Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей948Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 54 из 115
Показано с 531 по 540 из 1148.
    Пророк

Re: Верховна Рада VIII + Новый Уряд

Дана тема: "Верховна Рада VIII + Новый Уряд"

Зараз закінчується поточний 2015 рік, потрібно нашій країні приймати державний бюджет на наступний 2016 рік. Уже всі (верховна рада, уряд, міжнародні кредитори, міжнародні партнери, обласні-міські-селищні-сільські державні управлінці, учасники АТО, учасники майдану та всі інші патріоти нашої країни) розуміють, що бюджет-2016 року повинен бути на новій податковій системі, тобто повинна відбутися в Україні податкова реформа, за для чого в тому числі, і відбувся Майдан-2 в нашій країні!

Стара податкова ситема (яка схвалена Верховною радою минулого скликання при Януковичі-Азарові) призвела до того що:
    *У рейтингу ВВП на душу населення за паритетом купівельної спроможності Україна в 2014 році посіла 105 місце в світі.
    *За підсумками 2015 року (зараз закінчиллися лише 10 місяців 2015 року) результат погіршиться, адже економіка впаде ще на 11-12% за прогнозами урядовців і світових фінансових організацій.
    *Вище за нас - Туніс, Єгипет, Еквадор, Боснія і Герцеговина. За номінальним ВВП на душу населення вище за нас вже навіть Гондурас.
    *Бюджетне фінансування медицини, науки, освіти, пенсійного забезпечення в Україні в розрахунку на особу не суттєво відрізнятися від зазначених вище країн.
    * І т. д. і т. п. ............................

Чи зможе діючий склад Верховної Ради України та Уряду України провести податкову реформу в нашій країні? Саме реформу, а не псевдореформи, які ми бачимо на протязі 2014-2015 р. р.!!! Ситуація з податковою реформою в Україні відображає справжню картину, у якій країна перебуває протягом останніх років. Віра у "жити по-новому" перетворилася на зневіру, адже надто багато відбувається "по-старому".

Реструктуризація боргів може допомогти уникнути фінансового дефолту, та немає аналогічних способів уникнути дефолту морального.

Чи потрібна така країна, в якій державні інституції, що не мають довіри, забирають половину створеного, пояснюючи це своєю вагомою роллю? Чи можуть ті, хто прийшов до влади з гаслами про нову країну, щиро звітувати перед загиблими за вільну країну, що зробили все можливе для її створення за останні два роки?

Чи варто народжувати дітей у країні, в якій уряд має намір забезпечити зростання менше за середньосвітове, щоби країна опускалася в економічних рейтингах?

Зараз, при прийнятті бюджету-2016 року на новій податковій системі, момент вибору. Або перемагає надійність і стабільність, у якій Україна лишається найбіднішою країною Європи, продовжує втрачати потенціал та забезпечувати гідне життя лише кільком відсоткам людей, які так само дивляться за межі країни. Або перемагає радикальна трансформація, яка несе шалені ризики, бо є зухвальством висувати претензії на економічний стрибок, коли соціальна система руйнується на очах. Проте разом з ризиками з'являються шанси.

Коли ми, українці, говоримо:
    *"У нас найнижче в Європі навантаження на оплату праці, не треба чекати, коли наші люди виїдуть, треба давати їм роботу тут!"
    *"У нас не треба сплачувати податок з прибутку, якщо ти його інвестуєш у подальше виробництво!"
    *"У нас освічені люди, тому ми лише тимчасово опинилися в злиднях. Ми не дамо більше розкрадати бюджет!"
    *"................................................ ."
    То ми отримуємо шанс, що нас почують. Це не гарантія, а саме шанс. Запорукою його не втратити є первинне визнання того, що без радикальної трансформації не буде спочатку економічного зростання, а потім і всієї країни.
    Чи дадуть президент, уряд і депутати шанс своїй країні?

Пророк

Роман Шрайк
    гордо реет знамя евроинтеграции!
    сегодня комитеты рады должны рассмотреть законопроекты, принятие которых необходимо для получения безвизового режима. нужно как минимум прийти и поднять руку. но нет. нет, блядь. х*й вам, а не режим!
    кворума нет. этим подонкам даже лень в раду ходить. даже по такому поводу.

