Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1101Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 23 из 87
Показано с 221 по 230 из 862.
    Пророк

Re: Загнивающий Запад

Фаб, з біженцями від війни твоя позиція зрозуміла. А що робити з іншою категорією, нелегалами, які сидять на твоїй клумбі під домом? Вже не йдеться про те, що їх не пускати, чи не поощряти. Вони вже ось, і їх така маса, що ні депортувати, ні арештувати. Вони хочуть зараз же тих благ, про які вони чули. Що б ти запропонував? І проаналізуй, яку помилку Європа допустила, що склалась така ситуація. Давай вже не говорити про категорію військових біженців. Так, їм треба надати допомогу, десь на вільних землях побудувати містечко, всім країнам скинутись для цього грошима і після війни відправити додому.
    Що робити з іншими і чому так сталось? І якщо не дай бог у нас таке буде, то от я особисто не надіюсь ні на кого, не вірю, що хтось мене прийме. І тим більше не думаю, що Європа, яка живе краще ніж Україна щось мені винна. Не дивлячись на те, що колись Україна була поневолена і поляками, і німцями, вони мені нічого не винні.

Пророк

вони бігуть від війни, але не просять допомоги, а відчиняють двері у твій дім ногами, ставлять перед фактом шо вони тут будуть жити і починають вимагати з ними рахуватися
    Зануда

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    Фаб, з біженцями від війни твоя позиція зрозуміла. А що робити з іншою категорією, нелегалами, які сидять на твоїй клумбі під домом? Вже не йдеться про те, що їх не пускати, чи не поощряти. Вони вже ось, і їх така маса, що ні депортувати, ні арештувати. Вони хочуть зараз же тих благ, про які вони чули. Що б ти запропонував? І проаналізуй, яку помилку Європа допустила, що склалась така ситуація.
    Спочатку мені цікаво дізнатися, як вони на цій клумбі опинилися. Як пройшли кілька кордонів? Це питання суто практичне, бо якщо "щось робити" лише з тими, хто вже прибув, то це марна справа, бо будуть прибувати і прибувати. Як і хто їх пропускає? Вони ж не телепортувалися мені на клумбу? Давай почнем з цього.
    Пророк

а вони силою проходять

https://m.youtube.com/watch?v=G3SEZCx8Vco
    http://www.theguardian.com/world/201...ainst-refugees
    Зануда

Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
    а вони силою проходять
    Давайте порахуємо, скільки кордонів треба перетнути на шляху від Сирії до Угорщини? І всюди вони зі штурмом прорвалися через кордон? Треба використовувати нелетальну зброю, той самий сльозогінний газ. Але я впевнений, тут не обходиться без корупції. Десь дірки у кордоні, треба їх латати.
    Далі дивіться - пише Ігор, що незаконним емігрантам у Фінляндії дають квартири, забезпечують дитячими садочками тощо. Важко в це повірити, але підстав не довіряти я не маю. Навіщо це робилося чи робиться? Що ж ви хотіли? Самі ж і розбещили, так виходить?
    Ще цікава фраза пролунала: "Вони забороняють у дит. садочку святкувати Різдво". Я не дуже розумію, хтось мусить дослухатися до цих вимог? Нехай організовують власним коштом мусульманські садочкі і там виховують дітей. Не подобається - їдь на історичну батьківщину. Хіба у країні немає законів?
    Але найважливіше, загалом, це те, що всі заходи боротьби з міграцією були спрямовані на симптоми, а не на хворобу. Тепер питати: "Що робити?" це так само, як лікувати руку, коли вона вже відпадає від гангрени. Нічого радикально зробити зараз неможливо. Світ обов'язково зміниться, і мабуть не на користь Європі. У чому причина? На мою думку - жадібність, безвідповідальність, байдужість до чужих проблем тощо. От саме вступає в дію той момент, коли сила обертається проти того, хто тільки і поважав "право сили". От тепер антилопи набралися сили. Їжте, не обляпайтесь.
    Пророк

Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
    От саме вступає в дію той момент, коли сила обертається проти того, хто тільки і поважав "право сили"
    Походу "право силы" плохо работает если толпы загорелых добрались аж до резиденции Йоулупукки.
    المزيد من النفط

Не дивлячись на те, що колись Україна була поневолена і поляками, і німцями, вони мені нічого не винні.
    ...з гіркотою у голосі зауважила черешня.
    Але думка : "Винні падлюки ! Ще й як винні !" без зупину свердлила мозок...
    Пророк

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    Не дивлячись на те, що колись Україна була поневолена і поляками, і німцями, вони мені нічого не винні.
    А вот Израиль так не посчитал и платит Германия евреям до сих пор.)

