Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1273Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 22 из 110
Показано с 211 по 220 из 1091.
    Пророк

Re: Загнивающий Запад

Ответ Сообщение от Condor Посмотреть сообщение
    Лично я готов убивать каждого сандниггера, который спасаясь от войны и аллахакбара приезжает в другую страну и начинает требовать чтобы его детям разрешили ходить в школу в никабе, устраивает пробки по пятницам потому что ему срочно надо выйти постоять раком перед аллахом и вообще почему-то считает что население страны, которая дает ему приют, и перед которой он должен ползать на коленях и увлажнять ёё почву слёзами благодарности ДОЛЖНА уважать его культуру. Езжай домой, там твою культуру уважают, там ты мешок с мясом с точки зрения своей культуры. Gestimnogo.net зацените у кого нервы крепкие какая прекрасная культура сейчас на просторах Сирии в исполнении игил.

а ще ці 3,14дарасти вимагають шоб у дідсадках ( за які вони ні копійки не платять) місцеві дітки не святкувал різдво!!!!

Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
    Не всі біженці та емігранти так себе поводять. Для того, щоб притримати таких невдячних емігрантів потрібно в країнах приймати відповідні закони та виконувати їх. За невиконання - карати. Але саме право на життя для людини, що тікає від війни не можна ставити під сумнів. Ніхто не каже, що їм треба дати квартири у Парижі чи Берліні. Депортуйте, розсіляйте у таборах, у наметах. Нехай беруть активну участь працюючи над благоустроєм своїх тимчасових помешкань у таборах.
    Так звані розвинені країни мали б пам'ятати, що свій добробут значною мірою вони будували на грабунку та експлуатації ресурсів країн т.з. третього світу (хоча тут вже мова не лише про Сирію). Та й у культурному плані європейці полюбляли приїхати у зовсім чужу країну, назватися місіонерами, почати перекроювати всю культуру людей на свій лад...чим це краще ніж "стояти раком перед алахом"? Зараз просто одним пощастило більше, іншим менше, одних винесло на гребінь хвилі...але у історичному масштабі все це так умовно і короткочасно...хто далі опиниться "на коні", а кому доведеться за ним бігти пішки - нікому не відомо.
    ці паскуди не лишаються десь у сербії і тд, а пруть сюди - у більш заможні країни, бо тут тобі і квартиру безкоштовно, і дітям дітсадок, і усе у квартиру і грошенят

вони не від войни тікають, а до халяви бігуть

Пророк

Ответ Сообщение от bvn Посмотреть сообщение
    Я офігіваю іноді від того, які люди серед нас... виходить, що українці в своїй сутності нічим особливо не кращі від російського фашиста-окупанта... просто зараз склалися так обставини, що вони нас, а не ми їх... якби обставини склалися інакше, то оці б люди точно б пішли повертать кубань в родную гавань і встановлювать український мір... бо не обтяжені ніякими морально-етичними принципами...

Коли вже там Кінець Світу? Мабуть, ми його заслуговуєм, коли "право сили" в нас є основополагаючим законом і керівництвом до дії...
    "повертать кубань" глупо. вообще, навязывать что бы то ни было глупо. самое хорошее рабство это то в которое человек добровольно идёт
    вспомните аппараты Apple которые вы не покупаете, а берёте в аренду
    Пророк

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    Не перестаю радіти, що Україна бідна, і до нас не валять біженці. Дивлюся фото-відео в інтернеті, це страшно, це вторгнення без зброї. Європа не може їх втримати, бо це сила, якій ніякий закон не указ. Топити звісно ніхто не хоче, але поки ми не в такому стані як Європа треба подумати, як уникнути в майбутньому навали. Не бути надто добрими, щоб світ не повнився чутками про наш добробут і милосердя. Якщо вдруг розбагатіємо, то тихенько треба сидіти і не розказувати про це нікому. Та й зараз уже, в Європі - хаос, в Росії - скрепи, Україна скоро виглядатиме як райський острівець. Я не хочу об'єднуватись з такою Європою, яка видніється в найближчому майбутньому. Хочеться щоб німці були німцями, українці - українцями, а сірійці перетерпіли війну і жили в своїй країні. Я не хочу, щоб борщ змішували з олів'є в одній тарілці!
    дуже неприємно усвідомлювати, але років через десять прийдеться десь заново починати життя, буду змушений тікати з європи мабуть кудись у австралию, бо європі прийде капець:(

вони не можуть жити з нами, а ми з ними
    99% з них за поведінкою більш походять на тварин аніж на людей

Багато непорозумінь у цій розмові через те, що ми продовжуємо мішати до однієї купи біженців, що вимушені тікати від війни РЯТУЮЧИ життя і незаконних емігрантів, що незаконно перебралися до інших країн щоб ПОКРАЩИТИ рівень свого життя, ще й паразитуючи та прагнучи нав'язати свої правила.
    десь було фото наче з Танзанії, дві жінкі з плакатом " біженці, ласкаво просимо до нас!" але шось туди ніхто не біжить рятувати життя

Ну, це поки немає загрози (чого тобі щиро і бажаю) для життя твого та родини. А коли, як біженцям, довелося б тікати світ за очі, то може навіть і попросила б: "перемішайте свій борщ з моїм олів'є, хоч тимчасово, бо жити хочеться". Може таке бути теоретично?

