Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1101Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 21 из 87
Показано с 201 по 210 из 862.
    Пророк

Re: Загнивающий Запад

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    ...Испания согласилась принять в этом году около 17 тысяч беженцев...
    вчитались? СОГЛАСИЛАСЬ!!! а не "мы тут уже, любите нас!"
    конкретный пример с футбольным тренером высшего дивизиона своей страны - да! да, да и ещё раз да! это элита общества (ну, должна ею быть). он будет созидать, а не сидеть на социале. и что-то мне кажется, что он на лодочке вместе с 5-ю сотнями "беженцев" в страну не прибыл

Снова манипуляции.
    Пожалуйста, пусть государства корректируют свои законы, чтобы можно было легче депортировать тех, кто к ним проник незаконно. Пусть меняют законы, чтобы эмигрантов, которые получили право на жительство, можно было легко лишить его, если они ведут асоциальный образ жизни и занимаются криминалом и т.д.
    Но не переворачивать лодки с людьми, чтобы они утонули, к чему ты призываешь!
    а государство уже приняло законы которые запрещают всем без разбора лезть в страну. существуют условия при которых иностранцу можно попасть в страну и жить в ней. разве нет? и без манипуляций, заметьте

Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
    Ех, ну кажу ж, довга розмова. По-перше, я вже казав, що встряв у розмову через дилему "вбивати/не вбивати", "топити/рятувати". Моя відповідь - не вбивати, рятувати. Що робити далі - вже теж свою думку розкрив. По-друге: кого приведеш мені? Бомжа-алканавта, що міг би працювати, але не бажає чи людину що рятується від війни та рятує своїх дітей? Це дві великі різниці. Зарікатися від другої ситуації я нікому не радив би.
    Третє: ніякого "негодования" немає. Світ несправедливий, крапка. Але відносно директора, завскладом та вантажника висловлю власну думку. Тут є різниця у саме індивідуальних здібностях людини, коли ж мова йде про народи, це навряд чи можна застосувати. Оскільки, на моє глубоке переконання, дурні та генії приблизно рівномірно розкидані між народами, так само покидьки та люди шляхетної вдачі. Отже, не існує народу чи етносу зі здібностями вантажника і народу зі здібностями директора (на відміну від якостей індивідуумів, де таке спостерігаємо часто).
    Якщо мова вже про арабський світ, то досить згадати їх здобутки у галузях математики, астрономії та медицини, на яких пізніше грунтувалася значною мірою європейська наука. Ви ж не вважаєте, що всі сирійці то є дикуни-ісламісти-фанатики у смердючих халатах.
    ВОТ!!! именно это я и пытался сказать! те, кто представляет интерес для страны и так попадут в неё - их, тупо, пригласят на хорошую зарплату и будут всячески оберегать ибо они общество будут тянуть вверх (образно), но далеко не все лодочные эмигранты представляют эту прослойку населения

Пророк

Не перестаю радіти, що Україна бідна, і до нас не валять біженці. Дивлюся фото-відео в інтернеті, це страшно, це вторгнення без зброї. Європа не може їх втримати, бо це сила, якій ніякий закон не указ. Топити звісно ніхто не хоче, але поки ми не в такому стані як Європа треба подумати, як уникнути в майбутньому навали. Не бути надто добрими, щоб світ не повнився чутками про наш добробут і милосердя. Якщо вдруг розбагатіємо, то тихенько треба сидіти і не розказувати про це нікому. Та й зараз уже, в Європі - хаос, в Росії - скрепи, Україна скоро виглядатиме як райський острівець. Я не хочу об'єднуватись з такою Європою, яка видніється в найближчому майбутньому. Хочеться щоб німці були німцями, українці - українцями, а сірійці перетерпіли війну і жили в своїй країні. Я не хочу, щоб борщ змішували з олів'є в одній тарілці!
    Зануда

Багато непорозумінь у цій розмові через те, що ми продовжуємо мішати до однієї купи біженців, що вимушені тікати від війни РЯТУЮЧИ життя і незаконних емігрантів, що незаконно перебралися до інших країн щоб ПОКРАЩИТИ рівень свого життя, ще й паразитуючи та прагнучи нав'язати свої правила.
    المزيد من النفط

А я у захваті, коли у Полтаві негрів у вишиванках зустрічаю.

