Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей4131Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 271 из 442
Показано с 2,701 по 2,710 из 4418.
 1. #2701
  Offline
  Пророк

  re: Шизофренія в сучасній Україні


  Богдан Карпенко
  Сьогодні я дізнався, що найвідоміший український борець з корупцією, реформатор, журналіст, народний депутат, а, заодно, Голова підкомітету з питань міжнародного співробітництва та імплементації антикорупційного законодавства Комітету Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції - Сергій Лещенко, придбав велику (200 кв.м) дорогу (7,5 млн гривень) квартиру у центрі Столиці. Причому, дізнався я про дану квартиру, як і про відвідини ВіП-Зали Сбербанку РФ, вечері з російським олігархом - не від чесного відкритого депутата, котрим пан Лещенко себе називає, а від інших людей. Сам Сергій повідомив, що дану квартиру купив на заощадження, позику від засновника "Української правди" Олени Притули, та коштів від нової подруги - Анастасії Топольської (у котрої скоро виступ у Москві).

  Маю декілька запитань:
  1. Яким чином пан Лещенко збирається повертати дану позику?
  2. За які кошти пан Лещенко планує облаштовувати помешкання, робити ремонт?
  3. Про які саме заощадження пана Лещенка іде мова, якщо і всі свої попередні вагомі витрати пан Лещенко пояснював тими самими заощадженнями? Ці заощадження самопоновлюються при сталій величині у декларації, чи є якісь інші заощадження, котрі не вказані у декларації?
  4. Чи правда, що у пана Лещенка є ще одна квартира, на вулиці Гетьмана Вадима, і якщо правда, то чому подруга пана Лещенка повідомила, що їм обом нема де жити?
  5. Чому саме така дорога нерухомість розглядалась, а не розглядалась нерухомість, котра по кишені, щоб не прийшлось позичати кошти? Чи правда, що дана квартира коштує більше, ніж оплачено, і якщо так - то на яких умовах отримана скидка у ціні?
  6. Яким чином подруга пана Лещенка, яка сама ж повідомляє, що не так давно відчувала фінансові проблеми, змогла дати немалі кошти пану Сергію? У якості кого дана пані передала ці кошти народному депутату? Чи декларовані ці кошти, звідки вони були отримані, чи сплачені податки?

  І що мене найбільше цікавить:
  7. Які саме кошти власниця "Української правди" - пані Олена Притула - позичила народному депутату, Голові підкомітету з питань міжнародного співробітництва та імплементації антикорупційного законодавства Комітету Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції - Сергію Лещенку, на яких умовах, чи буде нам продемонстрована угода, чи нема у цьому корупційної складової? Звідки ці кошти у пані Притули? Чи задекларовані ці кошти? Чи сплачені податки?

  Говорячи словами пана Лещенка та його друзів, дана ситуація - справжній тест для НАБУ, яке, сподіваюсь, оперативно займеться розслідуванням даної справи, і підтвердить репутацію неупередженого чесного антикорупційного органу, після розслідування котрого ми отримаємо відповіді на питання, так? Як розумію, "Схеми", "Наші гроші", "Слідство інфо" вже цікавляться темою, і нас чекають викриття корупції у виконанні пана Лещенка, а не "голова у пісок", як це було з паном Ігорем Луценком, так? І нам точно слід очікувати, що на момент корупційного обвинувачення пан Сергій Лещенко, як він багаторазово радив своїм опонентам, зніме з себе депутатську недоторканність? Як розумію, пані Олена Притула щодо власних коштів не буде називати розслідування нападом на свободу слова, адже, як власниця видання, що проголошує себе рупором боротьби з корупцією, першою зацікавлена відзвітуватись за кожну свою копійку, так?

  Evgenia Karpenko Як він за 7,5 мільонів купив?  * * *

  * * *


  Антон Геращенко

  Как закончилась сказка о пламенной борьбе с коррупцией или сложит ли депутатский мандат Сергей Лещенко?

  В 2012 году Президент Германии Кристиан Вульф, ушел в отставку после того как выяснилось, что он взял кредит в 500 тысяч евро на покупку дома у жены известного бизнесмена.

