Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей948Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 33 из 115
Показано с 321 по 330 из 1148.
    bvn
    йог на танке

Re: Верховна Рада VIII + Новый Уряд

Ответ Сообщение от bvn Посмотреть сообщение
    Щось математика не пяше... 1 000 000 / 23.5 = 42 553.19
    Я зрозумів, то воно вже поділено на 12 місяців... все вірно.

Пророк

математика простая: ни один здравый предприниматель не будет платить больше 10-15% налога на сегодня в нашей стране. если будут хотеть больше, то будут те, кто будет брать те же 10-15% и не задавать лишних вопросов. только эти % будут попадать не в бюджет, а кому-то в карман
    кто в здравом уме будет оформлять человека на работу с зарплатой в 3к при том, что ещё 2к надо отдать налогов и прочей ереси?
    а финты с налогом с оборота?! это ж вообще за гранью! если я купил за 1кк, а продал за 1 000 001 грн., то налог мне платить не с одной гривны, а "с оборота"! это ж дебилизм чистой воды!
    с такими хотелками поступлений в бюджет не достичь
    з.ы. про стоимость в 5к за аппарат +300 грн. каждый месяц за непонятно что это вообще за гранью! какие 5к!? в Китае эту машинку размером в 2 кредитки сделают и стоить она при заказе на всех предпринимателей Украины будет $10-$15, а не $250!
    Пророк

Ответ Сообщение от Dracon Посмотреть сообщение
    B всетаки по (повторно - в котрий раз):

Підприємців знову розвели? - https://www.youtube.com/watch?v=VSD4BFHx_HM

????????????????
    1. Ляшко популист. Ему не нужно наполнять бюджет, строить дороги, выплачивать пенсии. Поэтому, он с легкостью сумасшедшего заявляет "освобождаются навсегда". Популизм чистой воды. Ему нужно понравится базарникам.

2. Я не в теме, я не эксперт и не могу предметно рассуждать о кассовых аппаратах. Думаю, что они нужны. Как правильно организовать их использование, я не курсе, - для этого нужен какой-то опыт, знания и нужно знать, что наши законы предлагали. В стационарных магазинах кассовые аппараты давно уже должны быть.

3. Я за упрощение ведения бизнеса. Как можно меньше бланков, ерундистики и все такое. Но при этом, я убежден, что вопросы налогов нужно пересматривать. Считаю ненормальным и несправедливым, когда владельцы нескольких точек на базаре и нескольких магазинов, платят копеечные налоги, как "мелкие предприниматели". Как их действительно отделить от мелкого торговца, не знаю, - пусть базарники доносят свои идеи до законодателей, - они то знают, как это можно сделать.

P.S. Круто! Чудак, который привез с Житомира свою семью митинговать под ВР, "даже не цікавився, скільки б від його прибутку обійшлось би встановлення касового апарату"!
    Конечно, так проще! В Раде всегда хватает популистов и главное, вовремя организовать митинг и дать им сигнал, если популисты протянут поправки, которые позволят вам платить копеечные налоги, то вы поддержите их на выборах.
    А потом получается Греция.
    kit
    Гуру

По-перше, я теж за спрощення системи оподаткування. По-друге, щоб вводити касові апарати - треба чітко описати в законі кому їх потрібно ставити, а кому - ні. Я на третій групі, був пару місяців тому у податковій - мені так чітко і не відповіли чи потрібен касовий апарат чи ні бо я працюю по безготівковому разрахунку, отримую прибуток один або 2 раза в місяць на РР (в кінці-кінців в податковій вже мій інспектор сказав написати заяву що працюю тілько по безготівковому розрахунку). Ну навіщо мені ставити касовий апарат? Пусті бумажки відправляти та ще й гроші на це витрачати? Все й так видно - кошти приходять на РР підприємця в банк.
    Також цікавить питання по спрощенню розрахунків із зарубіжними партнерами, наприклад як фрілансерові офіційно отримувати прибуток і платити подаки. Є варіант - ФОП на 3 групі + договір (може й інші варіанти є), але проблема у договорі, наприклад якщо працюєш із фізичною особою а не організацією - фізособи не хочуть оформлювати договір, їм простіше просто скинути в якусь платіжну систему гроші. Але це вже тема окремої розмови.
    Пророк

На парламентских выборах я голосовал за "Самопомощь".
    1. Мне жаль, что в их рядах Семенченко.
    2. Гопко и Соболев и их деятельности, помогли мне в принятии решения поддержки "Самопомощи"
    3. В последнее время мне не нравятся многие действия Соболева и его бред, типа "Сэмэн-прокурор"...
    4. Считаю, что Гопко попала с законом по пиву.
    5. Я не знаю, буду ли я за них голосовать в будущем.

Но мне нравится, что депутат Гопко слышит критику, пытается объясниться, оправдаться. При этом, аргументированно, а не как Филатов "злые я, ухожу в сотый раз из фейсбука".
    Вот это мне очень нравится.
    Пусть исправляется.
    Пророк

Ответ Сообщение от bvn Посмотреть сообщение
    Щось математика не пяше... 1 000 000 / 23.5 = 42 553.19............................................ ...

Ответ Сообщение от Dracon Посмотреть сообщение
    Enter, покажи мені у ЕС, щомісячний дохід = 3546,10 € на місяць у підприємця. (1 000 000,00 грн. / 23,5 = 3546,09929077) 23,5 грн. - курс грн. до евро; види діяльності 1гр. по укр законодавству не враховуються.