треба подумати, як уникнути в майбутньому навали. Не бути надто добрими, щоб світ не повнився чутками про наш добробут і милосердя. Якщо вдруг розбагатіємо, то тихенько треба сидіти і не розказувати про це нікому.
    Щира українка...
    Зануда

Ответ Сообщение от Condor Посмотреть сообщение
    Derailing the conversation. Тут ключовий момент в минулому часі. Так европейці також колись робили багато дурниць, як-то палили відьом, милися двічі на рік (паска та михайлів день), голосували за януковича. Але це було КОЛИСЬ. А живемо ми ЗАРАЗ. І маємо вирішувати проблеми які виникають зараз. А зараз мусли-емігранти створюють проблеми. Demonstration: Абу-бакр-аль-багдаді вас звинувачують у вбивстві! Ви визнаєте себе винним: так ваша честь я справді відпиляв їй голову пилкою бо вона посміла ослухатися батька і не захотіла виходити заміж за немитого 43 річного бєдуїна, в якого вже є три дружини, а він мені вже заплатив за неї дві тисячі долларів калиму! Вона мене осоромила! В свій захист хочу сказати шо ваш европейський предок-місіонер який жив 200 років тому також вбив свою дружину. То це мене якимось чином виправдовує правда? Я можу йти?
    .
    Я б не стверджував так сміливо про минулий час. Тим більше про 200 років тому.)) Місіонерів вистачає і зараз. Приїхати, навчити "харошому" завжди вистачає бажаючих.
    Відносно індіанців - чудовий приклад. Право сили - так. Нікого не турбувало - так. Нікого не мучить сумління - ясно, що так. І ще в Кортеса була краща зброя, навчені солдати, він виявився хитріший та підступніший. Переміг, молодець. Але про що ми ведемо мову взагалі? Світ залишатимется небезпечним та дикунським, поки діє "право сили". Втім, ілюзій, що настане "золота доба людства" я теж не маю. Так і буде, нічого радикально не поміняється, хоч і всіх біженців розстріляти.
    Добре було б таки чесно відповісти собі на питання: якщо мені особисто доведеться тікати, то чи не поміняється мій перебіг думок? Саме мова про втечу, а не продуману еміграцію.
    Пророк

Багато непорозумінь у цій розмові через те, що ми продовжуємо мішати до однієї купи біженців, що вимушені тікати від війни РЯТУЮЧИ життя і незаконних емігрантів, що незаконно перебралися до інших країн щоб ПОКРАЩИТИ рівень свого життя, ще й паразитуючи та прагнучи нав'язати свої правила.
    Якось вони підозріло співпали у часі і просторі - і ті, і другі. Як думаєш, ті що рятують життя і біжать від війни, вони планують повернутися назад?
    Ответ Сообщение от Karen Посмотреть сообщение
    А я у захваті, коли у Полтаві негрів у вишиванках зустрічаю.
    У захваті, бо це цікавинка, рідкість. Коли поодинокий випадок, то чого б не порадіти.

Чому треба бігти в Європу? Чому не в Сибір? В Європі місця обмаль, а в Росії багато. Якщо рятуватись від війни, то не важливо ж де, аби не стрілляли? Якщо ж біжать до найжирнішого шматка, то я вже не вірю, що це тільки втеча від куль.
    Зануда

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    Я не хочу, щоб борщ змішували з олів'є в одній тарілці!
    Ну, це поки немає загрози (чого тобі щиро і бажаю) для життя твого та родини. А коли, як біженцям, довелося б тікати світ за очі, то може навіть і попросила б: "перемішайте свій борщ з моїм олів'є, хоч тимчасово, бо жити хочеться". Може таке бути теоретично?