Мені не підозріло. Масово це почалося з початком війни. Їхніми планами відносно повернення нікого не зобов'язаний цікавитися. Країни, де тимчасово перебувають біженці, цілком можуть їх відправити назад.
    І ви, шановні друзі, мене ніяк не почуєте. Я не закликаю узаконити їх пожиттєве перебування у Парижі, Римі тощо. Побудуйте табір (табори) поблизу Сирії, у безпечному місці, надайте гуманітарну допомогу. Чим ще мають займатися міжнародні гуманітарні організації?
    Бо виходе дивно - дерибанити та розривати бідну країну через фінансову зацікавленість "розвинених" країн - це нормально, а коли люди тікають від смерті - то вже нехай потерплять. Дуже гуманно.

До Сибиру добратися важче, далеко ж. Але звичайно, рятуючись від війни, то все одно куди. Але до Сибіру ну ніяк не добратися.
    до Сибіру не важко, до Мурманска якось добираються шоб потім пішки дістатися до Норвегії, чогось у мурманську не лишаються:(
    Зануда

Наведи будь-ласка приклад коли європейські місіонери створюють проблеми на такому рівні, коли це потрапляє у новини? Та і взагалі місіонер, який ДОБРОВІЛЬНО поїхав кудись залякувати дебілів казочками про "покайтесь ібо царствіє грядет да все никак недогрядет" і купа біженців, які тікають з своєї країни, в якій через таку зашибісь культуру вони більше не можуть жити до твоєї країни, де інша культура але жити ВНЕЗАПНО вони в ній бажають лише чогось вважають шо їх звичаї тут з якогось дива мають поважати це одне і те саме?
    Ти ж читав розмову? Хіба я хоч словом заступився за незаконних емігрантів, що ще й намагаються насаджувати у європейських країнах свою культуру, традиції силою? Мова про біженців зараз.
    Місіонерів я згадав, порівнюючи агресивний культурний вплив. Нехай ті самі араби щось і вимагають для себе (не вважаю це нормальним), але на відміну від "несущіх свєт" не рядять у свої паранджі європейців.
    Ось приклад впливу, на мій погляд суттєвого. Візьмемо республіку Конго. Спочатку невеличка християнизація місіонерами, потім "ми тут трошки у вас покопаємо", потім вже примусові християнські школи, заборона місцевих культурних традицій і ВНЄЗАПНО оголошується власністю Бельгійської корони. Далі за планом - витягання ресурсів, утримання людей у бідності, відсутність перспектив освіти тощо. Який результат? Низка політичних криз вже у 20-у сторіччі, громадянські війни і ВНЄЗАПНО зростання захворюваності на СНІД тощо. І так само викачування ресурсів. Хіба за підступністю та ступенем впливу це можна порівняти з впливом арабів на, скажімо, Францію? Цей приклад, щоправда, бере початок давно, але наслідки ми бачимо зараз. Отже, не треба дивитися на ці процеси здивованими очима.
    Про антилопу та лева - добре. Чудовий приклад. Ми його ще опрацюємо. Парадокс в тому, що майже всі люди вважають себе саме левами, а інколи життя повертається так, що от ти і антилопа...
    Ще доповню - сучасні місіонери діють значно тонше...та й простору неосвоєного вже малувато. Але я ще повернуся до цієї розмови, є певні думки.

Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
    ці паскуди не лишаються десь у сербії і тд, а пруть сюди - у більш заможні країни, бо тут тобі і квартиру безкоштовно, і дітям дітсадок, і усе у квартиру і грошенят

вони не від войни тікають, а до халяви бігуть
    Так а навіщо ж уряди це роблять, розбещуючи емігрантів? Не треба так. І я вже втомився повторювати - мова про збереження життя біженців, що не треба потопити 5-6 човнів, щоб решта не їхали. Танзанія? Прекрасно, побудуйте наметове містечко у Танзанії.
    Хто до Мурманська добирається? Біженці чи незаконні емігранти? Щось знову один з випадків, коли мені здається, наче я китайською розмовляю. ЗАРАЗ МОВА ПРО БІЖЕНЦІВ. РЯТУВАТИ З ВОДИ, ЧЕРЕЗ ФІЛЬТРАЦІЙНІ ТАБОРИ У ТИМЧАСОВІ ПОСЕЛЕННЯ. ХОЧ У СИБІРУ, ХОЧ У ТАНЗАНІЇ, НА ПАРИЖ НЕ ПРЕТЕНДУВАТИ. РЯТУВАТИ ЖИТТЯ - СВЯТИЙ ОБОВ'ЯЗОК ЛЮДЕЙ, НЕЗАЛЕЖНО ВІД НАЦІЇ ЧИ РАСИ ТОГО, КОМУ ЗАГРОЖУЄ НЕБЕЗПЕКА.
    Новачок