  Процент под который взял частный займ Президент Германии составил 4 % годовых, вместо принятых на тот момент на рынке 5 %.

  Вот что об этом написала тогда "Украинская правда".

  А вот что об этом написал сам Сергей Лещенко в далеком 2012:

  Цитирую классика :

  "Виявилося, що ще до обрання (!) на посаду президента, будучи главою уряду землі Нижня Саксонія, Вульф отримав приватний кредит у одного місцевого бізнесмена, а згодом промовчав на питання, чи мав він з цим бізнесменом ділові стосунки.

  Кредит президенту Німеччини був потрібен для придбання приватного будинку.

  У грудні 2011 року про це написала газета "Більд", після чого Вульф спробував вплинути на редакцію цього видання, а також на видавничий дім "Шпрінгер".

  Це сколихнуло німецьке суспільство, і під офіційною штаб-квартирою президента Німеччини в Берліні проходять тепер акції протесту. При чому жоден районний суд їх навіть не забороняє.

  А тепер – увага! Через що розгорівся весь цей сир-бор.

  Отже, це – фотографія того самого приватного будинку президента Німеччини, заради якого він взяв – ні, не хабар, а кредит! – через що зараз смертельно шкодує і змушений публічно вибачатися."

  http://blogs.pravda.com.ua/authors/l...2d/view_print/

  В связи с вышеизложенным у меня есть два вопроса к Сергею Лещенко.

  1. Под какой процент был взят займ у Алены Притулы, который по словам Сергея Лещенко составляет 1/2 от стоимости квартиры, и является ли этот процент рыночным?

  Какую сумму народный депутат Лещенко должен ежемесячно выплачивать Алене Притуле в соотвествии с договором займа и хватит ли его депутатской зарплаты для этого?

  Или за кредит будет расплачиваться его супруга?

  Просьба как к кристально честному человеку, которому нечего скрывать, опубликовать этот договор займа, чтоб ни у кого не было сомнений в его реальности.

  2. Сложит ли Сергей Лещенко депутатский мандат и уйдет из политики, как это сделал Президент Германии, если он сказал не правду об источниках приобретения своей новой квартиры или условия привлечения им займа были не рыночными?

  Или Сергей Лещенко поступит как обычно?

  Делаю ставку на второй вариант.

  П. С. И то как поступили с Мирославой Гонгадзе и детьми Георгия - не хорошо!

 2. #2702
  Offline
  Пророк

  re: Шизофренія в сучасній Україні


  Сьогодні я дізнався, що найвідоміший український борець з корупцією, реформатор, журналіст, народний депутат, а, заодно, Голова підкомітету з питань міжнародного співробітництва та імплементації антикорупційного законодавства Комітету Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції - Сергій Лещенко, придбав велику (200 кв.м) дорогу (7,5 млн гривень) квартиру у центрі Столиці.
  "На самом деле, дорогие мои, серьёзные и великие вещи видны на расстоянии.
  А теперь представьте: депутат мордорской государственной думы купил квартиру в центре Москвы, и зарегистрировал её на себя, и об этом узнала широкая общественность и зодрюкала его до состояния легкого подергивания.
  Представили?
  Вот и я не могу.
  А вот теперь подумайте насколько далеко мы от них отошли уже за эти 3 года. Представили? То-то.
  Все будет хорошо, я узнавала;)"
  https://www.facebook.com/permalink.p...00011151186972
 3. #2703
  Offline
  Пророк

  re: Шизофренія в сучасній Україні


  Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
  Ох які вумні та сміливі, перед монітором так вообщє. На себе готові цю "почесну місію взяти"? Чи Ентер повинен порішать? ))
  коментар потипу "а може сам підеш воювати,а?!"

  я можу тільки порадити, а от як з цим боротися це вже вам вирішувати, бо це ж ви живите в Україні
 4. #2704
  Offline
  Пророк

  re: Шизофренія в сучасній Україні


  Фёдор Келлер

  Вопрос к общественности и к НАБУ.

