Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей948Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 6 из 115
Показано с 51 по 60 из 1148.
    Пророк

Re: Верховна Рада VIII + Новый Уряд

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    Медведчук представляє Україну (!!!) на переговорах з терористами (!!!!!))
    Интересно какие еще "нестандартные методы" в рукаве у Порошенко? И чего они нам будут стоить?

Пророк

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    С почином!Побольше бы таких разделений!Браво!
    Ну, хлопают уроды от радости, что парламент не смог с первого раза принять решение по СНБО. Что с этого? Теперь каждый раз заглядывать на них,будут они хлопать, или нет?
    Эти урки привыкли, что при Яныке они голосовали по взмаху руки и с их позиции, у нового парламента нет железной руки, значит, он слаб.
    А я убежден, что парламент должен спорить, дискутировать. Политики должны объяснять и доказывать свои идеи как обществу, так и внутри парламента. И после этого принимать решения.
    Пророк

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    А я убежден, что парламент должен спорить, дискутировать. Политики должны объяснять и доказывать свои идеи как обществу, так и внутри парламента. И после этого принимать решения.
    В мирное время я проголосую за это двумя руками. Во время войны игры с демократией приведут к конрреволюции и поражению.

у нового парламента нет железной руки, значит, он слаб.
    Конечно. Гройсман это не Турчинов, который даже при отсутствии т.н. каолиции вынуждал парламент принимать решения, первостепенные для страны.

Теперь каждый раз заглядывать на них,будут они хлопать, или нет?
    Каждые их аплодисмены, кстати они синхронны с аплодисментами хуйла, означают очередное поражение Украины

парламент не смог с первого раза принять решение по СНБО
    Послушал доводы неголосовавших, эти доводы мягко говоря смешны. Похоже эти люди живут в "мирном" бреду. Или работают на врага.
    2.0

зайшла вчора до друзів які в темі інсайду. поговорили. я ж до істерик в режими "всьопрапало" людина не схильна, але вчора дуже захотілося мати капсулу з цианідом. на всяк случай.... єдина надія - і розумні помиляються, і п...ц не такий страшний... коротше, на скору розслабуху надіятися рано, і скількох ми ще втратимо в час перемиря та після, тільки гадати лишається...
    Пророк

nickeler, прибережем цианід для ворогів)
    Пророк

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    зайшла вчора до друзів які в темі інсайду. поговорили. я ж до істерик в режими "всьопрапало" людина не схильна, але вчора дуже захотілося мати капсулу з цианідом. на всяк случай.... єдина надія - і розумні помиляються, і п...ц не такий страшний... коротше, на скору розслабуху надіятися рано, і скількох ми ще втратимо в час перемиря та після, тільки гадати лишається...
    А можна хоч трохи детальніше?
    Пророк

ВР ухвалила постанову “Про особливості процедури розгляду і прийняття проекту закону України “Про державний бюджет України на 2015 рік”, за відповідну постанову (№1000-П) проголосували 253 народних із 334, зареєстрованих у сесійній залі. Постанову підтримали із врахуванням пропозиції лідера фракції «Блоку Петра Порошенка» Юрія Луценка, який зазначив, що коаліція сьогодні не готова ухвалювати жодних рішень, оскільки має вивчити надані урядом матеріали.

Луценко запропонував 25 грудня 2014 року у першому читанні розглянути 44 законопроекти, запропоновані урядом, та зміни до Бюджетного та Податкового кодексу; в неділю, 28 грудня 2014 року, розглянути їх у другому читанні, а у вівторок, 30 грудня 2014 року, голосувати за державний бюджет України. Таким чином, постанову, вже за № 1000-П1, було ухвалено 266-ма голосами, змінивши в ній дати відповідно до пропозицій Луценка.

Якщо вівторка не вистачить, можна і 31 числа в середу, під ялинкою доопрацювати "подальше розпилення між фінансово-олігархічними групами" бюджету-2015))))))
    2.0

infospacer, бюджет, сцуко.... єсть варіант, що він постелить нас під росію... отож вірити хочеться, що експерт помилився....
    Пророк

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    infospacer, бюджет, сцуко.... єсть варіант, що він постелить нас під росію... отож вірити хочеться, що експерт помилився....
    Ну, не знаю, не знаю... Видатки на оборону - чималенькі. Ще й США, сподіваюсь, допоможуть з оснащенням армії, та й інші союзники. А торгівля з Росією... Так, неприємно, звичайно. Але ж обсяги падають. І хоч енергетичний сектор для України критичний, Росії все ж дуже великих важелів впливу не дає, та й ті з часом будуть слабнути.
    Коротше, як кажуть наші бувші брати-москалі: "Нє дрєйфь, прорвьомся!"
    2.0

infospacer, та там навіть не про оборонку.. а про те, що багато установ перекидається на місцеві бюджети. освіта, медицина... от національні установи фінансувала держава, а тепер - місто, де вони находяться. я боюся, щоб не вийшло як в анекдоті - "жаль, а у меня было еще столько идей"
+ Ответить в теме
Страница 6 из 115