Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1008Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 76 из 125
Показано с 751 по 760 из 1241.
    Пророк

re: Верховна Рада VIII + Новий Уряд

Ответ Сообщение от infospacer Посмотреть сообщение
    Якщо Савченко, все ж, повернеться в Україну - сподіваюся, в неї вистачить розуму вийти з під Юліного "крила". А якщо їй ще й вдасться набрати патріотичну і достатньо професійну команду - то кращого лідера поки годі й чекати, як на мене.
    Насчет выйти из под Юлиного крыла, то это не так просто.
    У Савченко есть авторитет героини, которая была в застенках у Путина. Но это не делает ее автоматически образованным человеком, лидером государственного масштаба. Кто соберется вокруг Савченко....

Пророк

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    Но это не делает ее автоматически образованным человеком, лидером государственного масштаба
    Ну, вона, все ж таки, офіцер - а отже, людина освічена. Та й судячи з її виступів та листів - ні Гаврилюку, ні Парасюку вона не рівня.
    Що ж стосується лідерства - то тут ніяка освіта не допоможе. Лідерські, організаційні якості - це вроджене, або є, або нема.
    У Савченко є два величезні плюси для успіху у сучасному українському політикумі: беззаперечний авторитет патріота та найширша медіа-підтримка. Ми вже колись наголошували тут, на форумі, що зараз часто вибирають політиків не найкращих, а найпопулярніших. Інше питання - як потім ці політики свою популярність та обрання реалізують...

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    Кто соберется вокруг Савченко....
    Тому, власне, я про команду і писав...
    Пророк

Олександр Бригинець
    Щодо коаліції. Хоч я це писав неодноразово ще до депутатства, повторю і зараз:
    в 2014 році 5 політичних сил створили коаліцію, які в назві проголосили євроінтеграцію. Другою важливою метою коаліції була стабілізація ситуації на фронті і в країні, де все валилося і руйнувалося. Обидві задачі так-сяк виконані.
    Умовно з 1.01.16 треба було переходити до суттевих внутрішніх реформ. І отут виникло питання: чи усі фракції за ліберальну економіку?
    Ні. Бо БПП і НФ правоцентристські партії орієнтовані на ліберальну економіку і на аналогічний устрій суспільства, Самопоміч більш права, консервативна, а от 'Батьківщина' - лівоцентристська з дрейфом вліво, 'радикали' мають і ліву, і праву риторику, а їх економічне кредо розмите.
    Висновок: коаліція з 5 партій може в критичній ситуації працювати разом в гарячих умовах, а займатися плановими реформами разом - не може. І в основі розбіжностей - різне бачення шляхів, а особисті конфлікти лише доповнення(((
    Саме тому президент і запропонував прем'єрство Садовому, бо фракції БПП+НФ+СП могли би проводити зважену малопопулістичну політику узгоджених реформ. Відмова. Почалися переговори з Тимошенко, де реформи носили б трохи лівацький характер. І питання було лише в тому - трохи чи дуже. Мала міра лівацтва може б і не зашкодила. Але ЮВ фактично запропонувала розвернути країну вліво. Навряд чи такий розворот могла допустити переважна більшість майбутньої коаліції, яка, як і чимало людей в країні, втомились від 'лівих маршів'.
    Не знаю, чи така вже недопустима для України зараз ліва ідеологія з її соціальним характером. Може б і вона було в тему, якби було з чого утримувати підвищення соціалки. Але немає ані ресурсів, ані депутатів (крім Батьківщини) які б взялись за такий коаліційний утвір.
    Інша річ продовження ліберального руху. Тут депутатів достатньо, але серед них чимало тих, кого в коаліцію не візьмуть, бо той же ОпоБлок теж правоцентристи, але при декларуванні євроінтеграційних прагнень вони виявляють себе як проросійська права колона. Тому вони, звичайно ж, і так голосуватимуть за закони, які розвивають економіку, приватний бізнес. З ними не треба домовлятися. Ці закони в їхніх інтересах, бо дають можливість розвивати економіку, що, безумовно, корисно для їхнього бізнесу. А от в політичних питаннях, в підтримці армії - тут вони не підтримають ні за яких умов.
    В цій ситуації створення коаліції з 2 політсил змушений крок. Впевнений, коли базові рішення по коаліції будуть прийняті, до них приєднається ще 1-2 політсили. Приєднання Батьківщини в таких умовах не розвертатиме коаліцію вліво, а лише позитивно впливатиме на соціальні програми.
    Коротше, я налаштований оптимістично))))
    Dmitry Tymchuk
    Сегодня Рада провалила даже не голосование, а включение в повестку дня законопроекта №4288, позволяющего Минобороны быстро и – главное – прозрачно (с использованием системы ProZorro) осуществлять оперативные закупки для нужд армии.

