Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей3967Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 143 из 419
Показано с 1,421 по 1,430 из 4182.
    Пророк

re: Шизофренія в сучасній Україні

Ответ Сообщение от alexx76 Посмотреть сообщение
    а что верите всяким тра-ла ла?))
    А если хочется в это верить? )

Ответ Сообщение от Pentax Посмотреть сообщение
    Значит нужно правильно новости подавать.
    Очевидно "новость" была подана правильно, т.к. результат достигнут желаемый:

Ответ Сообщение от Pentax Посмотреть сообщение
    Вводят в заблуждение...

бог

Пророк

Соломон Самсонович

Очередной мелкий заказ из Китая. Продавец не забыл написать мне письмо что у них несколько дней будут праздники, потому возможна задержка с отправкой или проблема с трекингом посылки. Типа не переживайте, все будет ОК, но пару дней нужно обождать. Это заказ на три-четыре бакса.

У нас тут покупаешь на пару тысяч техники в Киеве и продавцы не могут согласовать нормально дату и время доставки. Я уж не говорю о том чтобы позвонить или написать подобное письмо.

В какой-то момент меня берет зависть и возникает понимание почему у них все работает, а наши только жалуются.
    Пивовар

Та ладно, в большинстве случаев звонят и говорят "что и когда"
    А если покупаю что-то менее популярное, чем электроника/бытовуха (сейчас по строительству/ремонту кучу специфичной мелочевки и не только покупаю) - так перезванивают сразу, говорят что есть в наличии, чего нет и когда оно будет

ЗЫ: если этот "Соломон Самсонович" киевлялин - тогда в такие косяки еще поверю. Продавцам проще отправить курьерской в другой город, чем по месту мотаться.
    Да и у нас частенько бывает, пока согласуешь с продавцом/покупателем время-дату-место, удобное для обеих, иногда проще иметь дело с человеком с другого города.
    المزيد من النفط

Re: Шизофрения порошенковской Украины

Напоминалочка...

Пророк

Re: Шизофрения порошенковской Украины

Пророк

المزيد من النفط

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    http://www.youtube.com/watch?v=LGpVc-DQu5k
    Ого ! Хабар 200 000 грн ! Хочу хабар !
    Постійний відвідувач

я от нині часто їжджу в Білорусь.

Я дивлюсь на все це, і мені чесно болить за Україну. я розумію. що ми багатші. Але - хазяїни з нас ніякі. Простий приклад - перший КПП на кордоні. українськ сторона - вже відремонтована "під євро" і знов посипавшийся пункт пропуску. кругом напльовано і валяються бички. Білоруський - все явно "ще совкове2. все вифарбуване, вичищене. форма у всіх - як на параді. Велика к-ть срочників (молоді зовсім хлоп"ята). Всі досить строгі і підкреслено ввічливі.

курити на КПП проїжджаючим дозволяють, але біля урни - жодного бичка (на українській не дозволяють, але при цьому - біля урн і не тільки валяється сміття).

Гомель. Чекаю поїзд. На лавці молода пара.
    Хлопчина "в знак протесту проти влади збирається не викинути пляшку до урни". Вона - наполягає, що він має протестувати у будь-який інший спосіб. І їм - по 16-18 років!!! як Ви вважаєте - наскільки це актуально для молодих українців?

Мінськ. Стою, вивчаю карту. Неподалік проїжджає авто з російськими номерами, не спинившись на пішоходному переході (на краю переходу !! стоїть чоловік, збираючись перейти дорогу). нізвідки з*являється патрулька і вже метрах в 50-70 підрізає російську автівку. З нього вискакує чолов*яга. і щось невдоволено розмахує руками (не сподобалось, як його підрізали, мабуть). Через півсекунди він уже прилип гобличчям до капоту, щось кричить. Я з цікавістю поступово продвигаюсь вперед (шоу ж), та поки я підійшов ближче з*явилась іще одна міліцейка, тепер вже ГАЗель, без вікон. Чоловіка заводять всередину. Він щось кричить, аж червоніє від люті. Я зиркаю обабіч на тротуарі. Міліціянти пишуть протокол... Я чекаю, що зараз всі вони дружно звідси поїдуть.. Ба, ні - чудо!! чоловік з газельки виходить, широко усміхаючись, підписує протокол, дякує, вибачається, і їде з широкою усмішкою на обличчі...

Що робили йому в ГАЗельці - мені невідомо. Та виглядав він схожим на дитину, якій щойно дали цукерку.

Результат - я не бачив жодного білоруса. який ступнув на дорогу не на зелене світло, або не на переході, і жодної автівки, яка не уступила мені дорогу на переході.

А от стосовно економіки білоруси плачуть... Вони вважають неможливим вижити на зарплату в 300 у.о (найрозповсюдженіша зарплата білорусів 3,5 - 5.5 млн біл руб - 200-350 у.о), при тому, що ціни в РБ нині переважно зрівнялись з українськими (трохи дорожче мясо, дешевше молочка) при їх низьких комуналках - 10-30 у.о/міс.

Але корупція в них теж є. В дуже дрібному виразі, досить несуттєва в загалі, така - переважно побутова - але трапляється.

І за корупційні діяння зазвичай в суми від 10 до 100 млн їх рублів (600-6000 у.о) регулярно за грати потрапляють чиновники всіх мастей.

І скажіть мені. чому у нас не можливе от таке "економічно-суспільне диво"?
    المزيد من النفط

. Я чекаю, що зараз всі вони дружно звідси поїдуть.. Ба, ні - чудо!! чоловік з газельки виходить, широко усміхаючись, підписує протокол, дякує, вибачається, і їде з широкою усмішкою на обличчі...

Що робили йому в ГАЗельці - мені невідомо.
    Російський водій дав гаїшникам щедрий хабар. Ось тому і усміхався.
+ Ответить в теме