Ответ Сообщение от Karen Посмотреть сообщение
    І ніхто не гарантує, що завтра ви на плоту з пластикових пляшок не тікатимете
    Не с нашим счастьем. От нас уже заранее "отгородились":

Україні можуть дати "безпечний" статус без права на біженців - Більдт

Якщо Україна отримає безвізовий режим із Євросоюзом, її можуть внести до переліку "безпечних країн", мешканці яких не мають претендувати на статус біженця.
    Про це заявив екс-міністр закордонних справ Швеції Карл Більдт в інтерв'ю "Європейській правді".
    За словами політика, ЄС у зв'язку з міграційною кризою може ухвалити перелік "безпечних країн", жителів яких не може бути визнано біженцями і надано їм відповідний статус в країнах ЄС.
    "А в разі, якщо Україні нададуть безвізовий режим поїздок до ЄС – а я сподіваюся, що це станеться, – те саме може відбутися з Україною, ви також потрапите до переліку "безпечних країн", -заявив Більдт.

"Це не означає автоматичної відмови у наданні статусу біженця тим, хто приїхав з українським паспортом – адже все одно можуть бути особливі випадки, коли людина має право претендувати на цей статус з політичних чи інших причин. Однак загальне правило має бути саме таким – відмова у наданні притулку та інші процедури, аніж щодо біженців з Сирії", -вважає екс-глава МЗС Швеції.

"Я думаю, що скасування віз для України і її внесення до переліку "безпечних країн" мають бути чітко пов’язані", - переконаний він.

Як відомо, 23 вересня має відбутися саміт лідерів ЄС, на якому лідери вирішуватимуть питання міграційної кризи.
    Пророк

Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
    Давайте порахуємо, скільки кордонів треба перетнути на шляху від Сирії до Угорщини? І всюди вони зі штурмом прорвалися через кордон? Треба використовувати нелетальну зброю, той самий сльозогінний газ. Але я впевнений, тут не обходиться без корупції. Десь дірки у кордоні, треба їх латати.
    Далі дивіться - пише Ігор, що незаконним емігрантам у Фінляндії дають квартири, забезпечують дитячими садочками тощо. Важко в це повірити, але підстав не довіряти я не маю. Навіщо це робилося чи робиться? Що ж ви хотіли? Самі ж і розбещили, так виходить?
    Ще цікава фраза пролунала: "Вони забороняють у дит. садочку святкувати Різдво". Я не дуже розумію, хтось мусить дослухатися до цих вимог? Нехай організовують власним коштом мусульманські садочкі і там виховують дітей. Не подобається - їдь на історичну батьківщину. Хіба у країні немає законів?
    Але найважливіше, загалом, це те, що всі заходи боротьби з міграцією були спрямовані на симптоми, а не на хворобу. Тепер питати: "Що робити?" це так само, як лікувати руку, коли вона вже відпадає від гангрени. Нічого радикально зробити зараз неможливо. Світ обов'язково зміниться, і мабуть не на користь Європі. У чому причина? На мою думку - жадібність, безвідповідальність, байдужість до чужих проблем тощо. От саме вступає в дію той момент, коли сила обертається проти того, хто тільки і поважав "право сили". От тепер антилопи набралися сили. Їжте, не обляпайтесь.
    ось таке тут ліберальне суспільство, слабкістю якого вони користуються

так до їх вимог якогось біса прислухаються, бо вони ж таки люди ( я дещо іншої думки про них)

і так тут цих мавп сомалійських тисячи, так ще й ця сирійська братія лізе
    Пророк

Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
    ось таке тут ліберальне суспільство,
    Должны появиться (возможно уже есть) более правые партии, а электорату за них голосовать, если этот электорат не хочет прозябать в одностороннем либерализме. Христианство старая дряхлеющая религия, а мусульманство молодая и агрессивная и она будет вытеснять христианство. Так что думайте.
+ Ответить в теме
Страница 23 из 87