  Согласно договора (bit.ly/2czALQW) купли-продажи квартиры по ул. Ивана Франко в доме № 11 сумма сделки составляет 7 550 000 грн, и это при рыночной цене около 12 690 000 грн, как указано здесь

  Разница составляет примерно 5 114 000 гривен. В договоре также указано, что продавцом выступает компания в лице Александра Паршакова.

  Александр Паршаков – давний младший партнёр по делам Дмитрия Фирташа и Сергея Лёвочкина. Достаточно воспользоваться интернет-поиском.

  За какие услуги, народный депутат Украины, который известен своими громкими расследованиями и заявлениями, может получить огромную скидку на престижное жильё от окружения беглого плутократа? И каково настоящее происхождение семи с половиной гривен?

  При продаже по рыночной цене, Лещенко получит около пяти миллионов гривен в виде прибыли.

  Щекотливое положение.

  * * *

  * * *


  Богдан Карпенко
  Це ще не все
  "Якщо говорити прагматично, то зараз – найкращий час для придбання нерухомості. Дно ринку. Тому ціна 1500 доларів за метр на вулиці Франка в Києві – це вагомий аргумент на користь житла. За такими квартирами стоять черги, і їх купують майже миттєво" - Лещенко

  Чуєте, 1500 USD за метр - це дуже дешево, антикорупціонери стоять у чергах за такою ціною, я не сумніваюсь у цьому =) Таки їб@нувсь остаточно наш Голова підкомітету з питань міжнародного співробітництва та імплементації антикорупційного законодавства Комітету Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції

  * * *

  Irina Ovcharenko
  Вот же наглючее рыло. Посоветуйтесь, говорит, со специалистом. Такой цены там никогда нет и не было, реальная цена на сегодня 2300-2500 за метр, а объявления про 1600 сляпаны специально под эту сделку. Т.е. 450 000 у.е. за голые стены. А на ремонт и обстановку у соседей отдолжит.

  * * *

 5. #2705
  Offline
  المزيد من النفط

  re: Шизофренія в сучасній Україні
 6. #2706
  Offline
  Пророк

  re: Шизофренія в сучасній Україні


  Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
  б) частину коштів - це мої заощадження як колишнього співвласника Української правди; окрім того, в 2013-2014 роках мною було задекларовано понад 100 тисяч доларів доходу
  в) половина суми придбання - це позика від засновника Української правди Олени Притули терміном на 10 років;
  г) інше - це гроші моєї улюбленої людини Anastasia Topolskaia, яка буде вказана в моїй декларації за підсумками 2016 року;
  Трохи про патріотизм і гроші:

  "Есть старый сухпай ВСУ. 4 невзрачные и несъедобные консервы, пол-мешка сахара. В бюджете 2016 года цена на сию пакость была заложена в размере 96 гривен.

  Есть новый сухпай ВСУ. Там в реторт-упаковке вкусное, плюс на обед - борщ, плюс, плюс, плюс. Цена на такой сухпай (ориентировочная) 110 гривен (если с разогревашкой и дополнительными вкусняшками - 150).

  На прошлой неделе армия объявляет закупку 200 000 сухпайков. Старого образца. Зрада? Зраааааааааадаааааааа!

  Копаем глубже. Армия не может покупать что-либо, она связана по рукам и ногам законами и постановлениями Кабмина.

  Для того, чтобы вынести такой вопрос на рассмотрение Кабмина - нужно согласование. И Степан Полторак раз за разом подписывает письма, с просьбой согласовать подобное решение. Он за новый сухпай.

  МВД говорят - ок!
  СБУ говорят - ок!
  МЭРТ говорит - ок!
  Мининфраструктуры говорит - ок!
  МОЗ говорит - ок!
  ГСЗИ говорит - ок!

  Минфин говорит: э, куда, стояяяяяять! Минфин говорит: вот у вас в бюджете заложено 96 гривен, вот и покупайте за 96 гривен. А на большее - мы вам не согласуем, нечего бойцов баловать! И нет, Минфины не враги и не сволочи, вот так у них прописана работа - не допускать увеличение расходных статей в рамках текущего бюджетного года. Их можно понять.

