Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей4131Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 121 из 442
Показано с 1,201 по 1,210 из 4418.
 1. #1201
  Offline
  المزيد من النفط

  re: Шизофренія в сучасній Україні


  У меня всего один вопрос: Виталик зачем ты пошел в политику? ЗАЧЕМ???
  Видать Виталик в коме после тяжелого сотрясения мозга...Вааще ничё не помнит...

 2. #1202
  Offline
  Пророк

  re: Шизофренія в сучасній Україні


  Александр Калашник:
  Щодо моїх травневих запитів до держорганів з приводу незаконного привласнення Семенченком військового звання. Стисло -- Ген.прокуратура здійснює з цього питання кримінальне провадження, внесене до ЄРДР під №42015000000000725

  * * *

 3. #1203
  Offline
  Пророк

  re: Шизофренія в сучасній Україні


  На сайті Верховної Ради зареєстрували законопроекти про скасування прийнятих законів про реструктуризацію валютних кредитів та Національну поліцію, згідно даних сайту Верховної Ради.

  Поки що тексти законопроектів не оприлюднено. Скасувати прийнятий вчора законопроект про реструктуризацію валютних кредитів вимагають сім депутатів – представники БПП Сергій Лещенко, Іванна Клімпуш-Цинцадзе, Світлана Заліщук, Мустафа Найєм, Владислав Голуб, депутат від "Самопомочі" Вікторія Войціцька та заступник голови фракції "Народний фронт" Андрій Тетерук.

  Також на парламентському порталі є дані про реєстрацію іншого законопроект – про скасування закону про національну поліцію. Відізвати рішення про прийняття вимагають Віктор Пинзеник, Віктор Чумак, Наталія Новак, Павло Різаненко ( всі – представники Блоку Петра Порошенка), а також позафракційний Юрій Левченко.

  PS: Выборы - Выборы - кандидаты п и d о р ы! Скоро 25 октября!))))))))))

  «Совість України» збирає народ на «Купальські гуляння — 2015» - http://poltava.to/news/34221/

  Святкуйте Івана Купала разом із «Солідарністю — Блоком Петра Порошенка» - http://poltava.to/news/34224/

  И т. д. избиратели на местных выборах - будьте бдительны))))))))))))
 4. #1204
  Offline
  Пророк

  re: Шизофренія в сучасній Україні


  Красавцы
 5. #1205
  Offline
  Пророк

  re: Шизофренія в сучасній Україні


  Ответ Сообщение от Dracon Посмотреть сообщение
  Також на парламентському порталі є дані про реєстрацію іншого законопроект – про скасування закону про національну поліцію. Відізвати рішення про прийняття вимагають Віктор Пинзеник, Віктор Чумак, Наталія Новак, Павло Різаненко
  Віктор Чумак

  Про демарші....

  Вчора Рада прийняла довгоочікуваний мною закон "Про поліцію". А сьогодні зявилася постанова за моїм співавторством про його скасування. Крім цього ще і постанова про скасування закону про органи внутрішніх справ та зміни до закону про прократуру з мотивів грубого порушення Регламенту. Якщо постанову про перший я підписував з важким серцем то два останніх - просто шкідливі і тому їх не жалко.
  Я не шизофреник, в мене не має роздвоєння особистості. В мене є соратники-колеги з якими в нас дуже чітка спільна позиція, щодо не/дотримання Регламенту. Вірніше повного його ігнорування. Я не хочу кожного дня порушувати закон. Я не хочу кожного дня голосувати по декілька разів з одного й того ж самого питання. Втрачається сенс самого голосування, якщо його можна повторювати без кінця. Вірніше до потрібного результату.
  Вчорашній сором, і сьогоднішня заява Луценка - це теж наслідки ігрищ з Регламентом. Навіть Рибак не дозволяв собі такого.
  Тому сьогодні ми зареєстрували проект закону "Про втрату чинності Регламенту ВРУ"..! Завтра він з"явиться на сайті.
  Зрозуміло, що його навряд чи примуть, як і ті постанови, але позицію свою зафіксувати мушу.

  Запитаєте: чи говоримо ми про це з зацікавленими? відповім: кожного разу.  * * *

  Сергій Лещенко
  Є підозра, що Гройсман не до кінця контролює апарат Верховної Ради. А Ляшко, який працює в парламенті з 2006 року, може сепаратно домовлятися з потрібними парламентськими чиновниками. Так, закон про кредити сплив у порядку денному аномально швидко. Тільки в середу комітет фінансів та банківської діяльності, який управляється Ляшком через Рибалка, дав "схвальний" (!) висновок, а вже в четвер закон був розмножений і розданий депутатам. За досвідом, так воно не працює. Точніше, працює після наказу Гройсмана. А тепер виявляється, що аналогічної сили "мотиватори" має і Ляшко.
 6. #1206
  Offline
  Пророк

  re: Шизофренія в сучасній Україні


  Колишній міністр доходів і зборів Олександр Клименко виграв суд щодо його участі в корупційних схемах, це озвучено на Facebook екс-міністра.

