Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей3915Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 140 из 411
Показано с 1,391 по 1,400 из 4110.
    Зануда

re: Шизофренія в сучасній Україні

Ответ Сообщение от Виння Пых Посмотреть сообщение
    Премьер-министр Украины Арсений Яценюк заявил, что в Украине средняя заработная плата будет составлять 1 960 долларов. Об этом председатель Кабинета министров рассказал во время выступления в Верховной Раде.
    "Средняя заработная плата в Украине будет составлять 1 960 долларов на одного гражданина Украины. Я хочу заплатить кредиторам часть прибыли страны, если в Украине после этого будет самая успешная экономика в мире", - подчеркнул украинский премьер.
    Об этом пишет mignews
    thttp://cross-media.org.ua/news/yacen...atu-v-dollarah

наканєц та! вот ано пакращєння! а я переживав шо не доживу.
    Яценюк пояснював, який профіт матимуть кредитори, які погодилися на реструктуризацию боргу України. Він пояснив, що один з чинників для розрахунку - зростання ВВП. Послухайте чи почитайте стенограму. Він не обіцяв таку зарплату.
    Мені пох Яценюк і решта, але хоч трохи об'єктивності.

Філософф с автоматом

ТСН вещает, что майора Старкова выпустили под ДОМАШНИЙ АРЕСТ.
    Пророк

Ответ Сообщение от MrColt Посмотреть сообщение
    ТСН вещает, что майора Старкова выпустили под ДОМАШНИЙ АРЕСТ
    И не верится и не хочется верить. Посмотрим, правда ли это.
    Філософф с автоматом

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    И не верится и не хочется верить. Посмотрим, правда ли это.
    Очень надеюсь, что ТСН облажались, но после Садовника..
    Пророк

fabulist, это фейк? https://www.youtube.com/watch?v=Fjw6kuImhyA

Ответ Сообщение от Виння Пых Посмотреть сообщение
    Премьер-министр Украины Арсений Яценюк заявил, что в Украине средняя заработная плата будет составлять 1 960 долларов.
    Виння Пых, это через 25 лет! Не спеши радоваться то!
    Пророк

ЯЦЕНЮК А.П.
    "....Я добре пригадую, коли декілька років тому під хіхоньки були підписані угоди, які принесли 16 мільярдів збитків країні вже сьогодні. І цих 16 мільярдів країна заплатила не з прибутків. Цих 16 мільярдів країна заплатила зі збитків із кредитів, які ми понабирались, а зараз повинні їх віддавати. І так, у тому випадку, якщо Україна буде зростати, це правда, тоді наші кредитори отримають додаткові кошти. Тепер треба визначити, при яких параметрах кредитори зможуть отримати, підкреслюю, частину прибутку національної економіки, а не збитку. При тій умові, якщо валовий внутрішній продукт країни складе 125 мільярдів доларів США. Сьогодні валовий внутрішній продукт – тільки 85 мільярдів доларів. Друга умова. У тому випадку, якщо українська економіка буде рости більше 3 процентів. Окремо зазначаю, що якщо економіка росте від 3 до 4 відсотків, то тільки з цього одного відсотку росту кредитори зможуть отримати як бонус 15 відсотків, частину нашого прибутку, в який вони так само вкладуться. Тому що ця реструктуризація дає можливість зробити країну успішною і багатою. Третє. Якщо б українська економіка росте більше 4 відсотків, то кредитори можуть отримати до 40, визначено чітко, 40 відсотків від частини прибутку української економіки. Може бути дуже багато розрахунків. Ми прорахували базовий розрахунок з нашими іноземними партнерами. Уявіть собі, сталось чудо, на яке я, дійсно, сподіваюсь, і українська економіка протягом 25 наступних років буде зростати на рівні 4 відсотків. Знаєте, що це означає для країни? Це означає те, що валовий внутрішній продукт України буде рівний Швейцарії і трошечки менший ніж Саудівська Аравія, це і Об'єднані Емірати. Друге. Це означає те, що заробітна платня в Україні, увага, середня заробітна платня в Україні буде складати 1 тисячу 960 доларів на одного громадянина країни. Я хочу заплатити кредиторам частину прибутку країни, якщо наша Україна буде сама успішна економіка в світі. Шановні народні депутати, в котре вас закликаю, ми знаходимося не просто в складній, а в дуже складній ситуації. Немає жодної країни в світі, яка би за останніх два десятиліття воювала проти ядерної держави, ким є Російська Федерація; немає жодної країни після Другої світової війни, коли б Росія порушила світовий порядок, і вкрала в неї, у нас, наш Крим, частину нашого Донецька і частину нашого Луганська; немає жодної країни, яка би втратила 20 відсотків економіки. На наші плечі лягла ця історична відповідальність. Я прошу всіх свідомо прийняти це рішення. Напевно, це не остання реструктуризація. Але я знаю точно, що якщо не буде проведена ця реструктуризація, то майбутнє України і фінансової системи не просто під загрозою, це – фінансовий колапс, якого ми не маємо права допустити, ми як український парламент, ми як уряд, ми як Президент і ми як люди, які відповідальні за долю держави. Я прошу підтримати Україну"
    Зануда

Ответ Сообщение от Dracon Посмотреть сообщение
    fabulist, это фейк? https://www.youtube.com/watch?v=Fjw6kuImhyA
    Это не фейк, это циничное вырывание из контекста. Я еще раз объясняю, Яценюк привел гипотетический пример, чтобы объяснить, какую выгоду и в каком случае получат кредиторы и сколько, в свою очередь, должна будет выложить Украина при таком фантастическом росте ВВП. Просто посмотрите все выступление.
    Тут получается, как в анекдоте про: "Папа Римский сразу спросил, есть ли у вас в стране публичные дома".
    Если бы не обрезали несколько фраз до того, было бы все понятно.
    Я розумію, що нічого зараз не зміниш. Дискусія у владі та у суспільстві йде саме на такому рівні. Це катастрофа.
    Пророк

Ответ Сообщение от MrColt Посмотреть сообщение
    Очень надеюсь, что ТСН облажались, но после Садовника..
    Пока не вижу никаких подтверждений. Все ссылаются на ТСН.
    А ТСН в последнее время стала чрезвычайно желтушной. Не исключено, что тупо пускают волну, чтобы увести ажиотаж от ареста Мосийчука.
    Зануда

Enter, ты выделил, но я не понял, что хотел сказать. Я бы выделял и слова: "уявіть собі, сталося чудо...". Это воображаемая ситуация, чтобы пояснить механизм расчетов.
    Пророк

Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
    Enter, ты выделил, но я не понял, что хотел сказать. Я бы выделял и слова: "уявіть собі, сталося чудо..."
    ок, расширил )
+ Ответить в теме