Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1162Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 120 из 145
Показано с 1,191 по 1,200 из 1446.
 1. #1191
  Offline
  Пророк

  re: Верховна Рада VIII + Новий Уряд


  Міністр Омелян. Чому він такий сміливий

  Володимир Омелян грає просту гру - він кілька днів попіаритися на війні з Балчуном, а потім голосно гримне дверима. Правда, ті, хто стоіть за Омеляном, вважають, що разом з ним піде і Балчун

  Хто такий Омелян?

  Омелян - типовий чиновник. Починав, як помічник міністра фінансів Колобова (останній в бігах в Іспанії). Потім депутат-фронтовик Фаєрмарк пристроїв його заступником міністра інфраструктури, а потім, коли фронтовики отримали квоту на міністерство, міністром мав стати депутат Лунченко. Проти виступила Банкова, і тоді згадали про Омеляна, якого особисто провів по кабінетах Фаєрмарк. Пізніше, Омелян став зближатися з так званим, бізнес-Крилом АП і тепер уже тяжко сказати чий він міністр - фронтовиків чи БПП.

  Чому саме зараз?

  Керівник Укрзалізниці Балчун - людина інородна в нашому політикумі. З першого дня він доволі жорстко відмовився від співпраці з рядом навколозалізничних бізнесменів. Можна багато говорити про те, що схеми збереглися, але важливо те, що Балчун почав кадрові чистки. Зараз, почалася фінальна стадія конкурсу на нових керівників залізниць. Якщо Балчун проведе нових людей, він зможе реально управляти всією залізницею. І тоді реально можна почати ламати схеми.

  Хто воює Омеляном?

  Головні гравці - фронтовики, яким ця історія потрібна для того, щоб змусити прем'єра Гройсмана бути більш покладистим і банкова, для якої важливо, щоб Гройсман прийшов попросити захисту.

  Омелян не проявляв бійцівських якостей і нинішня його поведінка пов'язана з тим, що йому сказали - можеш воювати, ми тебе підтримаємо. Варто також додати, що вся ця війна запустила нову кампанію - "уряд Гройсмана у відставку". Тобто головні гравці самі собі підклали свиню.

  Як будуть розвиватися події

  Вище уже зазначалося, що через деякий час Омелян грюкне дверима. Правда, головна задача всіх тих, хто ляльководить Омеляна, добитися того, щоб разом з ним пішов і Балчун.

  І тут насправді, все залежить від нервів Балчуна.

  Можна не сумніватися, що Гройсман не піде просити захисту ні до Яценюка, ні до Порошенка. Також, можна не сумніватися, що для агресивної риторики Омеляна, залишилося кілька днів - далі він буде нікому не цікавим і перетвориться на плаксивого хлопчика, який розповідає, що йому всі заважають.

  Тому зараз, почалася гра нервів.

 2. #1192
  Offline
  Пивовар

  Re: Верховна Рада VIII + Новий Уряд


  Есть у меня толковый знакомый с головой на плечах, который поработал и в железке, и в финансах, сейчас опять в железке начальником в управлении. Общаемся не постоянно, но регулярно.
  Говорит, поляк все правильно делает. И если ему не будут совать палки в колеса в правительстве (а поддержка там таки есть) - то всех "удельных царьков" он пережует и проглотит. Сейчас завыли старики, которые сидят на потоках/схемах - их отлучили от корыта. Вагоны, тендеры итп.
  Но пока печаль во всем. Один из примеров. Очень много лишних людей/должностей, которе ничего не делают (всевозможные ближние и дальние родственнички). Спускают сверху оптимизацию штата. Утром подписал приказ на увольнение таких нахлебников. Днем начались звонки начальства с Харькова "этого не трогай", "этих вычеркни из приказа"
 3. #1193
  Offline
  Пророк

  Re: Верховна Рада VIII + Новий Уряд


  Ответ Сообщение от Паук Посмотреть сообщение
  Спускают сверху оптимизацию штата. Утром подписал приказ на увольнение таких нахлебников. Днем начались звонки начальства с Харькова "этого не трогай", "этих вычеркни из приказа"
  У нас у крупнейшего провайдера так "оптимизация" происходила.
  Уволили работяг среднего звена, бывшие начальники взяли себе должности уволенных, а оставшихся работяг заставили работать за себя и за того парня.
 4. #1194
  Offline
  Пророк

  Re: Верховна Рада VIII + Новий Уряд


  Гройсман согласился обсудить с депутатами готовящийся меморандум с МВФ, - Ляшко. ВИДЕО

  Премьер-министр Владимир Гройсман согласился встретиться с народными депутатами от Радикальной партии, чтобы обсудить их замечания к меморандуму с Международным валютным фондом (МВФ).

  "Только что у нас состоялся разговор с премьер-министром Владимиром Гройсманом. Мы вместе с моим коллегой Виктором Галасюком пообщались с ним на тему меморандума", - рассказал он.