Суть в том, что на сегодня у нас в сфере закупок де-юре есть два варианта: либо делать это через долгую и нудную процедуру тендеров, что подходит для кого угодно, только не для воюющей армии, которой нужно молниеносно удовлетворять возникающие потребности. Либо проводить их «по переговорной процедуре» (т.е. у одного участника – мечта для коррупционера). Проваленный законопроект позволяет все делать и быстро, и прозрачно.

…Казалось бы: в чем проблема? У кого какие сомнения в законопроекте – включайте его в повестку дня, а там будем обсуждать и голосовать. Так хрен. И когда проваливали включение в повестку дня этого жизненно важного для МО законопроекта, я смотрел на наших любителей работать языком из всяких «самопомочей» и «батькивщин» (давших по паре голосов), которые вяло ковырялись в носах, не собираясь голосовать, и думал: ну о каком своем патриотизме к черту вы мелете на каждом шагу? Для вас нынешняя увлекательная возня в политической помойке в разы актуальнее, чем нужды армии. Патриоты, бл…
    Пророк

Хз, было или нет, но советую к прочтению всем, кто еще строит какие-то иллюзии на счет наших политиков. Взгляд можно сказать "изнутри".

Все понимали, что законным путем отменить решения Януковича было невозможно, потому что Янукович и был законом. Сейчас закон — это Порошенко и его окружение.

— Намекаешь, что их ждет та же участь?

— Я не хочу повторения событий, новых жертв. Страна этого просто не выдержит. Конечно, меня очень злит, что у нас в стране такие порядки, что смена власти через революцию для нас считается уже чем-то нормальным. Но я вижу очень высокий риск повторения народного бунта. Потому что власть просто не видит берегов и ломает общество через колено.

— А ты не спрашивал у них, почему они сами пилят сук, на котором сидят? Ведь со всех сторон уже звучат предупреждения.

— Ты не понимаешь. Там все вообще другой логике подчинено. Там такой цинизм, какого обыватель себе просто не может вообразить.
    Понимаешь, в этом суть нашей политики. Все партии — фейк. Парламент — фейк. Есть 5-6 олигархов, которые за все платят и все держат. А депутаты — просто игрушки. Мы как крепостные крестьяне. Вот захотел Виталий Владимирович — и продал нас всех в другую партию. Я тоже сначала думал — «буду бороться внутри системы». Да невозможно это. Ты будешь делать ровно столько, сколько тебе позволят. А если выйдешь за красные флажки — тебя просто устранят. Хоть политически, хоть физически.
    http://antikor.com.ua/articles/95839...firsovym/print
    Пророк

ну хотя бы насчет Фирсова можно питать иллюзии? меня он пока ничем не разочаровал.
    это во-первых.

во-вторых, конкуренция и выборность - это такая система, при которой даже от дерьма можно получать пользу. и Сафиулин может быть полезен как глава комитета по вопросам спорта, когда он вскрывает хищения Павленко на Евро-2000.
    я уже не говорю про таких монстров. как Звягильский или покойный Кирпа.
    Пророк

цікаві метаморфози:
    11 березня 2016, 03:14
    Порошенко заявив, що перевиборів парламенту не буде
    Президент України Петро Порошенко заявив, що дострокових перевиборів у Верховну Раду не буде. Крім того він зазначив, що буде співпрацювати з будь-яким складом уряду.
    та уряд наче є.
    але раптом:
    Порошенко пригрозив розігнати Раду, якщо не буде нового уряду
    Неділя, 3 квітня 2016,
    19:57
    Президент Петро Порошенко очікує формування нового уряду і коаліції у перший робочий день Верховної Ради, погрожуючи в іншому випадку розпустити парламент. Про це він заявив під час інтерв'ю телеканалам, яке вийшло в ефір у неділю ввечері.
    дивне тлумачення Конституції.
    насправді в Конституції написано таке:
    Стаття 90. ...