  Зокрема, вищий спеціалізований суд України визнав інформацію про причетність Клименка до корупційних схем, створенню конвертаційних центрів та порушень з відшкодуванням ПДВ недостовірною.

  "Це рішення є остаточним і оскарженню не підлягає. Мені вдалося довести свою невинність за всіма пунктами висунутих проти мене звинувачень. Я захистив своє чесне ім'я і ділову репутацію", - пише Клименко.

  https://www.facebook.com/O.V.Klymenko?fref=nf
 7. #1207
  Offline
  Пророк

  Re: Шизофрения порошенковской Украины


  Юрий бутусов
  "Председатель высшего законодательного органа (!), один из трех высших по статусу служащих государства (!), сделал признание достойное премии Дарвина: он, как выяснилось, не читал суперскандальный закон о валютных кредитах, который трижды ставил на голосование, и за который сам тоже проголосовал "за"! И небеса не разверзлись от хохота от такого жалкого вранья. Сказал бы честно - "я - идиот!" Но патологическая привычка врать не позволяет признать даже очевидные факты"
  http://censor.net.ua/news/343111/ya_...rukturizatsiyu
 8. #1208
  Offline
  Пророк

  Re: Шизофрения порошенковской Украины


  он идиот, конечно, но причина, думается, была в другом.
  БПП голосовал за закон (кажется 71 голос или около того) в надежде, что он НЕ НАБЕРЕТ 226 голосов, и можно будет сказать: смотрите, народ, мы хотели выполнить предвыборное обещание Петра Алексеевича, но это засранцы нам не дали! а он набрал 229 голосов, БПП оказался в дураках и вынужден орать про долбо*бов, главный из которых, как оказалось - правая или левая рука Порошенко Гройсман.

  вот что делают близкие выборы.

  вопли "всех посажу в МВС и Прокуратуре"! из этой же оперы. популизм в расчете на голоса вместо системной работы.
 9. #1209
  Offline
  Пророк

  Re: Шизофрения порошенковской Украины


  Ответ Сообщение от alexx76 Посмотреть сообщение
  Председатель высшего законодательного органа (!), один из трех высших по статусу служащих государства (!), сделал признание достойное премии Дарвина: он, как выяснилось, не читал суперскандальный закон о валютных кредитах, который трижды ставил на голосование, и за который сам тоже проголосовал "за"!
  Гнать в три шеи за профнеперегодность, как минимум. Это громадные риски для страны иметь таких в законодательной власти.
 10. #1210
  Offline
  Пророк

  Re: Шизофрения порошенковской Украины


  Сергій Лещенко

  С недавних пор у нас при МВД открыто Управление по возврату активов, полученных преступным путем. Возглавила его гражданка Елена Тищенко, которая была сообщником казахского "Лазаренко" Мухтара Аблязова, но избежала наказания в Англии и Казахстане, сдав своего партнера. Это факты не новые, о них много писалось в интернете. Как и о ее бывшем муже, который вместе с Пашинским стащил нефтепродукты Курченко.

  Интересно другое. Представляя Тищенко, министр Arsen Avakov написал, что она работала в комитете Верховной Рады Украины по вопросам борьбы с оргпреступностью и коррупцией. Дело в том, что я являюсь членом этого комитета. В аппарате ее не помнят. Точнее, помнят, но с очень своеобразной стороны.

  Итак, госпожа Тищенко значилась на госслужбе как специалист комитета Верховной Рады с марта 2005 по апрель 2014. То есть девять лет. Из этих девяти лет Тищенко реально работала... меньше года. А остальные восемь лет она (!) жила в Лондоне, оформляя себе декретные отпуски в Верховной Раде. Параллельно работала юристом афериста Аблязова, пряталась от правосудия, находилась в московском СИЗО и так дальше. И все это время числилась в Верховной Раде.

  Другими словами, из девяти лет стажа госслужбы восемь лет Тищенко провела ни на какой не госслужбе, а в Лондоне, Франции и московском СИЗО. И теперь она будет отвечать за сотрудничество с западными спецслужбами по возвращению украденных активов. Вам не смешно?
+ Ответить в теме

Похожие темы

 1. Революція в Україні
  Иван Шевченко в разделе Політика та Історія
  Ответов: 1
  Последнее сообщение: 05.03.2014, 00:17
 2. Транспорт можновладців в Україні
  fragov в разделе Політика та Історія
  Ответов: 2
  Последнее сообщение: 07.10.2011, 18:05
 3. Чупакабра в Україні
  LAEN в разделе Теревені
  Ответов: 0
  Последнее сообщение: 25.08.2010, 15:55
 4. рівень зарплат в Україні.
  Полтавський кіт в разделе Теревені
  Ответов: 41
  Последнее сообщение: 30.03.2008, 20:06
 5. Геноцид в Україні
  fragov в разделе Кіно
  Ответов: 0
  Последнее сообщение: 01.11.2007, 11:01