Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1235Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 11 из 159
Показано с 101 по 110 из 1590.
 1. #101
  Offline
  Пророк

  re: Верховна Рада VIII + Новий Уряд


  Vitalii Chepynoga


  ПРО ЗМІНИ

  Чи є якісь зміни в роботі нового парламенту в порівняння з минулими скликаннями?

  Звичайно є. Вони, можливо, не такі явні, як хотілося б. Але це “величини глобальної тривалості”, що матимуть позитивні наслідки.

  Я був депутатом 5-го (цей парламент працював всього рік), 6-го і 8-го скликань. (в 7-му не був).

  1. Раніше я своєї картки для голосування не бачив майже взагалі. Вони збиралися “бригадирами” фракції в примусовому порядку. З “бригадиром” можна було домовиться про якесь голосування на “взаімовигодних” началах. Хоча в БЮТі, віддамо йому належне, з цим було доволі строго. Тепер ми всі (за поодинокими винятками) голосуємо персонально.
  2. Заробітна плата. Раніше вона складала 14 тисяч гривень з копійками. Зараз – шість з половиною. Ходять чутки, що “депутати підняли собі зарплату”, ну це неправда. Принаймні я ніякого підвищення не бачив. Мало хто знає, що депутати раніше, окрім основної зарплати отримували ще “депутатські”. Тіпа, для потреб виборців. А це – більше ніж зарплата. 17 тисяч гривень. Хтось дійсно використовував їх на виборців, а хтось вважав це “власною премією”.
  3. Квартири. В парламентах попередьного скликання кожен депутат (!!!) мав право на квартиру у Києві. Якщо він відмовлявся від квартири, то писав заяву на матеріальну компенсацію і йому виплачували теоретичну вартість квартири. Сам я подібної заяви ніколи не писав, а квартиру свою купив задовго до депутатства, тому реальних сум, які виплачувалися – не знаю.
  4. Відпочинок. Депутат мав право на подвійну заробітну плату під час відпустки. І право на безкоштовний відпочинок в санаторіях Верховної Ради в Криму (“Нижня Ореанда”). Це правило відпало само собою, в зв’язку з анексією нашого півострова. Я в депутатських санаторіях ніколи не відпочивав, тому поділитися враженнями не можу. Ніяких “замєнітєлєй” в виді карпатських санаторіїв – немає.
  5. Ще років десять тому, депутатське посвідчення давало індульгенцію на порушення правил дорожнього руху. Депутатам давали номери з спеціальним номерним знаком “ВР”. Зараз мені навіть в голову не прийде “хизуватися” посвідченням перед “гаішниками”.
  6. Депутат минулого скликання отримував “повну” зарплату впродовж року після закінчення терміну повноважень. А потім – половину. Зараз такої норми не існує.
  7. Кожному депутату після закінчення терміну каденції ВР, автоматично надавався статус “державного службовця 1-го рангу”, з усіма звідси випливаючими наслідками (пенсії, премії і тд). Зараз цього немає.
  8. Десь так. Може ще були якісь пільги, ну спеціально я законодавство не аналізував з цього приводу. Це так, по пам’яті. Якщо чесно, то я не знаю жодної конкретної пільги, якою б я міг зараз скористатися. Ну є ще Феофанія. Але нею краще не користатися нікому не побажаю. В смислі, не хворійте…

  І саме головне. В парламенті нинішнього скликання поки-що нема атмосфери безиходності. Тривога є, а “безисходності” і бєзпрєдєлу немає. Немає такого духу… Раніше ти заходив в цей зал як до стоматолога-садіста. Там висів “туман обрєчєнія”, не знають як це пояснити без метафізики… Зараз немає такого…

  Здається, що ці зміни невеликі й незначущі, але вони реально - працюють. Це, все ж таки, еволюція. Політична культура нації не може рости як бамбук. Це тривалий процес...