Президент України має право достроково припинити повноваження Верховної Ради України, якщо:
    1) протягом одного місяця у Верховній Раді України не сформовано коаліцію депутатських фракцій відповідно до статті 83 цієї Конституції;
    2) протягом шістдесяти днів після відставки Кабінету Міністрів України не сформовано персональний склад Кабінету Міністрів України;
    3) протягом тридцяти днів однієї чергової сесії пленарні засідання не можуть розпочатися.
    я тільки за. але для цього треба відправити у відставку уряд, а це законним шляхом зробити неможливо. колись Ющара намагався. мабуть, тоді йому теж Порошенко нашептав.
    у Порошенка НЕМАЄ права розпускати Раду. воно ще й терміни встановлює довільно:
    "Хочу наголосити, що Конституція дає мені 30 днів для того, щоб відреагувати на відсутність коаліції. Наголошую, що парламент цих 30 днів не має. Я не збираюся їх давати. І в перший день я чекаю, що це рішення (формування нової коаліції і уряду – ред.) буде прийнято", – сказав він.
    цей чиновник вважає, що він вище за Конституцію, я правильно зрозумів?

і ще до виборів треба оновити ЦВК, бо я орденоносцю-регіоналу Охендовському чомусь не довіряю. і до речі, нехай реалізують обіцянку з коаліційної угоди:
    РЕФОРМА ВИБОРЧОГО ЗАКОНОДАВСТВА
    Протягом І кварталу 2015 року
    ...Відмова від змішаної (пропорційно-мажоритарної) виборчої системи та запровадження пропорційної виборчої системи виборів до Верховної Ради України,
    за якої виборці матимуть можливість голосувати за конкретних кандидатів у
    багатомандатних виборчих округах - пропорційна система з відкритими списками.
    Пророк

Пророк

Sergii Morgunov

Ми всі любимо розказати, що і як кому робити, а от Nataliia Meshcheriakova пропонує вийти за межі соціальних мереж, лютих постів, з коментарями під ними, та поборотись з регіоналами, сепаратизмом та державною зрадою в своєму місті. Далі справа:

Всі вже в курсі про законопроект "Про особливості управління окремими територіями Донецької та Луганської областей", простіше МТО "Донбас". Почитати його можете тут http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/w...1?pf3511=58512
    Якщо говорити простою мовою, окремі особи вирішили, що спробувати узаконити вже провалений проект "Новоросія", це класно. Звичайно, коли справа дійде до сессії, ця історія не назбирає в Парламенті достатньо голосів. Проте, є прекрасна можливість поставити на місце авторів закону, бо це є прямим порушенням нашої святої Конституції та кримінального кодексу.

Що необхідно для боротьби з сепаратизмом та тероризмом в домашніх умовах, або іншій зоні комфорту:

1. Створіть папочку "звернення до СБУ" на робочому столі для зручності, аби збирати в одному місці все з пункту 3

2. Зробіть скріншот сторінки на сайті Верховної Ради http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/w...1?pf3511=58512

3. Роздрукуйте
    - Текст звернення (в шапці пишете своє ім'я, телефон та адресу для листування. В кінці ініціали та підпис) - 3 арк.;
    - Скріншот зазначеної в пункті 2 сторінки сайту ВР;
    - Проект Закону від 24.03.2016 р. – на 8 арк.;
    - Подання від 24.03.2016 – на 1 арк.;
    - Пояснювальна записка від 24.03.2016 р. – на 3 арк.

