Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей71Благодарности

Результаты опроса: Ваше відношення до пана Капліна, та його діяльності?

Голосовавшие
26. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Негативне

17 65.38%
  • Позитивне

2 7.69%
  • Нейтральне

7 26.92%
+ Ответить в теме
Страница 8 из 10
Показано с 71 по 80 из 93.
    Пророк

Re: Сергій Каплін

Пророк

* * *

Viktoriia Loza з Дмитрієм Кустуровим та ще 12.

Про ситуацию с Каплиным.
    Мне это все очень не приятно. Я как то считала Сергея порядочнее.
    Мне конечно приятно,что меня тегают в постах про уборку снега, но честно сказать, я лишь вскользь побыла участником процесса я убирала снег всего лишь одну ночь, а ребята пахали почти каждую ночь... и так хорошо было от того, что люди объеденились и делали все не для пиара политического, а для города!!!!! Для людей!!! Поверьте!!!! Я знаю о чем говорю!!! И так приятно было с утра садится за руль, ехать по городу и думать- Молодцы,ребятки, спасибо вам!!!! Поработали на славу ночью!!! ...и тут герой приезжает на желтом тракторе и капец.... типа все поделал? Так ладно уже пропиарился, я понимаю, что нужно отвести внимание от вчерашнего голосования... так хоть бы додумался собрать пацанов и пожать руки участникам процесса!!! Сказал бы спасибо и своим однопартийцам заодно. А так... грязно и мерзко получилось...

Філософф

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    и делали все не для пиара политического, а для города!!!!! Для людей!!! Поверьте!!!!
    Звісно, не для піару. При цьому піаром забиті всі соцмережі, а Свобода позасирала своїм спамом редакційні скриньки полтавських інтернет-ЗМІ.
    Пророк

Михаил Ткач

На брифинге Каплина рейтингу негде упасть.

Пророк

Выступает лидер "Партии простых олигархов"
    https://www.facebook.com/anton.komar...54734881233634

Пророк

Стало известно где Сергей Каплин берет деньги на политическую борьбу

Пророк

что про воно можно сказать....

Пророк

Каплін: "Горішні Плавні - це наруга над людьми"

На думку депутата, перейменування Комсомольська – непристойне ставлення до міста і до людей

Сергій Каплін вважає, що сьогодні всі депутати від Полтавщини мають об'єднатися задля спільної мети - оскаржити неправомірне рішення ВР, яким Комсомольськ був перейменований у Горішні Плавні. Про це він повідомив на своїй сторінці у Фейсбук.

Окрім того, нардеп звернувся до колег з проханням підтримати позов до Конституційного суду про скасування перейменування.

Філософф

Хай Каплін розповість, як він забрав у дітей єдиний в Полтаві гурток по шахам, а тоді можна і про Горішні Плавні погутарить. Я власними очима бачила з'їзд їхньої партії, і навіть побачила кілька знайомих облич. І чомусь навіть не здивувалась цим людям у такій партії.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Cveha, я тож одного однопартійця знаю. І нітрохи не здивувався його членству в партії Капліна. Здивувався лише тоді, коли він "аптечки здоров'я" почав роздавати. Тоді я і зрозумів де собака порилась. Не партія, а суцільна клоунада, спрямована на якесь примарне протистояння не то уряду, не то БПП, тим самим відволікаючи увагу від важливих питань. Хоча насправді харчуються з однієї кормушки.
+ Ответить в теме
Страница 8 из 10