Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей705Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 5 из 28
Показано с 41 по 50 из 273.
    Пророк

Re: Хунта, такая хунта

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    http://i.gyazo.com/331a4d5eae754ede2059d89e7bb8d6f6.png
    в тему "Україна" надо было...

23q
    23-й участник

Большая часть Украины хочет в ЕС. Донбасс в ЕС вообще не хочет. Хочет к России. Или с Россией. Как решать сей спор? Война войной, а вопрос остается актуальным, даже после войны.
    Пророк

Донбасс - это Украина. Он не "хочет" куда-то идти, а будет идти туда, куда ему скажет "большая часть Украины".
    23q
    23-й участник

Pentax, допустим яныка тоже выбирали всей Украиной. Сместили его в Киеве. Был ли это выбор всего народа Украины? Нет. Только его части. Повод смещения - ЕС. ЕС - выбор всей Украины? нет.
    Пророк

Ответ Сообщение от 23q Посмотреть сообщение
    Pentax, допустим яныка тоже выбирали всей Украиной. Сместили его в Киеве. Был ли это выбор всего народа Украины? Нет. Только его части. Повод смещения - ЕС. ЕС - выбор всей Украины? нет.
    Если быть точным - яныка никто не смещал. Он САМ удрал, это был ЕГО выбор
    По поводу сближения с ЕС - яныку предлагали провести референдум, чтобы определить, куда хотят украинцы - в ЕС или ТС. Он не захотел. Весьма вероятно, что не захотел, потому что понимал, что большинство вполне может высказаться и за ЕС. Так это было тогда. А если провести такой референдум СЕЙЧАС - то шансы на то, что большинство выскажется за ЕС - ещё больше. Ну, а основной принцип демократии - это и есть гегемония большинства при всеобщем праве голоса. Меньшинство ОБЯЗАНО подчиняться (Шотландия - яркий пример).
    Пророк

Большая часть Украины хочет в ЕС. Донбасс в ЕС вообще не хочет. Хочет к России. Или с Россией.
    А мене от завжди "вбивало" таке елементарне "пересмикування"!
    Незалежно від того, куди мені б "хотілось" чи ні (можливо в Сомалі), я хотів би жити у країні, яка має "правила гри", схожі на цивілізовані.

Яким тут боком "куди я дивлюсь" взагалі?

Как решать сей спор? Война войной, а вопрос остается актуальным, даже после войны.
    Тобто, у такому "форматі" вже нівелюється сама думка про те, що "за правилами" гри хочу грати я, полтавець, і хоче грати житель Донеччини?
    Незалежно від того, що мене "тягнутиме" на Захід, а його на Схід?
    Офтоп:
    Взагалі вже не перший раз роблю висновок про те, що "хочуть до Росії" саме ті, хто або:
    1. Ніколи у Росії не жив, а був "проїздом", наслухався "казок", і трохи побачив власними очима "рівень життя", частіше за все у європейскій частині РФ.
    Але при цьому, не побачили "внутрішньої сторони" цього життя (це коли "раіся встає з колін", зате громадян постійно "ставлять раком").
    2. Дуже хотять "хАхли" за станом душі, які надивилися на життя "хАхлів"-родичів, чи знайомих.

Одночасно з цим ті, хто "хотять", забувають про те, що частина громадян РФ, які не мають бажання "ставати раком" просто виїздять з РФ до інших країн, включно з Україною.

Я думаю, що всі оці "качелі" про "хочу к Росії" - це лише на рівні "мені так хочеЦЦя", але про "правила гри" тут не йдеться.
    І для "прозорості" давайте таки згадаємо про "зворотнє", а саме: якщо жителі Приморського Краю чи Сургуту, де багато етнічних українців, дуже будуть "хотіти до України", то чи матимуть вони таку можливість згідно російського законодавства?
    Там взагалі немає формату для "вийти з Росії".
    То це "справедливий формат"?
    Чи "ціль виправдовує засоби"?

Так давайте тоді не будемо брехати ні собі, ні людям! Це справедливо! Чи ні?

P.S.
    Ми граємо "за правилами"? Чи "по-бєспрЬєдЬєлу"?
    Якщо за останнім варіантом, то будьте завжди готові, що хтось сильніший прийде і "відіжме своє".
    І "хтось" це не раіся, яка "встає з колін". Як такий варіант, заперечень немає?
    Пророк

Да и вообще, какие нахрен "хотят в роиссю"??? Кто хочет? Сепары (коих там вагон и тележка)? Роиссяне под видом местных жителей? Или про "хотение" Кисилев рассказал, опираясь на "референдум". Бред собачий. Им плохо жилось в мире? Им хорошо стало на войне? Сомневаюсь, что именно сейчас они так пылко рвутся в рашу. А даже, если так - вперед! С вещами на выход. Страну за собой тянуть не надо.
    Пророк

Постійний відвідувач

Позавчора мав довгу розмову з ДАІшником(один з небагатьох досвідчених,і як на диво порядних людей).
    Спинив він португальця,жителя ЄС,з полтавською тимчасовою реєстрацією.Поки писав протокол-розговорились.Сам португалець зовсім не в захваті від ЕС, фактично - любу співдружність визнає як вигідність для найбагатшого і найсильнішого члена цього співтовариства. тому й лають в Європі німців та голландців на всі заставки.. де-не-де колотяться,щоб вийти..і в Португалії теж..та й сам португалець не від найкращого життя заземлякував з нами.В нього тут дрібний бізнес,займався квітами,в кризу швидко переорієнтувався на котли.
    Рекомендує спілкуватись з литовцями,сподівається,що якщо справи України йтимуть добре-вже років за 5 середній дохід українця складатиме близько 300 доларів,при підвищенні безробіття десь вдвічі-в першу чергу за рахунок скорочень держ підприємств,і особливо медиків..
    Під кінець розмови пожалкував,що одразу не запропонував товариському в розмові міліціянту "на бензин",висловив припущення,що гроші з штрафів в нас "десь зникають"..
    Пророк

Професор, шось ви з оффтопом тут не в тему. Агітувати за таёжний союз требу тут
+ Ответить в теме
Страница 5 из 28