Roman Neyter:

1) "Засідання комітету (з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності) мало початися годину тому. Але щось якось не склалося. Всі займаються хто чим.
    ...
    Прогульники:
    Барвіненко Віталій (Відродження)
    Безбах Яків (позафракційний)
    Дейдей Євген (Народний фронт)
    Котвіцький Ігор (Народний фронт)
    Купрій Віталій (позафракційний)
    Мацола Роман (Блок Петра Порошенка)
    Мисик Володимир (позафракційний)
    Мірошниченко Юрій (Опозиційний блок)
    Развадовський Віктор (Воля народу)
    Шенцев Дмитро (Опозиційний блок)"

2) "Користуючись нагодою зазирнув до комітету з питань запобігання та протидії коррупції. Наразі кворум відсутній. Засідання мало початись 25 хвилин тому."
    Новачок

Ответ Сообщение от Dracon Посмотреть сообщение
    У нас в Україні не проводяться реформи взагалі, провидиться їх імітація. При діючому уряді Яценюка - це не реформи, а псевдореформи!

PS:
    Діючий уряд Яценюка, не в змозі збалансувати доходи і витрати нашої країни, тому розпочинає неконтрольовану емісію національної валюти, що призводить до її знецінення і гіперінфляції.

Наше населення країни швидко розуміє, що втратить свої накопичення через дії нездарних урядовців, що використовують монопольне право друкувати гроші і перерозподіляти на свою користь суспільний продукт. Як, наслідок - громадяни нашої країни намагаються уникнути цього згубного впливу, купуючи товари довгострокового вжитку, іноземну валюту, золото, нерухомість, тощо.

Вилікувати хвору економіку нашої країни можуть структурні зміни (а не теперішні псевдореформи Яценюка і Ко): зниження рівня витрат (в першу чергу безжальне знищення корупційних зв'язків та олігархічно-державних зв'язків), модернізація і підвищення ефективності виробництва, державного механізма, руйнування монополій, інвестиції в освіту і здоров'я громадян, їх мотивація до плідної праці, тощо.

Кужель vs Тетерук 1 - https://www.youtube.com/watch?v=TNjFEz0jSZk

Кужель vs Тетерук 2 - https://www.youtube.com/watch?v=WOVRj_O5pLE

...........................держится за голову, но при этом прождолжает что-то доказывать. От удара стеклянной бутылкой по голове можно и кони двинуть, а здесь не то, что сознание не потеряла, а даже крови или синяка нет....................
    Я це все добре розумію і сама, на своє запитання я так і не отримала відповіді, мені б хотілося знати, які організації займаються реформами, уряд Яценюка виконує зовсім інші функції, як на мене!
    Пророк

є Національна рада реформ при президенті України.
    Голова Національної ради реформ – Президент України Петро Порошенко. Заступник голови – голова Адміністрації Президента Борис Ложкін. Секретар – заступник голови Адміністрації Президента Дмитро Шимків.

До складу Національної ради реформ входять: Голова Верховної Ради України (за згодою), Прем'єр-міністр України та інші члени Кабінету Міністрів України, які очолюють міністерства, - за погодженням із Прем'єр-міністром України, а також за згодою: Голова Національного банку України, голови комітетів Верховної Ради України, чотири представники від громадських об'єднань, представник Дорадчої ради реформ.
    оце і є список реформаторів. Порошенко, Ложкін, Гройсман, Гонтарєва і Ко.

ще є питання? )
    Пророк

Антидискриминационную норму, от которой зависит безвизовый режим, снова провалили.

Список, кого "благодарить" прилагается

Текст нормы:

"Проектом закона предусматривается статью 2-1 Кодекса законов о труде Украины изложить в редакции, согласно которой запрещается любая дискриминация в сфере труда, в частности, нарушение принципа равенства прав и возможностей, прямое или непрямое ограничение прав работников в зависимости от расы, цвета кожи, политических, религиозных и других убеждений, пола, гендерной идентичности, сексуальной ориентации, этнического, социального и иностранного происхождения, возраста, состояния здоровья, инвалидности, подозрения или наличия заболевания ВИЧ/СПИД, семейного и имущественного положения, семейных обязанностей, места жительства, членства в профессиональном союзе или другом объединении граждан, участия в забастовке, обращения или намерения обращения в суд или другие органы за защитой своих прав или оказания поддержки другим работникам в защите их прав, по языковым или другим признакам, не связанным с характером работы или условиями ее выполнения."

От объясните, депутаты, которые против этого дискриминационного закона ЗА дискриминацию или просто дол***бы?
    Или все проще:

Ні, от ви реально всі думаєте що хтось дасть державі з незакритим кордоном безвізовий режим? Забудьте. Це все тупа гра, при чому, не виключено гра погоджена з Европою. Європа скаже ми не можемо вам дати безвізовий режим, бо ви не ухвалили Кодекс законів про працю з нормами, які виключають будь-яку дискримінацію, - так що вибачайте. А Порох скаже я робив все що зміг, але от дипутати (а далі можна приліпити будь-яку фракцію крім БПП, бо то свої) не хочуть вам дати безвізовий режим...

