Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1165Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 49 из 145
Показано с 481 по 490 из 1449.
 1. #481
  Offline
  Пророк

  re: Верховна Рада VIII + Новий Уряд


  .............Существуют три вещи на которые можно смотреть бесконечно: как горит огонь, как течет вода и как в Киеве евреи зачищают украинских радикалов.................

 2. #482
  Offline
  Пророк

  re: Верховна Рада VIII + Новий Уряд


  Депутат від "Народного фронту" і бізнес-партнер міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Ігор Котвіцький незаконно вивів з України понад 40 млн доларів., про це у своєму блозі написав депутат від БПП Сергій Лещенко.

  "Влітку цього року Котвіцький вивів з України 40 мільйонів доларів на рахунок офшорної компанії з Панами. Для цього Котвіцький перекупив борг одного з українських юридичних осіб перед закордонною компанією", – повідомив він.

  За даними Лещенка, гроші були покладені на рахунок Котвіцького в "Ощадбанку Росії" під час Революції гідності і перебували там весь 2014 рік, після чого були виведені через державний "Ощадбанк", яким керує соратник Яценюка і Авакова Андрій Пишний.

  Депутат нагадав, що для такої транзакції, "Ощадбанк" повинен був провести перевірку походження коштів, оскільки Котвіцький є "політично значимою особою", і поцікавитися, чому цих грошей немає в декларації за 2014 рік, але це зроблено не було.

  Після отримання згоди "Ощадбанку" переказ могло заблокувати київське управління Нацбанку, однак добро дав начальник профільного департаменту Леонід Антоненко, після чого гроші покинули межі України. На думку Лещенка, саме це потім стало реальною причиною звільнення Антоненка.

  "На самому верху існує думка, що 40 мільйонів Котвіцького насправді частково (чи повністю?) є грошима Арсена Авакова", – додав депутат.

  На його думку, на ці гроші Аваков має намір будувати власну політичну кар'єру, оскільки всі інші члени "Народного фронту" майже повністю втратили свої рейтинги.

  В середині вересня Котвіцький раптом "згадав" про незадекларовані раніше 970 млн гривень і вніс їх в свою декларацію за 2014 рік. На думку Лещенка, мова йде про ті самі виведені з України гроші.
 3. #483
  Online
  бог

  re: Верховна Рада VIII + Новий Уряд


 4. #484
  Offline
  Пророк

  re: Верховна Рада VIII + Новий Уряд


  Ухваливши закон про зменшення "зеленого тарифу" для сонячних електростанцій, Верховна рада усунула компанії братів Андрія та Сергія Клюєвих від дармового заробітку, але забула про інших "утриманців" - малі гідроелектростанції. Їх власники так само зараз продовжують збагачуватися, безпідставно користуючись "зеленим" тарифом.

  Так, в липні Петро Порошенко підписав законопроект 2010-д, який при розгляді у Верховній Раді одразу "в цілому" підтримали всі фракції коаліції. Подібний поспіх депутати пояснювали важливою для держави справою – необхідністю якнайшвидше ліквідувати обтяжливу для держбюджету корупційну схему надвисокого "зеленого тарифу", розроблену Андрієм Клюєвим під його мережу сонячних електростанцій.

  Зелений тариф – застосовуваний у всьому світі економічний механізм, спрямований на заохочення генерації електроенергії з відновлюваних джерел.

  В українських реаліях, де функціонує єдиний ринок електроенергії, це виглядає таким чином: всю вироблену всіма видами електростанцій енергію купує держпідприємство "Енергоринок", яке потім продає її промисловим та побутовим споживачам. Ціна, за якою ця енергія купується, залежить від типу генерації та потужності. Менше всього за кіловат отримують атомні електростанції та великі ГЕС Дніпровського каскаду, більше всього – сонячні, вітрові та інші "зелені" генерації.

  Тож логіка в такому законі є - "зелений тариф" де-факто виплачується за рахунок державних електростанцій. І тому, в нинішні важкі часи, з економічної точки зору є неприпустимим фактичне фінансування з держбюджету приватного бізнесу. Але ж, крім енергії сонця, є ще енергія вітру, води та інші види генерації, на які діє такий самий зелений тариф.