  По его словам, документ не может быть подписан без публичного обсуждения, потому что условия, выставляемые в меморандуме, фактически превращают Украину в сырьевой придаток и консервируют бедность. "Новый меморандум должен обсуждаться - публично, подчеркиваю - при участии лидеров фракций, при участии общественности", - подчеркнул парламентарий.

  По информации Ляшко, Гройсман согласился встретиться с депутатами, чтобы проинформировать их о документе. "Мы надеемся, что Президент Порошенко также согласится на эту встречу по обсуждению условий нового меморандума до его подписания", - сказал политик.

  Читайте на "Цензор.НЕТ": "Для продолжения сотрудничества с МВФ Украине нужно повысить пенсионный возраст, сократить количество госслужащих и бюджетников, открыть земельный рынок", - эксперт ТПП Куренков

  Напомним, ранее министр финансов Александр Данилюк заявил, что его ведомство уверено в получении четырех траншей от Международного валютного фонда в 2017 году.
 5. #1195
  Offline
  Пророк

  Re: Верховна Рада VIII + Новий Уряд


  Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
  ...................фактически превращают Украину в сырьевой придаток и консервируют бедность.
  .......за что боролись, на то и на поролись))))
 6. #1196
  Offline
  Пророк

  Re: Верховна Рада VIII + Новий Уряд


  Сейчас заставить работать депутата практически невозможно, - Найем

  Сьогодні в Раді відбулася дуже гидотна подія. Це добре скоординований провал законопроекта №5610 Про внесення змін до Кримінально-процесуального кодексу для спрощення процедури заочного засудження та зменшення можливостей для затягування й блокування процесу розслідування злочинів. Я уже не раз виступав і писав про необхідність навіть значно радикальніших змін до КПК, тому направду орієнтуюся в темі. На цей законопроект покладалися надії, щоб мати змогу заочно засудити Януковича й, зокрема, легітимно, за рішенням суду конфіскувати до бюджету мільярдні активи його самого та поплічників. Те саме стосується й засудження убивць і всіх винних у загибелі Небесної Сотні.

  Просто перерахую кілька основних змін, які вносить законопроект:

  1. Передбачалося, що строк ознайомлення з матеріалами досудового розслідування не зараховується до загального строку досудового розслідування. (Це дуже важливо. КПК обмежує терміни слідства, після чого треба закривати справу. Адвокати, затягуючи процедуру ознайомлення, організовують штучне перевищення термінів. Після цього їхніх підзахисних мусимо вважати невинними!!!)

  2. Збільшити до 18 місяців максимально допустимий строк тримання під вартою для випадків, коли йдеться про особливо складні кримінальні провадження щодо особливо тяжких злочинів. (Стосується лише особливо важких злочинів, прийняття рішення не є автоматичним і простим. Підстави - див. зауваження до п.1, а також затягування захистом слідства на всіх стадіях. Ми ж про такі факти щодня чуємо. Особливо небезпечні злочинці можуть бути цілком легально звільнені й законно виїхати з країни).

  3. Допустити можливість продовження до 18 місяців строку досудового розслідування у провадженні про особливо тяжкі злочини у спеціальному (заочному) досудовому розслідуванні. (Тут ті самі аргументи, що й у попередніх пунктах. А ще має ж діяти проста логіка - не можуть бути однаковими процесуальні строки для дрібної крадіжки й надскладного фінансового злочину з розкраданням мільярдів, коли ще й не маєш доступу до підозрюваного й більшості свідків. Маємо крім недобропорядності адвокатів ще й недобросовісність та нерозторопність окремих слідчих - згадайте того ж Горбатюка, який уже два роки тягне справу. Ви знаєте, що за діючим КПК беркутівці вже мали бути звільнені й виправдані !!!! А стосовно цього пункту, то й щодо тих, які втекли, шансів у слідства не буде. Ніхто вже не мав би бути відповідальним за вбивство Небесної Сотні. Добре, що генпрокурору вдавалося поки використовувати процесуальні викрутаси, об'єднуючи й роз'єднуючи справи. Але цього не вдасться робити вічно. Сам Горбатюк теж не раз говорив, що ніяк не зможе вкластися у встановлені кодексом терміни).

  4. Встановити, що у спеціальному (заочному) судовому провадженні за наявності у ньому інших обвинувачених за клопотанням прокурора судовий розгляд здійснюється у судовому засіданні у одному кримінальному провадженні. (Дає можливість слідству оперативно розслідувати й передавати в суд справи злочинних груп, не виходячи за межі процесуальних термінів. Це ще й важливо через те, що більшість високопоставлених злочинців, зокрема й Янукович, самі нічого не підписували, тому лише об'єднанням справ часто можна довести до суду найрезонансніших злочинців).