4. Все це кладете в конверт та відправляєте поштою на адресу зазначену в шапці тексту звернення. Або, якщо вам не лінь і ви в Києві, завітайте до приймальні Служби Безпеки України за адресою вул. Малоподвальна, 16
    Ви, звичайно, можете все це надіслати електронною поштою, але знайте наперед, що на це ніхто не зверне уваги.

Бачите, все дуже просто! Чим більше нас буде, тим більше шансів, що це звернення буде зареєстроване. І піде в виробництво.

Ми вже давно мали відкрити другий фронт. Це стосується не тільки сепаратизму, але й корупції та жлобства. Час вже.

P.S. особисто хочу попросити всіх тих, хто вчора мені в приватних та в коментарях штиркав носом, що саме я щось маю робити, зробіть і ви. Дякую!

Першоджерело https://www.facebook.com/nataliia.me...68392939919142
    Пророк

Как Украина устроила России разгромное «газовое Ватерлоо», — российский журналист

Я считаю, что самую большую и необратимую победу над Путиным не только вообще в Украине, но и в мире одержал человек, которого зовут Андрей Владимирович Коболев. Я не уверена, что всем вам известно это имя. Это человек, который сразу после Майдана возглавил Нафтогаз Украины. Он и до этого работал в Нафтогазе, а еще до этого он работал в PriceWaterhouse.

...В общем, в итоге Украина производила 20 миллиардов кубометров газа, еще 50 на пике импортировала из России, сидела на газовом кукане так, что не слезть. Нафтогаз имел ежегодную дыру в 100 миллиардов гривен – всё это под предлогом заботы о трудящихся.

...И вот, что делает Коболев. Ну, естественно, он делает это с санкции Яценюка так, что вот это, вот, действительно, реформа правительства. Во-первых, они уравнивают тарифы.
    ...Кроме того, поднимаются внутренние закупочные цены на газ, то есть добыча газа в Украине становится рентабельной. А самое главное, Украина начинает покупать газ из Европы.

....Я вам доложу, это было очень нелегко, потому что там было 2 проблемы. Проблема первая – физика. Доставить этот газ можно по одному единственному месту в большом размере – это по реверсу из Словакии. А там между украинским Ужгородом и Вельке-Капушаны, соответственно, лежат 4 трубы, причем все они опечатаны Газпромом, что противоречит европейскому уже третьему энергетическому пакету. И, соответственно, когда стали… Украинцы пришли и сказали «Ну что ж это такое? Это же противоречит вашим же европейским соглашениям». Европейцы замахали руками «Ой, господи, только не трогайте Газпром, Газпром нам сделает «бо», и вообще сделать ничего невозможно». Нафтогаз взял и построил пятую трубу, физически. 27 километров они построили, причем, насколько я понимаю, из такого сушеного дерьма, что сначала у них там даже не было нормальных объемов прокачки...

Результат: Нафтогаз переплатил прошлой зимой за газ около 300 миллионов долларов. В противном случае он переплатил бы где-то 3 миллиарда. Газпром за время этой газовой войны понес убытки в 6 миллиардов долларов. Собственно, на этом всё и кончилось.

То есть в тот самый момент, когда под Дебальцево и Иловайском замыкались котлы, вот, Коболев устроил Газпрому полное Ватерлоо. То есть чтоб были понятны размеры бедствия, в 2015 году в этом вот экспорт российского газа в Европу составил около 170 миллиардов кубов. Вот, еще раз, в лучшие годы Газпром в Украину поставлял 50 миллиардов, в последние годы, конечно, меньше (40, потом 30) по цене выше европейской.

То есть в итоге Украина сейчас добывает 20 миллиардов кубов, импортирует зимой еще 10 и ей хватает из-за нормальных тарифов. Соответственно, вот, Кремль зарезал курицу, которая несла золотые яйца, и более того, всухую проиграл развязанную газовую войну.

Кстати, вишенка на торте. Поскольку Нафтогаз перешел на европейский принцип ценообразования, то цена на газовый транзит для Газпрома, который он, правда, еще пока не платит, возросла втрое...
    Пророк

Яценюк подал в отставку
+ Ответить в теме
Страница 76 из 125