  Для прикладу - уряд Іспанії в січні 2012 року з аналогічних економічних причин запровадив мораторій на надання зеленого тарифу для проектів відновлювальної енергетики. І зробив це, до речі, для всіх без винятку видів генерації.
  В Україні проблема така ж сама, але була вона вирішена у інший спосіб. Безперечно, зменшення "зеленого тарифу" для сонячних електростанцій – позитивний і потрібний крок.

  Проте, акцентувавши увагу саме на Клюєві, автори законопроекту фактично пролобіювали інтереси своїх друзів та можливих партнерів. Сумно, що новий склад Верховної Ради, де багато колишніх журналістів, юристів, економістів та громадських діячів – так само, як і їх "попередники", не знайшов у собі бажання комплексно розібратися в питанні, і бездумно підтримав черговий популістсько-лобістський законопроект.

  І чи виграє держава від того, що замість Клюєва на "зеленому тарифі" будуть заробляти нові "клюєви"?
 5. #485
  Offline
  Пророк

  re: Верховна Рада VIII + Новий Уряд


  Богдан Карпенко

  Інфографіка: хто як підтримував закони по безвізовому режиму
  Богдан Карпенко
  А тепер про прозорість фінансування партій. Голосували 2123а та 2138а. Обидва закони належать до списку тих, що сприяють безвізовому режиму з ЄС. Обидва проголосували через дуже багато спроб і наполеглевості Гройсмана

  ПРОТИ: РИГИ, ЛЯШКО, УКРОП, СВОБОДА, БАЛОГА - от вона правдива ширка з ригами

  2123а - 229 ЗА
  http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radan_g...olos?g_id=4044
  2138а - 232 ЗА
  http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radan_g...olos?g_id=4053

 6. #486
  Offline
  Пророк

  re: Верховна Рада VIII + Новий Уряд


  Чого мовчим?
  Верховная рада приняла закон о государственном финансировании политических партий.
  Законом устанавливается государственное финансирование политических партий. Определяется, что за счет средств государственного бюджета Украины финансируется уставная деятельность политических партий, не связанная с их участием в выборах народных депутатов, выборах президента Украины и местных выборах, а также возмещаются расходы политических партий, связанные с финансированием их предвыборной агитации во время очередных и внеочередных выборов народных депутатов Украины.
  Mustafa Nayyem

  Это первый по-настоящему исторический закон, проголосованный текущим созывом парламента: Верховная рада приняла закон о государственном финансировании политических партий.

  Думаю, многие из тех, кто сегодня нажал зеленую кнопку за этот закон, даже не подозревают какой инструмент они отдали в руки общества, традиционно надеясь, что работать он не будет.

  В действительности, это молот и скальпель, умелое использование которых может вырезать сердцевину политической коррупции - скупку олигархами политиков и партий, в розницу и оптом.
  Не пойму, проблема в мені, чи все ж таки в лижах, але де тут "перемога"?

  деякі думки з коментів під новиною:
  Какого х*я налогоплательщики должны оплачивать толпу лузеров, которые не смогли на выборах доказать свою полезность??? Это не говоря о 450 мудаках, которые таки пролезли в кормушку
  Тоесть, теперь все партии будут финансироваться из гос. бюджета... И оппозиционный блок с его ячейками в том числе... А получается мы налогоплатильщики финансируем регионалов... Фактически развязавших войну в моей стране... Наем... Браво... Скальпель ух какой... Теперь списывать будут десятки миллионов и скальпировать миллионы на карман.... Браво....
  Вот п*доры , выборы будут проходить как и раньше , только гречку бабушкам будет покупать сам народ .
  это очередной способ п*здить бабки. Олигархи никуда не денутся, такое финансирование для партии - это всё равно что жизнь на минимальную пенсию.
  зато на пенсии, бесплатное обучение и питание детей денег нет, нет и на помощь малообеспеченным, нет на армию, и еще на много чего денег нет, зато есть деньги на этих ублюдков...с людей делают лохов, с каждым днем все больше и больше
 7. #487
  Offline
  Пророк

  re: Верховна Рада VIII + Новий Уряд


  це правильний закон, так у більшості нормальних країн. це серйозний інструмент проти купівлі партій. фінансування партій поза бюджетом забороняється. такий закон уже приймали в 2005, але Ющара його заветував. лишилось його виконувати.
 8. #488
  bvn
  Offline
  йог на танке

  re: Верховна Рада VIII + Новий Уряд


  Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
  це правильний закон, так у більшості нормальних країн. це серйозний інструмент проти купівлі партій. фінансування партій поза бюджетом забороняється. такий закон уже приймали в 2005, але Ющара його заветував. лишилось його виконувати.
  А хто проконтролює, що позабюджетного фінансування нема?
 9. #489
  Offline
  Пророк

  re: Верховна Рада VIII + Новий Уряд


  Ответ Сообщение от bvn Посмотреть сообщение
  А хто проконтролює, що позабюджетного фінансування нема?
  Щокін канєшна, ггг.