PS: Дохід = це не прибуток - про всяк випадок!
    bvn, 42 553.19€ - це річний дохід! 42 553.19 / 12 місяців = 3546,0992907€ на 1 місяць (в дописі №316 в цій темі вказано - щомісячний дохід).

Ответ Сообщение от kit Посмотреть сообщение
    ..................................Я на третій групі, був пару місяців тому у податковій - мені так чітко і не відповіли чи потрібен касовий апарат чи ні бо я працюю по безготівковому разрахунку, отримую прибуток один або 2 раза в місяць на РР (в кінці-кінців в податковій вже мій інспектор сказав написати заяву що працюю тілько по безготівковому розрахунку). Ну навіщо мені ставити касовий апарат? Пусті бумажки відправляти та ще й гроші на це витрачати? Все й так видно - кошти приходять на РР підприємця в банк. .......................................
    Ну навіщо мені ставити касовий апарат? Я Вам відповім. Це робиться в першу чергу для того, щоб набити кармани "фірмочкам" при ФС (ці фірми в Полтаві всім відомі) по:
    1.1. По продажі самих касових апаратів (вимоги до КА постійно змінюються, ми розуміємо чому, змінюються - корупція!)
    1.2. По програмному забезпеченню КА (воно постійнозмінюються, ми розуміємо чому, змінюються - корупція!)
    1.3. По перевіркам - привід "наїхати" ФС на малий і мікро-середній бізнес (була б законодавча "лазейка" - знову корупційна складова!)
    Це основні.
    Є й багато додаткових (не буду тему захаращувати), наприклад: маразм, здавати зет-звіти в паперовій формі, при тому, що в "онлайні" режімі фіскальний орган через КА (обов'язково повинен бути підключений до мережі "Інтернет") отримує всю цю інформацію через захищені канали зв'язку.

Станом на 01.07.2015 року, згідно офіційних даних 3% "спрощенців", яким необхідно було використовувати КА з 01.07.2015 р., придбали КА + уклали договір на програмне забезпечення + уклали договір на його обслуговування технічне + уклали договори на навчання персоналу і т. д.
    Законопослушні платники "спрощенці" як говорять у народі просто "попали" від популізму діючої влади!
    Можете сами порахувати, в яку їм копійку це все влетіло, це притому, що ці витрати не можна включати при оподаткувані, так як у "спрощенців" податки нараховуються і сплачуються з обороту (з "грязного" доходу, а не чистого прибутку). І не забуваємо, що в 2015 році (не дивлячись на інфляцію та на інші економічні та соціальні негаразди) обороти "спрощенців" зменшуються, нажаль.................
    Пророк

Юрій Кузьменко

Радикальная Партия Ляшка, Батьтивщина, Самопомич, Оппоблок все вместе дешевым шантажем добиваются принятия законопроекта 1551 про реструктуризацию валютных кредитов ( по курсу 5 за доллар), а также отмены закона про налог на пенсию работающим пенсионерам, который был принят в пакете для выделения очередного транша МВФ.

Вот и краткий список маргинальных партий, за которые свой голос нельзя отдавать ни в коем случае.
    Пророк

Верховна Рада підтримала у третьому читанні та в цілому законопроект 1558-1 "Проект Закону про реструктуризацію зобов'язань за кредитами в іноземній валюті" "За" проголосували 229 народних депутатів

PS: За-229 Проти-1 Утрималось-6 Не голосувало-38 Рішення-Прийнято
    Пророк

Yury Bogdanov
    фамилию каждого из 229 проголосовавших за 1558 надо навсегда внести в списки национального стыда. Такая Рада не заслуживает права принимать участие в управлении страной. Потокание низости и безответственности есть низость и безответственность.

Victor Tregubov
    Бл***
    Бл***
    Бл***
    229 за "реструктуризацию валютных кредитов".
    Петр Алексеевич, ветируйте.
    И к х*ям такую Раду, простите. Покажите только результаты голосования. Родина должна знать своих уродов в лицо.
    Пророк

Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА" Кількість депутатів: 144

За:72 Проти:1 Утрималися:6 Не голосували:27 Відсутні:38

Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ" Кількість депутатів: 81

За:51 Проти:0 Утрималися:0 Не голосували:4 Відсутні:26

Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" Кількість депутатів: 43

За:19 Проти:0 Утрималися:0 Не голосували:2 Відсутні:22

Позафракційні Кількість депутатів: 42

За:19 Проти:0 Утрималися:0 Не голосували:0 Відсутні:23

Фракція Політичної партії "Об’єднання "САМОПОМІЧ" Кількість депутатів: 31

За:10 Проти:0 Утрималися:0 Не голосували:2 Відсутні:19

Група "Партія "Відродження" Кількість депутатів: 22

За:16 Проти:0 Утрималися:0 Не голосували:1 Відсутні:5

Фракція Радикальної партії Олега Ляшка Кількість депутатів: 21

За:18 Проти:0 Утрималися:0 Не голосували:0 Відсутні:3

Група "Воля народу" Кількість депутатів: 19

За:11 Проти:0 Утрималися:0 Не голосували:1 Відсутні:7

Фракція політичної партії "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" Кількість депутатів: 19

За:13 Проти:0 Утрималися:0 Не голосували:1 Відсутні:5
+ Ответить в теме
Страница 33 из 115