Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей948Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 62 из 115
Показано с 611 по 620 из 1148.
    Пророк

Re: Верховна Рада VIII + Новый Уряд

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    Aivaras Abromavicius
    ‏@aivaras_aivaras

Я свое решение не меняю, заявление не отзываю. Все очень хорошо обдумал и подписал последний документ
    Так поступают настоящие профессионалы, и настоящие мужчины!

Марионетки типа сегодня написал заявление на увольнения, завтра передумал................ну Вы поняли!

Таких нигде не уважают, ни в бизнесе, ни в политике, ни в других направлениях жизнедеятельности человечества!

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    О! Буде дело.
    Юрій Стець........, RAMM, Вы в точку!

Aivaras Abromavicius
    Детективи Національного антикорупційного бюро (НАБ) України вручили повістку міністру економічного розвитку і торгівлі Айварасу Абромавичусу на допит для надання свідчень у рамках розслідування кримінального провадження (повідомиляє РБК-Україна").

"Наші детективи відвезли повістку і, в принципі, через помічника пана міністра передали йому повістку, оскільки він сам знаходиться на лікарняному, як нам було повідомлено", - кажуть у прес-службі НАБУ.

Допит Абромавичуса може відбутися в понеділок, 8 лютого 2016 року, у рамках розслідування, відкритого за статтею 364 (ч.2) Кримінального кодексу України "Зловживання владою або службовим становищем".

"Відповідно до закону, повістка вручається за три дні. Тобто на понеділок орієнтуємося. Однак все ще буде залежати від того, чи буде він в той час на лікарняному, зможе з'явитися на допит як свідок за станом здоров'я", - йдеться в повідомленні.

************************************************** *
    05.02.2016 Aivaras Abromavicius

Глава Мінекономрозвитку Айварас Абромавичус, який подав у відставку, вважає, що потрібно сформувати повністю технократичний уряд з гарантіями незалежної роботи і підтримкою коаліції, а також змінити ряд інших осіб, в тому числі генерального прокурора Віктора Шокіна, про це він заявив в інтерв'ю Associated Press.

"Тільки повністю технократичний уряд здатний, звичайно, за допомогою гарантій президента і коаліції, посунути нас на зовсім інший рівень прогресу і стандартів життя... Я запропонував кандидатуру (глави Мінфіну) Наталії Яресько з умовою, що новий прем'єр сама може набирати міністрів з повною свободою вибору", - сказав він.

Абромавичус додав, що на рівень заступника міністра і вище необхідно призначити лише тих, хто не був в уряді до Майдану.

"Давайте використаємо ситуацію, коли є можливість повного перезавантаження і призначимо нового керівника ГПУ", - додав міністр.

За його словами, проблема полягає не тільки в конкретних людях, хоча таких людей дуже багато і "від імен нікуди не дінешся".

Видання зазначає, що Абромавичус виступив за відхід з політики Ігоря Кононенка - одного з лідерів пропрезидентського "Блоку Петра Порошенка" і давнього бізнес-партнера глави держави.

За його словами, апарат секретаріату Кабміну бойкотує і саботує ініціативи міністерств, в ньому вибудовано практично паралельна структура по відношенню до міністерств, а замість нього необхідно створити ефективний офіс прем'єра з 30-50 людей.

Абромавичус зазначив, що робота Кабміну неефективна через сотні дрібних питань, що виносяться на його обговорення.

"Ті міністри, які відкликали заяви про відставку, вірять, що цей список, який далеко не повністю визначено, буде імплементований. Я поки таких гарантій не бачив: важко повірити, що сіли і поговорили - і все буде імплементуватися", - пояснив Абромавичус свою відмову від повернення в уряд на відміну від інших міністрів, які відкликали свої заяви про відставку.

Пророк

взагалі-то, як я розумію, проблема не стільки в уряді, скільки в тому, що довірена особа Петра Порошенка неконституційно признає в уряд "смотрящих", аби красти. я не розумію, як "технократичний уряд" вирішить цю проблему. ну будуть злодії в заступниках у технократичного міністра, і що?
    Пророк

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    я не розумію, як "технократичний уряд" вирішить цю проблему
    Ответ Сообщение от Dracon Посмотреть сообщение
    потрібно сформувати повністю технократичний уряд з гарантіями незалежної роботи
    Я так розумію, під "незалежною роботою" мається на увазі, в тому числі, можливість самостійно призначати заступників, а не отримувати їх по дзвінку з Ради чи АП.
    Пророк

Ответ Сообщение от infospacer Посмотреть сообщение
    під "незалежною роботою" мається на увазі, в тому числі, можливість самостійно призначати заступників, а не отримувати їх по дзвінку з Ради чи АП.
    я теж. а від кого це залежить? не тільки від президента, є ще купа запобіжників - Парламент, Прокуратура. але у нас вони не працюють, бо теж залежать від президента.