  це ключове питання: закони, Конституція не виконуються. нема політичної волі. будь-яка особа, наближена чи навіть не наближена до влади, може порушити закон і заплатити. такого навіть при Янику не було. взяти хоча б Насирова з його незадекларованим будинком - Ентер тут цитував якогось чергового безіменного інтернет-дописувача, якай підстрибував від радощів, мовляв, капєц Насирову! і от минув місяць. Всі залишились при своїх.
  у мене нема рецептів, як змусити виконувати закон.
  Вірніше у мене є рецепт: умовний ПС має прийти до умовного Насирова, злісного порушника, і стрельнути йому в голову. (всі збіги випадкові). Коли прокуратура стане відмазувати такого героя, те саме слід зробити з прокурором; з суддею; з тим, хто їх кришує від АП. тоді, можливо, будуть зміни.

  хотілося б уникнути такого сценарію. але для цього теж потрібна політична воля. якщо її нема, ситуація веде або до кривавої розв'язки, або до перетворення народу на злаки, як у Росії.
 10. #490
  Offline
  Пророк

  re: Верховна Рада VIII + Новий Уряд


  Минулого тижня український парламент показав ганебно низьку ефективність роботи - так оцінив підсумки тижня політолог Вадим Карасьов у коментарі для видання KyivPress.

  "Більшість запропонованих законопроектів не змогли набрати необхідних 226 голосів, а в п'ятницю Рада взагалі не ухвалила жодного рішення при порожньому залі. Щоб не продовжувати цей парад ганьби, в середині тижня депутати скасували пленарні засідання на наступні три тижні "- вважає експерт.

  Додаючи, що: "причин для парламентського ступору декілька: це і робота депутатів для сприяння виборчим штабам на місцевих виборах, і недостатня підготовленість ряду внесених проектів. Глибока проблема: після виходу з коаліції Радикальної партії більшість так і не налагодила ефективної роботи. Смішно сказати - ніхто з голів фракцій не хоче стати координатором коаліціі. Показово, що ніхто з голів фракцій не хоче стати могильником коаліції і отримати мінус в карму за її розвал.

  Будь-яка спроба фракцій більшості вступити в технічну змову з Опозиційним блоком або навіть з групами мажоритарників викликає жорстку критику і звинувачення у відступі від канонів. Бенефіціаром кризи коаліції, як не парадоксально виявляється Ляшко, фракція якого тепер розв'язала собі руки і голосує лише за потрібні їй соціальні закони ".

  Після місцевих виборів ситуація в Раді навряд чи зміниться на краще. Очікується розгляд держбюджету, і тут бізнес-групи та галузеві і секторальні лобісти зійдуться в жорсткій сутичці за фінансові строчки. Спроби розглянути законопроект про спеціальні вибори на Донбасі чи продовження конституційної реформи взагалі можуть підірвати і заблокувати всю роботу Ради.

  Якщо політики не зможуть домовитися і запустити "Раду 8.1", то загроза дострокових виборів може стати реальністю вже після Нового Року - застерігає Карасьов.
+ Ответить в теме
Страница 49 из 145

Похожие темы

 1. Укрэтноэксп. Часть VIII
  Паук в разделе Полтава туристична
  Ответов: 1
  Последнее сообщение: 04.07.2014, 21:48
 2. Уряд Азарова запровадив біометричні паспорти
  laithemmer в разделе Новини Полтави
  Ответов: 0
  Последнее сообщение: 12.09.2013, 18:24
 3. Ответов: 131
  Последнее сообщение: 14.11.2011, 17:41
 4. Чорна Рада-національний форум політичних дискусій
  Иешуя в разделе Полтавські веб-сайти
  Ответов: 0
  Последнее сообщение: 12.09.2010, 19:35