Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1162Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 36 из 145
Показано с 351 по 360 из 1446.
 1. #351
  Offline
  Пророк

  re: Верховна Рада VIII + Новий Уряд


  Депутатська група ВО "Свобода" у Верховній Раді України XVIII скликання виступає категорично проти закріплення в проєкті закону про внесення змін до Конституції України норми про те, що "особливості здійснення місцевого самоврядування в окремих районах Донецької і Луганської областей визначаються окремим законом".

  Усі акти влади про надання в будь-якій формі автономного статусу окупованим територіям Донбасу по суті є антиконституційними та ведуть до знищення державного суверенітету і територіяльної цілісности України, чого і домагається держава-агресор.

  Фракція ВО "Свобода" була єдиною з депутатських фракцій в парламенті 7-го скликання, яка одностайно проголосувала проти ухвалення закону "Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей", що фактично надавав окупованим територіям автономні повноваження, одночасно покладаючи на Державний б'юджет України усі видатки на їх забезпечення.

  Депутати-свободівці нагадують Президенту та Верховній Раді, що згідно зі статтею 2 Конституції, зміни до якої може бути ухвалено тільки всеукраїнським референдумом, Україна є унітарною державою. Відповідно до цієї статті, на всій території України має діяти єдиний порядок місцевого самоврядування, який не передбачає жодних "особливих порядків" для окремих територій.

  Єдина реальна особливість так званих окремих районів Донецької і Луганської областей полягає в тому, що ці території, як і Крим, є окупованими російським агресором. Тому повноцінне запровадження там місцевого самоврядування можливе лише після повного відновлення державного суверенітету та конституційного ладу України на цих територіях, вигнання російських окупантів та позбавлення виборчих прав їхніх місцевих пособників.

  Ухвалюючи зміни до Конституції, нинішня влада має керуватися національними інтересами, а не положеннями Мінських угод, які були нав'язані Україні воєнним шантажем Москви. Жодного дня після ухвалення Мінських угод про перемир'я від 5 вересня 2014 року російські окупанти не дотримувалися їх.

  Одностороннє виконання Україною Мінських угод у той час, коли російські підрозділи відновили масштабні атаки на українські позиції, рівнозначно капітуляції перед російським агресором.

  Депутатська група ВО "Свобода" застерігає парламентську коаліцію від капітулянтських дій при ухваленні змін до Конституції. Надання автономії окупованому Донбасу не зупинить, а тільки заохотить Путіна. Мир Україні може принести тільки спроможність протистояти окупанту і перемагати його.

 2. #352
  Offline
  Пророк

  re: Верховна Рада VIII + Новий Уряд


  "Яресько на переговорах:
  — Дайте кредит!
  — Де реформи?
  — Робимо.
  — Зробіть, тоді дамо!
  — Ок. Ми оголошуємо дефолт.
  — Та хай вам грець!"©
 3. #353
  Offline
  Пророк

  re: Верховна Рада VIII + Новий Уряд


  Порошенко лично проконтролирует голосование Рады за Конституцию

  Президент Украины Петр Порошенко планирует прибыть в Верховную раду в четверг, сообщил "Интерфакс-Украина" источник в парламенте.
  Порошенко планирует проконтролировать голосование законопроекта по внесению изменений в Конституцию .
  "Планируется, что глава государства будет присутствовать в сессионном зале во время рассмотрения вопроса о передаче законопроекта по внесению изменений в Конституцию Украины в части децентрализации в Конституционный суд", - рассказал источник.

  Как сообщалось, Порошенко предложил закрепить особый статус оккупированного Донбасса.

  http://podrobnosti.ua/2047461-porosh...titutsiju.html
 4. #354
  Offline
  Пророк

  re: Верховна Рада VIII + Новий Уряд


  поперся до Ради, в гірших традиціях Янукентія. зараз лякатиме, що "Путін нападе". Гройсман не впорався.
  РПЛ та Самопоміч проти, Батьківщина хз, але повністю не підтримає точно; навіть в Народному фронті буде багато проти. Свобода, депи, орієнтовані на Коломойського, та представники добробатів категорично проти.
  щось мені підказує, що маємо нагоду спостерігати народження нової більшості: Жопоблок + Жопощок + болото.

  навіть шоколадна гвардія не готова підтримати план Путіна-Обами.
  Рада не может начать работу из-за дискуссии по изменениям в Конституцию, - Томенко
  Народный депутат от фракции "Блока Петра Порошенко" Николай Томенко заявляет, что юристы, которые разрабатывали проект изменений в Конституцию, допустили три серьезные ошибки.

  В связи с этим, по прогнозам Томенко, в Верховной Раде вряд ли наберется 300 голосов за данный проект изменений в Конституцию, информирует корреспондент Цензор.НЕТ.

