Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1048Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 112 из 129
Показано с 1,111 по 1,120 из 1289.
    Пророк

re: Верховна Рада VIII + Новий Уряд

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    Мне кажется, нет шансов переделать коррупционеров, но есть шанс уберечь от коррупции честных депутатов, дав им нормальные зарплаты. Если благодаря повышению ЗП хоть десяток депутатов пошлет нафиг "кураторов" и станет голосовать по-совести, расходы на депутатские зарплаты стоят того и я готов платить.
    Похоже Гройсман за коррупцию ))
    Volodymyr Groysman
    ‏@VGroysman
    Слушні пропозиції будуть враховані, але ініціатива підвищити зарплати депутатам буде відхилена. Наш пріоритет - підвищення доходів громадян.

Пророк

Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
    ой можна подумати шо ті хто голосували "за" на заробітну плату живуть
    Да, я верю, что часть депутатов живет именно на свою депутатскую зарплату и не имеют левых, коррупционных доходов.

* * *

Михайло Гаврилюк

Сьогодні всіх журналістів цікавило питання щодо підвищення зарплат депутатів. Усім розповів що про це думаю, але зараз преса рясніє цікавими заголовками "Гаврилюк розповів, що йому не вистачає 17 тисяч зарплати на життя". Мені на життя цього більше ніж достатньо! Тоді як же це не вистачає? І це я розповів, але чомусь змовчали. Розказав, що іноді до зарплати прошу грошей в борг, та не тому, що для мого комфортного життя цього мало, а тому що дуже часто до мене звертаються люди, яких спіткали страшні проблеми і просять допомогти фінансово. Оскільки ні бізнесу, ні "темних" доходів у мене нема, то допомагаю чим можу зі своєї зарплати. І тут тепер можу сказати, що так, бракує мені коштів, аби допомогти хоча б частково всім тим, хто до мене звертається.
    І в тому, що підняли депутатам зарплати справді тішить одне: тепер у мене можливість зробити більше. Чи будуть всі так розпоряжатися своїми доходами? Цього сказати не можу, відповідаю лише за себе.
    А те, що мені на життя таких сум не вистачає - повна нісенітниця.

* * *

Я верю Гаврилюку, что он живет на зарплату и коррупционного левака у него нет.

Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
    на 6 тисяч для депутата існувати неможливо, а для пересічного громадянина можливо і навіть не на 6ть а на мінімалку?!
    Может и депутат и обычный гражданин прожить на 6 тысяч гривен.
    Но.
    1. Депутат представляет высший законодательный орган страны. Депутат ходит на ТВ, к журналистам, встречается с иностранными коллегами. Ездит в командировки в другие страны. Поэтому, тот же гардероб должен быть у него немного насыщенее, чем у продавщицы с рынка.
    2. Коррупционные соблазны у депутатов очень высоки и если государство не будет платить депутатам реальную зарплату, то соблазнам поддадутся даже и те, кто хотел бы быть честным.
    Вначале какие-то компромиссы, за которые его аккуратно поблагодарят (не обязательно деньгами), а потом другие просьбы и благодарности...и человек и сам не заметит, как он стал одним из них...
    Пророк

Может и депутат и обычный гражданин прожить на 6 тысяч гривен.
    Но.
    1. Депутат представляет высший законодательный орган страны. Депутат ходит на ТВ, к журналистам, встречается с иностранными коллегами. Ездит в командировки в другие страны. Поэтому, тот же гардероб должен быть у него немного насыщенее, чем у продавщицы с рынка.
    2. Коррупционные соблазны у депутатов очень высоки и если государство не будет платить депутатам реальную зарплату, то соблазнам поддадутся даже и те, кто хотел бы быть честным.
    Вначале какие-то компромиссы, за которые его аккуратно поблагодарят (не обязательно деньгами), а потом другие просьбы и благодарности...и человек и сам не заметит, как он стал одним из них...
    В принципі, я згоден, що депутат має більше ніж 6,000 отримувати (хоча, фіг вони 6к заробляли - 17 650 грн з квітня отримують. І це без доплат за комітети, депутатську діяльність і т.д.). Просто де та грань? Можна їздити у відрядження в костюмчику від Вороніна, а можна від Brioni. Можна відмовитись від "подарунку" в 10,000у.о. і можна не встояти перед 100,000.

Простий метод, який би всім сподобався (звісно крім самих депутатів) - встановити пропорційну залежність з/п депутата до якогось з показників економічного розвитку. Виріс ВВП на 1% за рік - підвищили собі з/п на 10% до кінця року. Чи піднялась мінімальна з/п по країні, на відповідний процент і собі підняли, а не кількість цих мінімальних зарплат. А так трохи дивно це виходить. Ті, хто по-суті винні в бідності країни вирішують, що їм потрібніше за всіх, бо "продавщиці з ринку" не треба перед журналістами язиком чесати.

Я верю Гаврилюку, что он живет на зарплату и коррупционного левака у него нет.
    Я теж вірю, що живе на з/п. І вірю, що з ним не діляться. Потрібний голос і так віддасть.
    Тільки крім особистої допомоги, пан Гаврилюк забуває порахувати витрати на ВР, які також бонусов протянули.
    Витрати на роботу Верховної Ради збільшуються на 15 мільйонів гривень, а на забезпечення законотворчості - на цілих 113 мільйонів (пункти 1.17.1 і 1.17.2). Витрати на газету "Голос України" та журнал "Віче" зростуть на 10,3 мільйона гривень.
    На 140 млн теж можна багато кому допомогти.
    bvn
    йог на танке

Ось тепер депутати як почнуть займатися благодійництвом, як почнуть... просто держись...
    бог

Ответ Сообщение от bvn Посмотреть сообщение
    Ось тепер депутати як почнуть займатися благодійництвом, як почнуть... просто держись...
    Пророк

Первые 5 минут можно послушать
    Пророк

Левое фото сжато(+угол съемки-сверху), правое растянуто. Для большего драматизма, благо эти действия (сжать-расятнуть) легко может осовоить даже школьник в любом графическом редакторе, даже дорогой Фотошопь не нужен. Но эффект поразительный, вчера уже постили этот коллаж на форуме, может и позавчера тоже.
    бог

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    вчера уже постили этот коллаж на форуме, может и позавчера тоже.
    ...да, нашёл. Провтычил-не видел.
    Пророк

Не проблема. Пусть будет. Все равно в Раде и кабмине и АП и тп, и правда, многие толстеют и круглеют. Правда есть и обратные случаи, но все равно интернет-спильнота и это обыграет.
    Пророк

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    Левое фото сжато(+угол съемки-сверху), правое растянуто. Для большего драматизма, благо эти действия (сжать-расятнуть) легко может осовоить даже школьник в любом графическом редакторе, даже дорогой Фотошопь не нужен. Но эффект поразительный, вчера уже постили этот коллаж на форуме, может и позавчера тоже.
    Мені здалося, шо то до тіла Януковича голова прикручена ))
+ Ответить в теме
Страница 112 из 129