Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1006Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 75 из 125
Показано с 741 по 750 из 1241.
    Пророк

re: Верховна Рада VIII + Новий Уряд

infospacer, перепрошую, я не питав, чого НЕ РОБИТИ. що там буде за Юлі, хз, це гіпотетична версія.
    я питав, що РОБИТИ.
    моя, так би мовити, мета полягає не в тому, щоб знести Ротроха (хоча завжди приємно поставити на місце набиченого гандона, та ще й корисно, з огляду на його наступників).
    так само не було в мене суперзадачі знести Яника, хоч я його любив іще дужче. я хочу, щоб вони всі виконували конституцію і закони. погодьтесь, якби Яник не смінював після обрання у протизаконний спосіб уряд, не повертав стару конституцію, не крутив судами й законам як циган сонцем, не крав оте нещасне Межигір'я, то можливо результат був би інший - ми б його якось пережили, переобрали й забули.
    а цей точнісінько тйде його шляхом, тільки під проукраїнськими гаслами.
    отже, що робити, щоб він зараза виконував закон. не тільки він, а вся ця банда. бо показова розправа над Томенком і Фірсовим - не гіршими, прямо скажемо, депутатами - показує, що конституція, закон, суд і ЦВК для Порошенка нічого не значать, він легко через це переступить, і не ради Україні (що теж небажано), а виключно ради своєї задниці.

Пророк

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    отже, що робити, щоб він зараза виконував закон. не тільки він, а вся ця банда.
    А Х.З.!
    І ніхто цього Вам не скаже. Адже немає швидких рецептів для реанімації системи, що гнила десятиріччями.

Власне, особисто я бачу два можливих шляхи виходу із кризи:
    1. З'явиться харизматичний лідер, що зможе знайти достатній фінансовий ресурс та об'єднати некорисливі патріотичні сили таким чином, щоб вони (лідер та утворена ним партія) отримали безперечну більшість на наступних парламентських та президентських виборах.
    2. Нові люди, які зараз тільки починають свій політичний шлях, не приймуть правила нинішньої системи та поступово посилюватимуть нові, демократичні принципи в роботі українського політикуму.

Для першого шляху треба того самого лідера (якого, на жаль, поки що не видно). Другий шлях - досить повільний, це, навіть, не на роки, а на десятиріччя...
    Пророк

Victor Tregubov

Попытаюсь коротко.

Готов голосовать за человека, который объяснит, что у экономики страны есть два варианта:

1. Без либеральных реформ с сохранением социалки. Это когда сегодня мы будем такие же бедные, как сейчас, через пару лет - нищие, а лет через десять - дохлые. Гарантированно.

2. С либеральными реформами с урезанием социалки. Это когда сегодня мы станем нищими, через пару лет - бедными, а лет через десять - средними, как Румыния. Если повезет.

Пока что не вижу, у кого бы хватило яиц это озвучить с высокой трибуны.
    Пророк

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    когда сегодня мы станем нищими
    А зараз ми значить, лише бідні, ще до жебраків не дотягуємо? Ну-ну...

Пока что не вижу, у кого бы хватило яиц это озвучить с высокой трибуны.
    Ну, до чого тут яйця? Просто за такого політика у нас проголосує Тригубов і ще сотня-друга тисяч людей. А 15-20 мільйонів проголосують проти...
    То який сенс таке озвучувати?
    Пророк

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение

виникає закономірне питання, що робити з президентом (судом, ЦВК, прокуратурою - взагалі владою), якщо вони демонстративно плюють на закон. які будуть міркування?
    пороха у ростов, а там подивимость хто там у сша програє(Трамп чи Клінтон), того запросити покерувати країною
    Пророк

Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
    пороха у ростов, а там подивимость хто там у сша програє(Трамп чи Клінтон), того запросити покерувати країною
    Якби Ви були американцем, то, напевне, голосували б за Трампа? Той також любить пропонувати прості рішення складних проблем...
    Banned

Кто вы такие, клоуны? Какие вы депутаты и лидеры?

- Партия Порошенко (БПП),
    - партия Яценюка (Народный фронт)
    - партия Бойко (Оппозиционный блок)
    - партия Садового (Самопомощь)
    - Радикальная партия Ляшко
    - партия Тимошенко (Батькивщина)
    мне вот так нравится
    Пророк

Лоббизм депутатов.

Звонки из АП не единственный источник давления на министров. Депутаты не отстают. VoxUkraine проанализировали депутатские запросы министерству экономики.

Цитата: "Олександра Кужель з Батьківщини, просила працевлаштувати “ талановиту людину, висококласного менеджера, досвідченого фахівця… під час оновлення керівного складу держкомпаній “, не конкретизуючи, на якому підприємстві саме."

Распределение лоббистских обращений:

"Держкомпанії. Близько половини всіх запитів містять прохання щось зробити (або не робити) з компанією або її керівництвом (44% запитів).

Прохання вплинути на приватизацію, зазвичай – не допустити приватизації (8%).

Прохання зняти санкції, накладені МЕРТ (7%).
    Рекомендації (зазвичай кадрові) і особисті прохання, наприклад, про зустріч з міністром (8%).

Різне. Сюди віднесено все, що не ввійшло в попередні категорії (32 запити з 33%)."

Я к чему - времена поменялись и все тайное все больше будет становиться явным.

Граждане - ищите среди лоббистов депутатов и партии за которые вы голосовали и изучайте чем же они на самом деле занимаются.

http://voxukraine.org/2016/03/30/kar...yh-zaputiv-ua/
    bvn
    йог на танке

Ответ Сообщение от infospacer Посмотреть сообщение
    із 80-відсотковою імовірністю на його місце прийде Юля.
    Буде 2-ий тур: Юля - "умовний Янукович" (не знаю, хто це буде конкретно) і хто переможе, я б тут не брався прогнозувати... дуже боюся повторення 2010-го, хоча в обох варіантах нічого хорошого для України не світить... на жаль...

Може ще з’явиться до часу виборів справжній лідер нації... якщо народ дотерпить до виборів, звичайно...

Ответ Сообщение от infospacer Посмотреть сообщение
    Адже немає швидких рецептів для реанімації системи, що гнила десятиріччями.
    Так треба не реанімувати, а побудувати нову... Основна ідея Майдану була - зламати стару систему і побудувати нову, але вийшло так, що бажаючих ламати було достатньо, а от щодо будівництва не виявилося навіть швидкоруч накиданого плану... хоча й зламати теж не вийшло...
    Пророк

Ответ Сообщение от bvn Посмотреть сообщение
    Може ще з’явиться до часу виборів справжній лідер нації...
    Якщо Савченко, все ж, повернеться в Україну - сподіваюся, в неї вистачить розуму вийти з під Юліного "крила". А якщо їй ще й вдасться набрати патріотичну і достатньо професійну команду - то кращого лідера поки годі й чекати, як на мене.

Ответ Сообщение от bvn Посмотреть сообщение
    Так треба не реанімувати, а побудувати нову...
    Тут я неправильно висловився. Мав на увазі - "реанімувати державу". А для цього, звичайно, треба будувати повністю нову систему економічних і суспільних відносин, стару вже не переробиш, тут я з Вами повністю згоден.
+ Ответить в теме
Страница 75 из 125