  В то же время, тот факт, что Рада с утра так и не может начать работу Томенко объясняет тем, что на данный момент за поставление о направлении проекта изменений в Конституцию в Конституционный суд Украины не готовы проголосовать даже 226 народных депутатов.

  Читайте на "Цензор.НЕТ": Фракция Радикальной партии против особого статуса для Донбасса: "Это план Путина по федерализации Украины", - Ляшко

  Он отметил, что дискуссии возникают преимущественно по вопросам изменений в Конституцию в части особого статуса для Донбасса. "Вторя проблема касается институтов префектов, как я говорю, российско-французской модели, которая не имеет никакого отношения к идее парламентско-президентской республики. В России президентская модель, а во Франции - президентско-парламентская. Но даже во Франции, например, префекты не выдают свои акты и не трактуют Конституцию. А у нас префекты останавливают акты местного самоуправления и обращаются в суд, правильно исполняется Конституция или нет. Это абсурд. Только президент может обращаться на предмет разъяснения Конституции. И третья позиция, которая дискутируется, это право президента на переходной период до октября 2017 года приостанавливать действие какого- либо органа самоуправления - от сельсоветов до облсоветов", - пояснил Томенко.
  ось, будь ласка, Жопоблок підставив Президенту плече у скрутну хвилину:
  Hromadske @Hromadske
  Ukraine's parl opposition group @oppositionbloc comes out in support of decentralization Constitutions amendments
  що там казав Ентер (вустами Левітова, чи Трегубова, я їх не розрізняю) - опозиція проти? хавайте, пане аналітику.
  про це говорить пан Бойко, той, що голосував за призначення Щокіна, і чиї вишки Щокін ніяк не може розслідувати, бо вєщдок знаходиться на окупованій території.
 5. #355
  Offline
  المزيد من النفط

  re: Верховна Рада VIII + Новий Уряд


  Ух ты ! Ляшко жжет !
 6. #356
  Offline
  Пророк

  re: Верховна Рада VIII + Новий Уряд


  Ответ Сообщение от Karen Посмотреть сообщение
  Ух ты ! Ляшко жжет !
  Даже главкому пришлось встать. Но гимн пел сквозь зубы и руки за спиной прятал.
 7. #357
  Offline
  Пророк

  re: Верховна Рада VIII + Новий Уряд


  Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
  поперся до Ради, в гірших традиціях Янукентія. зараз лякатиме, що "Путін нападе". Гройсман не впорався.
  А я давно казав, що не так-то просто буде протягнути через Раду ці петеновські "зміни до Конституції". Правда, я не очікував початку спротиву вже на таких ранніх стадіях процесу...
 8. #358
  Offline
  Пророк

  re: Верховна Рада VIII + Новий Уряд


  288 за
 9. #359
  Offline
  Пророк

  re: Верховна Рада VIII + Новий Уряд


  Ответ Сообщение от infospacer Посмотреть сообщение
  А я давно казав, що не так-то просто буде протягнути через Раду ці петеновські "зміни до Конституції".
  На этот случай в новой Конституции есть ссылка на закон про орду, а для изменений и коррекций в этом законе уже не надо бужет конституционного большинства. Вот такая "хитрая" лазейка и с ее помощью можно такого наворотить, ведь каолиции разные бывают...
 10. #360
  Offline
  Пророк

  re: Верховна Рада VIII + Новий Уряд


  Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
  288 за
  дякую, Ентере, це дуже цінна і своєчасна інформація!

  не витримав, був під Радою. приєднався до жіночки, яка влаштувала лдиночний пікет; потм підтягнувся ще й Автомайдан. ну і якісь представники бізнесу нас підьтримали.
  для остаточного оформлення Лугандона треба буде ще 12 голосів. знайдуть. подзоровляю з формуванням нової більшості. все ще гірше, ніж я думав, бо й Мамківщина там же.

  infospacer, не ви писали, що Мінські угоди ніхто не буде виконувати? як бачимо, Петен виконує аж бігом. нема моїх сил на це все дивитись........ Україна сама затягує собі зашморг.
+ Ответить в теме
Страница 36 из 145

Похожие темы

 1. Укрэтноэксп. Часть VIII
  Паук в разделе Полтава туристична
  Ответов: 1
  Последнее сообщение: 04.07.2014, 21:48
 2. Уряд Азарова запровадив біометричні паспорти
  laithemmer в разделе Новини Полтави
  Ответов: 0
  Последнее сообщение: 12.09.2013, 18:24
 3. Ответов: 131
  Последнее сообщение: 14.11.2011, 17:41
 4. Чорна Рада-національний форум політичних дискусій
  Иешуя в разделе Полтавські веб-сайти
  Ответов: 0
  Последнее сообщение: 12.09.2010, 19:35