  PS. Не знаю, чи залишилися пільги на оплату авіа- і жд- квитків при виїзді на округ, чесно не знаю

 2. #102
  Offline
  Пророк

  re: Верховна Рада VIII + Новий Уряд


  Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
  Здається, що ці зміни невеликі й незначущі, але вони реально - працюють. Це, все ж таки, еволюція. Політична культура нації не може рости як бамбук. Це тривалий процес...
  А народу хочеться "все і одразу!"
 3. #103
  Offline
  Пророк

  re: Верховна Рада VIII + Новий Уряд


  Ответ Сообщение от infospacer Посмотреть сообщение
  А народу хочеться "все і одразу!"
  Ні, народ почекає ("потерпить скриплячи зубами") поки навладствує Порошенко и Яценюк!
 4. #104
  Offline
  Пророк

  re: Верховна Рада VIII + Новий Уряд


  Ответ Сообщение от infospacer Посмотреть сообщение
  А народу хочеться "все і одразу!"
  Представьте, каких усилий стоили изменения, по которым каждый депутат уже не получит на шару квартиру в Киеве!
  А год выплачивать зарплату всем депутатам после окончания депутатских обязанностей....
  Страшные миллионы бюджетных гривен....

  Ответ Сообщение от Dracon Посмотреть сообщение
  Ні, народ почекає ("потерпить скриплячи зубами") поки навладствує Порошенко и Яценюк!
  Вы с Викториусом из одной секты? Ненавидящих Порошенко...
  Вы предлагаете завтра заменить Порошенко и Яценюка?
 5. #105
  Offline
  Пророк

  re: Верховна Рада VIII + Новий Уряд


  Enter, вся дискусія з вашого боку звелась до банальної лайки замість аргументів, а робота на форумі - до передруку переможних реляцій та дотепних картинок з інтернету. досить гидко виглядає.

  http://www.pravda.com.ua/articles/2015/01/21/7055834/
  трохи про контракт на закупівлю російської електрики для Криму.
 6. #106
  Offline
  Пророк

  re: Верховна Рада VIII + Новий Уряд


  Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
  Enter, вся дискусія з вашого боку звелась до банальної лайки
  Где вы в моих постах ругань нашли?!

  Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
  а робота на форумі
  Я не работаю на форуме. Если чего -то не знаю, то сообщите, где деньги получить.

  Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
  передруку переможних реляцій та дотепних картинок з інтернету
  Это я размещаю материалы "переможних реляцій"?! )))
  Вы и правда читаете мои "передруки"?
  Вы можете меня включить в игнор и не будете видеть мои сообщения.

  Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
  досить гидко виглядає
  Ну, пока я не сказал, что ваша с Dracon страсть в критиканстве Порошенко отдает сектантством, проблем не было )

  Хочу напомнить, что очень многие темы, которые вызвали интерес у участников форума, были созданы именно мною. И моя активность началась не сегодня и не вчера. Я всегда проявлял активность на форуме. И зачастую выступал в противовес тем людям, которые пытались на форуме примитивно поливать кого-то грязью.
  В связи с известными событиями, сейчас я больше акцентируюсь на событиях, которые кажутся мне более важными и которые меня волнуют больше, чем сорта кофе.

  Если вы будете и дальше сводить все свои сообщения к тому, что "все пропало, Порох плохой, Порох брехун, порох не продал фабрику", то я и дальше буду считать вас зацикленным человеком, который отказывается видеть реальность, а заклинился на трех пунктах...
 7. #107
  Offline
  Пророк

  re: Верховна Рада VIII + Новий Уряд


  Civil Network OPORA

  UPD: Дані взяті з офіційного сайту Верховної ради України згідно письмової реєстрації депутатів. Порівняти можна за посиланням http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radan_g...?vid=3&kod=414


  Згідно Закону України "Про Регламент Верховної Ради України", стаття 26,

  Частина 1: Перед відкриттям кожного пленарного засідання проводиться реєстрація народних депутатів особисто на підставі пред'явлення посвідчення народного депутата та підтвердження своєї присутності власноручним підписом. У залі засідань Верховної Ради народний депутат реєструється за допомогою електронної системи в такий спосіб, що унеможливлює здійснення реєстрації замість народного депутата іншою особою.

  Частина 4: Дані письмової реєстрації є підставою для нарахування виплат народному депутату за час участі в пленарних засіданнях Верховної Ради. Спірні питання розглядаються комітетом, до предмета відання якого належать питання регламенту.

