Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей3159Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 270 из 307
Показано с 2,691 по 2,700 из 3063.
    Пророк

Re: Шизофрения в современной Украине

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    Alexey Minakov
    Все стало на свои места.
    Теперь понятно, почему Сергій Лещенко ходил в Сбербанк России.

https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net...d6&oe=584EF833

Сергій Лещенко
    З приводу квартири.

а) Мені немає що приховувати, тому зареєстрував на себе. Я є прихильником прозорості та співавтором закону про відкритість реєстрів, і в першу чергу приміряю ці вимоги на себе;
    б) частину коштів - це мої заощадження як колишнього співвласника Української правди; окрім того, в 2013-2014 роках мною було задекларовано понад 100 тисяч доларів доходу
    в) половина суми придбання - це позика від засновника Української правди Олени Притули терміном на 10 років;
    г) інше - це гроші моєї улюбленої людини Anastasia Topolskaia, яка буде вказана в моїй декларації за підсумками 2016 року;
    ґ) Заробітки Насті дозволяють впевнено говорити про погашення боргу. Настя входить до числа найбільш високооплачуваних діджеєв у Східній Європі, виступаючи близько 200 разів на рік на чотирьох континентах.
    Сподіваюся, ви розумієте, що ці нападки – плата за мою антикорупційну діяльність без озирання на прізвища та посади. Чесність має заохочуватися, а не каратися.

Greg Davis
    Почему антикоррупционер как и коррупционер говорит, что у него баба богатая? Возьму себе на заметку.

Victor Andrusiv
    Нажаль самознищення про яке я часто говорив досягло апогею в точці "квартира Лещенка". Звісно, що Сергій Лещенко не мав і не міг мати відношення до жодної корупції. Але бажання розкоші і аргументи в стилі "audi Q7 на бабусю" - остаточно дискредитують нових борців з корупцією.
    Ну от невже не можна було пожити на зйомній квартирі на час депутатства?
    П.С. щось підказує мені, що скоро одним депутатом стане менше, і одним хто добровільно склав мандат більше.

Myroslava Gongadze Вибач Сергій, ти знаєш я тішуся за тебе, але хочу таки відмітити, що діти Георгія Гонгадзе не отримали навіть одної гривні від заснованого їхнім батьком проекту. Може як співвласник створиш протекторат мені перед Оленою, може хоч на оплату на навчання мені позичить на "10 років".

Stanislav Ivashchenko Колишній президент Німеччини пішов у відставку коли виявилося, що він взяв кредит "у друга" під трохи менший відсоток ніж йому дав би банк. Проценти за позикою - це ж реальна вигода, де гарантія, що Ви, як депутат не пообіцяли Притулі преференцій?

Igor Liashenko Я думаю, что это серьезнейший удар по по идее - придут молодые и честные, и сделают реформы в стране... Даже если все с этой покупкой "формально" честно. Нельзя было сейчас такую покупку делать, если интересы страны выше личного комфорта. Однако, стремление к личному комфорту перевесило. Мне немного обидно. Я рассчитывал на вас, ребята.

Валерій Гладкий все як у інших корупціонерів: були готівкові заощадження, взяв у друзів позику, решту додала гьорлфренд. реально це нищівний удар по репутації, який множить її на нуль
    Ентер, може таки розстрілювати, бо якщо антикорупціонер квартиру за 7,5 мільйонів придбав, то шо тоді роблять коррупціонери???? :)

Пророк

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    з.і. ну, нормальна, чесна людина в політику не піде - це аксіома, тому новина буденна.
    Піти-то вона, може, й піде, а от далі... Система або зжере, або видавить, або вивітрить усю чесність і порядність. Винятки бувають - але для цього потрібно бути особистістю супер-непересічною (а такі, на жаль, трапляються один на мільйон - і Лещенко, схоже, не з таких... ).
    бог

Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
    таки розстрілювати
    таки розстрілювати
    ...нет другого выхода. Страх смерти хоть как-то будет сдерживать... а-то совершенно ничего и ни кого не боятся.
    Пророк

Александра Дегтярь ‏@AlexandraDehtya
    Как выяснилось, анти-коррупционеру Сергею Лещенко квартиры за 2 млн грн дарят женщины.
    Как и тем коррупционерам, с которыми он борется.

* * *

Андрій Лаврик
    Народний депутат Сергій Лещенко, як виходить з його слів, на гроші коханої дівчини купив шикарну квартиру і, як принциповий антикорупціонер, права власності відразу ж записав на себе.
    Маладєц, чо.
    UPD. Кохана дівчина стверджує, що не вписувалась в сєрьожину хату, бо в неї (дівчини) є законний чоловік. Ось так.
    Кстаті, шо там каже європейська політична культура про співмешкання з чужими жінками?

* * *

Greg Davis

Российский диджей и владелица СМИ подарили народному депутату Украину сумму денег превышающую разрешённую сумму подарков для народных депутатов и чиновников.

Г-нка Топольская находясь в браке дала общие деньги семьи народному депутату. Так как по законодательство Украины если люди в браке их средства общие.