сьогодні з фракції БПП вийшля третя, після Чумака і Томенка, людина, з якою я ставлюсь з повагою - Ігор Фірсов, голова Донецької обласної організації партії "Удар".
    Депутат Єгор Фірсов заявив про вихід з фракції Блоку Петра Порошенка.
    Про це він написав у своєму блозі на "Українській правді".
    "Це рішення далося мені дуже непросто. Я підійшов до нього виважено, обмірковував кілька днів, але зрозумів, що іншого виходу у мене немає. Тому я виходжу з фракції" Блоку Петра Порошенка", - написав Фірсов. Він пояснив, що хотів вийти з фракції ще тоді, коли вона не підтримала рішення про позбавлення мандата Ігоря Кононенка. "Але колеги порадили не робити необачних кроків. Я трохи охолонув, порадився з людьми, думкою яких дорожу, і не змінив свого рішення. Залишатися у фракції разом з паном Кононенком я більше не можу, тому що не згоден покривати його корупційну діяльність і не хочу, щоб мене асоціювали з нею", - заявив Фірсов.
    не щури тікають з корабля, а, навпаки, матроси. корабель майже остаточно захопили щури.
    Пророк

министр инфраструктуры Андрей Пивоварский:

В моем случае эти вещи происходят несколько по-другому. Приходят какие-то люди, депутаты, и говорят: "Есть хороший кандидат на такую-то должность. Прошу рассмотреть". Я отвечаю, что подумаю, и на этом, как правило, все заканчивается. Иногда звонят и спрашивают, почему не назначили того или иного кандидата, которого рекомендовали. Объяснения о том, что кандидат не прошел по конкурсу, часто наталкиваются на угрозы решить вопрос через Арсения Петровича или Петра Алексеевича. Но ни Яценюк, ни Порошенко с рекомендациями о назначении конкретного человека на конкретную должность никогда не обращались.

Потом начинаются обиды, депутатские обращения, угрозы, что будут проваливать профильные законы, начинается давление со стороны правоохранительных органов.

Все говорят - у нас европейский выбор, только по-европейски жить не хотят. Мы публично заявили в четверг в Кабмине, что нужно исключить любое влияние на деятельность правительства. Уже в пятницу в парламенте ко мне подошли пять депутатов с просьбами. Большинство из них - назначения на должности в госкомпании. Спрашиваю: "Для чего вы это делаете? Мы же только что сказали, что нужно это исключить". Не понимают.

Когда общаешься с лицемером, который на чистом украинском языке вспоминает, как он стоял на Майдане, а затем просит "отдать" ему госпредприятие Х в обмен на услугу, сложно себя сдерживать. Многим задаю вопрос: "Вот если от нас отвернется МВФ, американцы, европейцы и другие, где мы возьмем ликвидность, как будем финансировать страну? Рынки капитала закрыты. Что мы будем делать?" Задумываются на секунду, соглашаются. И через минуту: "Слушай, тут есть интересное предложение по Укрпочте…"

biz.liga.net
    бог
    Cool

министр инфраструктуры Андрей Пивоварский:

В моем случае эти вещи происходят несколько по-другому. Приходят какие-то люди, депутаты, и говорят: "Есть хороший кандидат на такую-то должность. Прошу рассмотреть". Я отвечаю, что подумаю, и на этом, как правило, все заканчивается. Иногда звонят и спрашивают, почему не назначили того или иного кандидата, которого рекомендовали. Объяснения о том, что кандидат не прошел по конкурсу, часто наталкиваются на угрозы решить вопрос через Арсения Петровича или Петра Алексеевича. Но ни Яценюк, ни Порошенко с рекомендациями о назначении конкретного человека на конкретную должность никогда не обращались.

Потом начинаются обиды, депутатские обращения, угрозы, что будут проваливать профильные законы, начинается давление со стороны правоохранительных органов.

Все говорят - у нас европейский выбор, только по-европейски жить не хотят. Мы публично заявили в четверг в Кабмине, что нужно исключить любое влияние на деятельность правительства. Уже в пятницу в парламенте ко мне подошли пять депутатов с просьбами. Большинство из них - назначения на должности в госкомпании. Спрашиваю: "Для чего вы это делаете? Мы же только что сказали, что нужно это исключить". Не понимают.

