Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей3156Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 96 из 307
Показано с 951 по 960 из 3062.
    Пророк

re: Шизофрения в современной Украине

Banned

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    http://www.youtube.com/watch?v=aCftQ2IEwwA
    Чо такое, Энтер, всёпропало??? Вот блин!
    Зануда

Ответ Сообщение от rasta-koy Посмотреть сообщение
    Впевнений! Тому що справдились.
    Не потому что я -- долбанный гений, а потому что... А вот почему ваши не сбылись? Вот!
    можливо тому, що я їх[пророцтв] не робив? У березні сказав "війна" і, хоча багато хто сумнівався, що зайде так далеко, війна справдилася. Хоча у цьому випадку я радий був би помилитися.
    Banned

Я вот только что с кино вернулся "Земля будущего", блин, конечно Украина после таких фильмах шизофренией не попахивает, просто воняет!
    23q
    23-й участник

наша власть делает все что б был полный капец. саакашвили в одессу поставили. тягнибока нужно было в харьков. ну что б уже верняк народ взбунтовался.

донецк)

у нас на гривну дороже))) мы ж европейцы!
    Пророк

Ответ Сообщение от 23q Посмотреть сообщение
    у нас на гривну дороже))) мы ж европейцы!
    Ага. Контрабасный бензин. Дальше думаю и так ясно.
    Шо за непреодолимое желание стенать о "колбасе ща 2,20", не видя (или не желая видеть) всей остальной веселухи?..
    Banned

Ответ Сообщение от Scald Посмотреть сообщение
    Шо за непреодолимое желание стенать о "колбасе ща 2,20", не видя (или не желая видеть) всей остальной веселухи?..
    А шо за непреодолимое желание останавливаться на полпути с умным видом, типо мы тут уже все закончили? Нахрена тогда было начинать? Сперва забрать все, а потом вернуть половину, а тех кто не удовлетворен называть нытиками?
    - Эй, лох, иди сюда, отдавай мне все бабки!
    - На, а как я теперь жить буду я же завтра умру и ты не сможешь уже больше забирать у меня бабки!
    - Ну, ладно, вот тебе половина, живи!
    - Спасибо, спасибо!
    Девушка рядом:
    - Ну ты и чмошник!
    - Эй, ты, всепропала, щас пиз#ы получишь, сука, заткнись, падла!
    - Но мы ведь эти деньги 3/5/7 лет копили.
    - Получай, получай, кацапская предательница. Чемодан! Вокзал! Россия, сволочь!

Scald, объясни, как тебе позволяет совесть гордиться таким поведением?
    23q
    23-й участник

Ответ Сообщение от Scald Посмотреть сообщение
    Ага. Контрабасный бензин. Дальше думаю и так ясно.
    мы в равных условиях!
    В СБУ розповіли про контрабанду пального з Криму
    Субота, 30 травня 2015, 12:39

Розслідування фактів контрабанди пального в Україну триває та здійснюється органами прокуратури.

Про це заявили у прес-центрі СБУ.

"Слідчий відділ прокуратури АР Крим 24 жовтня 2014 року зареєстрував кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ч. 2 ст. 332-1 Кримінального кодексу України", - заявили в СБУ.

У рамках досудового розслідування кримінального провадження на адресу управління СБУ в Одеській області направлено доручення слідчого від 20 травня 2015 року про проведення спільно з працівниками ГПУ слідчих дій.

"На виконання доручення співробітники Служби безпеки України взяли участь в обшуку на судні "Адріатік Марінер" та допитах членів екіпажу цього судна", - йдеться у повідомленні.

Слідчі дії у встановленому порядку задокументовано та долучено органами прокуратури до матеріалів кримінального провадження.

"За коментарями про поточний стан розслідування необхідно звертатися до Генеральної прокуратури України", - наголосили в СБУ.

Як відомо, раніше нардеп від "Народного фронту" і радник глави МВС Антон Геращенко заявив, що з окупованого Криму кораблями поставляється контрабандне пальне на материкову Україну під прикриттям київських чиновників.

За його словами, в порту Ізмаїл співробітники СБУ затримали танкер Adriatik Mariner, який завантажив 5,8 тис. т дизельного палива у Феодосії, зайшовши туди без дозволу української сторони, і мав намір розвантажити це паливо на підконтрольній території Україні, не сплачуючи митні платежі, розмір яких склав би 23 млн грн.

За словами Геращенко, судна, що заходять в Крим без дозволу України, затримуються в Україні на кілька годин, а після того як "домовляться", ці судна відпускають.

"Список цих кораблів я передам керівнику СБУ із запитанням, чому порушується прикордонний режим України і за це ніхто не несе відповідальності", – сказав Геращенко.
    Banned

Вот тут я на стороне контрабандистов.
    Куда этим правительственным индюкам столько денег? У Геращенко уже 9-й подбородок появляется!
    23q
    23-й участник

+ Ответить в теме
Страница 96 из 307