Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей3934Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 106 из 414
Показано с 1,051 по 1,060 из 4133.
    Banned

re: Шизофренія в сучасній Україні

Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
    Якщо ти викладач, то є про що задуматися, а якщо ні - то вислови свою думку, керуйся нею у житті і облиш намагання перевчати інших.
    Срочно посмотри "Земля будущего", срочно!

Скільки тобі не кажи - більшість НЕ підтримує систему, ти своє долдониш
    Та да, я заметил! Это называется "мимикрировать"
    Але що йому було робити? Здатися? Не воювати?
    Вот именно, у него не было выбора! В том-то и проблема, понимаешь? Наверное, не понимаешь!
    Я уважаю, что ты старше меня, но не уважаю вот эту твою мысль, она упоротая, можно победить не воюя, ага, 21 век, отож!
    Можно и воевать, конечно, но только с теми, кто хочет воевать! Все равно победит тот, кто сильнее, а кто сильнее? Ну кто сильнее, блять?
    И, самое главное, почему сильнее тот -- кто сильнее? Почему?

Пророк

Sky
    Небо в твоїх очах ©

Ответ Сообщение от rasta-koy Посмотреть сообщение
    Хотя бы удали тему "Сталинистам", где он Леру с ног до головы обосрал!
    Я не супермодератор, тому вибачте, у мене немає на то повноважень. Щодо бану - я теж не можу банити не виписавши два порушення (при наявності яких спрацьовує автоматичний бан, заданий налаштуваннями форуму).
    Ответ Сообщение от rasta-koy Посмотреть сообщение
    Лучше подлижи Энтеру так, как ты это сделал в его "О моих позициях", вот это реально круто!
    Зіра моя, тільки тому, що я модератор, я зараз не пишу того, що думаю про твій опус. Краще перечитай рекомендації Фабуліста.
    Пророк

Max Kolezznikov Заметки зоны АТО
    И об интимном - о белье

Лето. По форме ходить жарко. В гелетейке ходить очень жарко. Но Родина решила позаботиться о солдатах - нам привезли летнее бельё. Хб оливкового цвета, приятное на ощупь, легкое - хорошее в общем. Комплект: трусы и футболка, которую можно носить вместо кителя. Я из-за перемещения между местами расположения получил чуть позже остальных товарищей, они уже щеголяют в новеньком.

Прихожу я за своей долей имущества, называю размер - 54 третий рост, а товарищ офицер говорит мне - хрен вам, товарищ солдат, на дивизион прислали только 52-й размер второй рост. Т.е. если трусы с учётом их дизайна а ля парашют мне ещё как-то подойдут, то футболка в жестокий обтяг и заканчивается в районе пупка. Короче стиль "милитари гей-парад". Я решил, что ношение такой футболки военнослужащим может отрицательно сказаться на имидже украинской армии среди жителей освобожденных территорий, и подарил ее Ивану, которому она в на размер велика, но все же носибельна.

А все отчего? Я видел как это происходит, и я понимаю, что некий товарищ прапорщик или старшина получил некое количество тюков с бельем, разобранным по размерам. Товарищ прапорщик тем самым получил себе лишний геморрой, который он решил старым армейским способом: вместо того чтобы раскрыть тюки и скомплектовать для подразделений, он развез их в том же виде. Нам ещё повезло. Размер относительно подходящий. А представляете как реагируют в дивизионе, получившем все в 46-м размере пятого роста?
    المزيد من النفط

Ой, як шкода, що Рада звільнила Наливайченка. Він же такий гарний. Просто красень !
    Краще б звільнили Шкіряка. Він огидний !
    Взагалі треба всіх потвор викинути з кабміну і Верховної Ради !
    Пророк

Ответ Сообщение от Karen Посмотреть сообщение
    Ой, як шкода, що Рада звільнила Наливайченка. Він же такий гарний. Просто красень !
    За це не шкодуйте. Як я зрозумів, тепер Наливайченко збирається йти у "велику політику". Так що, можливо, Ви будете бачити його на екрані ще частіше
    Офтоп:

