Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей3965Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 151 из 418
Показано с 1,501 по 1,510 из 4178.
    Пророк

Re: Шизофрения порошенковской Украины

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    Не надо намекать на родство Рубана с Медведчуком. Ведь минские соглашения, которые дали Украине мир, тоже дело Медведчука. Так что кум Путина сам по себе, а Рубан сам по себе.
    Я знаю и кто такой Медведчук и кто такой Рубан. Как понимаю и то, что в вопросах переговоров по заложникам, силовикам и руководству страны приходится иметь дела и с отпетыми негодяями, лишь бы бандиты контактировали и отпускали заложников (и так бывает в любой стране).
    Поэтому, я никогда не расхваливал Рубана и тем более, не героизировал его. Но понимал, что мы вынуждены пользоваться его "услугами".
    Некоторые же из вас исходили на гавно по поводу того, что "Порошенко его назначил".
    Порошенко его не назначал.
    А вот теперь и Филатов открываетинформацию о тесном с ним сотрудничестве. И Корбана Рубан защищает....

Новачок

Victorious, Мої слова - це лише моя точка зору, на відміну від вас, я нікому не раджу куди йому йти і шо йому робити. Я вважаю шо навіть захист вітчизни не має давати іммунінету від кримінального переслідування. Ось дивіться: поки я спав дома в кроваті, Фабуліст сидів в окопі, захищаючи в тому числі і мене. Та якшо він, демобілізувавшись і повернувшись додому мене пограбує чи скалічить, я все одно буду вимагати для нього кримінального покарання.
    Ви абсолютно праві коли кажете шо колишні сепаратюги знову опиняються у фаворі, шо у пороха досі в росії бізнес, і таке інше, тут швидше за все ми з вами дискутуємо лише з приводу того шо влада взялася за чистки "не з того кінця".
    Пророк

правильно. а якщо вона півтора роки береться "не з того кінця", а, відверто кажучи, продовжує справу Януковича і навіть гірше того - Путіна, то може варто задатися питанням, чи насправді ця влада така тупа й невміла? а може, це її свідома діяльність?

а до Шокіна я Вас адресував тому, що він у нас генпрокурор. я ж, вибачне, не на три літери вас послав. і якщо генпрокурор за скоро рік своєї роботи (продовжуючи справу "папєрєдніка") вперто садить в тюрму тих, хто захищав Україну (нехай навіть вони не мають імунітету, як ви вірно сказали), але "не помічає" ні сепаратистів-терористів, ні вбивць Небесної сотні, ні порушень закону з боку "людей Порошенка", то може це теж свідома політика, а ніяка не помилка, і до цього слід ставитись відповідно?

вибачте за таку банальшину, я ж пишу наче очевидні речі. мені аж невдобно

(ми про це дискутували, ще коли Шокіна призначали на посаду. Тоді Ентер вітав цей крок (і зараз наче задоволений), а ми з Раммом казали, що діла не буде. але не знаю як Рамм, а я, наприклад, не чекав, що буде аж настільки погано. якось демонстративно плювати в очі народу.)
    Пророк

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    що діла не буде. але не знаю як Рамм
    Шо "діла не буде" уже стало ясно после 1ых минских. В них все "прованговано", так что удивляться не стоит, а внимательно перечитать их и "последующие" договоренности. Пока все идет по плану.
    Новачок

Victorious, Тому в мене також є серйозні питання до нинішньої влади. Я просто не знаю як реалізувати свй протест і тому поки стою осторонь. Сходив був в гості до Правого Сектору (навіть закрив очі на те шо вони ганялися з кулаками за геями). Взяв почитати їх газету: на першій же сторінці примітивна пропаганда, розрахована на массового і не дуже освідченого читача: "Це перший в історії випадок коли влада домовляється з террористами і саджає в тюрми патріотів тож ми маємо чинити опір злочинним діям нинішньої влади і так далі". Ну нехай молоді хлопці шо там тусять не знають шо ще в 3 сторіччі до нашої єри був собі на середньоземноморських просторах такй ватажок піратів Перікл, який став настільки могутнім шо навколишні держави укладали з ним договори, аби він не чіпав їх кораблики. Запитав їх те шо було вже при їх житті: а Рамзан Кадиров до того як стати президентом Чечні ким вважався в росії? Отой шо першого русського в 16 років штик-ножом заколов і бігав по горам з автоматом? Стали позирати недоброзичливо, накшталт "розумний штолє". Далі думав спитать чи чули вони тезу "революція пожирає своїх героїв" проте вирішив шо краще мені звідтіля піти.
    Я би запропонував зараз розділити усіх сильних міра сего умновно на своїх і чужих. Чужі це ті шо підтримували сепаратизм, свої це ті шо боронили наші кордони. В першу чергу пересаджати чужих, тоді вже розбиратися з своїми.
    Пророк

