Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей71Благодарности

Результаты опроса: Ваше відношення до пана Капліна, та його діяльності?

Голосовавшие
26. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Негативне

17 65.38%
  • Позитивне

2 7.69%
  • Нейтральне

7 26.92%
+ Ответить в теме
Страница 2 из 10
Показано с 11 по 20 из 93.
    Пророк

Re: Сергій Каплін

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    Каплин это "боевой таран" БПП.
    Боюсь, что он захочет занять пост городского головы и не бабушки поддержат "нашего Каплина"

* * *

Анатолий Мележик

У "Епіцентрі" відкрили відділи для капліністів та ляшківців

Пророк

хорошо хоть не "боевой п*дарас"
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

andy, нє, почьотне місце у Ляшка. Правда не БПП, а в всієї ВРУ.
    Пророк

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    andy, нє, почьотне місце у Ляшка. Правда не БПП, а в всієї ВРУ.
    ничё-ничё! популитик радикаплин дышит в спину
    Пророк

О! Берлагу запустили.

Депутаты заблокировали трибуну и требуют расследовать деятельность правительства Яценюка.

Офтоп:
    Пророк

Дмитрий Чигрин

Про бабушку. Бабушка у мене гуру політики.Ну як і всі бабушки)))
    - А Капліна можна посадить?
    - Нє, бабушка.
    - А чого?
    - Ну ми ж демократична країна.
    - А для нього не можна зробити виключення?
    - Нє
    - Так, а може його в армію?
    - може
    - ну відправте його хоч кудись,нехай розуму набереться
    Пророк

Найбідніші народні депутати України дуже люблять розкіш. Серед спокус у тих, хто живе на одну зарплату, – найдорожчі телефони та розкішні автівки. У деяких парламентарів телефони коштують більше 20 тисяч гривень – цілих три депутатські зарплати.

Нардеп із "Блоку Петра Порошенка" Сергій Каплін має шостий "Айфон". Скільки коштує телефон, парламентарій не знає. "Я не знаю, чесно кажучи, скільки коштує мій телефон. У мене шостий "Айфон". Мені на мій день народження 15 грудня 2014 року подарували мої помічники, мої колеги", – переконує Каплін. Припускає, що такий мобільний коштує 10-11 тисяч гривень. Насправді – вдвічі більше.

Сьогодні Каплін не на жарт змагається за титул найбіднішого депутата. Він не просто виживає на одну депутатську зарплату. А й прагне заробляти ще менше, принаймні офіційно – пропонує знизити зарплату нардепам до 3,5 тис. грн. "У мене є кілька приймалень по всій Україні, які фінансуються моєю командою. Що стосується доходів – ну, звичайно, є збереження моєї родини. Є заощадження моєї команди", – виправдовується Каплін.

На запитання, скільки він задекларував доходів за минулий рік, відповісти одразу не може. Називає приблизну суму: "Здається, десь до 200 тисяч гривень". Офіційно задекларована сума – 173 тис. 505 грн 76 коп. У декларації Капліна немає жодної автівки. "У мене є автомобіль. Точніше, я користуюся автомобілем. У мене є угода. Він переобладнаний на газову установку. Я плачу за нього кредит. Ну, скажімо наша команда платить за нього кредит. Там, здається, 2,5 чи три тисячі щомісяця", – переконує Каплін і говорить, що марка авто – Toyota Camry. А от після засідання депутат Каплін чомусь від'їжджає від Верховної Ради на розкішному джипі Toyota Land Cruiser Prado вартістю щонайменше мільйон гривень. Наступного сесійного тижня Каплін після роботи сідає вже в інший розкішний позашляховик – Land Rover.

Значно охочіше, аніж про депутатські статки, Каплін розповідає про політичну діяльність. "Я дуже багато витрачаю на свою політичну діяльність. Дуже багато", – говорить він. Читайте також: Екс-регіонал Хомутиннік заробив за 2014 рік майже 300 мільйонів – декларація про доходи Каплін сотнями встановлює намети. Скільки коштує така помпезна кампанія, не говорить. Знову ж переконує, що за все платять "добрі люди".

tsn.ua
    Пророк

Каплин обзавелся партией
    Народный депутат от фракции "Блок Петра Порошенко" Сергей Каплин возглавил "Партию простых людей".
    "В пятницу возглавил ПАРТИЮ ПРОСТЫХ ЛЮДЕЙ!.. Да, я формирую команду, чтобы победить на местных выборах по всей стране, а впоследствии на парламентских!!!" - написал он в фейсбуке.
    На сайте Минюста говорится, что политическая партия "Простых людей" зарегистрирована 27 января 2015 года в Киеве. Ее главой значится Фарило Петр Васильевич. На сайте Верховной Рады указано, что Фарило - помощник Каплина.

Роман Шрайк
    это просто пи*дец какой-то))))
    для конкуренции с "радикальной партией олега ляшка" создана "партия простых людей сергея каплина"))
    я так понимаю, что на следующем витке эволюции появится "партия простейших")))

Sergey Vysotsky
    Каплин возглавил "Партию простых людей". Я бы сказал незамысловатых.
    ППЛ - наш общий ППЦ!
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    "партия простейших"
    Партія інфузорій )))
    Пророк

Каплин со своими братками инсценировал "наезд на пешехода" автомобилем мера Мамая.

P.S. Я не поддерживаю Мамая, но Каплин ведет себя как гопник с командой титушек.
+ Ответить в теме
Страница 2 из 10