Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1165Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 74 из 145
Показано с 731 по 740 из 1449.
 1. #731
  Offline
  Пророк

  re: Верховна Рада VIII + Новий Уряд


  Там оте неадекватне знов бреше та пересмикує, тому поясню для сторонніх читачів.
  Сайт ВР подає статистику присутності депутата за весь час поточного скликання ВР.

  Пилип Духлій:
  Чепинога з початку року був присутній на 0,69% голосувань ВР. Менше відсотка!  http://nbnews.com.ua/ru/tema/172471/

 2. #732
  Offline
  Пророк

  re: Верховна Рада VIII + Новий Уряд


  так "жал на кнопку" чи "був присутній"? якось визначтесь із тухлієм.

  народ коментує розвиток подій у бе-пе-пе.
  cьогодні в 22:58
  в студенческие годы, при поездке на картошку в селе под апостолово видел картину, как не закрыли загон со свиньями и они разбежались по селу. ловил их весь колхоз во главе с председателем. было весело. примерно такая ж картина сейчас в Блоке Политических Проституток.
  Еще пока нет.
  Пока, ИМХО, выходят или публично заявляют про несогласие те, у кого еще остались либо остатки совести, либо (что вероятнее) признаки инстинкта самосохранения.
  "Свиньи" массового побегут позже, когда "кирдык" станет совсем уж очевидным и явным.
  давайте тепер рахуйте, скільки Геращенко пропустила, поки по Мінськах їздила, вже на часі.
 3. #733
  Offline
  Пророк

  re: Верховна Рада VIII + Новий Уряд


  Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
  Ой, какой поднялся плач )
  Когда я начал читать Чепиногу, то он мне вначале понравился. Остроумные зарисовки суржиком. Но потом понял, что депутат-пустышка.
  И уже пару лет его не читаю.
  И вот на тебе, кучи врагов БПП вмиг влюбились в Чепиногу, запереживали за него, восхищаются его "геройским поступком".
  Обнять и плакать....


  Volodymyr Ariev:

  Пилип Духлій:
  використовуючи образливі цитати якихось невідомих людей це такий завуальований спосіб образити опонентів?
 4. #734
  Offline
  Пророк

  re: Верховна Рада VIII + Новий Уряд


  Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
  використовуючи образливі цитати якихось невідомих людей це такий завуальований спосіб образити опонентів?
  В словах Volodymyr Ariev и Пилип Духлій были какие-то оскорбления?!
  Если ты не в курсе, то Volodymyr Ariev, это нардеп из фракции, которую покинул Чепинога. Поизвестней тебя будет )
 5. #735
  Offline
  Пророк

  re: Верховна Рада VIII + Новий Уряд


  Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
  В словах Volodymyr Ariev и Пилип Духлій были какие-то оскорбления?!
  Если ты не в курсе, то Volodymyr Ariev, это нардеп из фракции, которую покинул Чепинога. Поизвестней тебя будет )
  ааа, так ви ще і не читаете те шо цитуете?! :)

  "Пилип Духлій:
  Чепинога з початку року був присутній на 0,69% голосувань ВР. Менше відсотка! Всі, хто лайкає і постить народного депутата, що похєрів свою роботу та прямі обов"язки - натурально гівноїди. Вибачте за прямоту.
  Ви, навіть, не заслуговуєте на ту владу, яка у нас є, не кажучи про кращу."
 6. #736
  Offline
  Пророк

  re: Верховна Рада VIII + Новий Уряд


  Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
  ааа, так ви ще і не читаете те шо цитуете?! :)
  Я більше акцентувався на першій частині повідомлення, тому що теж вважаю, - депутат Чепинога не зробив нічого путнього для країни. Пише оповіданнячка, медитує, а прямими обов’язками не займається. Не голосував про визнання геноциду кримських татар, не голосував про візові закони, про закон спецконфіскації активів Януковича... Постійно прогулював засідання ВР…

  "Пилип Духлій: натурально гівноїди.
  Якщо вам саме це кинулось у око, то прокоментую. Так, різкувато, але підтримаю. Мої опоненти знать не знали хто такий Чепинога, або вважали його негідником з БПП. Та раптом, враз стали його обожнювати. За що? За те що людина, яка була нікудишнім депутатом, публічно висловилась погано про БПП.

