Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей3908Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 325 из 411
Показано с 3,241 по 3,250 из 4103.
    Пророк

Re: Шизофренія в сучасній Україні

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    Оскільки в нас нема білоруської шизофренії, хай буде тут. Хоча б через те, що подібні ситуації можуть виникати.
    Денис Казанский

Писателя Сергея Жадана выслали из Беларуси из-за обвинений в терроризме.

Жадан - известный террорист. Еще 1 марта 2014 года, он был избит в Харькове толпой мирных русскоязычных граждан и сочувствующих им вежливых туристов из России, которые просто хотели говорить на родном языке.

С тех пор так и повелось. Защищаешь себя и целостность своей страны - террорист. Ненавидишь все украинское, пытаешь своих земляков в подвале, отжимаешь чужие ларьки и машины - храбрый ополченец, герой Новороссии.

Шизофренический мир выворачивает все наизнанку, ставит все с ног на голову. Жертва агрессии называется агрессором. Писатели - террористами. Подонки и мародеры - героями.

бог

Пророк

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    Оскільки в нас нема білоруської шизофренії, хай буде тут. Хоча б через те, що подібні ситуації можуть виникати
    Ну, РФ и РБ это союзное государство. Поэтому, это к теме российской шизофрении.
    Батька рассказывал, что у них с рашей единый список невъездных. Полтора миллиона, это российская часть списка и тысяч 200 - с белорусской.
    Но после того как батька ввез безвиз для граждан ЕС, а раша стала устанавливать кордоны, то все может измениться...

* * *

P.S. Запрет на въезда аннулировали.
    Беларусь адмяніла забарону на ўезд украінскаму пісьменьніку Жадану

Пророк

Яків Євгенович

А поки ви спите, в тераріумі відбулися дивні речі.
    Вітазавіруха і її бойфренд Олесь Черняк (знаменитий інтернет-воїн "Олесь Невідоменко" https://www.facebook.com/profile.php?id=100010307947944, він же "Олексій Олексійович https://www.facebook.com/oleksiysvunarenko)
    отримали по морді кожен від таких же неадекватів, як і вони, своїх (вже колишніх) друзів С14.

Далі - цирк.

Черняк пише одне:
    https://www.facebook.com/permalink.p...00010307947944

Завіруха інше:
    https://www.facebook.com/permalink.p...00015372513764

С14 пише, що Завіруху взагалі ніхто не бив:
    https://www.facebook.com/c14news/pho...789247/?type=3

і взагалі:
    https://www.facebook.com/c14news/posts/1133016466802650

Мося називає С14 мусорами:
    https://www.facebook.com/igor.mosijc...38827576194007

на тлі того відбувається колективний батхерд у близнючки, хорта, карася, крат і іншої морської сволоти.
    Шоу просто чарівне.
    Це просто свято якесь.
    Я вимагаю дію другу.
    Дія друга. Жопа.
    В ній сидять всі, хто вчора пересварився і побився через те, що комусь забракло лайків та подяки за "спасіння душевнохворої із СІЗО".
    Пан Тамразов, внісши заставу за цю потвору зробив їй, Черняку і С14і величезну ведмежу послугу.
    За це йому всі мусимо подякувати і поставити лайк )))

Пророк

Чем не шиза? http://poltava.to/news/41806/
    Распилим миллионы, самое важное нынче, б...дь!
    Пророк

Пророк

Alex Golobuckij
    Наш новый соотечественник экс-депутат Госдумы России рассказывает как он воевал в Афганистане и Чечне. Притом, что на момент вывода советских войск из Афганистана ему исполнилось как раз 18 лет)) Не затеряется среди наших проходимцев))

المزيد من النفط

Новачок

No Comments

Пророк

Не знаю до якої теми віднести, але ця здається підходить.
    Багато хто жаліється на низький рівень життя, але складається враження, що гроші на їхню думку мають самі матеріалізуватись у кишенях. Опишу три абсолютно реальні випадки, які сталися зі мною буквально на протязі тижня.

І. Стіл
    Захотів мій тесть купити собі замість старого радянського, новий стіл-книжку. Такий мабуть у кожній другій радянській сім'ї був. І попросив мене підшукати варіанти.
    Я поліз в інтернет, знайшов пару підходящих столів, але їх треба було доставляти з інших міст. Думаю, треба на OLX глянути, може хтось в Полтаві їх виготовляє, щоб по місцю придбати. Відразу знаходжу чувака, який судячи з об'яв займається виготовленням меблів і у нього столик-книжку. Але тесть хотів, щоб кути у стола були заокругленні, а у того що в об'яві вони прямі. Я пишу цьому "майстру", мовляв хочу купити у вас столик, але можна зробити такий самий тільки із перламутровимі пугавіцамі заокругленими кутами? На що у відповіді, ні здрастє, ні доствіданья, а "Делаем только как на фото".
    Блін, це така нереальна задача заокруглити кути? Це ж твій заробіток!
    Ну, не хочеш, як хочеш. Купив вчора у Епіцентрі, ще й дешевше вийшло.