Ответ Сообщение от Karen Посмотреть сообщение
    Краще б звільнили Шкіряка. Він огидний !
    https://www.youtube.com/watch?v=5BB-Zk9BHF4&t=1738
    Пророк

Бійці роти "Торнадо", яку голова МВС доручив розформувати, зачинилися на своїй базі у приміщенні школи у Луганській області і готові використати зброю.
    Про це "Українській правді" повідомив Головний військовий прокурор, заступник генпрокурора Анатолій Матіос.
    Він нагадав, що голова МВС підписав наказ про розформування роти "Торнадо",
    відрядив до Северодонецька заступника міністра, керівників департаменту внутрішньої безпеки і громадської безпеки, а також представника Нацгвардії "для забезпечення беззаперечного роззброєння цих осіб".

"Ті 170 чоловік, яких зараз 100 офіційно оформлені в міліції і близько 70 осіб – це невідомі люди, озброєні і знаходяться на території бази", - зазначив він.
    "Там величезна кількість зброї, а також бойових припасів. Вночі після вчорашньої відмови пустити слідчо-оперативну групу, працівниками міліції роти Торнадо, якими командує Микола Цукур, здійснили мінування периметру території бази, встановлені бойові точки, автоматичні гранатомети у певних місцях, фактично заблоковано підхід до цієї бази. Заміновані транспортні засоби і у випадку рішучих дій, або наближення слідчо-оперативної групи до бази, вони сказали, що будуть стріляти", - повідомив Матіос.

"На даний момент оголошено через мегафон з фіксуванням на відеокамеру вимогу начальника УВС Луганської області про допуск групи. Вони відмовилися це виконувати. Тим самим вчиняючи злочин", - зазначив він.

"Я думаю, що ми зобов’язані, сподіваюся на підтримку Міністра внутрішніх справ в цій частині, відповідно вимог закону невідкладно роззброїти це угрупування - роту міліції, яка вийшла з підпорядкування і не виконує накази", - зазначив Головний військовий прокурор.

Він додав, що в у випадку збройного опору працівники органів внутрішніх справ будуть вимушені використати зброю.
    Матіос наголосив, що "значна кількість працівників міліції роти "Торнадо" є колишніми засудженими, в тому числі неодноразово".
    "Командир цієї роти Торнадо Онищенко раніше був засуджений за насильницькі злочини, в тому числі замах на зґвалтування і хуліганство, грабежі. П’ять разів особа здійснювали правопорушення", - обурився Матіос.

pravda.com.ua

Головний військовий прокурор Анатолій Матіос заявляє, що розформована Міністром внутрішніх справ рота "Торнадо" отримує консультації від депутатів Радикальної партії Ляшка.

Про це Матіос заявив "Українській правді", коментуючи ситуацію з ротою, яка зі зброєю зачинилася на базі в Луганській області і погрожує зброєю.

"Хочу наголосити, що інтенсивно консультують нинішнє керівництво цієї роти"Торнадо" народні депутати з Радикальної партії", - заявив він.

"Такі консультації і такі сприяння і поради, якщо ми це підтвердимо ще і слідчим шляхом… потрібно буде давати процесуальну оцінку діям таких депутатів, оскільки стаття надзвичайно важка – створення і діяльність злочинної організації. Там покарання від 12 до 15 років", - наголосив Матіос.

pravda.com.ua
    Пророк

ой блядь, спочатки прийняли у нгу, навіть на керівні посади, надали зброю а тепер дивуються
    Пророк

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    Бійці роти "Торнадо", яку голова МВС доручив розформувати,
    Не те ли это Торнадо, которые боролись с контрабандой через линию фронта? Тогда ясно, на чей-то жирный хвост наступили.
    Філософф с автоматом

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    "Я думаю, що ми зобов’язані, сподіваюся на підтримку Міністра внутрішніх справ в цій частині, відповідно вимог закону невідкладно роззброїти це угрупування - роту міліції, яка вийшла з підпорядкування і не виконує накази", - зазначив Головний військовий прокурор.
    Красавцы, настоящие бойцы - дерзкие, смелые, целеустремленные. Ану бегом сепарские банды разоружать!!!
+ Ответить в теме
Страница 106 из 414