  200 000 супайков. Цена вопроса - 200 т * (110-96) = 2 800 000 гривен. Минфин согласится с новым сухпайком, если мы найдем сами эти 2 800 000 гривен. Не перекроим текущий бюджет (там все статьи и так недофинансированы, не на чем экономить), а именно найдем.

  Где бы одолжить 100 000 долларов?"
  https://www.facebook.com/yuri.biriuk...84208161847993
 7. #2707
  Offline
  Пророк

  re: Шизофренія в сучасній Україні


  Богдан Карпенко

  Знайомтесь: Ярослав Юрчишин, виконавчий директор Transparency International Україна  * * *

  Сумарний дохід Лещенка та його кредиторів за 18 років нижче вартості придбаної ним квартири (ДОКУМЕНТИ)
 8. #2708
  Offline
  Пророк

  re: Шизофренія в сучасній Україні


  Дмитро Вовнянко


  Лещенкогейт. Підсумок.

  1. Звідки у нардепа Лещенко гроші на квартиру, ринкова вартість якої 12 мільйонів гривень?

  2. На яких умовах і з якою метою журналістка Притула позичила народному депутату Лещенко гроші на купівлю квартири?

  3. Звідки ужрналістки Притули знайшася сума у мільйон - кілька мільйонів гривень? Як співвідносяться наявність у журналістки Притули таких грошей з її доходами в ПП "Українська правда" і з власне прибутками ПП "Українська правда"? Чи не була Притула посередником між нардепом Лещенко і третіми особами?

  4. В яких стосунках народний депутат Лещенко перебуває з дружиною українського вояка, що перебуває в зоні АТО, пані Тапольською? На яких підставах пані Тапольська передала гроші народному депутату Лещенку? Чи не виступала пані Тапольська також посередником між народним депутатом Лещенком і третіми особами?

  5. Хто і чому надав народному депутатові Лещенку знижку у 41% при купілі квартири ринкова вартість якої 12 мільйонів гривень?

  6. Чи не є квартира - платнею третіх осіб за лобіювання народним депутатом Лещенком у Верховній Раді рішень, які завдаватимуть матеріальною, репутаційної та політичної шкоди державі Україна?

  7. За які кошти і з яких доходів, тоді ще журналіст Лещенко, який ніколи не мав ніякого власного бізнесу, придбав у Києві ЩЕ три квартири? Як вартість тихквартир співвідносилася з доходами журналіста Лещенка? Звідки у київського журналіста взялися такі доходи? Чому мінімум одна з них НЕ внесена в декларацію народного депутата Лещенка?

  Мене (і, гадаю, не тільки мене) цікавлять відповіді на ВСІ ці питання. Я щиро сподіваюся що НАБУ на всі на них відповість.

  Чи морально людини з настільки мутними фінансовими справами вдавати з себе палкого, незламного і безкомпромісного борця з корупцією, я не запитую.

  Ціну нашим борцунам я знаю й так.
 9. #2709
  Offline
  Пророк

  re: Шизофренія в сучасній Україні


  https://doba.te.ua/novyny/ternopilsh...riupolya-video
 10. #2710
  Offline
  Пророк

  re: Шизофренія в сучасній Україні


  Суд обязал Пенсионный фонд выплачивать пенсию Азарову

+ Ответить в теме

Похожие темы

 1. Революція в Україні
  Иван Шевченко в разделе Політика та Історія
  Ответов: 1
  Последнее сообщение: 05.03.2014, 00:17
 2. Транспорт можновладців в Україні
  fragov в разделе Політика та Історія
  Ответов: 2
  Последнее сообщение: 07.10.2011, 18:05
 3. Чупакабра в Україні
  LAEN в разделе Теревені
  Ответов: 0
  Последнее сообщение: 25.08.2010, 15:55
 4. рівень зарплат в Україні.
  Полтавський кіт в разделе Теревені
  Ответов: 41
  Последнее сообщение: 30.03.2008, 20:06
 5. Геноцид в Україні
  fragov в разделе Кіно
  Ответов: 0
  Последнее сообщение: 01.11.2007, 11:01