  Я й сам нічого доброго про БПП не скажу. Ні про яку партію, блок, чи об’єднання у ВР нічого не скажу доброго. Є тільки окремі депутати, які визивають повагу. Але у Чепиноги немає авторитету, щоб робити такі демарші. Це як алкаш та прогульник заявить, що просить більше не вважати його членом колективу, бо він вище за них.

  * * *

  Пилип Духлій
  Закрив прпередній пост. Був грубим, вибачте
 7. #737
  Offline
  Пророк

  re: Верховна Рада VIII + Новий Уряд


  що в БПП дійсно добре виходить, так це смішити людей. ну хоча б мене. стєнанія сьогоднішнього Луценка я читав, ніби Павла Глазового. Кругом зрада, виявляється! Країні потрібен Гройсман, інакше ми всє умрьом.

  отже, Луценко vs Немилосердний Кріль:
  Луценко: Цей уряд не має милосердя до людей, не має співчуття

  Не відкрию секрету, коли скажу, що урядова і політична криза не є штучно створеною. На митниці – крадуть. ВВП впав на 10%. В охороні здоров'я і соціальній політиці не відбувається необхідних радикальних потрібних реформ. На селі – грабують. Міста – занепадають. Усе це не штучні речі. Це те, що бачить кожна людина, яка ходить ногами по землі, в якої розплющені очі і відкриті вуха.

  Політик без милосердя – бракований політик. У цього уряду немає милосердя до людей, немає співчуття. Вони самі знають, що уряд недієздатний. Мені про це в очі – один на один – говорив прем'єр Яценюк: уряд недієздатний. Недієздатний хоча б тому, що в ньому немає вже п'яти міністрів. Уряд недієздатний тому, що він втратив довіру чотирьох із п'яти фракцій. Він недієздатний, бо втратив підтримку 80% українців.

  При цьому наголошую ще раз: Яценюк зробив багато доброго. Того, за що йому треба дякувати. Фракція "Народного фронту" є також є вірним прихильником європейських реформ. За що їм також треба дякувати.

  Але те, що не зробив уряд Яценюка, викликало цю кризу. Саме бездіяльність уряду на ключових напрямках, яких вимагала коаліційна угода, призвела до розпаду коаліції шляхом висловлення йому недовіри. Арсеній Петрович Яценюк неодноразово наголошував, що він не триматиметься за свою посаду. Не буде чіплятися за крісло. При цьому він неодноразово публічно говорив про три умови своєї відставки: він просив назвати прізвище прем'єра, показати 150 голосів, і "Народний фронт" додасть свої 82 голоси до 226-ти, просив показати програму.

  Коли всі три умови було виконано – ми назвали кандидата, показали голоси разом із "Батьківщиною" і програму – виявилося, що ми маємо показати ще й уряд.

  Шановні колеги з "Народного фронту"! Вкотре вас запрошую – читайте Конституцію. Склад уряду пропонує обраний прем'єр після консультацій із фракціями коаліції. Так було за Яценюка, так буде і за його наступника. Хоча ні для кого в цій залі не секрет, що Арсеній Петрович, я, лідери інших політичних сил давно вже ведуть консультації про майбутні конфігурації наступного уряду.

  На жаль, тему технократичного уряду відкинуто фракціями. Нема під нього більшості. Варіант передбаченого Конституцією коаліційного уряду ми запропонували. Тому проведіть консультації, і ми дізнаємося про склад уряду.

  Все це треба робити прямо зараз.

  Проте "Народний фронт" другий місяць продовжує День бабака. Щодня ми прокидаємося, починаючи все спочатку. Ви вже висунули три умови, які виконано, то скільки ще можна тероризувати парламент і країну заради того, щоб утримати в кріслі прем'єра?

  Повторю: я з повагою ставлюся до Арсенія Петровича. До його організаційних здібностей, його розуму, його досвіду, і всього, що він зробив. Але вся країна не може бути заручником того, що "Народний фронт" щоразу висуває нові вимоги, чому Яценюк має залишитися.

  Думаю, що це непродуктивно. Думаю, що зараз – у понеділок – на фракціях треба створити коаліцію, завтра внести про це в парламентську залу офіційне повідомлення, висунути кандидатом у прем'єри Володимира Гройсмана. Якщо буде 226 голосів коаліція має відновити свою роботу, проголосувати за відставку Яценюка і за призначення прем'єра. І наостанок – після консультацій – отримати новий український уряд, який продовжить роботу Яценюка на дорозі європейських реформ.