И Народный депутат это признал.

Это нарушения закона и есть 100% коррупция.

У меня все. Лещенко должен сложить мандат.

Пророк

Ентер, може таки розстрілювати,
    Ответ Сообщение от Jedi_Lee Посмотреть сообщение
    нет другого выхода
    Ох які вумні та сміливі, перед монітором так вообщє. На себе готові цю "почесну місію взяти"? Чи Ентер повинен порішать? ))
    Пророк

Богдан Карпенко
    Сьогодні я дізнався, що найвідоміший український борець з корупцією, реформатор, журналіст, народний депутат, а, заодно, Голова підкомітету з питань міжнародного співробітництва та імплементації антикорупційного законодавства Комітету Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції - Сергій Лещенко, придбав велику (200 кв.м) дорогу (7,5 млн гривень) квартиру у центрі Столиці. Причому, дізнався я про дану квартиру, як і про відвідини ВіП-Зали Сбербанку РФ, вечері з російським олігархом - не від чесного відкритого депутата, котрим пан Лещенко себе називає, а від інших людей. Сам Сергій повідомив, що дану квартиру купив на заощадження, позику від засновника "Української правди" Олени Притули, та коштів від нової подруги - Анастасії Топольської (у котрої скоро виступ у Москві).

Маю декілька запитань:
    1. Яким чином пан Лещенко збирається повертати дану позику?
    2. За які кошти пан Лещенко планує облаштовувати помешкання, робити ремонт?
    3. Про які саме заощадження пана Лещенка іде мова, якщо і всі свої попередні вагомі витрати пан Лещенко пояснював тими самими заощадженнями? Ці заощадження самопоновлюються при сталій величині у декларації, чи є якісь інші заощадження, котрі не вказані у декларації?
    4. Чи правда, що у пана Лещенка є ще одна квартира, на вулиці Гетьмана Вадима, і якщо правда, то чому подруга пана Лещенка повідомила, що їм обом нема де жити?
    5. Чому саме така дорога нерухомість розглядалась, а не розглядалась нерухомість, котра по кишені, щоб не прийшлось позичати кошти? Чи правда, що дана квартира коштує більше, ніж оплачено, і якщо так - то на яких умовах отримана скидка у ціні?
    6. Яким чином подруга пана Лещенка, яка сама ж повідомляє, що не так давно відчувала фінансові проблеми, змогла дати немалі кошти пану Сергію? У якості кого дана пані передала ці кошти народному депутату? Чи декларовані ці кошти, звідки вони були отримані, чи сплачені податки?

І що мене найбільше цікавить:
    7. Які саме кошти власниця "Української правди" - пані Олена Притула - позичила народному депутату, Голові підкомітету з питань міжнародного співробітництва та імплементації антикорупційного законодавства Комітету Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції - Сергію Лещенку, на яких умовах, чи буде нам продемонстрована угода, чи нема у цьому корупційної складової? Звідки ці кошти у пані Притули? Чи задекларовані ці кошти? Чи сплачені податки?

Говорячи словами пана Лещенка та його друзів, дана ситуація - справжній тест для НАБУ, яке, сподіваюсь, оперативно займеться розслідуванням даної справи, і підтвердить репутацію неупередженого чесного антикорупційного органу, після розслідування котрого ми отримаємо відповіді на питання, так? Як розумію, "Схеми", "Наші гроші", "Слідство інфо" вже цікавляться темою, і нас чекають викриття корупції у виконанні пана Лещенка, а не "голова у пісок", як це було з паном Ігорем Луценком, так? І нам точно слід очікувати, що на момент корупційного обвинувачення пан Сергій Лещенко, як він багаторазово радив своїм опонентам, зніме з себе депутатську недоторканність? Як розумію, пані Олена Притула щодо власних коштів не буде називати розслідування нападом на свободу слова, адже, як власниця видання, що проголошує себе рупором боротьби з корупцією, першою зацікавлена відзвітуватись за кожну свою копійку, так?

Evgenia Karpenko Як він за 7,5 мільонів купив?

* * *

* * *

Антон Геращенко

Как закончилась сказка о пламенной борьбе с коррупцией или сложит ли депутатский мандат Сергей Лещенко?

В 2012 году Президент Германии Кристиан Вульф, ушел в отставку после того как выяснилось, что он взял кредит в 500 тысяч евро на покупку дома у жены известного бизнесмена.

Процент под который взял частный займ Президент Германии составил 4 % годовых, вместо принятых на тот момент на рынке 5 %.

Вот что об этом написала тогда "Украинская правда".

А вот что об этом написал сам Сергей Лещенко в далеком 2012:

Цитирую классика :

"Виявилося, що ще до обрання (!) на посаду президента, будучи главою уряду землі Нижня Саксонія, Вульф отримав приватний кредит у одного місцевого бізнесмена, а згодом промовчав на питання, чи мав він з цим бізнесменом ділові стосунки.

Кредит президенту Німеччини був потрібен для придбання приватного будинку.