  Головні прогульники Верховної ради 8 скликання Юлія Тимошенко та Дмитро Добкін.

  Можете перевірити і свого депутата тут
 8. #108
  Offline
  Пророк

  re: Верховна Рада VIII + Новий Уряд


  Natalya Ligacheva

  Посмотрела вчера фильм “Аэропорт” Вавилона 13 на 24 канале. Наверное, такое “просто наблюдение” человека с камерой за буднями тех, кто воюет за Украину – сегодня лучше всего передает природу и суть их героизма. Впрочем, мои коллеги наверняка напишут о фильме на Телекритике. Я же скажу только о врезавшемся в память монологе киборга о том, что сейчас в обществе меняются ценности. Думаю, это правда. Невидимый герой в “Аэропорте” размышляет о том, как меняет война ценности простых людей. Я же порой думаю, глядя на нынешний парламент, что меняются ценности и наверху, в политикуме, несмотря на все наши справедливые претензии к недостаточно обновившейся элите. Я вижу Егоря Соболева - в джинсах, свитере – который постоянно за что-то борется, в том числе и с парламентской трибуны. Я слежу за работой, блогами, постами в фб Найема, Лещенко, Залищук, Сюмар, Гопко, Филатова и других – и понимаю, что постепенно у нас меняется РОЛЬ политика, народного депутата. А это очень важно. Конечно, для многих “мажоров” от депутатов пока мало что поменялось, у них по прежнему в приоритетах схемы, привилегии для бизнеса и так далее. Но для нового поколения народных избранников уходит в прошлое депутатство как СТАТУС, дающее доступ и к минимальному набору благ. Депутатство становится просто Работой. Такой же, как журналистика или деятельность общественного активиста. Причем работой на результат – и не популистский, а реальный. Капиталом для такого нового поколения депутатов становится репутация – тоже не популистская, а реальная.

  Не согласна с теми, кто обвиняет молодых политиков в, якобы, работе исключительно на свой пиар. На самом деле максимальная публичность как действий, так и, еще важнее, мотиваций – это абсолютно правильно для политика. Эта публичность и дает нам возможность оценивать их, и таким образом контролировать их. А в популизме большинство молодых политиков обвинить сложно, поскольку они, по сути, продолжают заниматься тем, чем занимались и раньше, в бытность журналистами, общественными активистами, и так далее. Конечно, их поведение, действия, порой вызывающее фрондёрство в отношениях со своими партийными фракциями может раздражать, порой может быть ошибкой, порой может вредить результативности именно фракционной деятельности. Но на данном этапе, думаю, более существенным является постепенный отход от тотального диктата лидеров фракций. Даже элемент анархии во фракциях и ВР в целом, мне кажется, сейчас более позитив, чем негатив.

  Ну а то, что скоро, надеюсь, моветоном станет приходить в парламент в луи витонах и часах за сотни тысяч долларов – великолепно
 9. #109
  Offline
  Пророк

  re: Верховна Рада VIII + Новий Уряд


  Enter, ні про що, даруйте на слові. бла-бла.
  краще, якщо можна, дайте прогноз, коли заарештують Демчишина і анулюють ганебний контракт на поставки електроенергії з Росії.
  а також - хто, на вашу думки, кришує цього цінного кадра.
 10. #110
  Offline
  Пророк

  re: Верховна Рада VIII + Новий Уряд


  Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
  краще, якщо можна, дайте прогноз
  не даю прогнозы
+ Ответить в теме
Страница 11 из 159

Похожие темы

 1. Укрэтноэксп. Часть VIII
  Паук в разделе Полтава туристична
  Ответов: 1
  Последнее сообщение: 04.07.2014, 21:48
 2. Уряд Азарова запровадив біометричні паспорти
  laithemmer в разделе Новини Полтави
  Ответов: 0
  Последнее сообщение: 12.09.2013, 18:24
 3. Ответов: 131
  Последнее сообщение: 14.11.2011, 17:41
 4. Чорна Рада-національний форум політичних дискусій
  Иешуя в разделе Полтавські веб-сайти
  Ответов: 0
  Последнее сообщение: 12.09.2010, 19:35