fabulist, Конго власність британської корони? Оце дійсно ВНЕЗАПНО, король Бельгії Леопольд II негодує. І знову - таки: право сильного ніхто не відміняв, це було 100 років тому, тому ці приклади іррелевантні.
    Зануда

fabulist, Конго власність британської корони? Оце дійсно ВНЕЗАПНО, король Бельгії Леопольд II негодує.
    Капєц, ця моя описка в корні змінює справу.
    Відносно права сили...ну що ніхто не відміняв? Якщо для тебе існує лише право сили і воно абсолютне і не існує в той самий час ні милосердя ні гуманізму ні відчуття відповідальності, то дискусія втрачає сенс.
    Щось коли я думаю про левів та антилоп, все згадую Адольфа з компанією. Чи не мали вони рації з позиції сили? У цьому контексті (права сили) хіба не благо спалити у пічках певну кількість людей, щоб решті жилося краще?
    Пророк

Капєц, ця моя описка в корні змінює справу.
    Відносно права сили...ну що ніхто не відміняв? Якщо для тебе існує лише право сили і воно абсолютне і не існує в той самий час ні милосердя ні гуманізму ні відчуття відповідальності, то дискусія втрачає сенс.
    Щось коли я думаю про левів та антилоп, все згадую Адольфа з компанією. Чи не мали вони рації з позиції сили? У цьому контексті (права сили) хіба не благо спалити у пічках певну кількість людей, щоб решті жилося краще?
    я б сейчас про Адольфа порассуждал, но есть такой ЗУ... что-то там про тоталитарные режимы
    Пророк

fabulist, а незаконні мігранти з сірії і є біженці, вони пішки перетинають норвезський кордон і кажуть " моя біженець з сірії"

біженці - вони якось через міжнародні організіції отримують допомогу, там їх направляють у якусь певну країну і тд, а ці просто йдуть туди куди хочуть
    Зануда

Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
    fabulist, а незаконні мігранти з сірії і є біженці, вони пішки перетинають норвезський кордон і кажуть " моя біженець з сірії"
    Завжди з розмови виходить єрунда і базар, коли ми в одну розмову намагаємося втиснути 10 тем. Мова зайшла про човни, що морем дістаються південних берегів країн європи. Пролунала думка, що треба потопити кілька суден разом з людьми і таким чином вирішити проблему біженців. На що я заперечив і намагаюся пояснити чому саме маю таку думку.
    Не йдеться про тих, хто у пошуках "жирного шматка" дійшов до кордонів Норвегії. Не йдеться про тих, хто зненацька опинився у Німеччині, перейшовши (як?) незаконно кілька кордонів. Ясно, що ці люди планували цей маршрут, відкладали немалі гроші тощо. Паразитів, що прагнуть жити за рахунок інших, не треба підтримувати.
    Отже, що робити з тими, хто втік, рятуючись від війни? По-перше - рятувати та цінувати життя. По-друге - розсіляти у таборах хоч би і у Сибіру, Танзанії, сусідній до Сирії Іорданії та надавати необхідну гуманітарну допомогу.
    Не треба тільки мені приписувати слова, які я не казав. Я проти роздач біженцям квартир у європейських столицях, не вітаю, що вони забороняють комусь-там святкувати Різдво. От не слухайте їх і святкуйте.
    Але не забувайте, що ми люди, а не леви та антилопи. Бо життя таке - сьогодні, здається ти всіх можеш з'їсти, а завтра, дивись, самому потрібна допомога і захист.
    Пророк

Завжди з розмови виходить єрунда і базар, коли ми в одну розмову намагаємося втиснути 10 тем. Мова зайшла про човни, що морем дістаються південних берегів країн європи. Пролунала думка, що треба потопити кілька суден разом з людьми і таким чином вирішити проблему біженців. На що я заперечив і намагаюся пояснити чому саме маю таку думку.
    Не йдеться про тих, хто у пошуках "жирного шматка" дійшов до кордонів Норвегії. Не йдеться про тих, хто зненацька опинився у Німеччині, перейшовши (як?) незаконно кілька кордонів. Ясно, що ці люди планували цей маршрут, відкладали немалі гроші тощо. Паразитів, що прагнуть жити за рахунок інших, не треба підтримувати.
    Отже, що робити з тими, хто втік, рятуючись від війни? По-перше - рятувати та цінувати життя. По-друге - розсіляти у таборах хоч би і у Сибіру, Танзанії, сусідній до Сирії Іорданії та надавати необхідну гуманітарну допомогу.
    Не треба тільки мені приписувати слова, які я не казав. Я проти роздач біженцям квартир у європейських столицях, не вітаю, що вони забороняють комусь-там святкувати Різдво. От не слухайте їх і святкуйте.
    Але не забувайте, що ми люди, а не леви та антилопи. Бо життя таке - сьогодні, здається ти всіх можеш з'їсти, а завтра, дивись, самому потрібна допомога і захист.
    ліберальна європа прийде до занепаду завдяки біженцям

моя б воля, усіх би біженців до сибіру, чи танзанії
+ Ответить в теме
Страница 22 из 110