Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1107Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 113 из 139
Показано с 1,121 по 1,130 из 1385.
    Пророк

re: Верховна Рада VIII + Новий Уряд

Роман Шрайк
    два года назад состоялись выборы в верховную раду.
    давайте глянем как изменились наши предпочтения) а заодно и посмотрим какая у депутатов должна быть зарплата по мнению фейсбукеров)
    буду благодарен за лайк и репост)

Пророк

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    Роман Шрайк
    два года назад состоялись выборы в верховную раду.
    давайте глянем как изменились наши предпочтения) а заодно и посмотрим какая у депутатов должна быть зарплата по мнению фейсбукеров)
    буду благодарен за лайк и репост)
    Бугага. Рейтинг НФ в кращому разі перевищує статистичну похибку. БПП напевно в кращому становищі, ну щоб майже в два рази злетіли ретинги... Шось дуже сумніваюсь. Ну, або у Романа Шрайка дуже... кхм, своєрідна аудиторія.
    Пророк

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    Романа Шрайка дуже... кхм, своєрідна аудиторія.
    Он же написал: "давайте глянем как изменились наши предпочтения" и "по мнению фейсбукеров." Это все для мордокнижников. Зачем нам ихнее дрочество? Неясно.
    Пророк

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    Он же написал: "давайте глянем как изменились наши предпочтения" и "по мнению фейсбукеров." Это все для мордокнижников. Зачем нам ихнее дрочество? Неясно.
    Ну понятно, у нас же бабки за гречку будут выбирать. А у них фейсбуков нет.

Пророк

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    у понятно, у нас же бабки за гречку будут выбирать. А у них фейсбуков нет.
    Мордокнига это тот же вариант гречки, но для т.с. "интеллектуалов".

PS: и, кстати, совсем беззатратный, в отличие от гречки.
    бог

Пророк

Пророк

Volodymyr Ariev

Не хотів про це писати. Вважаю це своєю справою і внеском в боротьбу за Україну, а такі речі не вип'ячуються напоказ. Але після вилитого на мене бруду, мушу про це розповісти.
    Остання перемога в ПАРЄ далася не лише наполегливою роботою, а й тим що члени делегації скидалися коштами на різні заходи в рамках сесії, які допомогли наблизити перемогу. Тому, повідомлю що за мій кошт були наступні витрати:
    - видав на виготовлення виставки "50 внесків України світові" еквівалент в 3000 євро (виставка буде демонструватися в інших країнах ЄС після Страсбурга);
    - на проведення великого дипломатичного прийому з нагоди 25 річниці Незалежності України в Раді Європи, після якого і відбулося позитивне голосування в ПАРЄ для України - моя частка витрат, з моїх власних збережень, склала 3500 євро. До речі вино у "Колоніста", про яке в Раді Європи ще два дні говорили із захватом, обирав особисто - щоб добре вразити європейців, бо це одна з деталей, яка робить загальну картину;
    - на дорогу до Страсбургу та/або проживання там наших колишніх бранців Геннадія Афанасьєва та Володимира Жемчугова з дружиною Оленою, а такожписьменника Андрія Куркова, кримського активіста Акіма Алієва та Архієпископа Євстратія (всі вони на зустрічах виклалися на повну щоб розповісти свої історії та донести європейцям потрібні месіджі щодо агресії РФ) - витратив 4700 євро.
    Отже - понад 11 тисяч євро на заходи для досягнення результату. З власних збережень. Бо ми йшли ва-банк, бо саме на останній сесії була вкрай потрібна перемога для України. І вкладався в неї не я один з української делегації. Адже дипломатичний фронт - це теж фронт, але для нього волонтерів немає.
    Пророк

Вещает Топольская, - почти жена нардепа Сергея Лещенко:

Пророк

ой, лещенко! я вас умоляю" да это агнец божий по сравнениюми с некоторыми
+ Ответить в теме
Страница 113 из 139