране, думает, что вечно будет находиться у власти??!!
    Ні, вона так не думає. Тому й спішить, аж %сирається, якнайшвидше взяти побільше усього під контроль, щоб устигнути побільше нахапати перед моментом втечі...

У воров подходы не меняются, меняются только аппетиты:

Пророк

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    Томенко пустозвон. Скільки він разів обіцяв врегулювати питання Чорнобильської зони відчуження, а воз і нинє там. Точніше не там. Розсоху вже попиляли на метал. Скоро й до Буряківки доберуться.
    я не берусь сперечатись, але все відносно. якщо оцінити Томенка в 1 пустозвон, то скільки балів наеруть керівники блоку Петра Порошенка - сам Порошенко, Луценко, Березенко, Кононенко? на їхньому фоні ... принаймні книжку про Гоголя він написав хорошу.

я з ним мав справу в Рік Грузії в Україні, ми з другом хотіли замутити один проект. Томенку було настільки ніколи, що ми впорались і без нього, звичайно.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Victorious, від того, що він написав книжку, мало що зміниться. А те, що країною знов розтаскують "брудну" деревину і радіоактивний метал, який звенить в 2-6 мкЗв/год, багато чого міняє.
    Ну а про його обіцянки законсервувати Прип'ять я взагалі промовчу.
    Пророк

ну я хз. мені важко судити. я бачу на його сайті, що він поставив пріоритетом № 2 в роботі комітету з екології "остаточне ухвалення законопроекту про видобування та реалізацію бурштину".
    http://tomenko.ua
    Офтоп:
    Микола Томенко: Я не обіцяв виборцям розбудовувати мережу фірмових магазинів “Рошен”
    26-03-2016 13:04
    Як відповідальний політик, який не пропустив жодного засідання, не голосував за законопроекти, яких не бачив і не читав, бо “так попросив президент”…

ua.112.ua
    Партія Порошенка-Черновецького не давала мені мандат, а тому не їй його і забирати
    25-03-2016 17:43
    Для того, щоб позбавити мене депутатського мандату, згідно зі ст. 81 Конституції України, треба спочатку ухвалити Закон про імперативний мандат…

mdu.in.ua
    Микола Томенко: Пропагуємо «український світ» у Харкові
    25-03-2016 10:57
    Для того, щоб «русский мир» залишив Харків, треба ТАМ пропагувати «український світ»…

lesovod.blogspot.com
    Микола Томенко: Мінекономіки України варто перейменувати на Мінекономіки Румунії
    25-03-2016 10:28
    Якщо наші урядовці – такі фанати румунської економіки, очевидно, їм треба працювати в іншому уряді, а не українському…

112.ua
    Якщо владі для остаточної перемоги над Путіним і корупцією потрібен мій мандат, то я готовий на такий обмін
    24-03-2016 14:33
    Я готовий виступити в парламенті, поінформувати про логіку свого рішення, а потім Верховна Рада шляхом голосування, а не партійні вожді, нехай приймає відповідне рішення…

zak.depo.ua
    Вперше в Україні з 1 квітня до 15 червня буде оголошено «сезон тиші»
    24-03-2016 10:57
    Забороняється пальба, проведення вибухових робіт, феєрверків, санітарних рубок лісу, використання моторних маломірних суден, проведення раллі…

dt.ua
    Микола Томенко: За результатами 2015-го року Уряд треба оголосити ворогом фізичної культури і спорту
    24-03-2016 09:37
    Фізична культура і масовий спорт – це виключний пріоритет держав у всіх цивілізованих країнах…

Gavel
    Закон про державне фінансування профтехучилищ має бути негайно підписаний
    21-03-2016 13:14
    Коментуючи вето Президента, Микола Томенко наголосив, що цей закон має бути підписаний Головою ВР та офіційно оприлюднений як такий, що набув чинності…

sladkoe.menu
    На Великдень Яценюк підвищить пенсії аж на чверть «Київського торту»
    21-03-2016 11:37
    Якщо порахувати індексацію Яценюка, то збільшення складе: 64,44 грн для пенсіонерів та 82,68 грн – для тих, хто отримує мінімальні зарплати…

nbnews.com.ua
    Рішення КС: остаточне голосування змін до Конституції відбудеться … коли скаже Президент
    18-03-2016 16:22
    Найсумніше те, що право тлумачити процедуру внесення змін до Основного Закону віддано депутатам через зміни до Регламенту…
    і з приводу позбавлення мандату:
    Микола Томенко: Я не обіцяв виборцям розбудовувати мережу фірмових магазинів “Рошен”
    26-03-2016 13:04

Народний депутат Микола Томенко на своїй сторінці у “Фейсбуці” прокоментував рішення закритого з’їзду партїі “Блоку Петра Порошенка”, на якому було ухвалено рішення про позбавлення його депутатського мандату. Політик підкреслює, що не порушив жодної своєї передвиборчої обіцянки.

“Учора не хотів проти ночі детально коментувати історію з таємним з’їздом БПП. Тому пишу зранку. В перших рядках свого запису хочу подякувати керівництву партії та лічно, перепрошую, особисто президенту за актуалізацію теми політичної відповідальності за передвиборчі обіцянки. Нагадаю, що мене як політичного та громадського діяча й позапартійного, Порошенко запросив для участі у президентських та парламентських виборах. Для визначення принципів діяльності ми підписали угоду про співпрацю у розробці української гуманітарної політики. Згодом були передвиборчі програми і обіцянки в контексті боротьби за європейські стандарти життя, український світ, відокремлення бізнесу від політики тощо. Що відбулося після виборів ви знаєте самі”, – зазначив Микола Томенко.