Когда общаешься с лицемером, который на чистом украинском языке вспоминает, как он стоял на Майдане, а затем просит "отдать" ему госпредприятие Х в обмен на услугу, сложно себя сдерживать. Многим задаю вопрос: "Вот если от нас отвернется МВФ, американцы, европейцы и другие, где мы возьмем ликвидность, как будем финансировать страну? Рынки капитала закрыты. Что мы будем делать?" Задумываются на секунду, соглашаются. И через минуту: "Слушай, тут есть интересное предложение по Укрпочте…"

biz.liga.net
    ...вот-вот. О каких переменах может вестись речь, если это неистребимо...только вместе с этими "людьми". Уйдут все эти упыри и возможно, но только ВОЗМОЖНО, начнёт что-то меняться...а так

Пророк

Пилип Духлій
    45 хв. ·

Для багатьох дострокові вибори стали чарівною паличкою - от проведемо вибори, прийдуть нові прекрасні політики, виберуть нового Прем"єра-технократа, міністрів-технократів, різко почнуть прийматись реформаторські закони, ми відчуємо реформи і всі заживуть довго і щасливо.

Достокові вибори нічого принципово не змінять. І от мої аргументи:
    1. На скріні ви можете бачити склад Броварської міської ради. Бровари - це таке велике місто, поряд з яким знаходиться Київ. Проблема в тому, що впродовж більш ніж 3-х місяців рада не може домовитись стосовно кандидатури секретаря ради. Це ключова посада після мера, вважайте, що це вибори прем"єра. Це при тому, що Самопоміч, Свобода, Батьківщина, Демальянс, РПЛ та УКРОП мають 60% голосів в Раді. Найбільш "патріотичні" партії України не можуть домовитись між собою в межах міста і 22 місць в раді, то чому ви вирішили, що вони зможуть домовитись на рівні ВР, маючи 250 депутатів?

2. Ми приймаємо рішення та виносимо наші судження під впливом дії ЗМІ. Давайте подвимось на факти:
    Самопоміч перед формуванням коаліції в ВР відмовилась взагалі відь будь-яких посад в виконавчій владі. Це факт. Вони прекрасно усвідомлювали, що найближчі два роки будуть найтяжчі і теперішній Кабмін забере на себе весь негатив від економічної кризи. А єдиного міністра, на якого вони мали вплив і який є тим самим технократом, вони використовували в своїх політичних ігрищах.

Батьківщина "подарувала" Кабміну технократа Шевченко, який не особливо криючись лобіював інтереси Кадирова (Онищенко) і не менш прекрасного технократа Жданова. Що, не чули про такого? Отож. А ще, Батьківщина, перебуваючі в коаліцію дуже любить вмикати "опозицію" і заробляти політичні бали на тарифах, прекрасно розуміючи, що альтернативи цьому нема.

РПЛ теж дала в уряд багато технократів. А ну, назвіть хоть одного. Ляшко - найбільший популіст в сучасній політиці.

Може УКРОП? Смішно, так? Хоча, ні. Якщо треба буде створити коаліці.ю з ригами - вони прекрасно обгрунтують навіщо це робиться. Досвід є.

Може у вас є надії на Саакашвілі? Добре, назвіть його першу десятку в Раду. За кого ви зібрались голосувати?

3. Проблема в тому, що всі наші фракції - бізнес-проекти. Їх мета - відбити гроші та зусилля після приходу до влади, отримати преференсії та доступ до ресурсів. Ви не згодні? Ще раз подивіться на скрін і скажіть мені чому в Броварах досі нема секретаря, а потім вже поговоримо чому у нас нема нового Прем"єра.

* * *

В Полтаве тоже все еще нет секретаря? ;)
    Пророк

В Полтаве тоже все еще нет секретаря? ;)
    Здається, так...
    Пророк

Многим задаю вопрос: "Вот если от нас отвернется МВФ, американцы, европейцы и другие, где мы возьмем ликвидность, как будем финансировать страну? Рынки капитала закрыты. Что мы будем делать?" Задумываются на секунду, соглашаются. И через минуту: "Слушай, тут есть интересное предложение по Укрпочте…"
    Пророк

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    http://cs629125.vk.me/v629125214/4601e/NjFTfDbEys0.jpg
    Гаврилюка, мені здається, треба якось окремо зобразити...
+ Ответить в теме
Страница 62 из 115