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    Антидискриминационную норму, от которой зависит безвизовый режим, снова провалили.

Список, кого "благодарить" прилагается
    Каплин, Бублик
    Пророк

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    норму, от которой зависит безвизовый режим,
    Это слишком сильно сказано.От этой нормы ничего не зависит и таких "норм" будет еще придумано нам вагон и малентка тележка, абы отвязаться. Безвизовый режим зависит исключительно от желания стран с той стороны нам его предоставить, теоретически это можно сделать и без пунктов в Трудовом Кодексе (при чем тут Трудовой Кодекс до безвизового режима?). Пока не будут уничтожены террористы и реально укреплена наша восточная граница никакая страна нам безвизового режима не даст и даже думать об этом не будет. Вот на этих главных задачах и стоило бы сосредоточится нашему военно-политическому руководству.
    Пророк

Тарас Чорновіл

Ну що, шановні пані і панове. Я недаремно потратив півтори години свого часу. мав зустріч зі старим знайомим, який сьогодні працює на неостанніх ролях у тому офісі брюсельської бюрократії, де приймаються визначальні для України рішення. Інформація абсолютно достовірна станом на сьогоднішній день. Хоча там, як і в нас, можливі зміни. Я узгодив, які факти можу оприлюднювати, а які ні. Але ті другі переважно стосуються всієї кухні.
    Тож, по пунктах найосновніше та тезисно. Деталі розповсюджувати не можу, та й нема потреби.

1. Всі розповіді, що коли б ми навіть все проголосували в повному обсягу, візова лібералізація нам не світитиме - побрехеньки в стилі опозиційного блоку та Садопомочі. У ЄС погодилися, що візовий діалог іде не за принципом плану дій, а дорожньої карти. Тобто: наші дії (чи бездіяльність) автоматично тягнуть за собою кроки у відповідь з боку ЄС. Єврокомісія їх повністю зобов'язується виконати. Ситуація в Європарламенті, попри всі негативні супутні фактори, для нас позитивна. Там уже пройшли консультації і відомі позиції основних партій. При відповідних наших діях там буде більшість. Деталі далі. Вже опрацьовано синхронізацію позицій з національними парламентами. Там можна добитися результату. Прямої обструкції ніхто не висловив (навіть у південній Європі). Зараз 8 країн категорично сказали, що у випадку неприйняття певних норм, голосувати не будуть точно, інакше голоси дадуть. Інші ставляться доброзичливіше, прямих застережень не робили, але якщо в нас все піде погано, то й там задумаються. Процес не дуже швидкий, але гарантії давали доволі серйозні.

2. Закони, які сьогодні голосували в Раді, у більшості там можуть стерпіти. Сказано, що переговори Порошенка й Могеріні та ще ряд телефонних переговорів ішли зі страшним скрипом. Європейці наполягали на повному виконанні зобов'язань. Але вдалося дотиснути -пішли на поступки. Були застереження щодо остаточної редакції законів про спеціальний арешт активів, щодо підслідності (стосовно СБУ), не маю точної інформації щодо ставлення до закону про нацкомісію щодо управління активами.

3. Закон про спецконфіскацію. Його остаточна редакція не сприймається. Порошенко, схоже, зумів умовити Могеріні, але в Брюселі є сильний спротив. І це може бути проблемою при ратифікаціях. Плануються ще подальші переговори Президента й інших з цього приводу. Якщо буде остаточне несприйняття, то йому доведеться повернути закон у Верховну Раду зі своїми зауваженнями й пропозиціями, які відповідатимуть компромісним домовленостям. Позиція Тимошенко, Кожем'якіна та Власенка - абсолютна неправда і спрямована на зрив переговорів.

4. Антидискримінаційна норма у Трудовому Кодексі. Тут повний тупик. У Європі на цьому просто помішані. Є чітка відповідь від Єврокомісії - це формулювання, яке озвучувала Ірина Геращенко, вже є для них крайньою межею компромісу. Раніше вони були зацікавлені в окремому антидискримінаційному законі (це жахливий і абсолютно неприйнятний закон, який я б ніколи навіть у найгірших снах не підтримав). Їм потрібно гасити хвилю з шумовинням, яку регулярно щодо нас там піднімають. Крім того вони в себе страхуютьсчя від так званих "дискримінованих". Дискримінації нема, а прохачі притулку через "утиск прав на працю на гендерній основі" таки вже є! Крім того є вже позиція основних фракцій Європарламенту щодо категоричної відмови від ратифікації, якщо це не буде проголосовано. Згадані 8 країн так само попередили, що за відсутності цих норм не проголосують.