“Отож, популярно кажучи: я точно не обіцяв виборцям розбудовувати мережу фірмових магазинів “Рошен” від Києва до глухих карпатських сіл і водночас закривати школи, лікарні, ПТУ чи дитячо-спортивні заклади. Більше того, як відповідальний політик, який не пропустив жодного засідання парламенту (дивись письмову реєстрацію), не голосував за законопроекти, яких не бачив і не читав, бо “так попросив президент”.

Я виступав проти авантютних і антиукраїнських змін до Конституції, антилюдського бюджету … І ВСІ ЦІ МОЇ ДІЇ ВІДПОВІДАЮТЬ нашим передвиборчим обіцянкам. Тут, щоправда, є одна делікатна річ – багато нинішніх керманичів партії БПП, особливо, з команди Черновецького з виборцями не зустрічалися, вони округами і місцями в списку торгували!..”

“Отож, рішення з’їзду партії БПП важливе з погляду на питання відповідальності. Я готовий до спеціальної доповіді на засіданні парламенту щодо цього питання і чекаю на ухвалення закону про імперативний мандат, про який говорить стаття 81 Конституції”, – резюмував М. Томенко.
    Пророк

Ой, какой поднялся плач )
    Когда я начал читать Чепиногу, то он мне вначале понравился. Остроумные зарисовки суржиком. Но потом понял, что депутат-пустышка.
    И уже пару лет его не читаю.
    И вот на тебе, кучи врагов БПП вмиг влюбились в Чепиногу, запереживали за него, восхищаются его "геройским поступком".
    Обнять и плакать....

Volodymyr Ariev:
    Сьогодні дізнався що Віталік Чепінога вийшов з фракції. Здивувався. За півтора роки він до неї майже не заходив. На голосування теж.
    Пилип Духлій:
    Чепинога з початку року був присутній на 0,69% голосувань ВР. Менше відсотка! Всі, хто лайкає і постить народного депутата, що похєрів свою роботу та прямі обов"язки - натурально гівноїди. Вибачте за прямоту.
    Ви, навіть, не заслуговуєте на ту владу, яка у нас є, не кажучи про кращу.
    Пророк

а от ненада врать!
    видно, що він в сесійній залі, навіть коли колеги по фракції зустрічаються з виборцями.

Vitalii Chepynoga
    6 декабря 2014 г. ·

Наконєц-то знайшов собі нормального, адекватного і не требоватєльного помічника по комітету екології...
    =========
    можна я підкажу Духлію, кого наступним макнути в шоколад? Ірину Геращенко! вона теж щось відхиляється від генеральної лінії. настрочила у мордокнизі:
    Iryna Gerashchenko
    2 год ·
    З Томенком знайомі з 1988, ага. Всяке було. Ніколи не забуду, що пройшли в часи першого Майдану, як іноді сварилися в часи президентства Ющенка і як удвох вривалися з ним в черкаське СІЗО, до автомайданівців, та в лікарні , коли ініші революціонери проводили 105 нараду десь там в теплих кабінетах.
    ...
    Єгор Фірсов був колись моім позаштатним помічником, в часи Януковича, коли бути в опозиціі до ПР в Донецьку було реально небезпечно, він розбудовував там партію " Удар" і не приховував своі поглядів.
    Я не поділяю певні діі Єгора сьогодні, він не найрадивіший член комітету євроінтеграціі - багато заяв та небагато роботи в комітеті . Але - я категорично проти розправи з ними за інакшу думку.... Думаю, нам потрібно запросити Миколу і Єгора на фракцію і чесно поговорити. І не плодити внутрішніх ворогів. Бо ж поки що не подолано зовнішніх і , навпаки, такими діями ми посилюємо можливість реваншу. Я не підтримаю позбавлення мандатів Томенка і Фірсова і не голосуватиму за це у ВР. Це не вихід. Хоч і іх певні кроки не поділяю . Але розправами це не вирішити ..., навпаки, це шлях розколу фракціі і пошуку нових ворогів та опонентів.
    Пророк

Топ-20 наименее активных депутатов, которые почти не голосовали первые два месяца 2016 года:
    1. Виталий Чепинога, Блок Петра Порошенко, в течение января-февраля 2016 года жал на кнопку в сессионном зале всего 1 раз из 525.
    Новость от 14.03.2016

Список депутатов, не голосовавших за геноцид крымскотатарского народа
    Чепинога В.М. Не голосував

За спецконфискацию не голосовали те, кто ее требовал больше всего
    от фракции БПП не голосовали следующие депутаты: ... Чепинога В.М.

Кто саботирует безвизовый режим? Поименный список депутатов.

Просто не голосовали будучи в парламенте:
    Чепинога (БПП)

* * *

Чепинога Віталій Михайлович

На пленарних засіданнях Верховної Ради України
    присутній - 53,
    відсутній - 106
    (за даними реєстрації депутата за допомогою електронної системи)

За даними письмової реєстрації:
    присутній - 55,
    відсутній з поважних причин - 7,
    відсутній з невідомих причин - 96
    Пророк

Чепинога Віталій Михайлович

На пленарних засіданнях Верховної Ради України
    присутній - 53,
    відсутній - 106
    (за даними реєстрації депутата за допомогою електронної системи)
    а отой тухлій пише:
    Пилип Духлій:
    Чепинога з початку року був присутній на 0,69% голосувань ВР. Менше відсотка!
    виходить, тухлій брехун. я власне підозрював.
+ Ответить в теме
Страница 73 из 115