Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей3159Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 232 из 307
Показано с 2,311 по 2,320 из 3063.
    Пророк

Re: Шизофрения в современной Украине

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    зробити перед концертом ряд політичних заяв,
    "Вони вимагають аби Лобода вийшла до них та заявила про свою проукраїнську позицію." - Ага щас, а как потом в Московию и Крым ездити на гастролики?

Пророк

Пророк

https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net...01&oe=57E0214F
    А шо таке? Воно зараз - модній аксесуар інтер'єру...
    Пророк

Serhiy Zlenko:
    Адмін сайту Фідобанка подає сигнали як вміє.

Пророк

http://pauluskp.livejournal.com/973317.html
    кстатє скоро усіх власників сайтів зобовяжуть вказувати свої особисті дані на своєму сайті, якщо не вкажеш то накладуть штраф.
    11. Власник веб-сайту та постачальник послуг хостингу для забезпечення можливості надіслання скарг, зазначених у частині першій цієї статті, повинен розмістити у вільному доступі на власному веб-сайті таку інформацію:

1) повне ім’я або найменування власника веб-сайту та постачальника послуг хостингу;

2) повну адресу місця проживання або місцезнаходження власника веб-сайту та постачальника послуг хостингу;

3) контактну інформацію власника веб-сайту та постачальника послуг хостингу, у тому числі адресу електронної пошти та номер телефону, за якими з ними можливо оперативно зв’язатися;

4) інформацію про реєстрацію власника веб-сайту та постачальника послуг хостингу як юридичної особи у державі місцезнаходження, зокрема в торговельному, банківському або судовому реєстрі, в тому числі реквізити реєстру, реєстраційний номер або інші засоби ідентифікації у реєстрі, якщо власник веб-сайту та постачальник послуг хостингу є юридичною особою.
    1. Невиконання власником веб-сайту або постачальником послуг хостингу вимог щодо видалення або унеможливлення доступу до інформації, що порушує авторське право і (або) суміжні права, або ненадання власником веб-сайту інформації, що ідентифікує користувача, який розмістив на веб-сайті інформацію, що порушує авторське право і (або) суміжні права, або ненадання постачальником послуг хостингу інформації, що ідентифікує власника веб-сайту, який використовує послуги постачальника послуг хостингу для розміщення та надання доступу до інформації, що порушує авторське право і (або) суміжні права, —

тягне за собою накладення штрафу від п’ятисот до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
    деталі за посиланням
    модератор

А как наложить штраф на владельца сайта, если на сайте нет о владельце никакой информации?
    Пророк

Ответ Сообщение от Гвардеец Посмотреть сообщение
    А как наложить штраф на владельца сайта, если на сайте нет о владельце никакой информации?
    В Германии уже лет десять у каждого сайта должна быть страница "Impressum", где должны быть указаны почтовые и фактические адреса, телефоны, контакты, руководство, форма собственности, статьи законов, которыми регулируется деятельность....
    Ну вот как-то так:
    http://unternehmen.1und1.de/impressum/
    http://www.auto.de/service/imprint
    http://www.mobile.de/cph/imprint

Т.е. об анонимной безответственности пора забывать.
    Безусловно, украинский законопроект может быть плохим и в него попытаются втюхать то, чего там быть не должно, но любой легальный сайт должен жить в рамках законов и нести ответственность за свои публикации и свою деятельность.
    kit
    Гуру

В Германии уже лет десять у каждого сайта должна быть страница "Impressum"
    Вот теперь все сайты в Германию и переедут. Шютка, однако.
    bvn
    йог на танке

Ответ Сообщение от kit Посмотреть сообщение
    Вот теперь все сайты в Германию и переедут. Шютка, однако.
    На жаль, все не так просто... справа ж не в тому, де фізично знаходиться сайт, а у домені, наскільки я розумію... Якщо в мене сайт на домені com чи ru, то ніхто мені не указ - мало лі чий це сайт, може американський. А от сайти з доменами ua, як я розумію, і підпадають під дію закону і пофіг де він насправді хоститься... хоча, звичайно, якщо на цей закон покласти болт (а я думаю, що більшість власників сайтів його й покладуть, бо закон абсолютно дебільний), то тоді звісно треба виносити сайт закордон, щоб наші органи не могли його ні виключити, ні отримати данні про власника акаунту.

Т.е. об анонимной безответственности пора забывать.
    Безусловно, украинский законопроект может быть плохим и в него попытаются втюхать то, чего там быть не должно, но любой легальный сайт должен жить в рамках законов и нести ответственность за свои публикации и свою деятельность.
    А закон дебільний, бо... от створив я, наприклад, політичний блог, на якому пишу багато дописів проти лднр... Я що маю на цьому ж сайті вказати свою домашню адресу? Ласкаво просимо, терористи-сепаратисти, не забудьте з собою дубинки і кастети прихопити, весело проведемо час... Так?
    Пророк

Ответ Сообщение от bvn Посмотреть сообщение
    хоча, звичайно, якщо на цей закон покласти болт
    Да нет никакого закона! Есть законопроект. Мало их было?
    Но даже если законопроект попадает на рассмотрение в зал ВР, то он проходит первое и второе чтение и в него вносится множество правок.
    Я не верю, что сегодня в Украине можно принять абсолютно неадекватный закон.

Ответ Сообщение от bvn Посмотреть сообщение
    А закон дебільний, бо... от створив я, наприклад, політичний блог, на якому пишу багато дописів проти лднр... Я що маю на цьому ж сайті вказати свою домашню адресу?
    Конечно, глупость несусветная. С одной стороны устраивать истерику по поводу защиты "персональных данных журналистов", а при этом заставлять каждого гражданина выкладывать все свои данные.
    Я убежден, что этого не будет.
+ Ответить в теме