Щодо останнього хочу дещо добавити від себе. Я безумовний ворог будь-яких збоченців - нехай горять у смолі пекельній!Також я доволі консервативний греко-католик і співавтор законопроекту, яким заборонялися гей-паради, будь-яка пропаганда чи агітація гомосексуалізму тощо і від своїх поглядів ніколи не відмовлюся. Але я читаю Конституцію, в якій чітко заборонена будь яка дискримінація трудових прав, я знаю, що в нас такої дискримінації і так нема (дискримінують жінок після 40-50 років або з малими дітьми, іноді політичних опонентів власника чи директора, але не гомосексуалістів). А ще, зневажаючи цю публіку, я переконаний, що якраз у трудовій сфері їх дискримінувати не слід - такого навіть у фашистській Раші нема.

Від нас просять лише зафіксувати цей момент трудової недискримінації і більше абсолютно нічого. Але, якщо цей раунд переговорів ми зірвемо, то на наступному нам поставлять ультиматум про отой дикий антидискримінаційний закон. Тоді все. Бо це вже буде те, чого ніколи робити не можна

І хто не голосує? Зокрема фракція Голубих лЯшок! Згадалося щось про особливості поведінки латентних гомосексуалістів. А ще Садопоміч - колишня проєвропейська, а тепер популістська партія. І останнє: колись, коли йшов мій антигомосексуалістський закон, дуже багато було крику про антиєвропейськість та нетолерантність авторів. Я не можу зараз навести прізвища противників, бо сайт Ради не відкриває те голосування, але пригадую, що тоді дуже толерантними прихильниками пропаганди гомосексуалізму й гей-парадів були деякі сьогоднішні противники нейтральної антидискримінаційної норми. То може вони не проти антидискримінації, а проти візової лібералізації виступають?

Оце все те, що я хотів повідомити про "шапіто" у Раді та ставлення до нього в Європі.
    Якщо щось не сподобалося, вибачайте.
    Пророк

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    Зокрема фракція Голубих лЯшок!
    Что за выражения? Таки рано нам принимать навязанные "оттуда" законы. Страна у нас, как видим, глубоко пуританская и европа, как поборник толерантности, должна относиться к этому с пониманием.

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    Крім того вони в себе страхуютьсчя від так званих "дискримінованих". Дискримінації нема, а прохачі притулку через "утиск прав на працю на гендерній основі" таки вже є!
    ОМГ. На кого эта туфта рассчитана?
    Пророк

шановні. я, звичайно, розумію, що "кому и кобыла невеста", але посилатися на Тарасика як на експерта з євроінтеграції щонайменше наївно. він ніхто, і звати його ніяк; у нього нема нічого, крім прізвища, яким він і торгує все своє свідоме життя; освіти він не має, мов не знає, його брюссельські джерела можуть бути хіба що російськомовними. так і бачу, як цей нервовий поц щось винюхує у Європах своїм носом.

по суті питання: Верховна Рада прийняла все, що мала прийняти. нинішня хвиля проти неї - це спроба педроботів перевести стрілки. Після прийняття згаданих законів Радою я не бачив сигналів з Європи (а не в переказі Мінстеця), що вони неприйнятні. Взагалі спроби приймати закони, які спустила АП, без обговорення руйнують державу. так у нас бюджет люблять приймати (і ще буде цього року). тому якщо Бублик і Каплін за ЯКИЙСЬ із згаданих законів не голосували, значить, вони мали до нього критичні зауваження. принаймні я їм довіряю більше, ніж Гройсману з Ложкіним.

Зате я бачив заяви наших партнерів про те, що позиція генпрокуратури та президента стосовно Антикорупційного бюро зриває введення безвізового режиму, і це були офіційні заяви Єврокомісії, посла США та претендента на місце в комісії від США. я також бачив чергову брехню президента, коли він видає чорне за біле - мовляв, він з Шокіним вимоги виконав, а от Рада начебто саботує. насправді все навпаки. ну, як ми, власне, і звикли. і чим більше Мінстець буде гнати на Раду, тим менше ймовірність, що презик отямиться.

Нарешті, мова рошенівської пропаганди, усі ці наголоси на "синіх шляшках" (це може про Шухевича?) і замість аргументів (фракція РПЛ підтримала потрібні закони, навіть не будучи в коаліції, як і Свобода; в БПП звично не голосували десятки людей - більше, чим уся ляшкова фракція) викликає відразу.
+ Ответить в теме
Страница 54 из 115