  Продовжить з новою енергією, новою довірою. Не більше, й не менше. Це – нормально. Всі виборні посади – тимчасові. В історії залишається не останній день відставки, а те, що зроблено до неї.

  Також вважаємо, що маємо поставити питання про відставку генерального прокурора, який на прохання президента написав заяву про відставку. Це питання парламент також має розглянути.

  Всі інші питання порядку денного, боюся, стануть заручниками політичної кризи.

  Якщо "Народний фронт" і далі наполягатиме на тому, що нічого міняти не треба, а, мовляв, лише пришліть нам кілька нових міністрів, це стане дорогою в нікуди, яка не лише зупинить роботу парламенту, а й загалом зупинить реформи в Україні.
 8. #738
  Offline
  Пророк

  re: Верховна Рада VIII + Новий Уряд


  Пилип Духлій поширив допис від Dmitriy Romanovich.

  В ВР лежат 40 законопроектов, от которых НАПРЯМУЮ зависит экономика Украины и украинцев и наше с вами благосостояние.

  Хотя, конечно, сериал "Антикоррупцинер", "Антикоррупционер 2: блонди тоже воруют", Антикоррупционер 3: женская небритость" "Шокин наносит ответный удар", "Вона снова у корыта" и "Не для коаліції мати Олежика ростила" - намного интересной

  PS Среди этих законопроектов есть и 2486а, легализирующий инвойс и фриланс, который уже 230 (!!!) дней не может никак рассмотреть Комитет Южаниной. Позорище.

  Dmitriy Romanovich з Dmytro Bulakh та ще 23.
  Я знаю, что никто не прочитает этот пост.

  Пока все заняты премьериадой, коалициадой и приключениями в ГПУ.... в парламенте лежит 40 (!!!). Прописью - СОРОК - проектов законов на выполнение Плана дерегуляции и Плана Doing Business. Это реальное решение реальных экономических проблем. Многих.

  Еще пару десятков законов по финансовому сектору, еще пару десятков по сельскому хозяйству, а потом еще по строительству, а еще по крафтовым пивоварням, а еще по реформе статистики и еще, и еще, и еще...

  На этот четверг в порядке денному ВРУ экономический и финансовый день. Я очень прошу парламент не смотря ни на что провести этот день. И не включать в него никаких политических вопросов, которые "съедят" время и/или рассорят зал и не дадут возможности принять решения по экономике/финансам. Пусть хоть что-то из этой стопки документов сдвинется с мертвой точки.

  Как там классик говорил, политика - это концентрированное выражение экономики? Так вот, если не заниматься экономикой - не будет и политики. Как бы это банально не звучало...
 9. #739
  Offline
  Пророк

  re: Верховна Рада VIII + Новий Уряд


  журнал "Тиждень" про Фірсова, якого витурили з Парламенту разом з Томенком:
  Незважаючи на очевидні репутаційні загрози: недобре викидати з парламенту людину за її принципову позицію, Кононенко з точністю 99,9% піде на них. Тому що Фірсов становить реальну загрозу... він потрапив до списку партії за квотою УДАРу, тобто в нього немає ніяких зобов’язань особисто перед Порошенком. ...з перших днів перебування в парламенті ще минулого скликання він вирізнявся незалежною позицією і ніколи не стримував себе в оцінках. Наприклад, різко виступив проти звільнення Наливайченка з посади голови СБУ без надання йому слова у Верховній Раді. Не підтримав поглинання УДАРу «Солідарністю» й відмовився входити до об’єднаної структури. Першим підписав звернення про необхідність звільнення Шокіна з посади генерального прокурора. Давно й жорстко педалює тему повного оновлення складу ЦВК. Багато сказав неприємних слів та навів факти й про співпрацю Банкової з Опозиційним блоком, особливо на рідній для депутата Донеччині.

  У грудні 2015 року ввійшов до «Антикорупційної платформи» у фракції БПП. Нарешті, різко виступав проти корупції в оточенні президента, зокрема особисто Кононенка та Березенка. Ну а 8 лютого 2016-го покинув фракцію через незгоду більшості депутатів від БПП підтримати рішення про необхідність позбавлення депутатського мандата Кононенка, якого звинуватили в корупції й тиску на Кабмін з метою продавити своїх людей на потрібні посади.