ІІ. Книжка
    Вирішив купити собі на роботу одну технічну книжку. У суботу знайшов її у інтернет-магазині харківського видання Форт. Ціна більш ніж у два рази нижча за інші магазини. Ну думаю, чудово, треба брати. Тисну на "Купити", але не все так просто. Виявляється залишити ім'я та номер телефону не достатньо, треба ще зареєструватися на сайті. Добре, давайте реєструватись. Я чесно кажучи, такої форми ще не бачив - хіба шо номер паспорту та ІНН вводити не потрібно. Перша думка, що книжку мені Укрпоштою будуть слати. В общем завершив я цю процедуру і на мило приходить лист із номером замовлення, статусом замовлення "у обробці" і запевненням, що зі мною найближчим часом зв'яжуться.
    Найближчий час настав, коли у вівторок ввечері я сам написав їм і спитав, чи бува не змінився статус мого замовлення на "ой вибачте провтикали, вже висилаємо".
    Через пару годин приходить відповідь: "Цена на сайте не соответствует! РЕАЛЬНАЯ цена в счете!" і там реально прикріплений файлом рахунок-фактура. І ще просять повідомити після оплати номер відділення НП, куди висилати замовлення. З Укрпоштою промахнувся значить.
    Ок думаю, видно розбалували мене розетки всякі, треба не зважати на те, що до продавця треба ще самому достукатись, що ціна виявляється суттєво вищою від заявленої (але все одно ще дуже вигідною в порівнянні з іншими), що знову ніяких драстє, не кажучи вже про вибачення, що з усіх можливих варіантів оплати книжки видавництво обрало такий зручний формат, як рахунок-фактура - будемо прєвозмагать.
    Отже лізу у Приват24 (попутно згадуючи, як ми наївні лаяли їхній сервіс), вбиваю усі ці МФО та ЄДРПОУ, оплачую та надсилаю лист підтвердження про сплату і номером відділення НП.
    Сьогодні вже четвер, а в ответ тішіна. Глянув статус замовлення на сайті - Не оплачено. Значить будемо знову надсилати листи, малюнки...

Я розумію, що можливо видавництву зв'язуватись зі мною заради однієї галімої книжки - це не уровєнь, але нафіг тоді взагалі було цей магазин організовувати. Якби не ціна питання я б вже подумав, що мене тупо розводять на бабки )

ІІІ. Куртка
    Знову та ж субота. Купую через інтернет зимову куртку. Українській виробник, власний сайт, позиціюється як молодіжний бренд. Нічого не прєдвєщаєт біди.
    Спочатку все як у людей - вибрав модель, ввів свої параметри, дані, залишив телефон. Майже одразу передзвонили, модель на мій розмір є - висилаємо упродовж 2-х робочих днів, оплата при отриманні. Чудово.
    Вже у вівторок чекав коли смс прийде від НП - це ж не якесь совкове видавництво, молодьожний бренд, хулє. Смс не прийшло. Ну, не біда, 2 робочих дня не пройшло все ж таки, у середу значить прийде. Як уже можна здогадатись, у середу смс теж не було. Ввечері знову сам проявляю ініціативу і зв'язуюсь з продавцем. Тут вже прогрес на ліцо, нарешті на моє вітання відповіли взаємним і запевнили, що "завтра с вами менеджер свяжется".
    Дивлюся вже до післязавтра декілька годин залишилось, поки не зв'язались...

Завіса (с).

От може я чогось не розумію, але таке враження, що покупець сам має бігати за продавцем і благати продати йому потрібну річ. Шо за Back in USSR?
    З таким відношенням хто до вас ще захоче звертатися і яким чином ви плануєте заробляти, якщо свою пряму і примітивну функцію - продати товар, ви перетворюєте на незрозумілі труднощі.
    Одному впадло чотири зайвих раза лобзіком пройтись, іншому взяти вже готовий товар і тупо віднести на пошту, а потім ниття всюди, що малий бізнес у нас придушують, заробити ніде. Та як так робити, то вас і душити не треба, самі вправитесь.
    Канешно, не всі такі лацьки, так співпало і т.д., але три випадки за один тиждень... Я хз )

+ Ответить в теме