Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1092Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 123 из 138
Показано с 1,221 по 1,230 из 1372.
    бог

Re: Верховна Рада VIII + Новий Уряд

Пророк

Афігєть. Він Вовка породив, він його і вбив. Гублюся у здогадках. Правда, швидше за все, наступний вовк буде з тієї самої зграї.
    Президент Петро Порошенко вже затвердив відставку всього складу НКРЕ на чолі з головою Дмитром Вовком.

Про це під час звіту у Верховній Раді розповів голова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг Дмитро Вовк, повідомляє Укрінформ.

"Відповідно до закону та указу Президента, відставка усього діючого складу комісії затверджена. Дві людини звільняються у листопаді додатково. Я також знаю, що я звільнений. Це рішення уже прийняте", - додав Вовк.

На його думку, НКРЕКП може стати повністю незалежним органом, коли їй буде збільшене фінансування.

"Я вважаю, що Комісія працює незалежно. Депутати прийняли правильне рішення, ухваливши цей закон (про НКРЕКП – ред.) і додали незалежності комісії у частині прийняття рішень, але не досі не прийняли рішення про фінансове забезпечення", - додав Вовк.

http://www.epravda.com.ua/news/2017/04/12/623777/
    Пророк

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    Афігєть. Він Вовка породив, він його і вбив. Гублюся у здогадках. Правда, швидше за все, наступний вовк буде з тієї самої зграї.
    Чудова новина! Можливо західні партнери натякнули, шо харе цей цирк тримати. Міненерго ще б підчистити.

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    На його думку, НКРЕКП може стати повністю незалежним органом, коли їй буде збільшене фінансування.
    Шо, Григоришин мало став заносити?
    Пророк

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    Шо, Григоришин мало став заносити?
    Транзит за газ відклали ж до 01.08.2017 року, тому і потрібно збільшити фінансування, облгази фірташа та григоришина не отримають до 01.08.2017 року корупційної адміннадбавки.............
    бог

Пророк

Помимо пошести назначения всяких абонплат, появляется еще один интересная новация в новых законах, это запрещение забастовок.

Верховная Рада ограничила забастовки на предприятиях электроэнергетики. Соответствующая норма предусмотрена в принятом депутатами законопроекте о рынке электроэнергии.

"Забастовки на предприятиях электроэнергетики запрещаются, если они могут повредить стабильности Объединенной энергосистемы Украины", - отмечается в законопроекте.
    В оппозиции выступили против данной нормы. Так, народный депутат Юрий Одарченко предложил ограничивать право на забастовку только ради "защиты интересов людей".
    Однако в итоге была проголосована норма о возможности запрета забастовок.
    Напомним, 13 апреля Верховная Рада приняла законопроект №4493 о рынке электрической энергии во втором чтении и в целом.

Источник: http://ru.golos.ua/suspilstvo/rada_o...nergetiki_7978
    Golos.ua © 2015
    бог

Пророк

Пророк

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив про готовність піти у відставку в разі провалу пенсійної реформи, про це він заявив у ефірі "112 Україна". "Я несу за неї політичну відповідальність. Я гарантую з 1 жовтня 2017 року 5 млн 620 тис. українських пенсіонерів отримають суттєво підвищену пенсію. Якщо я цього не виконаю, я готовий піти у відставку", - сказав Гройсман.

Також очільник уряду наголосив, що пенсійна реформа передбачатиме скасування оподаткування пенсій та індексацію розміру виплат.

Всі пенсіонери України "хлопають" діючому прем'єру))))))))))))))))))))))))))
    23q
    23-й участник

Ответ Сообщение от Dracon Посмотреть сообщение
    Я гарантую з 1 жовтня 2017 року 5 млн 620 тис. українських пенсіонерів отримають суттєво підвищену пенсію. Якщо я цього не виконаю, я готовий піти у відставку"
    в отставку каждый может пойти, а в тюрягу сесть слабо за провал политики, а сука?
+ Ответить в теме
Страница 123 из 138