  Сьогодні стало значно зрозуміліше "хто є ху". За включення до порядку денного голосували 9 (!!!) разів. Одного разу навіть наблизилися впритул (225 голосів). Тут можете знайти й проглянути всі голосування: http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/w...1?pf3511=60825
  Просто клікніть на синьому тексті назви законопроекту. Категорично проти Опозиційний блок (тут усе ясно) і майже вся група Відродження, крім одного нардепа. Так само одностайно ще й демонстративно проти Самопоміч і Радикальна партія Ляшка. Не голосувала приблизно половина членів групи "Воля народу" (що цікаво - особи, які були близькими до "викривача" Онищенка, не проголосували, ті хто "за" були переважно близькі до Литвина). Так само проголосувала половина фракції Батьківщина, але без Юлії Тимошенко. Не маємо права забути й безвідповідальних прогульників із обох фракцій коаліції. Цих мусимо врешті затролити й змусити нормально запрацювати. Проте у БПП є свої цікаві "феномени". Так відкрито то "проти", то "утрималися" натискали євро-доларові оптимісти: Лещенко, Заліщук, Наєм. До них приєднався ще й Бублик, це той, який заявив про свій вихід із фракції та коаліції. Тепер бачимо куди. Не голосували й більшість позафракційних. Частина - просто розгільдяї, а інші - показові й дуже крикливі та "принципові", як свободівці, група Чумака тощо.

  Я розумію, що мотиви у них могли бути різними. Оппоблок і більшість членів обох груп покривають своїх, ляшківці так забруднилися в брудних фінансових оборудках, що бояться будь-якого спрощення слідчих і судових процедур. які колись будуть застосовані проти них самих. Самопоміч уже давно діє за принципом: чим гірше, тим ліпше. Сьогодні вони допомагають проплаченим москвою адвокатам розвалювати справи проти Януковича та вбивць Небесної Сотні, а завтра в цьому ж звинуватять Луценка й Порошенка. Так уже було і з судовою реформою і з децентралізацією... Є й люди, які особисто хочуть насолити Луценку, нехай і ціною пам'яті про Небесну Сотню, наприклад, компанія Лещенка чи команда Чумака.

  Це жахливо, але сам так і твориться ганебна широка опозиція. Спершу мотиви різні, але спільні результати, потім формуються й спільні цілі...
  А наші "герої" й далі будуть бундючитися та розказувати про цінності Майдану і "злочинну владу", яка, мовляв, домовилася з бандою Януковича й "не хочуть" її судити. А в очі людям дивитимуться цілком спокійно, навіть матерям загиблих на Майдані... Бо є межа падіння, після якої совість уже не мучить і сором не пече.
 7. #1197
  Offline
  Пророк

  Re: Верховна Рада VIII + Новий Уряд


  "Як свидчать парламэнтськи рэалии" - это мощное юридическое обоснование

 8. #1198
  Offline
  Пророк

  Re: Верховна Рада VIII + Новий Уряд
  Чудова ідея для старт-ап. Зменшуємо кількість депутатів до 18, на зекономлені гроші купуємо вугілля в ЮАР, ліпецьку фабрику, детям мороженоє, женщінам цвєти.
 9. #1199
  Offline
  Пророк

  Re: Верховна Рада VIII + Новий Уряд


  Ярослав Чижик
  21 інтерв’ю ЗМІ та 5 прес-конференцій менш ніж за місяць. Це точно новий рекорд медіа-активності серед міністрів незалежної України. І це все на одну тему. Як ви думаєте, коли він працює? Скільки кошту лояльність цих ЗМІ? Хто за це платить?

 10. #1200
  Offline
  Пророк

  Re: Верховна Рада VIII + Новий Уряд


  "Мы будем подавать в суд": Тимошенко заявляет об исчезновении проекта постановления по отставке Гройсмана.
  Верховная Рада должна отправить в отставку премьер-министра Владимира Гройсмана.
  Как сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на "112 Украина", об этом заявила глава парламентской фракции "Батькивщина" Юлия Тимошенко.

  Она назвала пять причин, из-за которых политсила требует отставки Гройсмана: падение ВВП в долларовом эквиваленте, гиперинфляция, снижение уровня жизни, сознательная "зачистка" сел, поселков и городков, а также нарушение демократии и свободы.

  Кроме того, по ее словам, проект постановления Верховной Рады об увольнении Гройсмана исчез с сайта парламента. "Мы требуем, чтобы проект постановления об увольнении господина Гройсмана появился до конца дня. Мы будем подавать в суд", - сказала Тимошенко.
+ Ответить в теме
Страница 120 из 145

Похожие темы

 1. Укрэтноэксп. Часть VIII
  Паук в разделе Полтава туристична
  Ответов: 1
  Последнее сообщение: 04.07.2014, 21:48
 2. Уряд Азарова запровадив біометричні паспорти
  laithemmer в разделе Новини Полтави
  Ответов: 0
  Последнее сообщение: 12.09.2013, 18:24
 3. Ответов: 131
  Последнее сообщение: 14.11.2011, 17:41
 4. Чорна Рада-національний форум політичних дискусій
  Иешуя в разделе Полтавські веб-сайти
  Ответов: 0
  Последнее сообщение: 12.09.2010, 19:35