Якось вони підозріло співпали у часі і просторі - і ті, і другі. Як думаєш, ті що рятують життя і біжать від війни, вони планують повернутися назад?.
    Мені не підозріло. Масово це почалося з початком війни. Їхніми планами відносно повернення нікого не зобов'язаний цікавитися. Країни, де тимчасово перебувають біженці, цілком можуть їх відправити назад.
    І ви, шановні друзі, мене ніяк не почуєте. Я не закликаю узаконити їх пожиттєве перебування у Парижі, Римі тощо. Побудуйте табір (табори) поблизу Сирії, у безпечному місці, надайте гуманітарну допомогу. Чим ще мають займатися міжнародні гуманітарні організації?
    Бо виходе дивно - дерибанити та розривати бідну країну через фінансову зацікавленість "розвинених" країн - це нормально, а коли люди тікають від смерті - то вже нехай потерплять. Дуже гуманно.

Чому треба бігти в Європу? Чому не в Сибір? В Європі місця обмаль, а в Росії багато. Якщо рятуватись від війни, то не важливо ж де, аби не стрілляли? Якщо ж біжать до найжирнішого шматка, то я вже не вірю, що це тільки втеча від куль.
    До Сибиру добратися важче, далеко ж. Але звичайно, рятуючись від війни, то все одно куди. Але до Сибіру ну ніяк не добратися.
    Новачок

Я б не стверджував так сміливо про минулий час. Тим більше про 200 років тому.)) Місіонерів вистачає і зараз. Приїхати, навчити "харошому" завжди вистачає бажаючих.
    Наведи будь-ласка приклад коли європейські місіонери створюють проблеми на такому рівні, коли це потрапляє у новини? Та і взагалі місіонер, який ДОБРОВІЛЬНО поїхав кудись залякувати дебілів казочками про "покайтесь ібо царствіє грядет да все никак недогрядет" і купа біженців, які тікають з своєї країни, в якій через таку зашибісь культуру вони більше не можуть жити до твоєї країни, де інша культура але жити ВНЕЗАПНО вони в ній бажають лише чогось вважають шо їх звичаї тут з якогось дива мають поважати це одне і те саме? Чи знову це іррелевантне порівняння?
    Але про що ми ведемо мову взагалі? Світ залишатимется небезпечним та дикунським, поки діє "право сили".
    Якшо застосувати інтуктивний метод і тут то навряд чи право сили в тій чи іншій формі перестане існувати.
    Добре було б таки чесно відповісти собі на питання: якщо мені особисто доведеться тікати, то чи не поміняється мій перебіг думок? Саме мова про втечу, а не продуману еміграцію.
    Можливо шо поміняється бо всьому живому за окремими вийнятками властиво намагатися вижити. Проте лев коли загризає антилопу не думає "Таааак, треба запитать себе якби мене оце гризли чи я цього б хотів? Мабуть ні. То може мені її не їсти і померти з голоду?"
    А з мігрантами це вже справа виживання нації. Бо вони дуже плодовиті. Мабуть окрім як товкти своїх дружин не знають інших розваг. Коли США вторглися в Ірак в 2003 році населення Іраку станвило 26 млн. осіб. Зараз, після 12 років війни населення Іраку ВНЕЗАПНО 33 млн.
    Пророк

andy, лично вы готовы отдать (и выполнить) приказ о затоплении судна с беженцами, только на основании того, что у этих людей нет необходимых паспортов и виз?
    розвернути судно, висадити людей там звідки воно вийшло у море, судно конфіскувати
    bvn
    йог на танке

Я офігіваю іноді від того, які люди серед нас... виходить, що українці в своїй сутності нічим особливо не кращі від російського фашиста-окупанта... просто зараз склалися так обставини, що вони нас, а не ми їх... якби обставини склалися інакше, то оці б люди точно б пішли повертать кубань в родную гавань і встановлювать український мір... бо не обтяжені ніякими морально-етичними принципами...

Коли вже там Кінець Світу? Мабуть, ми його заслуговуєм, коли "право сили" в нас є основополагаючим законом і керівництвом до дії...
+ Ответить в теме
Страница 21 из 87