У грудні 2011 року про це написала газета "Більд", після чого Вульф спробував вплинути на редакцію цього видання, а також на видавничий дім "Шпрінгер".

Це сколихнуло німецьке суспільство, і під офіційною штаб-квартирою президента Німеччини в Берліні проходять тепер акції протесту. При чому жоден районний суд їх навіть не забороняє.

А тепер – увага! Через що розгорівся весь цей сир-бор.

Отже, це – фотографія того самого приватного будинку президента Німеччини, заради якого він взяв – ні, не хабар, а кредит! – через що зараз смертельно шкодує і змушений публічно вибачатися."

http://blogs.pravda.com.ua/authors/l...2d/view_print/

В связи с вышеизложенным у меня есть два вопроса к Сергею Лещенко.

1. Под какой процент был взят займ у Алены Притулы, который по словам Сергея Лещенко составляет 1/2 от стоимости квартиры, и является ли этот процент рыночным?

Какую сумму народный депутат Лещенко должен ежемесячно выплачивать Алене Притуле в соотвествии с договором займа и хватит ли его депутатской зарплаты для этого?

Или за кредит будет расплачиваться его супруга?

Просьба как к кристально честному человеку, которому нечего скрывать, опубликовать этот договор займа, чтоб ни у кого не было сомнений в его реальности.

2. Сложит ли Сергей Лещенко депутатский мандат и уйдет из политики, как это сделал Президент Германии, если он сказал не правду об источниках приобретения своей новой квартиры или условия привлечения им займа были не рыночными?

Или Сергей Лещенко поступит как обычно?

Делаю ставку на второй вариант.

П. С. И то как поступили с Мирославой Гонгадзе и детьми Георгия - не хорошо!
    Пророк

Сьогодні я дізнався, що найвідоміший український борець з корупцією, реформатор, журналіст, народний депутат, а, заодно, Голова підкомітету з питань міжнародного співробітництва та імплементації антикорупційного законодавства Комітету Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції - Сергій Лещенко, придбав велику (200 кв.м) дорогу (7,5 млн гривень) квартиру у центрі Столиці.
    "На самом деле, дорогие мои, серьёзные и великие вещи видны на расстоянии.
    А теперь представьте: депутат мордорской государственной думы купил квартиру в центре Москвы, и зарегистрировал её на себя, и об этом узнала широкая общественность и зодрюкала его до состояния легкого подергивания.
    Представили?
    Вот и я не могу.
    А вот теперь подумайте насколько далеко мы от них отошли уже за эти 3 года. Представили? То-то.
    Все будет хорошо, я узнавала;)"
    https://www.facebook.com/permalink.p...00011151186972
    Пророк

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    Ох які вумні та сміливі, перед монітором так вообщє. На себе готові цю "почесну місію взяти"? Чи Ентер повинен порішать? ))
    коментар потипу "а може сам підеш воювати,а?!"

я можу тільки порадити, а от як з цим боротися це вже вам вирішувати, бо це ж ви живите в Україні
    Пророк

Фёдор Келлер

Вопрос к общественности и к НАБУ.

Согласно договора (bit.ly/2czALQW) купли-продажи квартиры по ул. Ивана Франко в доме № 11 сумма сделки составляет 7 550 000 грн, и это при рыночной цене около 12 690 000 грн, как указано здесь

Разница составляет примерно 5 114 000 гривен. В договоре также указано, что продавцом выступает компания в лице Александра Паршакова.

Александр Паршаков – давний младший партнёр по делам Дмитрия Фирташа и Сергея Лёвочкина. Достаточно воспользоваться интернет-поиском.

За какие услуги, народный депутат Украины, который известен своими громкими расследованиями и заявлениями, может получить огромную скидку на престижное жильё от окружения беглого плутократа? И каково настоящее происхождение семи с половиной гривен?

При продаже по рыночной цене, Лещенко получит около пяти миллионов гривен в виде прибыли.

Щекотливое положение.

* * *

* * *

Богдан Карпенко
    Це ще не все
    "Якщо говорити прагматично, то зараз – найкращий час для придбання нерухомості. Дно ринку. Тому ціна 1500 доларів за метр на вулиці Франка в Києві – це вагомий аргумент на користь житла. За такими квартирами стоять черги, і їх купують майже миттєво" - Лещенко

Чуєте, 1500 USD за метр - це дуже дешево, антикорупціонери стоять у чергах за такою ціною, я не сумніваюсь у цьому =) Таки їб@нувсь остаточно наш Голова підкомітету з питань міжнародного співробітництва та імплементації антикорупційного законодавства Комітету Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції

* * *

Irina Ovcharenko
    Вот же наглючее рыло. Посоветуйтесь, говорит, со специалистом. Такой цены там никогда нет и не было, реальная цена на сегодня 2300-2500 за метр, а объявления про 1600 сляпаны специально под эту сделку. Т.е. 450 000 у.е. за голые стены. А на ремонт и обстановку у соседей отдолжит.

* * *

المزيد من النفط

+ Ответить в теме