  Здається, останньою краплею для початку операції «Віддай мандат» став похід Фірсова до Національного антикорупційного бюро, куди він передав кілька томів матеріалів щодо рейдерського захоплення торговельного центру Skymall близьким соратником Кононенка й Порошенка народним депутатом від БПП Олександром Грановським. Найімовірніше, група «любих друзів» тепер сприймає справу видворення Фірсова з парламенту як щось особисте, адже він посмів не просто критикувати їх у телевізорі, а реально зібрати документи й піти з ними до правоохоронних органів,
  операцію "відбери мандат" ЦВК провернула за 3 дні. між тим в ЦВК вже півроку лежить аналогічна вимога - відібрати мандат у "тушки" з Радикальної партії за рішенням з'їзду - і її досі не розглянули.
  «Щоб забрати мандат в тушки Вітка, якого перекупила президентська фракція БПП – Центрвиборчкому півроку мало. А на позбавлення депутатських повноважень незручних для влади Томенка і Фірсова, які «посміли» виступити проти свавілля у фракції Порошенка, знадобилася пара днів», - обурився депутат. Також Ляшко зазначив, що на вчорашній зустрічі з Президентом, серед іншого, поставив йому вимогу щодо зміни ЦВК. «Майже два роки вони не мають права працювати. Президент, на жаль, зробив вигляд, що не чує мене - See more at: http://liashko.ua/news/general/1903-....Eciu0LMZ.dpuf
  мені теж подобається, як він удає з себе глухого й сліпого, коли це йому вигідно. ну, підемо далі.

  зроблено це руками ЦВК. що ж у нас із ЦВК? а ось що:
  заступник голови Верховної Ради України Оксана Сироїд:
  "У нас ЦВК немає. У нас є ті люди, які називають себе членами ЦВК, але вони такими не є. Їхні повноваження закінчилися... Це підриває весь виборчий процес, а ті люди залежні. Це питання до президента, виключно тому, що всі депутатські фракції вже подали свої пропозиції про склад нового ЦВК, а президент не хоче вносити до парламенту новий склад ЦВК... Нехай громадськість вимагає, журналісти.. Коли вищі посадові особи, коли гарант Конституції, відмовляється виконувати свої конституційні обов'язки, що можна зробити? Це свавілля"
  було звернення до суду з вимогою змусити Президента внести кандидатури до ЦВК (у 12 з 15 членів закінчились повноваження). вищий адміністративний суд вирішив, що вносити кандидатури до ЦВК - лише ПРАВО, а не обов'язок президента! бо конституція не встановлює терміну.

  як ми знаємо, у нас президент на суди "не впливає". і на ЦВК, і на прокуратуру, і на свою фракцію. то нафіга він потрібен, якщо від нього лише збитки - як грошові, так і репутаційні?

  виникає закономірне питання, що робити з президентом (судом, ЦВК, прокуратурою - взагалі владою), якщо вони демонстративно плюють на закон. які будуть міркування?
 10. #740
  Offline
  Пророк

  re: Верховна Рада VIII + Новий Уряд


  Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
  виникає закономірне питання, що робити з президентом (судом, ЦВК, прокуратурою - взагалі владою), якщо вони демонстративно плюють на закон. які будуть міркування?
  Знесемо Пороха - із 80-відсотковою імовірністю на його місце прийде Юля. І розпил продовжиться, лише з невеличким корегуванням бенефіціарів...
+ Ответить в теме
Страница 74 из 145

Похожие темы

 1. Укрэтноэксп. Часть VIII
  Паук в разделе Полтава туристична
  Ответов: 1
  Последнее сообщение: 04.07.2014, 21:48
 2. Уряд Азарова запровадив біометричні паспорти
  laithemmer в разделе Новини Полтави
  Ответов: 0
  Последнее сообщение: 12.09.2013, 18:24
 3. Ответов: 131
  Последнее сообщение: 14.11.2011, 17:41
 4. Чорна Рада-національний форум політичних дискусій
  Иешуя в разделе Полтавські веб-сайти
  Ответов: 0
  Последнее сообщение: 12.09.2010, 19:35