Ответ Сообщение от Condor Посмотреть сообщение
    Я вважаю шо навіть захист вітчизни зав не має давати іммунінету від кримінального переслідування.
    Да, только сепаратизм, убийства, захваты заложников, свержение государственной власти, колаборционизм приведут к уважению и амнистии и допуску во власти - "смелым покоряются моря". А "захист вітчизни"...Вот помог он Корбану сотоварищи?..
    Пророк

Я би запропонував зараз розділити усіх сильних міра сего умновно на своїх і чужих. Чужі це ті шо підтримували сепаратизм, свої це ті шо боронили наші кордони. В першу чергу пересаджати чужих, тоді вже розбиратися з своїми.
    безперечно. я так і стараюсь робити. якщо піднімете тему місцевих виборів, я і давав цей список, плюс-мінус, на чиєсь прохання.
    критерій №1 - Захист України.
    критерій №2 - законність (тільки не вибіркова, а починаючи з Конституції).
    критерій № 3, 4 etc. - боротьба з корупцією, успішна економічна політика, культурна політика, соціяльна політика і т.д.
    десь так.

і да, Рамм знову вірно каже, що ті, хто відзначився тероризмом - шановані люди. Ентер десь тут писав днями, що з ними потрібні компроміси.
    а з Ляшком, Свободою, Коломойським, Самопоміччю, ПС, в перспективі - Батьківщиною ніяких компромісів бути не може, це люті вороги. така щира радість, коли арештовують чергового Мусійчика чи Корбана... як на мене, на межі дійсно шизовренії.
    Пророк

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    а з Ляшком, Свободою, Коломойським, Самопоміччю, ПС, в перспективі - Батьківщиною ніяких компромісів бути не може, це люті вороги.
    Ого, сколько уже "ворогов", и главное, рядились в овечью шкуру "друзей". Ниче, после федерализации с "окремими районами", количество настоящих друзей у власти увеличится.
    Пророк

а дайте я вам ще напишу. продовжу вашу тему.
    ... навіть захист вітчизни не має давати іммунінету від кримінального переслідування. Ось дивіться: поки я спав дома в кроваті, Фабуліст сидів в окопі, захищаючи в тому числі і мене. Та якшо він, демобілізувавшись і повернувшись додому мене пограбує чи скалічить, я все одно буду вимагати для нього кримінального покарання..
    отже, у нас замирення, штик в землю, повернувся додому Фабуліст, отримав амністію Моторола. у Фаба нема роботи, Моторилі ніде жити - укропская авіація роз*ячила рідний далбас.

Фабуліст, якому держава ніяк не виплатить за те, що він кров проливав, з відчаю краде ваш гаманець.
    а Моторола тим часом дивиться, що у вас пристойний дім, бере дрючок, виганяє вас на двір у листопаді місяці й оселяється там сам зі своєю хвойдою.

Ви, звичайно, в гвалт - заяву в міліцію, заяву прокурору, заяву до суду! і от Фабуліста хапає рідна поліція, мішок на голову, адвоката не допускають, вдаються до незаконних засобів для визнання провини... коротше, правосуддя.

Але чомусь ніхто не спішить затримати Моторолу. ви знов і знов звертаєтесь до Авакова, до Шокіна, і вони вам регулярно відписують - ми збираємо докази, ніхто не залишиться безкарним! але ж ми не можемо затримати людину без рішення суду. до речі, документи, що це ВАШ дім, десь загубились...

потім ви з подивом дізнаєтесь з телетрансляцій, що Шокін чомусь разом з Моторолою ходить на футбол... а з Аваковим його бачили в ресторані. і він з усіма на короткій нозі, а коли ви занадто скаржитесь, вам кажуть: не розхитуйте човна, треба шукати компроміс. почніть із себе. чого ви скиглите, ми ж уже зетримали одного злочинця. не тисніть на прокуратуту. ой, ви прокурору на ногу наступили... і так триває тиждень, місяць, рік...

от щось подібне і відбувається у нас в масштабах країни.
    всі збігі прізвищ і ніків вище - випадкові, звичайно
    Пророк

re: Шизофренія в сучасній Україні

+ Ответить в теме